Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
East_side
Posts: 4044
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#34176 Re: Utakmice.

Post by East_side »

GandalfSivi wrote: 26/05/2021 19:53
East_side wrote: 26/05/2021 19:40
tovarish wrote: 26/05/2021 19:30

Ma nije to poseravanje, nego činjenica. On je ograničen trener, a evo ni nakon toliko godina nije obezbijedio licencu da može voditi tim u evropskim utakmicama. Jako neozbiljno sa njegove strane.
:thumbup:

Neka nama njega u steku za nedajBoze, kao i dosad :mrgreen: da privede sezonu kraju, po potrebi...

A sto se tice trenera, volio bih da se poklope dvije stvari. Da bude neko od struke i neko ko ima veze sa FK Sarajevom, ali neko IME da bude. Isto bih zelio i za SD. Kroz glavu mi prolaze Susic, Hadzibegic, Vukicevic i sl. Po istoj analogiji, volio bih da predsjednik kluba bude neko tipa Fazlagic, Muzurovic i sl.

:thumbup:
Oplakah, sve mladi i perspektivni. Muzurovicu 75, Fazlagicu 78 :D
Ma eto, nek budu neki pocasni folovi, golovi... :izet: :mrgreen:

Ne znam, nisam vise pametan ni za trenera ni za SD :roll: samo sam naveo da smo ispucali skoro sve opcije koje smo forsirali proteklih par godina. Jedna od tih opcija je upravo bio i VM. Nazalost, veliko razocarenje...
1Namcor
Posts: 290
Joined: 29/05/2020 17:52

#34177 Re: Utakmice.

Post by 1Namcor »

Maharadza wrote: 26/05/2021 19:45 Dobro je što se osvaja trofej i kada smo realno u krizi...samo još da su na vrijeme nogirali one 2 ublehe sd i kvazi trenera, Dženo bi uzeo duplu izi...ISKRENO! :kiss:

A za trenera, nama treba po meni neko ko će garantovati da će svaku utakmicu igrati barem 3-4 mlada igrača tj. da će iste max. gurati na svim poljima, makar nazor jer vidjeli smo kakvi dragulji i "zlatne koke" mogu iskočiti tako (Vladan).
S ovakvom igrom i sa ovim igracima, Dzeno bi uzeo da ti ne kazem sta... iskreno!
Mi smo bez Rahmana i Benje, a sa povremeno indisponiranim i povrijedjenim Fanimom, Tinom, Milijem, Salcinom, itd... negdje u rangu komsija, sredina tabele, iskreno!
Nego, zasukati rukave, odmah sad dovesti trenera i praviti tim za narednu sezonu!
User avatar
ZonFon
Posts: 2118
Joined: 17/11/2013 01:58

#34178 Re: Utakmice.

Post by ZonFon »

tovarish wrote: 26/05/2021 19:59
ZonFon wrote: 26/05/2021 19:29 Uzimati za relevantno komentare na fb je isto kao vjerovati djevojci da si joj drugi.
Komentari na fb su po meni odraz razmišljanja većine, a koja je u BiH općenito glupa - SDA/HDZ/SNSD mentalitet.

Tako da ih ne treba odbacivati, bez obzira šta kažu.
Da samo znas koliko tu ima:

1. Laznih profila
2. Navijaca drugih klubova
3. Botova
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18190
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#34179 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

East_side wrote: 26/05/2021 20:03
Ma eto, nek budu neki pocasni folovi, golovi... :izet: :mrgreen:

Ne znam, nisam vise pametan ni za trenera ni za SD :roll: samo sam naveo da smo ispucali skoro sve opcije koje smo forsirali proteklih par godina. Jedna od tih opcija je upravo bio i VM. Nazalost, veliko razocarenje...
Ma znam sve ba. Nama bi za SD trebao neko ko ima veze po Africi i J. Americi tipa Vahe (on bi mogao kvalitetnih Afrikanaca pronaci), ali posto ne moze on, onda neko slican. Za trenera bi se trebao naci neko obrazovan, ko razumije moderni fudbal, dosta ba ovih dinosaura vise.

Pazi sad, sto se predsjednika tima tice, mislim da je trenutna predsjednica idealan izbor, ne zajebajem se svega mi, stavise spreman sam to i detaljno objasniti...
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18190
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#34180 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Zapravo, evo jos radikalnije misljenje. Dok smo imali onog skauta, analizatora igre, sta je vec bio, tada smo i dobra pojacanja dovodili.

