Ustanite molim !!!!!!!! ZELJKO KOMSIC

Post Reply
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#476

Post by jefferson »

lampard wrote:eto posto ga svi hvale, ja cu reci da je pravi seljak mahalas i po da mu je mjesto s nakvim nivoom kulture a i inteligencije nedje duboko u rudniku, i vise mi je preko glave kad se neki nas seljak oglasi da ga mi hvalimo jer je on kao pokazao zube,ne pokazuju se zubi tako sto se uzme mikrofon i naprazno prdi u njega
Ja mislim da je zeljko to davno dokazao. Kad je trebalo nije prdo u mikrofon nego iz nisana!
makondo
Posts: 216
Joined: 12/03/2004 00:00

#477

Post by makondo »

"izjava zeljka komsica bila presudna kod izrade strategije medjunarodne zajednice prema srbiji..."
"zbog izjave zeljka komsica srbija brze-bolje proglasila vojnu neutralnost..."

ljudi, na cemu ste vi?
gdje ima tih gljiva?

moze jedan reality-check?

kako ce to bih i zeljko komsic dati po prstima srbiji i kostunici?
koju ce to silu komsic povesti na beograd? hrvate koje predstavlja u predsjednistvu? eno ih, sve poletili i cekaju njegov poziv. milion srba iz rs? i oni samo cekaju komsicev mig pa da krenu.

ispadose da su najratoborniji stanovnici bih pobornici "gradjanske i demokratske" drzave. jedva cekaju da se tuku.

helouuu...
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#478

Post by fantom slobode »

makondo wrote:"izjava zeljka komsica bila presudna kod izrade strategije medjunarodne zajednice prema srbiji..."
"zbog izjave zeljka komsica srbija brze-bolje proglasila vojnu neutralnost..."

ljudi, na cemu ste vi?
gdje ima tih gljiva?

moze jedan reality-check?

kako ce to bih i zeljko komsic dati po prstima srbiji i kostunici?
koju ce to silu komsic povesti na beograd? hrvate koje predstavlja u predsjednistvu? eno ih, sve poletili i cekaju njegov poziv. milion srba iz rs? i oni samo cekaju komsicev mig pa da krenu.

ispadose da su najratoborniji stanovnici bih pobornici "gradjanske i demokratske" drzave. jedva cekaju da se tuku.

helouuu...
A koja ce to sila da odgovori iz Beograda?????(na cemu si ti, proslo je vrijeme JNA i vojne premoci).Rece ti covjek lijepo da su se odnosi promijenili, nije 1992, sta ces!U pravu si milion srba iz RS jedva cekaju komsicev mig, oni ce kao prethodnica u Beograd.
A pobornici gradjanske drzave su najratoborniji, jer brane svoj ideal od ideala kafanskih pjevaca i papaka sa raznih planina koji nikada i nisu mogli da zive zajedno sa nekim - usamljenost je velika na tim nadmorskim visinama, samo pogledaj primjer pjesnika sa Durmitora( ne znam sto ce ti navodnici-je li i drzavu stavljas pod navodnike-ne svaku ovu nasu?).
Rado bi se valjda opet vidio gradjanin koji ceka i vjeruje da do rata nece doci, jer ideja ljudi koji ga 1992 napravise je van svakog normalnog poimanja zivota u tadasnjem 20 vijeku.
User avatar
winabike
Posts: 375
Joined: 04/11/2004 12:27

#479

Post by winabike »

fantom slobode wrote:A koja ce to sila da odgovori iz Beograda?????(na cemu si ti, proslo je vrijeme JNA i vojne premoci).Rece ti covjek lijepo da su se odnosi promijenili, nije 1992, sta ces!U pravu si milion srba iz RS jedva cekaju komsicev mig, oni ce kao prethodnica u Beograd.
A pobornici gradjanske drzave su najratoborniji, jer brane svoj ideal od ideala kafanskih pjevaca i papaka sa raznih planina koji nikada i nisu mogli da zive zajedno sa nekim - usamljenost je velika na tim nadmorskim visinama, samo pogledaj primjer pjesnika sa Durmitora( ne znam sto ce ti navodnici-je li i drzavu stavljas pod navodnike-ne svaku ovu nasu?).
Rado bi se valjda opet vidio gradjanin koji ceka i vjeruje da do rata nece doci, jer ideja ljudi koji ga 1992 napravise je van svakog normalnog poimanja zivota u tadasnjem 20 vijeku.
:kravata:

Kao sto jednom Pecanin napisa u "Danima": zar oni (mislio je na Dodika i Kostunicu) stvarno misle da ako vec Milosevic i Karadzic nisu Bosnu uspijeli podijeliti ogromnom vojnom silom, da ce oni uspjeti seljaklukom, podrigivanjem i prijetnjama? Nema vise ni mocne JNA, a ni nenaoruzanih Bosanaca spremnih za klanje...
EdVi
Posts: 11
Joined: 22/06/2007 16:57
Location: World Wide

#480

Post by EdVi »

@ water!

