Ustanite molim !!!!!!!! ZELJKO KOMSIC

User avatar
DeNiro
Posts: 10618
Joined: 12/03/2007 10:31

#501

Post by DeNiro »

User avatar
buzzer
Posts: 1635
Joined: 06/05/2006 22:37

#502

Post by buzzer »

merci
User avatar
kicky
Posts: 991
Joined: 08/08/2004 23:14
Location: mostar

#503

Post by kicky »

DeNiro wrote:"Neka oprosti gospodja Evropa, ona nema spomenike kulture. Pleme Inka u Americi ima spomenike, Egipat ima prave spomenike kulture. Neka oprosti gospodja Evropa, samo Bosna ima spomenike. Stecke. Sta je stecak? Olicenje gorstaka Bosanca! Sta radi Bosanac na stecku? Stoji uspravno! Digao glavu, digao ruku! Ali nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stecak na kome Bosanac kleci i moli. Na kom je prikazan kao suzanj." (Miroslav Krleza)

:okrećeseugrobu:
User avatar
Ivy
Posts: 1689
Joined: 08/02/2004 00:00
Location: Sarajevo, BiH
Contact:

#504

Post by Ivy »

DeNiro wrote:"Neka oprosti gospodja Evropa, ona nema spomenike kulture. Pleme Inka u Americi ima spomenike, Egipat ima prave spomenike kulture. Neka oprosti gospodja Evropa, samo Bosna ima spomenike. Stecke. Sta je stecak? Olicenje gorstaka Bosanca! Sta radi Bosanac na stecku? Stoji uspravno! Digao glavu, digao ruku! Ali nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stecak na kome Bosanac kleci i moli. Na kom je prikazan kao suzanj." (Miroslav Krleza)
Još je Krleža davno rekao
“Sačuvaj me, bože, srpskog junaštva i hrvatske kulture!”
sl@ven
Posts: 220
Joined: 06/11/2005 17:44

#505

Post by sl@ven »

POOOOOZOOOOOOOOOOOR..........

Predsjednik Bosne i Hercegovine Zeljko Komsic.......

Saner a dingospo :D 8)
User avatar
shana_majka
Posts: 2349
Joined: 25/10/2006 03:34

#506

Post by shana_majka »

sl@ven wrote:POOOOOZOOOOOOOOOOOR..........

Predsjednik Bosne i Hercegovine Zeljko Komsic.......

Saner a dingospo :D 8)

Moja raja!!! :kravata: :-D
Richard Peti
Posts: 4102
Joined: 12/02/2007 17:16

#507

Post by Richard Peti »

.
Last edited by Richard Peti on 28/05/2015 07:29, edited 2 times in total.
User avatar
rajvosa^
Posts: 1787
Joined: 18/05/2006 19:38

#508

Post by rajvosa^ »

Za ove pesimiste i pljuvatore Komsica. Nije stvar u tome kako se izrazio, stvar je kako covjek jednom recenicom napravi tornado javnosti ali u dobrom smislu svih patriota. Mozda od ovog svega ne bude nista, mozda se i istorija napise. Al glavno je to da se nakon njegovih izjava narod (forumaski, a i oni koje znam), isto kao probudise iz nekog transa. Vidi jebo te neki nas predsjednik predsjednistva rece nesto tako.? Ovo je bilo ko oaza u pustinji pa makar ja krepo ne stignuvsi do nje. Malo mi je sad lakse misleci za sta sam se borio...Evo bilo je diplomata prije Zeljke kolko hoces, pa su bili ko pickice, a ovi otamo se ufate furseta.

A vidim spominje se nesto mahala, sanerski ovo ono. E pa sanerski naletis na veceg, jaceg...i odma mu se u facu uvalis i kazes..."Nemoj da ti usta razvalim, stae jes to mangup" :D ...A ovaj se okrene i ode...konta veca MUDA. e to je Zeljko reko Kostunjavom... :-)

Vozdrica :D
walkabout
Posts: 7869
Joined: 19/05/2007 00:46

#509

Post by walkabout »

Ma sta je to Zeljko rekao ???
paprica29
Posts: 321
Joined: 27/10/2003 00:00

#510

Post by paprica29 »

[quote=
ZELJKO KOMSIC je i JOSIP i BROZ i TITO i JOVANKA, LEGENDA!!!
i on je moj predsjednik.[/quote]