Poslije toga smo se pogubili...
User avatar
tovarish
Posts: 3505
Joined: 26/05/2008 23:57

#34181 Re: Utakmice.

Post by tovarish »

East_side wrote: 26/05/2021 19:40 Kroz glavu mi prolaze Susic, Hadzibegic, Vukicevic i sl. Po istoj analogiji, volio bih da predsjednik kluba bude neko tipa Fazlagic, Muzurovic i sl.

:thumbup:
Nikog od njih ja ne bih. Sve je to uvezano sa mahalom i onim koji bi vratili Sarajevo u vrijeme Blekića, taksiste i sl.

Po meni u upravi sjede poprilično ozbiljni ljudi, obrazovani i ostvareni. Najlošija je karika Sabrina, al opet je bolja od ove dvojice metuzalema. Neka njih u legendama, tamo im je mjesto.

Za SD bih ja nekog iz okruženja, a trenera bilo koga samo da nema veze sa Sarajevom i da ima izgrađeno ime u trenerskom svijetu, pa makar ga i skupo platili. Samo da to plaćanje bude u obliku ogromnih bonusa za ostvarene rezultate, kako u promociji igrača, tako i rezultate na terenu.
Last edited by tovarish on 26/05/2021 20:20, edited 1 time in total.
User avatar
tovarish
Posts: 3505
Joined: 26/05/2008 23:57

#34182 Re: Utakmice.

Post by tovarish »

ZonFon wrote: 26/05/2021 20:10
tovarish wrote: 26/05/2021 19:59
ZonFon wrote: 26/05/2021 19:29 Uzimati za relevantno komentare na fb je isto kao vjerovati djevojci da si joj drugi.
Komentari na fb su po meni odraz razmišljanja većine, a koja je u BiH općenito glupa - SDA/HDZ/SNSD mentalitet.

Tako da ih ne treba odbacivati, bez obzira šta kažu.
Da samo znas koliko tu ima:

1. Laznih profila
2. Navijaca drugih klubova
3. Botova
Ima i toga, mada ja govorim općenito o fb publici, ne samo našim navijačima. Mentalna i moralna sirotinja. Odavno ja to ne čitam, zgadi mi se sa kim dijelim zrak. Ja čak i ne pratim klupski profil, samo sam ga lajkovao.
User avatar
East_side
Posts: 4044
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#34183 Re: Utakmice.

Post by East_side »

GandalfSivi wrote: 26/05/2021 20:13 Zapravo, evo jos radikalnije misljenje. Dok smo imali onog skauta, analizatora igre, sta je vec bio, tada smo i dobra pojacanja dovodili.

Poslije toga smo se pogubili...
Mislis na onog Avdica, sto je skautirao protivnicke ekipe? A moze, obrazlozi detaljno to za Sabrinu, sto da ne :zoka: ona meni nekako nit smrdi nit mirise, sta znam...
tovarish wrote: 26/05/2021 20:14
East_side wrote: 26/05/2021 19:40 Kroz glavu mi prolaze Susic, Hadzibegic, Vukicevic i sl. Po istoj analogiji, volio bih da predsjednik kluba bude neko tipa Fazlagic, Muzurovic i sl.

:thumbup:
Nikog od njih ja ne bih. Sve je to uvezano sa mahalom i onim koji bi vratili Sarajevo u vrijeme Blekića, taksiste i sl.

Po meni u upravi sjede poprilično ozbiljni ljudi, obrazovani i ostvareni. Najlošija je karika Sabrina, al opet je bolja od ove dvojice metuzalema. Neka njih u legendama, tamo im je mjesto.

Za SD bih ja nekog iz okruženja, a trenera bilo koga samo da nema veze sa Sarajevom i da ima izgrađeno ime u trenerskom svijetu, pa makar ga i skupo platili. Samo da to plaćanje bude u obliku ogromnih bonusa za ostvarene rezultate, kako u promociji igrača, tako i rezultate na terenu.
Neko postavi sliku Petkovica, ti sad spominjes Vahu :-) jarane i ja bih to volio, ali bojim su da su imena tog kalibra jos uvijek (nazalost) jako daleko od naseg dometa. Naravno, shvatam ja da se ne misli bukvalno na njih ali opet... ne znam. Bojim se da smo jos uvijek daleko od tog iskoraka o kojem ceznemo. Vec vidim na poziciji trenera nekoga ko je i za nase uslove prosjek a kamo li za regionalne, tipa Nalic i sl. :-)
User avatar
Cossack
Posts: 7145
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#34184 Re: Utakmice.

