Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

F&N
Posts: 4002
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: od Ciglana do Podhrastova, od Breke do Mejtasa including Jezero...

#26076 Re: Utakmice.

Post by F&N »

mirza_15 wrote:23 postignuta gola u 10 utakmica. 4 x 4 komada. Da je bilo malo sreće ili prisebnosti ne bi bila ova jedna bez postignutog. U dvije utakmice smo dominirali ali izvukli samo remi, a protiv kona i radnika također nije bilo sreće. Fakat igramo dobro. Dominiramo protiv svake ekipe i samo sreća i naša loša realizacija može da spasi protivnike. Dugo nisam gledao ovakvo Sarajevo. I sve me nešto strah da se opustim i počnem da uživam. Kontam ako se opustim doći će loše igre i razočarenje. Ali svako novo kolo gledam trku, duele, požrtvovanost, napadački fudbal sa puno šansi, dominaciju... Nadam se da će potrajati i da će nas vrijeme poslužiti da ne igramo po blatu, ledu i krompirištima.
Citas mi misli.
Poslije prve tekme i kiksa protiv Radnika sam rekao ovo je dobro, igramo lijepo... pa i protiv Celika smo dominirali kao nikad od rata...
Danas 23 suta na gol naspram 3 suta Krupe, tako isto i protiv Celika i Tuzla City.. Igramo dominantan fudbal na momente me podsjeca na Man. City...

Ma Hus je otac majka i dvoje djece :mrgreen:
last mohicans
Posts: 11987
Joined: 09/08/2012 23:19

#26077 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Svaka cast momcima, a posebno rezervama koje su pokazale da se ne njih itekako treba računati. Nevjerovatno da su nam 4 standardna igrača nedostajala, a ovakav rezultat ostvariti. :thumbup: Igramo atomski fudbal, a sto je jos bitnije znamo se kvalitetno i braniti.
User avatar
Logovan
Posts: 94415
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#26078 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Jesmo li ostavili "municije" za Široki ili smo sve danas potrošili? :oops:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#26079 Re: Utakmice.

Post by Raigor Stonehoof »

na lobotomiji se pise da smo kupili utakmicu :lol:
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#26080 Re: Utakmice.

Post by north »

Jedna bitna a jako pozitivna stvar upada u oči što iskreno odavno nismo imali...to su "male" utakmice koje lagano rješavamo, Gošk i Radnik su mali minusi ali to je bilo na samom početku kada smo se još tražili, ovo kako zadnjih nekoliko kola rješavamo utakmice sa takvim ekipama je za svaku pohvalu i pokazuje poslije dugo vremena jednu ozbiljnost :thumbup: ....Nikada se titula nije gubila ako nisi pobijedio u derbiju, Širokog ili Zrinjskog jer većina takih utakmica po pravilu zna biti X, pogotovo derbi, čak i kada zijaniš nije to tragično pereviše u pogledu na konačnu tabelu, ali se titula puši kad kiksaš često protiv ekipa koje od prvog kola znaju da ne mogu biti među prih 4-5.....Možda će zvučati čudno, ali ja bi radije da odigramo kući neriješeno sa Zrinjskim ili Širokim, nego da na strani igramo kilavo i ne pobjeđujemo Krupu, Zvijezdu (mada je evidentna razlika između te dvije ekipe), Goška, Radnika i sl....mislim da postajemo ozbiljni, ali prerano za bilo kakvo nafuravanje i još je jako jako puno posla pred nama, znamo da nama malo treba za neke krize, zato samo pamet u glavu Husrefe i igrači......Malo sm se bio ohladio i izgubio nadu u bilo kakvo bolje sutra, ovo zadnje vrijeme popravlja raspoloženje, ali kako rekoh puno toga još ima...Samo sabura i pameti :oops:
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#26081 Re: Utakmice.