Svaka ti cast!

Nisu oni navikli na kontru vec na "nase zalopojke" kod evropskih "strucnjaka i komisija"
Umjetnik a
Posts: 3078
Joined: 20/01/2007 10:26
Location: Sarajevo

#481

Post by Umjetnik a »

još jednom
Bravo ŽELJKO KOMŠIĆ
water
Posts: 1133
Joined: 04/12/2004 02:46

#482

Post by water »

EdVi wrote:@ water!

Svaka ti cast!

Nisu oni navikli na kontru vec na "nase zalopojke" kod evropskih "strucnjaka i komisija"
ljudi nisam ja to napisao vec Winabike ja sam samo citirao, stoga naklon za Gdina Winabike :kravata: ja sam samo pomastio on ona kraju i rekao yes baby.

P.S.

Iako sam i ja nesto ranije srocio nesto slicno i pametno na ovu temu :lol: :thumbup: :bih:
User avatar
winabike
Posts: 375
Joined: 04/11/2004 12:27

#483

Post by winabike »

water wrote:ljudi nisam ja to napisao vec Winabike ja sam samo citirao, stoga naklon za Gdina Winabike :kravata: ja sam samo pomastio on ona kraju i rekao yes baby.
:) Apsolutno nebitno ko rece :D
lampard
Posts: 477
Joined: 13/04/2006 22:20

#484

Post by lampard »

zlatan01 wrote:
lampard wrote:eto posto ga svi hvale, ja cu reci da je pravi seljak mahalas i po da mu je mjesto s nakvim nivoom kulture a i inteligencije nedje duboko u rudniku, i vise mi je preko glave kad se neki nas seljak oglasi da ga mi hvalimo jer je on kao pokazao zube,ne pokazuju se zubi tako sto se uzme mikrofon i naprazno prdi u njega
Da si imao srecu i bio sa rudarima makar i malo, vidio bi da su to casni i vrijedni ljudi, a kad je trebalo braniti zemlju i tu su bili prvi. Dakle dole "nedje duboko u rudniku" neces naci poltrone, ulizice, ratne i ine profitere. Dakle, ne vrijedjaj.

nista protiv rudara,njih i seljake cjenim najvise, rudnik je simbol za nesto duboko ispod povrsine zemlje.
lampard
Posts: 477
Joined: 13/04/2006 22:20

#485

Post by lampard »

jefferson wrote:
lampard wrote:eto posto ga svi hvale, ja cu reci da je pravi seljak mahalas i po da mu je mjesto s nakvim nivoom kulture a i inteligencije nedje duboko u rudniku, i vise mi je preko glave kad se neki nas seljak oglasi da ga mi hvalimo jer je on kao pokazao zube,ne pokazuju se zubi tako sto se uzme mikrofon i naprazno prdi u njega
Ja mislim da je zeljko to davno dokazao. Kad je trebalo nije prdo u mikrofon nego iz nisana!

nije uopste u tome stvar, stvar je da on kao jedan od vodecih ljudi drzave se ponasa kao seljak izigrajavajuci mangupa pred novinarima,umjesto da ako ima problema s kostunicom obrati se direktno njemu,po sluzbenom protokolu ili ambasadi,a ne na ovakav sanerski nacin,na kraju krajeva njegove ovakve izjave za kostunicu nemaju nikakvog znacaja tako da su besmislene
artzy
Posts: 839
Joined: 03/01/2005 05:52

#486

Post by artzy »

lampard wrote:
jefferson wrote:
lampard wrote:eto posto ga svi hvale, ja cu reci da je pravi seljak mahalas i po da mu je mjesto s nakvim nivoom kulture a i inteligencije nedje duboko u rudniku, i vise mi je preko glave kad se neki nas seljak oglasi da ga mi hvalimo jer je on kao pokazao zube,ne pokazuju se zubi tako sto se uzme mikrofon i naprazno prdi u njega
Ja mislim da je zeljko to davno dokazao. Kad je trebalo nije prdo u mikrofon nego iz nisana!