Post by Cossack »

East_side wrote: 26/05/2021 20:25
GandalfSivi wrote: 26/05/2021 20:13 Zapravo, evo jos radikalnije misljenje. Dok smo imali onog skauta, analizatora igre, sta je vec bio, tada smo i dobra pojacanja dovodili.

Poslije toga smo se pogubili...
Mislis na onog Avdica, sto je skautirao protivnicke ekipe? A moze, obrazlozi detaljno to za Sabrinu, sto da ne :zoka: ona meni nekako nit smrdi nit mirise, sta znam...
tovarish wrote: 26/05/2021 20:14
East_side wrote: 26/05/2021 19:40 Kroz glavu mi prolaze Susic, Hadzibegic, Vukicevic i sl. Po istoj analogiji, volio bih da predsjednik kluba bude neko tipa Fazlagic, Muzurovic i sl.

:thumbup:
Nikog od njih ja ne bih. Sve je to uvezano sa mahalom i onim koji bi vratili Sarajevo u vrijeme Blekića, taksiste i sl.

Po meni u upravi sjede poprilično ozbiljni ljudi, obrazovani i ostvareni. Najlošija je karika Sabrina, al opet je bolja od ove dvojice metuzalema. Neka njih u legendama, tamo im je mjesto.

Za SD bih ja nekog iz okruženja, a trenera bilo koga samo da nema veze sa Sarajevom i da ima izgrađeno ime u trenerskom svijetu, pa makar ga i skupo platili. Samo da to plaćanje bude u obliku ogromnih bonusa za ostvarene rezultate, kako u promociji igrača, tako i rezultate na terenu.
Neko postavi sliku Petkovica, ti sad spominjes Vahu :-) jarane i ja bih to volio, ali bojim su da su imena tog kalibra jos uvijek (nazalost) jako daleko od naseg dometa. Naravno, shvatam ja da se ne misli bukvalno na njih ali opet... ne znam. Bojim se da smo jos uvijek daleko od tog iskoraka o kojem ceznemo. Vec vidim na poziciji trenera nekoga ko je i za nase uslove prosjek a kamo li za regionalne, tipa Nalic i sl. :-)
Koje ime je po tebi realno a da bi bio zadovoljan s njim?
User avatar
Logovan
Posts: 94304
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#34185 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

omega369 wrote: 26/05/2021 19:21 Najveca pogan i dusmanluk sami sebi. Nama ne treba Vico
Opet cu ponoviti, mi evrope ne bi izborili da se igralo pred navijacima
Ma kakvi smo vrlo moguće. A podrška se treba davati kada je najteže, ne samo kada ide.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#34186 Re: Utakmice.

Post by 90minut »

da se igralo pred navijacima osvojio bi bez problema
User avatar
East_side
Posts: 4044
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#34187 Re: Utakmice.

Post by East_side »

Cossack wrote: 26/05/2021 20:28
East_side wrote: 26/05/2021 20:25
GandalfSivi wrote: 26/05/2021 20:13 Zapravo, evo jos radikalnije misljenje. Dok smo imali onog skauta, analizatora igre, sta je vec bio, tada smo i dobra pojacanja dovodili.

Poslije toga smo se pogubili...
Mislis na onog Avdica, sto je skautirao protivnicke ekipe? A moze, obrazlozi detaljno to za Sabrinu, sto da ne :zoka: ona meni nekako nit smrdi nit mirise, sta znam...
tovarish wrote: 26/05/2021 20:14


Nikog od njih ja ne bih. Sve je to uvezano sa mahalom i onim koji bi vratili Sarajevo u vrijeme Blekića, taksiste i sl.

Po meni u upravi sjede poprilično ozbiljni ljudi, obrazovani i ostvareni. Najlošija je karika Sabrina, al opet je bolja od ove dvojice metuzalema. Neka njih u legendama, tamo im je mjesto.