Post by klosar pravi »

north wrote:Jedna bitna a jako pozitivna stvar upada u oči što iskreno odavno nismo imali...to su "male" utakmice koje lagano rješavamo, Gošk i Radnik su mali minusi ali to je bilo na samom početku kada smo se još tražili, ovo kako zadnjih nekoliko kola rješavamo utakmice sa takvim ekipama je za svaku pohvalu i pokazuje poslije dugo vremena jednu ozbiljnost :thumbup: ....Nikada se titula nije gubila ako nisi pobijedio u derbiju, Širokog ili Zrinjskog jer većina takih utakmica po pravilu zna biti X, pogotovo derbi, čak i kada zijaniš nije to tragično pereviše u pogledu na konačnu tabelu, ali se titula puši kad kiksaš često protiv ekipa koje od prvog kola znaju da ne mogu biti među prih 4-5.....Možda će zvučati čudno, ali ja bi radije da odigramo kući neriješeno sa Zrinjskim ili Širokim, nego da na strani igramo kilavo i ne pobjeđujemo Krupu, Zvijezdu (mada je evidentna razlika između te dvije ekipe), Goška, Radnika i sl....mislim da postajemo ozbiljni, ali prerano za bilo kakvo nafuravanje i još je jako jako puno posla pred nama, znamo da nama malo treba za neke krize, zato samo pamet u glavu Husrefe i igrači......Malo sm se bio ohladio i izgubio nadu u bilo kakvo bolje sutra, ovo zadnje vrijeme popravlja raspoloženje, ali kako rekoh puno toga još ima...Samo sabura i pameti :oops:

Odavno?

Misliš dešava se svakih 5 do 6 godina? :D
User avatar
Logovan
Posts: 94415
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#26082 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Počeo je snimak na BHT-u. :D
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#26083 Re: Utakmice.

Post by afannedim »

Raigor Stonehoof wrote:na lobotomiji se pise da smo kupili utakmicu :lol:
Koji su ono bolesnici na ss.ba forumu. Tema o melji a pričaju o lopovluku o tome kako mi kupujemo utakmice haha :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 94415
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#26084 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Sliver wrote:
Logovan wrote:Počeo je snimak na BHT-u. :D
Kad pomenu bht, jesu li nasli novog Boru
Nisu. :-) A i sumnjam da će ga naći.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#26085 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Kakva je situacija bila, ne bih bio nezadovoljan ni neriješenim, međutim, ispalo je :shock: :thumbup:
Sad valja s ovima derati krpu u srijedu, čitam nema im nekih igrača zbog kartona, ali nebitno, samo nastaviti 8-)
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#26086 Re: Utakmice.

Post by north »

Tomahawk11 wrote:Kakva je situacija bila, ne bih bio nezadovoljan ni neriješenim, međutim, ispalo je :shock: :thumbup:
Sad valja s ovima derati krpu u srijedu, čitam nema im nekih igrača zbog kartona, ali nebitno, samo nastaviti 8-)
Pa ili smo kupili ili smo proigrali, nema treće :P

Završavati ispod stola nakon samo 10 kola gdje toliko bodova je još u igri i ova 3 ti ništa ne garantuju baš i nema smisla, da je pet kola do kraja prvenstva možda bi i meni sumnjivo bilo :oops: ..Ovako biti će da smo postali malo više normalniji nego prije kada je loptanje u pitanju :oops:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#26087 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

north wrote:
Tomahawk11 wrote:Kakva je situacija bila, ne bih bio nezadovoljan ni neriješenim, međutim, ispalo je :shock: :thumbup:
Sad valja s ovima derati krpu u srijedu, čitam nema im nekih igrača zbog kartona, ali nebitno, samo nastaviti 8-)
Pa ili smo kupili ili smo proigrali, nema treće :P

