Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

svi u napad
Posts: 1869
Joined: 14/10/2012 14:40

#34301 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

Ja stvarno ne shvatam da su ovi mladi toliko losi. Pa oni ne znaju osnove fudbala. Hajd ufatila te trema al brate trema prodje. Golmanu i Pidri se odmah zahvaliti. Mali pojma nema i u 2 tekme 3 gola njegova uz veliku pomoc Pidre. Gledam danas Dupovac pizdi jer ljudi prolaze po lijevoj strano ko brzi voz. Dupovac 10 puta intervenisao na lijevoj strani jer nema Pidre na mjestu. Bilo par centarsuteva al nikog u 16. Stvarno ne znam sta se desava. jebi ga imas Susica koji daje dobre lopte, imas Oremusa koji se bori za dvojicu, imas Dupovca koji dobiva svaki zracni duel i imas Fanima koji moze proci svakog beka u ligi i opet ne mozes prismrdit. Bogu plakati. Ne znam sta raditi al nesto se mora pod hitno uraditi il cemo se boriti za opstanak.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8573
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#34302 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Mog'o je mali vala sta odbraniti, ovako propadoše direktorici procenti.
gold'n'brown
Posts: 1612
Joined: 20/02/2007 16:20

#34303 Re: Utakmice.

Post by gold'n'brown »

Dinostula wrote: 19/07/2021 20:32 Meni buraz vice za ovog Kanurica da je rupa od golmana i sto je najgore bio je u pravu.Jbg danas ja nista osim X ili 2 nisam ni ocekivao.Realno ova ekipa ako ne moze dobiti MIlsami znao sam da nece moci ni Tuzlu.Tek kad nam registruju ovih 4-5 igraca vidjecemo na cemu smo.Cmilja Boga mi u 5 minuta stvori jednu sansu a nas omadinac Dervisagic nista ne uradi.
Mi za tog Cmiljanica realno ni ne znamo kakav je igrac. Od 4 napadaca koje cemo imati kad registrujemo ove igrace i Ahmetovic bude spreman (ako ikad bude) valjda s jednim ubodemo.
Kanuric ne znam sta je ucio u tom podmlatki u austriji i engleskoj, al rekreativac golman bi bolje reagovao u nekim situacijama. Sto se Husrefa tice ja fakat ne kontam raspravu sa likovima na tribinama nakon sto je pobijedio i zna koliko su svi isfrustrirani. To mnogo pametan covjek ne radi. I jos on psuje njemu ...
TheTraveler
Posts: 680
Joined: 23/02/2020 22:21

#34304 Re: Utakmice.

Post by TheTraveler »

Ma golman je izgubljen, prepadnut,pa onako kiksa, u jeben vakat je uletio u vatru. Misim da nam treba golman, klasa, ali i da je lik da nauci ove mlade cemu.
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#34305 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

svi u napad wrote: 19/07/2021 20:38 Ja stvarno ne shvatam da su ovi mladi toliko losi. Pa oni ne znaju osnove fudbala. Hajd ufatila te trema al brate trema prodje. Golmanu i Pidri se odmah zahvaliti. Mali pojma nema i u 2 tekme 3 gola njegova uz veliku pomoc Pidre. Gledam danas Dupovac pizdi jer ljudi prolaze po lijevoj strano ko brzi voz. Dupovac 10 puta intervenisao na lijevoj strani jer nema Pidre na mjestu. Bilo par centarsuteva al nikog u 16. Stvarno ne znam sta se desava. jebi ga imas Susica koji daje dobre lopte, imas Oremusa koji se bori za dvojicu, imas Dupovca koji dobiva svaki zracni duel i imas Fanima koji moze proci svakog beka u ligi i opet ne mozes prismrdit. Bogu plakati. Ne znam sta raditi al nesto se mora pod hitno uraditi il cemo se boriti za opstanak.
Kad i Sablic vec kenja. Trebao je Halida desno, Oremusa lijevo ili obratno. Pidro je kiks igrač u trenutnoj formi, dodaj kloca golmana, dobijes ovo. Ne vjerujem sta gledam, jer sam cijelu mladost branio,pa i u studentskim danima. Dečko ne zna stati na gol. To pravi trener vidi za jedan trening. Zar od sve trojice ni jedan kurcu ne valja? Kao da smo protiv Borusije igrali, pa ti kazne svaku gresku koju napravis, a ti igras protiv trenutno malo boljih karinasa. Obje utakmice izgubljene greskama na nasoj strani.
User avatar
Logovan
Posts: 94347
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#34306 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Meni se u startu nije svidio ovaj Kanurić. Kontam hajde možda griješim, ali Boga mi kako je krenuo ne griješim. :-) Bio rupa ili ne, više sam za Dizdarevića. Ako Burić potpiše, Dizdarevića poslati na posudbu. Kanurić klupa.
Last edited by Logovan on 19/07/2021 20:51, edited 1 time in total.
User avatar
tovarish
Posts: 3506
Joined: 26/05/2008 23:57

#34307 Re: Utakmice.