Za SD bih ja nekog iz okruženja, a trenera bilo koga samo da nema veze sa Sarajevom i da ima izgrađeno ime u trenerskom svijetu, pa makar ga i skupo platili. Samo da to plaćanje bude u obliku ogromnih bonusa za ostvarene rezultate, kako u promociji igrača, tako i rezultate na terenu.
Neko postavi sliku Petkovica, ti sad spominjes Vahu :-) jarane i ja bih to volio, ali bojim su da su imena tog kalibra jos uvijek (nazalost) jako daleko od naseg dometa. Naravno, shvatam ja da se ne misli bukvalno na njih ali opet... ne znam. Bojim se da smo jos uvijek daleko od tog iskoraka o kojem ceznemo. Vec vidim na poziciji trenera nekoga ko je i za nase uslove prosjek a kamo li za regionalne, tipa Nalic i sl. :-)
Koje ime je po tebi realno a da bi bio zadovoljan s njim?
Ne bih imao nista protiv Bake Sliskovica recimo :roll: on mi prvi naumpade jer je slobodan (koliko znam?) a na neka zvucnija imena cemo, bojim se, morati jos malo sacekati...
User avatar
tovarish
Posts: 3505
Joined: 26/05/2008 23:57

#34188 Re: Utakmice.

Post by tovarish »

East_side wrote: 26/05/2021 20:25
GandalfSivi wrote: 26/05/2021 20:13 Zapravo, evo jos radikalnije misljenje. Dok smo imali onog skauta, analizatora igre, sta je vec bio, tada smo i dobra pojacanja dovodili.

Poslije toga smo se pogubili...
Mislis na onog Avdica, sto je skautirao protivnicke ekipe? A moze, obrazlozi detaljno to za Sabrinu, sto da ne :zoka: ona meni nekako nit smrdi nit mirise, sta znam...
tovarish wrote: 26/05/2021 20:14
East_side wrote: 26/05/2021 19:40 Kroz glavu mi prolaze Susic, Hadzibegic, Vukicevic i sl. Po istoj analogiji, volio bih da predsjednik kluba bude neko tipa Fazlagic, Muzurovic i sl.

:thumbup:
Nikog od njih ja ne bih. Sve je to uvezano sa mahalom i onim koji bi vratili Sarajevo u vrijeme Blekića, taksiste i sl.

Po meni u upravi sjede poprilično ozbiljni ljudi, obrazovani i ostvareni. Najlošija je karika Sabrina, al opet je bolja od ove dvojice metuzalema. Neka njih u legendama, tamo im je mjesto.

Za SD bih ja nekog iz okruženja, a trenera bilo koga samo da nema veze sa Sarajevom i da ima izgrađeno ime u trenerskom svijetu, pa makar ga i skupo platili. Samo da to plaćanje bude u obliku ogromnih bonusa za ostvarene rezultate, kako u promociji igrača, tako i rezultate na terenu.
Neko postavi sliku Petkovica, ti sad spominjes Vahu :-) jarane i ja bih to volio, ali bojim su da su imena tog kalibra jos uvijek (nazalost) jako daleko od naseg dometa. Naravno, shvatam ja da se ne misli bukvalno na njih ali opet... ne znam. Bojim se da smo jos uvijek daleko od tog iskoraka o kojem ceznemo. Vec vidim na poziciji trenera nekoga ko je i za nase uslove prosjek a kamo li za regionalne, tipa Nalic i sl. :-)
Nisam ja Vahu spomenuo.

I naravno da nemamo taj domet, ali neće biti ni neko poput Nalića. Mislim da će naći neko solidno ime, a on će biti u prednosti jer ne dolazi nakon Husrefa. Mnogi su u Vinka gledali k'o da je on kriv za Husrefovu smjenu i mislim da je nosio on taj teret poteško.
User avatar
East_side
Posts: 4044
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#34189 Re: Utakmice.

Post by East_side »

tovarish wrote: 26/05/2021 20:30
Nisam ja Vahu spomenuo.