I moj PREDSJEDNIK, prvi pravi predsjednik Bosne i Hercegovine!!!!
EdVi
Posts: 11
Joined: 22/06/2007 16:57
Location: World Wide

#511

Post by EdVi »

lampard wrote:eto posto ga svi hvale, ja cu reci da je pravi seljak mahalas i po da mu je mjesto s nakvim nivoom kulture a i inteligencije nedje duboko u rudniku, i vise mi je preko glave kad se neki nas seljak oglasi da ga mi hvalimo jer je on kao pokazao zube,ne pokazuju se zubi tako sto se uzme mikrofon i naprazno prdi u njega

Papak, prvo nauci pravopis, pa se onda javljaj! Toplo preporucujem!!!!!!!!!
lampard
Posts: 477
Joined: 13/04/2006 22:20

#512

Post by lampard »

EdVi wrote:
lampard wrote:eto posto ga svi hvale, ja cu reci da je pravi seljak mahalas i po da mu je mjesto s nakvim nivoom kulture a i inteligencije nedje duboko u rudniku, i vise mi je preko glave kad se neki nas seljak oglasi da ga mi hvalimo jer je on kao pokazao zube,ne pokazuju se zubi tako sto se uzme mikrofon i naprazno prdi u njega

Papak, prvo nauci pravopis, pa se onda javljaj! Toplo preporucujem!!!!!!!!!

joj sto si ti meni pametan
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#513

Post by Vodenjak »

gospodar kuglastih munja wrote:
kicky wrote:Kolko god ja obožavao i podupiaro Komšiča (a to činim i činit ću) toliko moram reći njegove izjave prelaze granice diplomatskog diskursa. Umjesto da se ne spušta na razinu na kojoj je Vojislav Koštunica, on svojim odgovorima dovodi u pitanje svoje diplomatsko ophođenje. Srećom s druge su strane ljudi takvi kakvi jesu - kojima to previše ne smeta jer su naučili i na puno brutalniji diskurs u svojoj svakodnevnoj politici. Naravno Koštuničine izjave su za svaku osudu, pa i za konkretne diplomatske akcije (koje nismo u stanju poduzeti zbog ustavnih kategorija), ali zato imamo MZ koja nekakvim demaršima pokušava barem malo stvoriti dojam neke akcije. Bolje išta nego ništa.
Sta ono napisa Krleza ? Boze sacuvaj me srpskog junastva i hrvatske kulture... :lol:
Danas bi, da je ziv, vjerovatno dodao i - bosnjackog merhametluka... :oops:
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#514

Post by Vodenjak »

rajvosa^ wrote:Za ove pesimiste i pljuvatore Komsica. Nije stvar u tome kako se izrazio, stvar je kako covjek jednom recenicom napravi tornado javnosti ali u dobrom smislu svih patriota. Mozda od ovog svega ne bude nista, mozda se i istorija napise. Al glavno je to da se nakon njegovih izjava narod (forumaski, a i oni koje znam), isto kao probudise iz nekog transa. Vidi jebo te neki nas predsjednik predsjednistva rece nesto tako.? Ovo je bilo ko oaza u pustinji pa makar ja krepo ne stignuvsi do nje. Malo mi je sad lakse misleci za sta sam se borio...Evo bilo je diplomata prije Zeljke kolko hoces, pa su bili ko pickice, a ovi otamo se ufate furseta.

A vidim spominje se nesto mahala, sanerski ovo ono. E pa sanerski naletis na veceg, jaceg...i odma mu se u facu uvalis i kazes..."Nemoj da ti usta razvalim, stae jes to mangup" :D ...A ovaj se okrene i ode...konta veca MUDA. e to je Zeljko reko Kostunjavom... :-)

Vozdrica :D
Ejvala ti! :thumbup: :)
Eomer
Posts: 25
Joined: 23/05/2007 11:38

#515

Post by Eomer »

