Ustanite molim !!!!!!!! ZELJKO KOMSIC

Post Reply
water
Posts: 1133
Joined: 04/12/2004 02:46

#101

Post by water »

ni ja ne mogu da odolim: davno sam se prestao loziti na bilo sta, ostario, cinican, naucis kako je tesko vjerovati u dobro, sto je najtuznije pomiris se sa sudbinom dok dzukci uzimaju li uzimaju...

I onda mali grumencic bljesne, mozda laznjak da ti produzi agoniju. mozda mali vjetric da raspiri ono sto si pomislio da je ugaseni ugarak....

I onda neka nas ne cudi sto neki misle da je ovo istorijski momenat, i jeste. Samo to malo je sto covjeku treba, samo malo da mu povrati dostojanstvo i probudi utihlu nadu da ce biti bolje.

Aferim Zeljko.

(Drugi odgovor je bio cak bolji od prvog) Shut the fuck up!!!!!!!!

I cuj onih bijednika: uvreda srpskom narodu, ej jadu i bijedo, nikada mi nije taj srpski narod bio donji kao u ovom trenutku, zamisli ga uplakan, uvrijedjen zbog ovog krmka, koji se usudio gaziti po nasoj zemlji i blagosloviti koljace i silovatelje naseg naroda.

Fuck You Srpski Narode!
User avatar
Alfa159
Posts: 631
Joined: 25/07/2007 12:01
Location: Horde zla - Machu Picchu

#102

Post by Alfa159 »

Stare mi ako me iko odusevio ovih dana to je nas predsjednik.
Pa halo Dodik se buni na nediplomatski rijecnik na rusenje odnosa Srbije i BiH pa sto kostunica nekaze nesto slicno za Hrvatsku NE SMIJE!!!!!!!!
E pa nece vala ni ovdje, kome mi vise ( Drzava BiH) DA SE ULIZUJEMO HOCES PRLJAVO BICE PRLJAVO
NIJE OVO VISE 1992 HAHAHAHAHAHAHA
Puschisch ga Kostunica :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
I nastranu odnose bosnjaci, srbi, hrvati ovdje je stvar drzave i onih koji vjeruju u BOSNU I HERCEGOVINU,
Ovo je odgovor Bosne na lajanje Srbije
User avatar
rajvosa^
Posts: 1787
Joined: 18/05/2006 19:38

#103

Post by rajvosa^ »

Al znas sta je najgore ili najsmjesnije...ove ostale hinje iz predsjednistva ne smiju ni da pisnu. Sto neko rece, bojim se da Zeljko ne bude sklonjen - jer ipak je Tito.
Misirlija
Posts: 148
Joined: 10/12/2005 22:04
Location: Misir

#104

Post by Misirlija »

BRAVO ZELJKO !!
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#105

Post by danas »

water wrote:ni ja ne mogu da odolim: davno sam se prestao loziti na bilo sta, ostario, cinican, naucis kako je tesko vjerovati u dobro, sto je najtuznije pomiris se sa sudbinom dok dzukci uzimaju li uzimaju...

I onda mali grumencic bljesne, mozda laznjak da ti produzi agoniju. mozda mali vjetric da raspiri ono sto si pomislio da je ugaseni ugarak....

I onda neka nas ne cudi sto neki misle da je ovo istorijski momenat, i jeste. Samo to malo je sto covjeku treba, samo malo da mu povrati dostojanstvo i probudi utihlu nadu da ce biti bolje.

Aferim Zeljko.

(Drugi odgovor je bio cak bolji od prvog) Shut the fuck up!!!!!!!!

I cuj onih bijednika: uvreda srpskom narodu, ej jadu i bijedo, nikada mi nije taj srpski narod bio donji kao u ovom trenutku, zamisli ga uplakan, uvrijedjen zbog ovog krmka, koji se usudio gaziti po nasoj zemlji i blagosloviti koljace i silovatelje naseg naroda.

Fuck You Srpski Narode!