I naravno da nemamo taj domet, ali neće biti ni neko poput Nalića. Mislim da će naći neko solidno ime, a on će biti u prednosti jer ne dolazi nakon Husrefa. Mnogi su u Vinka gledali k'o da je on kriv za Husrefovu smjenu i mislim da je nosio on taj teret poteško.
Greska, do mene :thumbup:

A to, vidjet cemo svakako. Samo nek je ova sezona napokon gotova. Pojela nam je zivaca i zivaca...
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18190
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#34190 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Pazi za Sabrinu. Zajebala je dobro sa sportskim segmentom, ali to je vise zajeb u dovodjenju Hadzije za SD-a. Svaka njemu cast, ali realno sumnjam da lik ima i jednu vezu u svijetu, a to nam treba. Anyhow, tehnicki govoreci, sportski segment nije nadleznost predajednika kluba.

S druge strane, izguran je projekat Butmira, izgurana je barem baza za akademiju, prezivjela se tranzicija sa Tana na Nama, i kao vrhunac, dobili smo Kosevo. To je njen posao. I je samo to, nego je na raznorazna podmetanja izasla kao pobjednik. Od spustanja kurtoncica Ajnadzica gdje mu je mjesto, do licnog dolaska na teren i tjeranja Tine i Pejovica sa treninga (mogla je bilo koga poslati). Do na kraju krajeva i oodnosenja ostavke. Znaci uzima odgovornost kada moze. Mlada je, obrazovana i ambiciozna.

Sada mane. Prva i najveca je nedoatatak saradnje sa navijacima, koja mora biti na puno vecem nivou i tu je nista ne moze opravdati, cak ni ona odvratna navijanja pred klubom. Druga mana, koja nije do nje nego do drustva, gadno je kroz mocvaru plivati, mnoge se igre igraju i ne moze se sve na finjaka. Mislim da i tu uci, da je stekla mnogo iskustva.

Jebiga, sada je do nje, placena je za to, neka nauci iz gresaka, nadje prave ljude, popravi komunikaciju i dobra ce biti...
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#34191 Re: Utakmice.

Post by Impressum »

tovarish wrote: 26/05/2021 20:30 ali neće biti ni neko poput Nalića. .
taman bi nam jos on trebao
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18190
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#34192 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Btw, sto se trenera tice, treba nam neko tipa ovog Bugarina sto repku vodi. Vidi se da lik sve studira, da prica sa igracima i da vodi sa strasti...
sencobih
Posts: 6952
Joined: 08/09/2010 08:33

#34193 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Možda nekog anonimusa stranca,za trenera, a da nije iz komsiluka, mada jezička barijera je problem, ali svakako nekog mlađeg nego nekog starca koji je ostao u nekom vremenu, i koga bi tjerali nakon dva remija
User avatar
tovarish
Posts: 3505
Joined: 26/05/2008 23:57

#34194 Re: Utakmice.

Post by tovarish »

GandalfSivi wrote: 26/05/2021 20:34 Pazi za Sabrinu. Zajebala je dobro sa sportskim segmentom, ali to je vise zajeb u dovodjenju Hadzije za SD-a. Svaka njemu cast, ali realno sumnjam da lik ima i jednu vezu u svijetu, a to nam treba. Anyhow, tehnicki govoreci, sportski segment nije nadleznost predajednika kluba.

S druge strane, izguran je projekat Butmira, izgurana je barem baza za akademiju, prezivjela se tranzicija sa Tana na Nama, i kao vrhunac, dobili smo Kosevo. To je njen posao. I je samo to, nego je na raznorazna podmetanja izasla kao pobjednik. Od spustanja kurtoncica Ajnadzica gdje mu je mjesto, do licnog dolaska na teren i tjeranja Tine i Pejovica sa treninga (mogla je bilo koga poslati). Do na kraju krajeva i oodnosenja ostavke. Znaci uzima odgovornost kada moze. Mlada je, obrazovana i ambiciozna.

Sada mane. Prva i najveca je nedoatatak saradnje sa navijacima, koja mora biti na puno vecem nivou i tu je nista ne moze opravdati, cak ni ona odvratna navijanja pred klubom. Druga mana, koja nije do nje nego do drustva, gadno je kroz mocvaru plivati, mnoge se igre igraju i ne moze se sve na finjaka. Mislim da i tu uci, da je stekla mnogo iskustva.

Jebiga, sada je do nje, placena je za to, neka nauci iz gresaka, nadje prave ljude, popravi komunikaciju i dobra ce biti...
Pored nabrojanih mana i zasluga, ima tu još. Imala je nekoliko ispada u javnosti poput onog pisma upućenog Širokom, a nije joj ni trebalo ovoliko upiranje u sudije kad je realno bilo propusta sa naše strane. Ok je bilo ono pred Borac jer nam je obezbijedila realno suđenje, ali nakon onog poraza više smo bili sami sebi problem.