Komšić sad kao neki mudonja, faca, ovo ono... :lol: Umjesto vaših bošnjaka, vama predsjednik Komšić? :lol: Pa izdao je svoj narod, pitanje je vremena kad će i vas. Eto vam ga, slobodno. Samo da vidim koliko će para donijeti u Federaciju, koliko investicija, izgraditi autoputeva... Pošto to sve nije u stanju, on bi počinjao ratove, da okači još koji ljiljan... :roll:
"Faca" izađe i lupi nešto, a vi bi odmah u rat... Jedan spominje neke sanduke, kao spremni smo... Alo ljudi, zar postoji neko u ovoj zemlji da mu je ponovo do rata??? Jese li vi pri sebi? Ne mogu da vjerujem da ratno-huškački fazoni opet prolaze kod vas??? :?
Mate sinoć, telering:
Šta mislite o izjavi Željka Komšića?
Dodik: Srbija brani potpis koji je stavila na papir... Koga će Komšić udariti? On ne može dohvatiti nikome ni prst ni nos...
Mate: Zato što nema policiju i vojsku?
Dodik: Zato je i ne treba imati.
Šta god vi mislili o Dodiku.... 8-)
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#516

Post by mIRCerka »

Eomer wrote:Komšić sad kao neki mudonja, faca, ovo ono... :lol: Umjesto vaših bošnjaka, vama predsjednik Komšić? :lol: Pa izdao je svoj narod, pitanje je vremena kad će i vas. Eto vam ga, slobodno. Samo da vidim koliko će para donijeti u Federaciju, koliko investicija, izgraditi autoputeva... Pošto to sve nije u stanju, on bi počinjao ratove, da okači još koji ljiljan... :roll:
"Faca" izađe i lupi nešto, a vi bi odmah u rat... Jedan spominje neke sanduke, kao spremni smo... Alo ljudi, zar postoji neko u ovoj zemlji da mu je ponovo do rata??? Jese li vi pri sebi? Ne mogu da vjerujem da ratno-huškački fazoni opet prolaze kod vas??? :?
Mate sinoć, telering:
Šta mislite o izjavi Željka Komšića?
Dodik: Srbija brani potpis koji je stavila na papir... Koga će Komšić udariti? On ne može dohvatiti nikome ni prst ni nos...
Mate: Zato što nema policiju i vojsku?
Dodik: Zato je i ne treba imati.
Šta god vi mislili o Dodiku.... 8-)
A koliko ti je Dodo kilometara izgradio?
A koliko je tvojih para potrosio?
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?t=43752

8)
User avatar
Pasiflora
Posts: 3838
Joined: 30/03/2007 20:41
Location: Bolje bi bilo da je malo dalje

#517

Post by Pasiflora »

Eomer wrote:Komšić sad kao neki mudonja, faca, ovo ono... :lol: Umjesto vaših bošnjaka, vama predsjednik Komšić? :lol: Pa izdao je svoj narod, pitanje je vremena kad će i vas. Eto vam ga, slobodno. Samo da vidim koliko će para donijeti u Federaciju, koliko investicija, izgraditi autoputeva... Pošto to sve nije u stanju, on bi počinjao ratove, da okači još koji ljiljan... :roll:
"Faca" izađe i lupi nešto, a vi bi odmah u rat... Jedan spominje neke sanduke, kao spremni smo... Alo ljudi, zar postoji neko u ovoj zemlji da mu je ponovo do rata??? Jese li vi pri sebi? Ne mogu da vjerujem da ratno-huškački fazoni opet prolaze kod vas??? :?
Mate sinoć, telering:
Šta mislite o izjavi Željka Komšića?
Dodik: Srbija brani potpis koji je stavila na papir... Koga će Komšić udariti? On ne može dohvatiti nikome ni prst ni nos...
Mate: Zato što nema policiju i vojsku?
Dodik: Zato je i ne treba imati.
Šta god vi mislili o Dodiku.... 8-)

Koga je Komsić izdao? Koji narod? Covjeku je vazna BIH, a time i SVI narodi u BIH! Po cemu je on izdajica? Izdajice ste svi vi koji kalkulisete, izlazite na mitinge, ucjenjujete... a kada vam se odgovori vasim jezikom onda se nadjete uvrijedjeni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Svaka mu cast.
A Dodik - ma on govori sam za sebe. O njemu ne treba trositi rijeci. Ustvari treba. Da bi prikrili cinjenicu da ce pop***ti Kosovo, svi srpski vozdovi su se nadigli oko RS-a. FUUUUUUUUUJ!!!!!
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#518

Post by Vodenjak »