Završavati ispod stola nakon samo 10 kola gdje toliko bodova je još u igri i ova 3 ti ništa ne garantuju baš i nema smisla, da je pet kola do kraja prvenstva možda bi i meni sumnjivo bilo :oops: ..Ovako biti će da smo postali malo više normalniji nego prije kada je loptanje u pitanju :oops:
Naviklo se na rahat patnju, kako nisam bio u prilici gledati utakmicu, stavio sam na telefon da me obavještava kad padaju golovi, ono sam bio prijatno iznenađen kad smo poveli, ali šta tek reći za drugi, treći, četvrti....dobro, malo je pokvario ovaj jedan njihov, ali nećemo sitničariti :P
Neću ništa govoriti dok ne prođe ŠB, a bogme ni Radnik u subotu, jednu po jednu i isti pristup :thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 94415
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#26088 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Tomahawk11 wrote: Neću ništa govoriti dok ne prođe ŠB, a bogme ni Radnik u subotu, jednu po jednu i isti pristup :thumbup:
Najbolje ti je nemoj ništa govoriti dok ne osvojimo titulu. :skoljka: :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#26089 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Logovan wrote:
Tomahawk11 wrote: Neću ništa govoriti dok ne prođe ŠB, a bogme ni Radnik u subotu, jednu po jednu i isti pristup :thumbup:
Najbolje ti je nemoj ništa govoriti dok ne osvojimo titulu. :skoljka: :D
Ma, što se mene tiče, ko zaliven :cutim: :mrgreen:
F&N
Posts: 4002
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: od Ciglana do Podhrastova, od Breke do Mejtasa including Jezero...

#26090 Re: Utakmice.

Post by F&N »

Rano je, prerano za bilo kakve price na tu temu. Ima onaj prgavi mart koji nas uvijek sjebe... Ako poslije njega bude sve ok, onda mozemo o titulu...
bleicher
Posts: 183
Joined: 22/05/2018 16:43

#26091 Re: Utakmice.

Post by bleicher »

Mislim da nam je neko na pocetku sezone nudio da budemo prvi nakon 10 kola prihvatili bi objerucke.
tcz
Posts: 1747
Joined: 15/07/2005 12:28

#26092 Re: Utakmice.

Post by tcz »

Sliver wrote:
north wrote:
Tomahawk11 wrote:Kakva je situacija bila, ne bih bio nezadovoljan ni neriješenim, međutim, ispalo je :shock: :thumbup:
Sad valja s ovima derati krpu u srijedu, čitam nema im nekih igrača zbog kartona, ali nebitno, samo nastaviti 8-)
Pa ili smo kupili ili smo proigrali, nema treće :P

Završavati ispod stola nakon samo 10 kola gdje toliko bodova je još u igri i ova 3 ti ništa ne garantuju baš i nema smisla, da je pet kola do kraja prvenstva možda bi i meni sumnjivo bilo :oops: ..Ovako biti će da smo postali malo više normalniji nego prije kada je loptanje u pitanju :oops:
Kupili, kupili. Cuo sam to iz pouzdanih izvora iz Zvornicke :D


:D
User avatar
omega369
Posts: 9437
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#26093 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Samo vi to spominjite. Za.pola godine ce lobotomci reci, pa i vi ste o tome pisali
:mrgreen:
gold'n'brown
Posts: 1615
Joined: 20/02/2007 16:20

#26094 Re: Utakmice.

Post by gold'n'brown »

bleicher wrote:Mislim da nam je neko na pocetku sezone nudio da budemo prvi nakon 10 kola prihvatili bi objerucke.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#26095 Re: Utakmice.

Post by Grean »

Sabanovic na press-konferenciji sa Musemicem. To po pravilu znaci da taj igrac pocinje utakmicu.

Ja nisam ocekivao s tim da ne znam kakva je situacija sa Hebibovicem ali sudeci po Husrefovoj izjavi on je spreman.
Vjerovatno će biti svi spremni, Ahmetović je jedini upitan. Možda budemo i rizikovali sa njim, ali to ćemo znati sutra.”

Husref
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#26096 Re: Utakmice.

Post by Dr. Kuca »

Danas pametno.
bleicher
Posts: 183
Joined: 22/05/2018 16:43

#26097 Re: Utakmice.

Post by bleicher »

gold'n'brown wrote:
bleicher wrote:Mislim da nam je neko na pocetku sezone nudio da budemo prvi nakon 10 kola prihvatili bi objerucke.
Da,da
User avatar
weedonjaaa
Posts: 714
Joined: 07/01/2012 13:07
Location: Naći ćeš me na Koševu, u oblacima dima..

#26098 Re: Utakmice.

Post by weedonjaaa »

Dajte stream za brata u tudjini
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18330
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#26099 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Nesta mi je suha ruzna danas...
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18330
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#26100 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

weedonjaaa wrote:Dajte stream za brata u tudjini
Imas na moja TV, dvije keme...
Post Reply