:kravata: :kravata: :kravata:
User avatar
Alfa159
Posts: 631
Joined: 25/07/2007 12:01
Location: Horde zla - Machu Picchu

#106

Post by Alfa159 »

Nisam za dizanje tenzija, specijalno ne u BiH ali ovo je primjer kako treba da drzava reaguje na LAJANJE sirovine, svinjogojca, bureta masti i sl.
Mi moramo ostati ono sto je Bosna uvjek i bila BOSANSKA a unuta i srba, i hrvata, i bosnjaka ALI BOSNA I HERCEGOVINA.
Kako mi je godra da se digao glas na jadne pokusaje da se isprovocira BOSNA
PA KO IMA SABURA AKO MI NE A HAAAAAAAAAAAA ALI u zutom.


ZACEPI PROSTITUTKO PREKODRINSKA HAHAHAHAHAHAHAHA
AjvazDedo
Posts: 354
Joined: 29/08/2004 02:16

#107

Post by AjvazDedo »

Sad malo narode u akciju ako ovoliko ga hvalite.

[email protected]

izvolite mail od sefa kabineta Komsica, i posaljite
mu mail podrske, SVAKO od vas, ja sam upravo poslao.

:D
User avatar
osa
Posts: 10669
Joined: 16/03/2007 14:08

#108

Post by osa »

AjvazDedo wrote:Sad malo narode u akciju ako ovoliko ga hvalite.

[email protected]

izvolite mail od sefa kabineta Komsica, i posaljite
mu mail podrske, SVAKO od vas, ja sam upravo poslao.

:D
pa da mu blokirate server.
AjvazDedo
Posts: 354
Joined: 29/08/2004 02:16

#109

Post by AjvazDedo »

osa wrote:
AjvazDedo wrote:Sad malo narode u akciju ako ovoliko ga hvalite.

[email protected]

izvolite mail od sefa kabineta Komsica, i posaljite
mu mail podrske, SVAKO od vas, ja sam upravo poslao.

:D
pa da mu blokirate server.
Joj nedo Bog, 20 mejl ima da sve blokiraju,
daj ba :lol:
elSaik
Posts: 11899
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#110

Post by elSaik »

bošnjo wrote: Nisam član SDP-a ali onda kad on postane predsjednik SDP-a i narcisoidni Lagumdžija napusti SDP učlaniti ću se u tu stranku
Tada će SDP biti daleko najjača stranka u BiH...

A vezano za temu... svaka čast!

Живио предсједник Комшић!
User avatar
Alfa159
Posts: 631
Joined: 25/07/2007 12:01
Location: Horde zla - Machu Picchu

#111

Post by Alfa159 »

Tako je Osa, nemojte blokirati covjeku server mozda mu se pozali jos neki papak(poslanik) iz RS koji je juce naucio kravatu da veze, a kada bolje razmislim ne zna on ovu "kutiju" mi upaliti.
Jos samo da Sanaderastavimo na mjesto, jer i on see protiv nas kao da razgovara sa Obalom slonovace, kreten.
I ovo samo kod nas. Danas ja krenuo kuci kad kod velikog parka Sanader u nadprirodnoj velicini. Z aHrvatske izbore Sanader u sred Sarajeva, i on sere o nekoj ugrozenosti ako nista to je neozbiljno.
adi2
Posts: 90
Joined: 23/08/2007 18:25

#112

Post by adi2 »

Pataren Ponthus wrote:Ha ustati,nego sta.
Svaka cast za za Zeljka.Evo jos da otkrijem da sam glasao zadnji put za njega,a inace sam bio clan stranke ZaBiH.Ha...kad covjek zna...