nije uopste u tome stvar, stvar je da on kao jedan od vodecih ljudi drzave se ponasa kao seljak izigrajavajuci mangupa pred novinarima,umjesto da ako ima problema s kostunicom obrati se direktno njemu,po sluzbenom protokolu ili ambasadi,a ne na ovakav sanerski nacin,na kraju krajeva njegove ovakve izjave za kostunicu nemaju nikakvog znacaja tako da su besmislene
Postoji i vrijeme i mjesto da se govori o kulturi. Zeljko je na najbolji nacin obavijestio Beogradski fasisticki rezim da smanji zajebanciju. Mozda malo sokantno ali apsolutno jedini nacin (kojeg se ja osobno ne bih sjetio). Sa takvom stokom nema drugog jezika.

Mislim da se njima poslije svih ovih godina ucinilo da za Bosnu nema ko da se bori. Drugacija izjava bi mogla biti nesto kao "Ovo je grubo mijesanje u unutrasnje poslove BiH." Takvih izjava je bilo na desetine posljednjih godina i Kostunicu to samo zabavlja. Vjerovatno se valja od sege kad cuje neku Tihicevu izjavicu protesta. Na ovo Zeljkovo se sigurno ne valja. Osim toga i "medjunarodnoj zajednici" je jasnije o cemu se radi u "diplomatskim aktivnostima" Srbije....
Frankyee
Posts: 1515
Joined: 02/04/2006 21:49
Location: Krajina u srcu

#487

Post by Frankyee »

Da li neko mozda zna zbog cega je tacno Zeljko nosilac Zlatnog Ljiljana? Mislim koja je to akcija i zasluga?

Inace mislim da je izjava dobra jer je zatalasala javnost i ukazala na glupost politike Beograda.
User avatar
gospodar kuglastih munja
Posts: 1053
Joined: 08/07/2007 22:26

#488

Post by gospodar kuglastih munja »

lampard wrote:
jefferson wrote:
lampard wrote:eto posto ga svi hvale, ja cu reci da je pravi seljak mahalas i po da mu je mjesto s nakvim nivoom kulture a i inteligencije nedje duboko u rudniku, i vise mi je preko glave kad se neki nas seljak oglasi da ga mi hvalimo jer je on kao pokazao zube,ne pokazuju se zubi tako sto se uzme mikrofon i naprazno prdi u njega
Ja mislim da je zeljko to davno dokazao. Kad je trebalo nije prdo u mikrofon nego iz nisana!

nije uopste u tome stvar, stvar je da on kao jedan od vodecih ljudi drzave se ponasa kao seljak izigrajavajuci mangupa pred novinarima,umjesto da ako ima problema s kostunicom obrati se direktno njemu,po sluzbenom protokolu ili ambasadi,a ne na ovakav sanerski nacin,na kraju krajeva njegove ovakve izjave za kostunicu nemaju nikakvog znacaja tako da su besmislene
Svjetski ADMINISTRATORI su ovoga puta zbog nepristojnosti progledali Komsicu kroz prste i uputili DEMARS Kostunici i Srbiji . Pitam se zasto nisu postovali bonton ispred istine ?
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#489

Post by mIRCerka »

lampard wrote:
jefferson wrote:
lampard wrote:eto posto ga svi hvale, ja cu reci da je pravi seljak mahalas i po da mu je mjesto s nakvim nivoom kulture a i inteligencije nedje duboko u rudniku, i vise mi je preko glave kad se neki nas seljak oglasi da ga mi hvalimo jer je on kao pokazao zube,ne pokazuju se zubi tako sto se uzme mikrofon i naprazno prdi u njega
Ja mislim da je zeljko to davno dokazao. Kad je trebalo nije prdo u mikrofon nego iz nisana!

nije uopste u tome stvar, stvar je da on kao jedan od vodecih ljudi drzave se ponasa kao seljak izigrajavajuci mangupa pred novinarima,umjesto da ako ima problema s kostunicom obrati se direktno njemu,po sluzbenom protokolu ili ambasadi,a ne na ovakav sanerski nacin,na kraju krajeva njegove ovakve izjave za kostunicu nemaju nikakvog znacaja tako da su besmislene
Da nemaju nikakvog znacaja, ne bih rekla...
Vojislav sad odbrojava dane kad ce rotacija u Predsjednistvu i kad ce neki drugi, da ga ne imenujem, biti na mjestu predsjedavajuceg...
pa da nastavi da sere diplomatski i da odavde dobija samo tishinu i KME KME NE VALJA TO TAKO...
IMME
Posts: 2900
Joined: 19/05/2007 12:23