Post by tovarish »

Meni je ovo danas bio ogroman napredak u odnosu na Mislami. Da nije zezno golman, mi bi ovo uzeli. Iduću probati Dizdarevića. Čak smo bolji bili nego u proljetnom dijelu.

Biće ovo još bolje u narednim utakmicama, plus kad strance registruju.
Piaty
Posts: 5688
Joined: 01/12/2020 00:58

#34308 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

Joj kad pocnete oko plata zajebavati tipa "ima on 30 godina a plata mu je previsoka tj 8000 km" ... ama boni ne bili, ovo vam pokazuje da mi i trebamo kupovati DOBRE IGRACE OD 27-34 GODINE CCA. i dati im tolike plate!

Kakav je hajr od nekog sto ima 20 godina a nema koristi od njega. Cekati da postane igrac jel? A VJEROVATNO NECE POSTATI IGRAC!

Kakva korist od akademije i tih igraca od 18-20 godina ako ce, bubam sad npr. Zrinjski godinama uzimati titule sa starijim igracima?

Procitah na ss.ba kako neko govori "kakva nam je buducnost sa Buricem od 34 godine"?
Odgovor - losa!
Al je pitanje-kakva je buducnost sa Pidrom? Odgovor - katastrofalna!

Ide mi vise na k.... to sa malcima.

Nisam gledao tekmu (nisam toliko lud) ali Palic i Djokanovic su ok. Kada ova pojacanja krenu igrati i ako bude sve normala sa njima, ovo ostalo klupa.
Piaty
Posts: 5688
Joined: 01/12/2020 00:58

#34309 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

Raigor Stonehoof wrote: 19/07/2021 20:00 Da prigodno opisem nasu igru jednom pjesmom




Zemlja se otvorila,
nastaje opšta konfuzija,
Ljudi beže po ulicama,
Žene i deca vrište po kućama...

Horor, strah, užas, kraj...
Vala bas tako
gold'n'brown
Posts: 1612
Joined: 20/02/2007 16:20

#34310 Re: Utakmice.

Post by gold'n'brown »

last mohicans wrote: 19/07/2021 20:49
svi u napad wrote: 19/07/2021 20:38 Ja stvarno ne shvatam da su ovi mladi toliko losi. Pa oni ne znaju osnove fudbala. Hajd ufatila te trema al brate trema prodje. Golmanu i Pidri se odmah zahvaliti. Mali pojma nema i u 2 tekme 3 gola njegova uz veliku pomoc Pidre. Gledam danas Dupovac pizdi jer ljudi prolaze po lijevoj strano ko brzi voz. Dupovac 10 puta intervenisao na lijevoj strani jer nema Pidre na mjestu. Bilo par centarsuteva al nikog u 16. Stvarno ne znam sta se desava. jebi ga imas Susica koji daje dobre lopte, imas Oremusa koji se bori za dvojicu, imas Dupovca koji dobiva svaki zracni duel i imas Fanima koji moze proci svakog beka u ligi i opet ne mozes prismrdit. Bogu plakati. Ne znam sta raditi al nesto se mora pod hitno uraditi il cemo se boriti za opstanak.
Kad i Sablic vec kenja. Trebao je Halida desno, Oremusa lijevo ili obratno. Pidro je kiks igrač u trenutnoj formi, dodaj kloca golmana, dobijes ovo. Ne vjerujem sta gledam, jer sam cijelu mladost branio,pa i u studentskim danima. Dečko ne zna stati na gol. To pravi trener vidi za jedan trening. Zar od sve trojice ni jedan kurcu ne valja? Kao da smo protiv Borusije igrali, pa ti kazne svaku gresku koju napravis, a ti igras protiv trenutno malo boljih karinasa. Obje utakmice izgubljene greskama na nasoj strani.
Pa vjerovatno je i vidio za golmana, al sta je tu mogao kad i ove sto smo doveli igrace ne mozemo da registrujemo. Vidjeli smo da Dizdarevic nije mogao braniti ni u MDK. I igrace koje je imao i pripremao ovi su rastjerali. Slazem se i ja da Pidro nije trebao poceti, al pitanje je kakav je taj mali Islamovic pogotovo nakon povrede ili taj Imamovic. Vidjeli smo ove ostale omladince, tesko da su i ti nesto bolji.
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#34311 Re: Utakmice.

