Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
batara
Posts: 1183
Joined: 24/01/2014 23:31

#17601 Re: Utakmice.

Post by batara »

north wrote:Jedna od bitnijih stvari u ovoj utakmici je što smo napokon poslije duugo duugo vremena odigrali na rezultat, čvrsto, 0-1 ne pamtim kad smo uzeli i kad nismo usljed malo većeg pritiska domaćina padali i primali gol i prosipali bodove :-) ....Ne zaboravimo da su neki timovi osvajali titule sa ovakvim i sličnim pobjedama pa i igrom na strani...Ne kažem da nas ovo vodi ka tome :D , samo hoću reći da dugo nismo odigrali negdje na strani gdje smo imali nenormalnu važnost utakmice i za nas i za protivnika, nabrijanu i neprijateljsku publiku protiv nas, protivnika koji sve radi što može samo da ne izgubi i da u takvoj utakmici odigramo bez primljenog gola i uzmemo 3 boda...To je nešto novo :thumbup: , tj. dugo nismo imali, ne kažem da ide sada med i mlijeko, pu pu sa tom euforijom i optimizmom nakon jedne ili dvije utakmice, ali kad vidiš neki pomak onda ga treba konstatovati i pohvaliti..A ne možeš i reći da trener u tome nema nikakvog učinka...Naprotiv :oops: ....Ali o treneru ćemo nakon još par utakmica, bar ja tako kontam :oops:

Nadam se max. ozbiljnosti protiv Radnika, jer naredne 3 utakmice sa derbijem definitivno odlučuju našu sudbinu..I pored ove pobjede mišljenja sam da će uspjeh na kraju biti izaći u Evropu, koliko god luzerski i pesimistično to zvučalo, jer jednostavno previše toga se dešavalo i bojim se da na kraju to ne dođe sve na naplatu i to sa kamatama :-) ...Zato, Evropa, i udaraj se u guzicu od sreće koliko god tužno to zvučalo imaju u vidu gdje smo i sa kakvim igračkim kadrom i euforijom bili prije godinu-dvije :-)

Podrška, samo to Sarajevu treba, nikake podjele, podrška max., pe nek se na kraju sezone sravnjavaju računi :oops:
U potpunosti se slažem sa svim napisanim, a ovo na kraju boldirano ponajvise :thumbup:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45278
Joined: 29/12/2005 01:20

#17602 Re: Utakmice.

Post by jeza u ledja »

1946--1987 wrote:Mozda je kramar los prema naprijed al zato je u odbrani katastrofa :mrgreen:
Jbt frajera tri igraca okruze on hladno je nesto gradi, zajebaje, boli ga kurac, kakav lik :mrgreen: :mrgreen:

Almire oporavljaj se ako boga znas, ili da pocnemo polagano zaliti za puzigacom :mrgreen:
Napravio je 3 faula/kornera u onom cosku bespotrebno u roku 10ak minuta. Htio sam rukom kroz ovaj monitor da mu cvoke od onu frizuricu palim. :roll:

Od svih Jesicevih pojacanja mi bas ovog koji je najgori moramo trpiti. Jebem ti poziciju lijevog beka, vazda bila pozicija za levate.
nebitan lik
Posts: 1433
Joined: 17/06/2011 22:29

#17603 Re: Utakmice.

Post by nebitan lik »

Ovaj Radovac los,prelos... ide kontra Birca on setka na sredini terena,nema snage pogledom ispraca akciju,pa sine ovo je 21 vjek igra se brz i dinamican fudbal,ako imas sut kao zena,onda barem trci grizi na terenu al joj
User avatar
PriNc_ba
Posts: 5924
Joined: 07/08/2009 12:28

#17604 Re: Utakmice.

Post by PriNc_ba »

Samo kad nema sampionskih snova odmah ekipa bolje djeluje. Mada smo danas mogli skupo platiti duljinu konstantnu nonsalantnost. Pa jebem ga ja moze li se mozak ukljuciti i biti skoncentrisan jos 5 sekundi kad se dodje do 16erca. Trebali smo zabiti jos minimalno 2 gola iz akcija koje su radovac i dulja upropastili. Ne pamtim kad smo zadnji put uspjeli da se povucemo ko picke a da zadrzimo povoljan rezultat.

3 bobe se pikaju i to je najvaznije, aferim momcima. Sad samo da se ne poseru kuci po ovom rezultatu iz BL ;)
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#17605 Re: Utakmice.