#490

Post by IMME »

lampard wrote: stvar je da on kao jedan od vodecih ljudi drzave se ponasa kao seljak izigrajavajuci mangupa pred novinarima,umjesto da ako ima problema s kostunicom obrati se direktno njemu,po sluzbenom protokolu ili ambasadi,a ne na ovakav sanerski nacin,na kraju krajeva njegove ovakve izjave za kostunicu nemaju nikakvog znacaja tako da su besmislene
Laprdas na diplomatski nacin, da ti, ev, kazem sanerski, kao seljak.
Vid sto lazes - za Kostunicu to ima itekakvog znacaja - doduse, ovakav "dar" nije ocekivao od jednog bosanca. Navikli ga oni ostali na kopije pa je za original potpuno zaboravio. Original je original a ovo je BASKA ORIGINAL paF_buM Kostunico
Isti takav tebi i tvojim istomisljenicima treba - izvolite: dalje prste od BiH inace ces dobiti i po prstima i po nosu :zzzz:

I opet - Komsic je Najjaci i bosancima koji vole cjelovitu BiH najdrazi.
ZA Komsica - ustajmo!
User avatar
gospodar kuglastih munja
Posts: 1053
Joined: 08/07/2007 22:26

#491

Post by gospodar kuglastih munja »

Ulazi Komsic u predsjednistvo na sastanak a ona dvojica ostalih USTASE... :lol: :lol: :D
User avatar
kicky
Posts: 991
Joined: 08/08/2004 23:14
Location: mostar

#492

Post by kicky »

Kolko god ja obožavao i podupiaro Komšiča (a to činim i činit ću) toliko moram reći njegove izjave prelaze granice diplomatskog diskursa. Umjesto da se ne spušta na razinu na kojoj je Vojislav Koštunica, on svojim odgovorima dovodi u pitanje svoje diplomatsko ophođenje. Srećom s druge su strane ljudi takvi kakvi jesu - kojima to previše ne smeta jer su naučili i na puno brutalniji diskurs u svojoj svakodnevnoj politici. Naravno Koštuničine izjave su za svaku osudu, pa i za konkretne diplomatske akcije (koje nismo u stanju poduzeti zbog ustavnih kategorija), ali zato imamo MZ koja nekakvim demaršima pokušava barem malo stvoriti dojam neke akcije. Bolje išta nego ništa.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#493

Post by mIRCerka »

kicky wrote:Kolko god ja obožavao i podupiaro Komšiča (a to činim i činit ću) toliko moram reći njegove izjave prelaze granice diplomatskog diskursa. Umjesto da se ne spušta na razinu na kojoj je Vojislav Koštunica, on svojim odgovorima dovodi u pitanje svoje diplomatsko ophođenje. Srećom s druge su strane ljudi takvi kakvi jesu - kojima to previše ne smeta jer su naučili i na puno brutalniji diskurs u svojoj svakodnevnoj politici. Naravno Koštuničine izjave su za svaku osudu, pa i za konkretne diplomatske akcije (koje nismo u stanju poduzeti zbog ustavnih kategorija), ali zato imamo MZ koja nekakvim demaršima pokušava barem malo stvoriti dojam neke akcije. Bolje išta nego ništa.
klin se klinom izbija...da je krenuo neko tenkom na nas, bil ti njega gadjao cvijecem ili zoljom?
User avatar
gospodar kuglastih munja
Posts: 1053
Joined: 08/07/2007 22:26

#494

Post by gospodar kuglastih munja »

kicky wrote:Kolko god ja obožavao i podupiaro Komšiča (a to činim i činit ću) toliko moram reći njegove izjave prelaze granice diplomatskog diskursa. Umjesto da se ne spušta na razinu na kojoj je Vojislav Koštunica, on svojim odgovorima dovodi u pitanje svoje diplomatsko ophođenje. Srećom s druge su strane ljudi takvi kakvi jesu - kojima to previše ne smeta jer su naučili i na puno brutalniji diskurs u svojoj svakodnevnoj politici. Naravno Koštuničine izjave su za svaku osudu, pa i za konkretne diplomatske akcije (koje nismo u stanju poduzeti zbog ustavnih kategorija), ali zato imamo MZ koja nekakvim demaršima pokušava barem malo stvoriti dojam neke akcije. Bolje išta nego ništa.
Sta ono napisa Krleza ? Boze sacuvaj me srpskog junastva i hrvatske kulture... :lol:
User avatar
kicky
Posts: 991
Joined: 08/08/2004 23:14
Location: mostar