Post by Impressum »

gold'n'brown wrote: 19/07/2021 21:03 I igrace koje je imao i pripremao ovi su rastjerali.
tako je
polako sa Goranom
zamisli njemu drame dodje na posao, a igraci se pozdravljaju :izet:
ode Mesanovc, ode Milicevic itd

golmana nemas
lijevi bek nakon povrede zaboravio igrati
omladinci nisu na nekom nivou
Salcin, Dal i Andrej nisu u formi
ali treba gledati naprijed
eto skupstine za 10-tak dana
srediti ce se sve ovo

ko te nije volio nije ni obolio
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#34312 Re: Utakmice.

Post by Impressum »

Piaty wrote: 19/07/2021 20:51 "kakva nam je buducnost sa Buricem od 34 godine"?
Odgovor - losa!
za ovu ligu, tip golmana poput Burica, moze tri godine biti nas Buffon :D
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#34313 Re: Utakmice.

Post by Impressum »

tovarish wrote: 19/07/2021 20:51 Meni je ovo danas bio ogroman napredak u odnosu na Mislami. Da nije zezno golman, mi bi ovo uzeli. Iduću probati Dizdarevića. Čak smo bolji bili nego u proljetnom dijelu.

Biće ovo još bolje u narednim utakmicama, plus kad strance registruju.
i meni
ali nije bilo srece u prvoj tamo protiv Moldavije
penal se ne moze fuliti u Evropi u tako bitnoj tekmi
jednostavno ne moze
moras ga dati i tacka

Goran zna posao i ovo je nakon Hus i Vinka, veliki napredak
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8573
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#34314 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Dobar Sablic na pressu!
Odlican stav, samo jako i bit ce kako covjek kaze! :thumbup:
User avatar
tovarish
Posts: 3506
Joined: 26/05/2008 23:57

#34315 Re: Utakmice.

Post by tovarish »

Impressum wrote: 19/07/2021 21:11
tovarish wrote: 19/07/2021 20:51 Meni je ovo danas bio ogroman napredak u odnosu na Mislami. Da nije zezno golman, mi bi ovo uzeli. Iduću probati Dizdarevića. Čak smo bolji bili nego u proljetnom dijelu.

Biće ovo još bolje u narednim utakmicama, plus kad strance registruju.
i meni
ali nije bilo srece u prvoj tamo protiv Moldavije
penal se ne moze fuliti u Evropi u tako bitnoj tekmi
jednostavno ne moze
moras ga dati i tacka

Goran zna posao i ovo je nakon Hus i Vinka, veliki napredak
Iako ja nisam bio kritičan prema Husu i Vinku, Sablić je izgleda mnogo napredniji trener od njih.

[
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#34316 Re: Utakmice.

Post by Impressum »

"Po htjenju i zalaganju nemam zamjerki, ali po određenim pozicijama nedostaje kvalitete", istakao je Sablić

"U ovom prelaznom roku smo potpisali Lazića i Ševelja. Naprijed smo potpisali ugovor sa Bagarićem, tu je i Bodul koji je iskusan igrač. Vjerujem da će najveće pojačanje biti zdrav i spreman Ahmetović. Gledamo poziciju golmana i krila. Nije lako dovesti pojačanje, nije lako nositi ovaj dres. Ne želim uzeti nešto što mi se ponudi, radije ću šansu davati mladim", zaključio je hrvatski stručnjak.
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#34317 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Ne bih ja letio ni sa hvalospjevima, pa ni kritikama pretjeranim, ali ima stava i to mi se sviđa. Mislim da je njemu najgore. Zeli da se dokaze u velikom klubu, a sranje ga je dočekalo. Samo bi mu spočitao Pidru i ovog malog. Ostalo ne. Najfensi upravi poručujem,koja je presjedila pauzu, da do kraja sedmice izmire poreski dug ili sklope sporazum, da nas trener moze voditi i da se igrači mogu registrovati. Nevjerovatan amaterizam.
izbjeglica_iz_besmisla
Posts: 968
Joined: 15/09/2005 17:22
Location: sarajevo ...

#34318 Re: Utakmice.

Post by izbjeglica_iz_besmisla »

Piaty wrote: 19/07/2021 20:51 Joj kad pocnete oko plata zajebavati tipa "ima on 30 godina a plata mu je previsoka tj 8000 km" ... ama boni ne bili, ovo vam pokazuje da mi i trebamo kupovati DOBRE IGRACE OD 27-34 GODINE CCA. i dati im tolike plate!

Kakav je hajr od nekog sto ima 20 godina a nema koristi od njega. Cekati da postane igrac jel? A VJEROVATNO NECE POSTATI IGRAC!