Ne kontam kako neko ko je član STRANKE PROTIV BiH može glsati za jednu gromadu od čovjeka i istinskog patriotu Željka Komšića?
vasa66
Posts: 119
Joined: 18/03/2007 01:40

#113

Post by vasa66 »

Bravo Zeljko majstorre, raja su uz tebe!!!
On je i jedini pravi Bosanac u predsjadnistvu (i sire), mati mu je srpkinja a zena Muslimanka (neka me neko ispravi ako grijesim).
User avatar
Alfa159
Posts: 631
Joined: 25/07/2007 12:01
Location: Horde zla - Machu Picchu

#114

Post by Alfa159 »

ha ha kako mi je godra ja pokrenu temu i vidi koliko se prica BRAVO JA.
Ja i Zeljko u Europu :-D :-D :-D :-D :-D
adi2
Posts: 90
Joined: 23/08/2007 18:25

#115

Post by adi2 »

bošnjo wrote:Šta reći nego HVALA predsjedniče ,

Nisam član SDP-a ali onda kad on postane predsjednik SDP-a i narcisoidni Lagumdžija napusti SDP učlaniti ću se u tu stranku

Narcisi su u SDU hvala bogu pa su u rasulu.Ima li većeg narcisa od Dodikovog jarana i havera Silajdžića??
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#116

Post by chuchumbamayumbe »

ne ljava ovaj zeljko ba... :D
User avatar
karabaja-x
Posts: 2051
Joined: 02/02/2007 04:54
Location: mangala mangala (ako ste a big fish in a small pond, morate adoptirat a low key profile)

#117

Post by karabaja-x »

jest mi nesto drago, uvjek volim cuti vako nesto direktno konkretno jasno i glasno
User avatar
daduli_sa
Posts: 2039
Joined: 02/04/2005 23:16
Location: Sarajevo

#118

Post by daduli_sa »

Zeljko Komsic gost u Dnevniku na FTV veceras u pola 8.
User avatar
niskoprofilni
Posts: 344
Joined: 17/12/2006 04:12
Location: Canada

#119

Post by niskoprofilni »

Gospodine Predsjednice! Pozdrav DOMOVINI!
POZDRAV!!!
User avatar
abondanzieri
Posts: 2851
Joined: 14/10/2007 18:06

#120

Post by abondanzieri »

Zeljko komsic je legenda.Kamo srece da imamo vise ovakvih politicara
User avatar
Faust
Posts: 1162
Joined: 20/10/2005 23:38
Location: Ni pakao ni raj

#121

Post by Faust »

Nakon svih ostavljenih postova suvišno je bilo šta reći, osim - slažem se. Izgleda da je BiH konačno dobila POLITIČARA. Većina drugih samo uhljebljenici koji ne znaju ništa, osim slušati nekakve ideologe.
FrozenCevap
Posts: 6
Joined: 03/09/2007 11:07
Location: Basel

#122

Post by FrozenCevap »

:-D !!!VOLIM TE ZELJKO!!! :-D
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18326
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#123

Post by GandalfSivi »

Sad nesta kontam, samo na trenutak zamislite da je umjesto Zeljka Komsica u predsjednistu Ivo Miro Jovic. Ta ideja mi je prvo pravo smijesna bila, ali onda skontah koliko jos komsica ima koji nisu izabrani, a umjesto njih sjede razno-razni jovici.
E zemljo moja, nikada ti neces doci na zelenu granu...
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#124

Post by chuchumbamayumbe »

Klub obozavatelja Zeljka nam dragog Komsica pocinje da lici na klub obozavatelja Toseta Proseskog (odavno ga ne spomenusmo)!
Samo sto je nas dragi nikad pitar, vazda manijak, jos uvijek ziv, i akobogda, ima da pozivi jos 100 godina i izvadi nas iz ove, sto bi neki rekli "ambicije", a a kazem dubioze! :D
User avatar
karabaja-x
Posts: 2051
Joined: 02/02/2007 04:54
Location: mangala mangala (ako ste a big fish in a small pond, morate adoptirat a low key profile)

#125

Post by karabaja-x »

chuchumbamayumbe wrote:Klub obozavatelja Zeljka nam dragog Komsica pocinje da lici na klub obozavatelja Toseta Proseskog (odavno ga ne spomenusmo)!
Samo sto je nas dragi nikad pitar, vazda manijak, jos uvijek ziv, i akobogda, ima da pozivi jos 100 godina i izvadi nas iz ove, sto bi neki rekli "ambicije", a a kazem dubioze! :D
ovdje bi trebo ici potpis
Post Reply