Post by 1946--1987 »

jeza u ledja wrote:
1946--1987 wrote:Mozda je kramar los prema naprijed al zato je u odbrani katastrofa :mrgreen:
Jbt frajera tri igraca okruze on hladno je nesto gradi, zajebaje, boli ga kurac, kakav lik :mrgreen: :mrgreen:

Almire oporavljaj se ako boga znas, ili da pocnemo polagano zaliti za puzigacom :mrgreen:
Napravio je 3 faula/kornera u onom cosku bespotrebno u roku 10ak minuta. Htio sam rukom kroz ovaj monitor da mu cvoke od onu frizuricu palim. :roll:

Od svih Jesicevih pojacanja mi bas ovog koji je najgori moramo trpiti. Jebem ti poziciju lijevog beka, vazda bila pozicija za levate.
Maletic sa svojih 58 godina je pored njega izgledao kao dani alves.
Sreca pa im je onaj jovic lijevo krilo, inace mrka kapa bi bila :mrgreen:
Last edited by 1946--1987 on 02/04/2016 23:51, edited 1 time in total.
nebitan lik
Posts: 1433
Joined: 17/06/2011 22:29

#17606 Re: Utakmice.

Post by nebitan lik »

U jednom trenutku tri defanzivna,mi definitivno nemamo majstora i kreativca da djeli i smiri loptu
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#17607 Re: Utakmice.

Post by 1946--1987 »

I da kazem i ovo, dokle je doslo da sam molio da udje i da me smirio ulazak Djemala Marlboro Berberovica jbt :mrgreen: :mrgreen: :run:
Ima ono nesto djemica, smirenost, prgavost, iskustvo.To nam je trebalo pred kraj, iako su nas svejedno dobro stisli i to sa igracem manje. :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#17608 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Kako li onaj Maletic nije dobio crveni :-)
Udje i Radovac....dobro pa nije ponio pistolje :mrgreen:
Nego, Barba crveni, Mihojevic? iznijeli ga, pitanje je....
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45278
Joined: 29/12/2005 01:20

#17609 Re: Utakmice.

Post by jeza u ledja »

1946--1987 wrote:I da kazem i ovo, dokle je doslo da sam molio da udje i da me smirio ulazak Djemala Marlboro Berberovica jbt :mrgreen: :mrgreen: :run:
Ima ono nesto djemica, smirenost, prgavost, iskustvo.To nam je trebalo pred kraj, iako su nas svejedno dobro stisli i to sa igracem manje. :mrgreen:
Ulazi Dzemica kaze Spaho bilo nam potrebno "svjeze krvi". Ja kontam kakve "svjeze" krvi. :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 94406
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#17610 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Je l' neko primijetio kakav smo kiks napravili u drugom poluvremenu, nekad na kraju utakmice.
Blizu korner zastavice bila je borba za loptu, odjednom igrač Borca je uzeo loptu i krenuo prema golu, a naša četiri igrača ostala za njim i sva četvorica ga ganjali. :run: Sva sreća pa je njihov igrač toliko bio smotan da je fulio cijeli gol.
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#17611 Re: Utakmice.

Post by 1946--1987 »

Logovan wrote:Je l' neko primijetio kakav smo kiks napravili u drugom poluvremenu, nekad na kraju utakmice.
Blizu korner zastavice bila je borba za loptu, odjednom igrač Borca je uzeo loptu i krenuo prema golu, a naša četiri igrača ostala za njim i sva četvorica ga ganjali. :run: Sva sreća pa je njihov igrač toliko bio smotan da je fulio cijeli gol.
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#17612 Re: Utakmice.

Post by 1946--1987 »

Logovan wrote:Je l' neko primijetio kakav smo kiks napravili u drugom poluvremenu, nekad na kraju utakmice.
Blizu korner zastavice bila je borba za loptu, odjednom igrač Borca je uzeo loptu i krenuo prema golu, a naša četiri igrača ostala za njim i sva četvorica ga ganjali. :run: Sva sreća pa je njihov igrač toliko bio smotan da je fulio cijeli gol.
Naravno, 4 panja stoje pored njega on ide sam na golmana, ono sam vidio kao penal cim je krenuo u 16, sreca pa nije pao.Ona picka bi jedva docekala da kompenzira dva crvena, sigurnl bi ga svirao, kako kod da je pao, bilo kontakta ili ne.
nebitan lik
Posts: 1433
Joined: 17/06/2011 22:29

#17613 Re: Utakmice.