Kakva korist od akademije i tih igraca od 18-20 godina ako ce, bubam sad npr. Zrinjski godinama uzimati titule sa starijim igracima?

Procitah na ss.ba kako neko govori "kakva nam je buducnost sa Buricem od 34 godine"?
Odgovor - losa!
Al je pitanje-kakva je buducnost sa Pidrom? Odgovor - katastrofalna!

Ide mi vise na k.... to sa malcima.

Nisam gledao tekmu (nisam toliko lud) ali Palic i Djokanovic su ok. Kada ova pojacanja krenu igrati i ako bude sve normala sa njima, ovo ostalo klupa.
Ma ja, samo daj danas titulu a sutra sta bude. I ovaj Nam je s tom logikom krenuo pa eto danas vidite gdje nas je dovelo. Nemas na cemu graditi novu generaciju ekipe, i jos vecu rupu barem cdo sljedece godine.

S druge strane, Tan je na vrijeme krenuo s akademijom i rezultate toga smo ubirali sve do prosle godine.

Ja se samo nadam da ce Tan, Mirvic i ovaj cioffi zalupiti vrata bosnjackoj logici i opet krenuti ispocetka, jos pametnije nego prvi put. Pa taman ne bilo titule 3 sljedece godine
Piaty
Posts: 5688
Joined: 01/12/2020 00:58

#34319 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

@izbjeglica_iz_besmisla

TITULE! NEGO STA NEGO TITULE!
Daj Boze da je to bosnjacka politika, kako ti velis. A nije, nazalost. Bosnjacka politika je luzerska. Vako bi, nako bi, cekaj da se namjestim, polahko, sabura...

Hahaha pa koju titulu? Onu proslogodisnju? Vala smo se nauzimali titula u p.m.

Ma razumijem ja ponesto sto kazes. Samo mi reci plodove nase akademije? Tacno sta?
User avatar
Logovan
Posts: 94347
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#34320 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Šta Vedo kaže na onakvu fudbalsku predstavu... :D

Image
User avatar
ZonFon
Posts: 2120
Joined: 17/11/2013 01:58

#34321 Re: Utakmice.

Post by ZonFon »

Uz more odlazaka i problema oko registracije novih igraca nisam ni ocekivao bolje rezultate. Iskihacemo narednih mjesec dana ovu neozbiljnost oko ulaska u novu sezonu.

Kako god "rezervni" tim koji cu pratiti nemam, tableta za smirenje i ispratiti nastavak sezone.
Anquilla
Posts: 2397
Joined: 25/04/2016 19:31

#34322 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

last mohicans wrote: 19/07/2021 20:28 Dosli pacenici na svoje. Dobili priliku da svoje frustracije istresaju i liječe. Eno im glavne i odgovorne, a ne Husrefa.
Ovaj odraz našeg menataliteta na tribinama nije ništa drugo nego linč, nevezano je li usmjereno na Husrefa, našeg trenera/igrače, bilo koga.

Pojedinci misle da ako su platili kartu imaju pravo govoriti sve i svašta, da su svi obavezni slušati njihove gnusne uvrede i psovke.

Svaka čast Husrefu za ovo, da je naš trener, nikad im ne bi smio prići, jer, zaboga, ovakvi ''navijači'' imaju pravo ''izraziti nezadovoljstvo'' na način na koji žele, i vazda su u pravu.

Inače, ovog Kanurića treba ostaviti na klupi/tribinama ubuduće.
Vjerujem da ćemo iz utakmice u utakmicu biti bolji, posebno kad se riješe problemi sa registracijama.
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#34323 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Logovan wrote: 19/07/2021 22:36 Šta Vedo kaže na onakvu fudbalsku predstavu... :D

Image
Šokiran čojek,vidis na slici. Je li ovo Muratovic s njima?
User avatar
tovarish
Posts: 3506
Joined: 26/05/2008 23:57

#34324 Re: Utakmice.

Post by tovarish »

Garant je Analni među onima što su vrijeđali Husrefa.
Piaty
Posts: 5688
Joined: 01/12/2020 00:58

#34325 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

:-D
Impressum wrote: 19/07/2021 21:09
Piaty wrote: 19/07/2021 20:51 "kakva nam je buducnost sa Buricem od 34 godine"?
Odgovor - losa!
za ovu ligu, tip golmana poput Burica, moze tri godine biti nas Buffon :D
Ma to ba i ja govorim. Ovo sam upotrijebio tesku rijec "los" u poredjenju sa kvazi-wunderkinderima koji su katasrrofalni. Naravno da je Buffon.
Post Reply