#495

Post by kicky »

gospodar kuglastih munja wrote: Sta ono napisa Krleza ? Boze sacuvaj me srpskog junastva i hrvatske kulture... :lol:
Imo je dobrih Miro! :D Pokoj mu duši!
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#496

Post by zlajaBHF »

Bravo Zeljko, BHF je uz tebe :D
User avatar
osa
Posts: 10669
Joined: 16/03/2007 14:08

#497

Post by osa »

gospodar kuglastih munja wrote:
kicky wrote:Kolko god ja obožavao i podupiaro Komšiča (a to činim i činit ću) toliko moram reći njegove izjave prelaze granice diplomatskog diskursa. Umjesto da se ne spušta na razinu na kojoj je Vojislav Koštunica, on svojim odgovorima dovodi u pitanje svoje diplomatsko ophođenje. Srećom s druge su strane ljudi takvi kakvi jesu - kojima to previše ne smeta jer su naučili i na puno brutalniji diskurs u svojoj svakodnevnoj politici. Naravno Koštuničine izjave su za svaku osudu, pa i za konkretne diplomatske akcije (koje nismo u stanju poduzeti zbog ustavnih kategorija), ali zato imamo MZ koja nekakvim demaršima pokušava barem malo stvoriti dojam neke akcije. Bolje išta nego ništa.
Sta ono napisa Krleza ? Boze sacuvaj me srpskog junastva i hrvatske kulture... :lol:
a bošnjake ni da bi spomeno, i to je neki nacionalist da ga ne nazovem i kako gore.
User avatar
DeNiro
Posts: 10618
Joined: 12/03/2007 10:31

#498

Post by DeNiro »

"Neka oprosti gospodja Evropa, ona nema spomenike kulture. Pleme Inka u Americi ima spomenike, Egipat ima prave spomenike kulture. Neka oprosti gospodja Evropa, samo Bosna ima spomenike. Stecke. Sta je stecak? Olicenje gorstaka Bosanca! Sta radi Bosanac na stecku? Stoji uspravno! Digao glavu, digao ruku! Ali nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stecak na kome Bosanac kleci i moli. Na kom je prikazan kao suzanj." (Miroslav Krleza)
User avatar
gospodar kuglastih munja
Posts: 1053
Joined: 08/07/2007 22:26

#499

Post by gospodar kuglastih munja »

osa wrote:
gospodar kuglastih munja wrote:
kicky wrote:Kolko god ja obožavao i podupiaro Komšiča (a to činim i činit ću) toliko moram reći njegove izjave prelaze granice diplomatskog diskursa. Umjesto da se ne spušta na razinu na kojoj je Vojislav Koštunica, on svojim odgovorima dovodi u pitanje svoje diplomatsko ophođenje. Srećom s druge su strane ljudi takvi kakvi jesu - kojima to previše ne smeta jer su naučili i na puno brutalniji diskurs u svojoj svakodnevnoj politici. Naravno Koštuničine izjave su za svaku osudu, pa i za konkretne diplomatske akcije (koje nismo u stanju poduzeti zbog ustavnih kategorija), ali zato imamo MZ koja nekakvim demaršima pokušava barem malo stvoriti dojam neke akcije. Bolje išta nego ništa.
Sta ono napisa Krleza ? Boze sacuvaj me srpskog junastva i hrvatske kulture... :lol:
a bošnjake ni da bi spomeno, i to je neki nacionalist da ga ne nazovem i kako gore.
Pa nije imao zasto...fina raja !... :lol: ...procitaj sta pise o bogumilima...
User avatar
buzzer
Posts: 1635
Joined: 06/05/2006 22:37

#500

Post by buzzer »

DeNiro wrote:"Neka oprosti gospodja Evropa, ona nema spomenike kulture. Pleme Inka u Americi ima spomenike, Egipat ima prave spomenike kulture. Neka oprosti gospodja Evropa, samo Bosna ima spomenike. Stecke. Sta je stecak? Olicenje gorstaka Bosanca! Sta radi Bosanac na stecku? Stoji uspravno! Digao glavu, digao ruku! Ali nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stecak na kome Bosanac kleci i moli. Na kom je prikazan kao suzanj." (Miroslav Krleza)
odakle je ovo?
Post Reply