Post by nebitan lik »

Tomahawk11 wrote:Kako li onaj Maletic nije dobio crveni :-)
Udje i Radovac....dobro pa nije ponio pistolje :mrgreen:
Nego, Barba crveni, Mihojevic? iznijeli ga, pitanje je....
Maletic trebo dobit crveni,a i onaj lik opali naseg pistoljdziju Radovca sveza mu samarcinu,i nije mu sudija dao crveni. Barbaric standardno privu je tu kad je belaj sa Dzemom
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#17614 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Indirekt je bio najjaci :-) :lol: :lol: :roll:
User avatar
Logovan
Posts: 94406
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#17615 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

leškarenje wrote:Dzemo ga odguro,zato nije ni osuto kako treba :D
Hvala mu, ali nije ni trebalo doći do onoga. :roll: :roll: Usrao sam se tada k'o niko. :D
1946--1987 wrote:Naravno, 4 panja stoje pored njega on ide sam na golmana, ono sam vidio kao penal cim je krenuo u 16, sreca pa nije pao.Ona picka bi jedva docekala da kompenzira dva crvena, sigurnl bi ga svirao, kako kod da je pao, bilo kontakta ili ne.
Kad vidim kakav im je indirekt dosudio, onda je mogao i penal, da je onaj levat pao.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#17616 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

leškarenje wrote:
Tomahawk11 wrote:Indirekt je bio najjaci :-) :lol: :lol: :roll:
Ja ne pamtim da je ikad iko svirao indirekt u nasoj ligi :D
Pa hajd sve, da je vracena lopta s namjerom, nego izbio loptu i dosla do golmana i ono svira indirekt :-)
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#17617 Re: Utakmice.

Post by 1946--1987 »

Treba i Seleta Okica pohvaliti red je, jedini nas igrac prema naprijed a koji je koristan i u defanzivi konstantno, tj citavu utakmicu (leon takodjer ali poneko bljesak ili sprint prema nazad gdje zna prekinut napad protivnika) odlican nazad, dosta pomagao kadusicu.Dosta dobar fizicki, ne smijem ni pomisliti kakva bi zvijer bio da ne pusi kutiju dnevno :mrgreen:
Kovacevic, kakav je to brat, bez ikakvog rizika svaka u aut, svaka na tribine. :D :thumbup:
Sto bi braco rek'o, sto dalje od gola to si veci gospodin :mrgreen:
Jbt kramar je nesto gradi pored tri njihova
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45278
Joined: 29/12/2005 01:20

#17618 Re: Utakmice.

Post by jeza u ledja »

ne znam, diskutabilno je to za indirekt. obicno golman ondje ne riskira al eto.

a to kad nam prodje jovic po desnoj strani i ja sam konto wtf. ja sam bio siguran il go il penal. mescini da cak i jeste pao na kraju balade?
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#17619 Re: Utakmice.

Post by north »

Kramar je podvala samo takva na koju mi samo možemo da padnemo ko zadnji levati :skoljka: ....Vjerujem da će na kraju sezone skupa sa brazilcima biti zamotani u deku i poslani tamo odakle su i došli, a to opet možemo zahvaliti nekome, jer oni nisu došli sami od sebe, neko ih je doveo uz nečiji blagoslov :wink: ...I kako ne zaplakati sa Stojčevom, kad ovo danas vidiš, da nemaš igrača u ekipi koja zna podvaliti loptu za pobjedu (Zrinjski), koji zna zakucati loptu pod prečku sa 30 metara (Haugesund) ili napraviti malo remek djelo za naše uslove (gol protiv Širokog) ili onaj potez na derbiju pored aut linije ili odlučujući potez u Grčkoj za veliku pobjedu u produžecima...Koji igrač to danas u FCS to može pa kao jebo Stojčeva? Problem tog igrača je bila qrcobolja na nekim utakmicama, a qrcobolja kod igrača koji vrijede se ne rješava tako što ih tjeraš ili brže bolje prodaješ, izuzev ako si 100% siguran da možeš boljeg dovesti, nego da ga zadovoljiš, a zadovoljiš ga tako što mu daš malo više od onoga što ima trenutno, mislim na šuške, nema igrača kojeg to ne zadovoljava :oops: ....Mi nemamo lidera na terenu, nemamo kreatora igre ,nemamo kapitena kojeg će ostatak ekipe gledati ko u boga (vela havle) a Duljević to nije i ne može biti objektivno, nemamo igrača koji zna zavaliti iz slobodnjaka sa blizine, nemamo igrača koji puca projektile sa slobodnih iz daljine pa makar svaka peta da je dobra, korneri se i dalje izvode po principu toplo-hladno, a puno više hladno....dakle fali nam dosta toga i onda mi kaže imamo mi dobar tim pravo samo nam fali trener :D ....Imamo dobar tim ali za mjesta na tabeli koje samo znače borbu za Evropu do zadnjeg kola :oops:

Zato i kažem, Evropa mjera :oops: ...Pa nek narednu sezonu opet dovode Kramare i slične, pa bi se od Evrope mogi opraštati pet kola prije kraja prvenstva :skoljka: ...Iako naravno Kramar nije jedini u koga treba upirati prstom, ustvari kukavac nije ni za šta kriv jer ni on kukavac ne zna otkud ovdje :oops:
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#17620 Re: Utakmice.

Post by nKrkan »

Da vas podsjetim na zadnji svirani indirekt u našoj ligi ima vjerovatno i na yt

Prva utakmica 2013te poslije europe na Koševu , Bandović s loptom u rukama baca je našem defanzivcu , koji mu je vraća i on je opet uzima u ruke :lol: :lol: ii indirekt za Zrinjski sa 13-14 metara tad smo dobili 1-0 :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#17621 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

@north je u pravu. Nama fali jedan pravi kreator. Naravno da to nije Duljevic, jbg, on je krilo.
Doduse, plakacemo mi i za Barbaricem kad ode na ljeto :roll: al eto, ulijevaju nadu Mihojevic i Kovacevic.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45278
Joined: 29/12/2005 01:20

#17622 Re: Utakmice.

Post by jeza u ledja »

north wrote:Kramar je podvala samo takva na koju mi samo možemo da padnemo ko zadnji levati :skoljka: ....Vjerujem da će na kraju sezone skupa sa brazilcima biti zamotani u deku i poslani tamo odakle su i došli,
U Ploce na brod i pravac Singapur. :lol:

Ma dobro, mozda je jos prerano donositi zakljucak o Brazilcima.

Nego, jednu stvar se niko nece sjetiti reci - neko je u trenutku kad si morao reagovati brzo - sjetio se i doveo Bojana Pavlovica. :izet: Jel to Jesic, jel to Ibrak, jel to neko deseti nije bitno, ali neko se sjetio i bogam nije fulio. :thumbup:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#17623 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Jeb'o Stojceva ba. Nabrojali ste 5 poteza u njegove dvije godine ovdje. Lik je igrao kad se njemu igralo, jebo ti tog igraca.
nebitan lik
Posts: 1433
Joined: 17/06/2011 22:29

#17624 Re: Utakmice.

Post by nebitan lik »

Tomahawk11 wrote:@north je u pravu. Nama fali jedan pravi kreator. Naravno da to nije Duljevic, jbg, on je krilo.
Doduse, plakacemo mi i za Barbaricem kad ode na ljeto :roll: al eto, ulijevaju nadu Mihojevic i Kovacevic.
Nek Sadikua ubacuju po malo,kad ode Barbaric,jer ako imaju namjeru dovoditi nekog ko Kramara radje Sadikua gledat. Duljevic od kad je dosao kod nas po meni sve na pola nesto,nit pasa nit gola,zna povuc napad,predliblat i to je to
User avatar
Stroj-2
Posts: 2633
Joined: 12/04/2015 15:59

#17625 Re: Utakmice.

Post by Stroj-2 »

Drago mi je da je pružena šansa Mihojeviću, i to da odigra na svovoj prirodnoj poziciji koju je danas do povrede odradio fantastično. Kukali su da nemaju igrača na toj poziciji, a čitavo vrijeme bio pred nosom :roll: Al haj, znaju (al u ku...). Kramar, uvala, podvala, zavala, pogotovo na tom lijvom beku, možda se bolje snađe na štoperu, al opet :-) Ostali su dobro odigrali, Okić polu mrtvac, danas je ko živno i red da se pohvali malo.
S onim Duljevićem se fakat mora raditi na bazičnom fudbalskom znanju kao pas igra, centaršutevi i šutevi, ono je amaterski, na stranu njegovo znanje s loptom i brzina, ono je očajno više.
Borbeno do kraja svaka čast na pobjedi :thumbup:
Post Reply