A da joj je teško, još pogotovo kao mladoj ženi u ovom wannabe macho okruženju, to stoji. A i to da se mora boriti protiv raznih primitivaca, seljačina, kriminalaca i generalno nemoralnih ljudi joj otežava posao.

Slažem se i da je sada definitivno iskusnija i nadam se da je naučila iz svojih grešaka, jer ovo joj je posljednja prilika.
User avatar
tovarish
Posts: 3505
Joined: 26/05/2008 23:57

#34195 Re: Utakmice.

Post by tovarish »

sencobih wrote: 26/05/2021 20:37 Možda nekog anonimusa stranca,za trenera, a da nije iz komsiluka, mada jezička barijera je problem, ali svakako nekog mlađeg nego nekog starca koji je ostao u nekom vremenu, i koga bi tjerali nakon dva remija
Možda onaj naš iz Belgije, što je bio opcija prije Vinka.
1Namcor
Posts: 290
Joined: 29/05/2020 17:52

#34196 Re: Utakmice.

Post by 1Namcor »

Ma bice MV ko da gledam! :)
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#34197 Re: Utakmice.

Post by Grean »

Od nerealnih opcija Safet Susic, rizicno ali lijepa igra a od realnih Varesanovic.
User avatar
East_side
Posts: 4044
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#34198 Re: Utakmice.

Post by East_side »

1Namcor wrote: 26/05/2021 20:50 Ma bice MV ko da gledam! :)
Mozda ne bi bilo ni lose, iako i nisam bas neki njegov fan...

Ali mora mu se priznati da nas je dobro vodio kad smo se raspadali, kad smo imali relativno mladu ekipu. Bili drugi na tabeli. A od tada je vjerovatno i napredovao kao trener.

Kazem, ne bih bio ni odusevljen a ni razocaran. Mozda i realna opcija u ovom momentu.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18190
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#34199 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

U konkursu za SD-a bih stavio da navedu cetiri pozicije koje mogu dovesti i za koliko para, a u konkursu za trenera bih im trazio da navedu 10 akcija u formaciji 3-5-1 sa Fanimom kao igracem koji ima slobodu da igra gdje hoce :D
internazionale
Posts: 2209
Joined: 30/12/2009 15:52

#34200 Re: Utakmice.

Post by internazionale »

GandalfSivi wrote: 26/05/2021 20:34 Pazi za Sabrinu. Zajebala je dobro sa sportskim segmentom, ali to je vise zajeb u dovodjenju Hadzije za SD-a. Svaka njemu cast, ali realno sumnjam da lik ima i jednu vezu u svijetu, a to nam treba. Anyhow, tehnicki govoreci, sportski segment nije nadleznost predajednika kluba.

S druge strane, izguran je projekat Butmira, izgurana je barem baza za akademiju, prezivjela se tranzicija sa Tana na Nama, i kao vrhunac, dobili smo Kosevo. To je njen posao. I je samo to, nego je na raznorazna podmetanja izasla kao pobjednik. Od spustanja kurtoncica Ajnadzica gdje mu je mjesto, do licnog dolaska na teren i tjeranja Tine i Pejovica sa treninga (mogla je bilo koga poslati). Do na kraju krajeva i oodnosenja ostavke. Znaci uzima odgovornost kada moze. Mlada je, obrazovana i ambiciozna.

Sada mane. Prva i najveca je nedoatatak saradnje sa navijacima, koja mora biti na puno vecem nivou i tu je nista ne moze opravdati, cak ni ona odvratna navijanja pred klubom. Druga mana, koja nije do nje nego do drustva, gadno je kroz mocvaru plivati, mnoge se igre igraju i ne moze se sve na finjaka. Mislim da i tu uci, da je stekla mnogo iskustva.

Jebiga, sada je do nje, placena je za to, neka nauci iz gresaka, nadje prave ljude, popravi komunikaciju i dobra ce biti...
Nije ovo njen posao. Odavno je to raja gurala, pritiskala a na nju se čekalo ali se eto i dočekalo. Činilo se da jedno vrijeme i nisu bili zagrijani za Koševo
Post Reply