Eomer wrote:Komšić sad kao neki mudonja, faca, ovo ono... :lol: Umjesto vaših bošnjaka, vama predsjednik Komšić? :lol: Pa izdao je svoj narod, pitanje je vremena kad će i vas. Eto vam ga, slobodno. Samo da vidim koliko će para donijeti u Federaciju, koliko investicija, izgraditi autoputeva... Pošto to sve nije u stanju, on bi počinjao ratove, da okači još koji ljiljan... :roll:
"Faca" izađe i lupi nešto, a vi bi odmah u rat... Jedan spominje neke sanduke, kao spremni smo... Alo ljudi, zar postoji neko u ovoj zemlji da mu je ponovo do rata??? Jese li vi pri sebi? Ne mogu da vjerujem da ratno-huškački fazoni opet prolaze kod vas??? :?
Mate sinoć, telering:
Šta mislite o izjavi Željka Komšića?
Dodik: Srbija brani potpis koji je stavila na papir... Koga će Komšić udariti? On ne može dohvatiti nikome ni prst ni nos...
Mate: Zato što nema policiju i vojsku?
Dodik: Zato je i ne treba imati.
Šta god vi mislili o Dodiku.... 8-)
Bez obzira na sve, uzburkao je Komsic i u tebi nJesto... :P :D

Slusao si godinama sve ove tvoje prije Komsica i poslusno mahao glavom, toneci sve vise i dublje u glib, a sad kad je on rekao sto je rekao, mlatis tom istom glavom tamo-vamo, otimas se, obadas, trazis zraka, histerises i divis se razmisljanjima tamo nekog Dodika, i time zapravo govoris sve o sebi i svom poimanju liderstva. :oops:
Nancy Drew
Posts: 1926
Joined: 06/09/2006 12:43
Location: sarajevo

#519

Post by Nancy Drew »

...
Last edited by Nancy Drew on 10/02/2009 11:55, edited 1 time in total.
User avatar
ZZZlica
Posts: 397
Joined: 17/08/2006 15:43

#520

Post by ZZZlica »

rehoh ja 8)
User avatar
rajvosa^
Posts: 1787
Joined: 18/05/2006 19:38

#521

Post by rajvosa^ »

zoom66 wrote:Eomer je otishao da se rastalasa nakon talasanja uzburkanosti...:) :-) :D
E vala lijepo i tebe vidjeti nazad... :D
xon_sa
Posts: 1181
Joined: 30/10/2005 14:16

#522

Post by xon_sa »

Eomer wrote:Ma po čemu je on to dobar? On je kompleksaš. Stalno se nešto dokazuje, pokazuje, on će kao nešto udariti Srbiju. :lol:
Izdao je svoj hrvatski narod, sad mora po devizi ako je Turčin krvav do lakata, poturica mora do ramena...
Srbija i Hrvatska potpisnice Dejtona, kao predstavnici svog naroda u BiH. Logično da će ONAJ KO JE POTPISAO izjaviti da će štititi svoj potpis, ako ga neko ugrožava. I nađe se genijalac da "brani" Bosnu. Ovde mu dupe čuva OHR, a on se kao nešto hasi. Paćenik. Ako Stipe izjavi da će čuvati Dejton, on će još gore udariti. Junak. Hrvat za zlatnim ljiljanom. Misim... :-)
E moj Eomere. Ima i hrvata sa zlatnim ljiljanom, a ima Boga mi i srba. Pardon, mozda neces razumijeti, radi se o "alijinim srbima" :lol:

Znam da te to boli, ali Komsic predstavlja BiH, a zbog toga nije nista manje hrvat.
celavac27
Posts: 51
Joined: 16/03/2007 10:31
Location: USK R BiH

#523

Post by celavac27 »

Sto se tice Komsica svoj patriotiuzam je dokazao i prije ove izjave i sto bi stari narod rekao skinuti mu kapu treba .
Da nam je jos odlucnijih malo bilo bi nam puno bolje no samo da kazem ne moze svak dobit zlatni ljiljan i zasluzio ga je
User avatar
rajvosa^
Posts: 1787
Joined: 18/05/2006 19:38

#524

Post by rajvosa^ »

A kako je Komsic dobio zlatni ljiljan - zna li ko? Ima li neko nekih informacija.
kijameta
Posts: 1291
Joined: 08/08/2007 10:13

#525

Post by kijameta »

rajvosa^ wrote:A kako je Komsic dobio zlatni ljiljan - zna li ko? Ima li neko nekih informacija.
Organizovanje odbrane i odbrana Hrasnog brda 1992.
Post Reply