USA fan page

L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#3426 Re: USA fan page

Post by L u c i f e r »

belfy wrote:
L u c i f e r wrote:
belfy wrote:ovdje jedini ja 91% liberal izgleda... mada sam na jednom pitanju bio neodlucan...

P.S. Lucifer...ko te hebe konzervativac. :D
haj nek ima gorih od mene :D
ma onaj majmun me kratko zadevero... bil ga pojeo il' ne bi. a onda se sjetim '93... mozda je to prevagnulo.

P.S. jel ovo onaj vic ako ne volis ribice...?
e i ja sam pomislio na 93 majke mi :D

ma kako bi mi lego s krompirom i kečapom tad :oops:
belfy
Posts: 7699
Joined: 06/08/2007 09:00

#3427 Re: USA fan page

Post by belfy »

majah, i onda ja peder...
Last edited by belfy on 31/07/2016 01:15, edited 2 times in total.
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#3428 Re: USA fan page

Post by L u c i f e r »

belfy wrote:maja, i onda ja peder...
:D :run:
belfy
Posts: 7699
Joined: 06/08/2007 09:00

#3429 Re: USA fan page

Post by belfy »

sad bi ja rekao- "ma ko me hebe!", ali opet ce ispasti krivo...
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#3430 Re: USA fan page

Post by General War »

L u c i f e r wrote:
General War wrote:
jbg ti nisi samo liberal vec ispade derpe :D
nisam ja, belfi je :lol:
Belfi je prije mrtav, ako mu nista ne smeta od onih pitanja :lol:
User avatar
desni
Posts: 1498
Joined: 10/03/2012 01:21

#3431 Re: USA fan page

Post by desni »

belfy wrote:ovdje jedini ja 91% liberal izgleda... mada sam na jednom pitanju bio neodlucan...

P.S. Lucifer...ko te hebe konzervativac. :D
Ti si teška komunjara :lol: :lol:
    belfy
    Posts: 7699
    Joined: 06/08/2007 09:00

    #3432 Re: USA fan page

    Post by belfy »

    General War wrote:
    L u c i f e r wrote:
    General War wrote:
    jbg ti nisi samo liberal vec ispade derpe :D
    nisam ja, belfi je :lol:
    Belfi je prije mrtav, ako mu nista ne smeta od onih pitanja :lol:
    ako vjerujes da se javljam post mortum, onda si novi kandidat za podforum Religija. :D nije bas da mi nista ne smeta, nego sam samo svasta predevero...

    @desni, ma ja bih rekao sada i: "ma ko hebe nas liberale?", ali me to opet ukopava...ne ide...
    User avatar
    General War
    Posts: 24423
    Joined: 18/09/2013 22:04

    #3433 Re: USA fan page

    Post by General War »

    belfy wrote:
    General War wrote:
    L u c i f e r wrote:
    nisam ja, belfi je :lol:
    Belfi je prije mrtav, ako mu nista ne smeta od onih pitanja :lol:
    ako vjerujes da se javljam post mortum, onda si novi kandidat za podforum Religija. :D nije bas da mi nista ne smeta, nego sam samo svasta predevero...

    @desni, ma ja bih rekao sada i: "ma ko hebe nas liberale?", ali me to opet ukopava...ne ide...
    :lol:
    User avatar
    Truba
    Posts: 81797
    Joined: 17/03/2004 09:36
    Location: Vizantija

    #3434 Re: USA fan page

    Post by Truba »

    https://churchpop.com/2016/08/02/devout ... y-wedding/

    posvećeni i praktični "katolik" mirotvorac iz ukrajine vjenčao gej par
    i time prekršio ovako napamet 23 preporuke, zakone, kanone...
    sigurno je vjernik i sigurno je zajebao milijune neodlučnih na izborima
    ali ne znam koje vjere :D
    Ripicipi
    Posts: 4171
    Joined: 11/01/2007 21:55
    Location: BiH, a vi???

    #3435 Re: USA fan page

    Post by Ripicipi »

    User avatar
    vivaldi
    Posts: 7308
    Joined: 16/08/2008 15:56

    #3436 Re: USA fan page

    Post by vivaldi »

    twitno pa obriso.

    Image

    ovo je pickin dim za forumase. Valjda ce u narednih pola sata neko ovo desifrovati :D
    User avatar
    TAFKAP
    Posts: 10309
    Joined: 30/09/2011 07:49

    #3437 Re: USA fan page

    Post by TAFKAP »

    vivaldi wrote:twitno pa obriso.

    Image

    ovo je pickin dim za forumase. Valjda ce u narednih pola sata neko ovo desifrovati :D
    http://yournewswire.com/mysterious-twee ... g-or-dead/
    User avatar
    tzipiripi
    Posts: 2208
    Joined: 25/03/2011 09:01

    #3438 Re: USA fan page

    Post by tzipiripi »

    "Come on Bill, put your dick up!! You can't fuck her here!" Hillary to Gov.Bill Clinton when she spots him talking with an atractive female." :lol:

    Luda ko visokonaponska struja.
    Image
    User avatar
    tzipiripi
    Posts: 2208
    Joined: 25/03/2011 09:01

    #3439 Re: USA fan page

    Post by tzipiripi »

    TAFKAP wrote:
    vivaldi wrote:twitno pa obriso.

    [img]http://i68.klix.com/1jxbty.png[/img

    ovo je pickin dim za forumase. Valjda ce u narednih pola sata neko ovo desifrovati :D
    http://yournewswire.com/mysterious-twee ... g-or-dead/
    http://sputniknews.com/military/2016080 ... nwald.html
    senturk
    Posts: 564
    Joined: 02/04/2013 23:48
    Location: all roads lead to rome...

    #3440 Re: USA fan page

    Post by senturk »

    Eh ,nisam znao gdje da priupitam pa odlucim ovdje. Jest da je u toku rasprava oko izbora al eto. Naime, drug mi se vjerio sa curom koja je u medjuvremenu ,prime 4 mjeseca,otisla za SAD. Zanima me procedura kako bi moj drug otisao tamo za njom I vjencali se tamo I logicno kako bi u medjuvremenu dobio papire(ako je moguce). Receno mu je da je nekakva dokumentacija spremna I predata( valjda garantno Pismo ili Sta vec), eh sad da pitam ,koliko to sve otpriluke traje I Sta je sve potrebno,da ne bi covjek izvisio. Hvala unaprijed
    zenit dozic
    Posts: 2421
    Joined: 07/09/2014 11:48

    #3441 Re: USA fan page

    Post by zenit dozic »

    senturk wrote:Eh ,nisam znao gdje da priupitam pa odlucim ovdje. Jest da je u toku rasprava oko izbora al eto. Naime, drug mi se vjerio sa curom koja je u medjuvremenu ,prime 4 mjeseca,otisla za SAD. Zanima me procedura kako bi moj drug otisao tamo za njom I vjencali se tamo I logicno kako bi u medjuvremenu dobio papire(ako je moguce). Receno mu je da je nekakva dokumentacija spremna I predata( valjda garantno Pismo ili Sta vec), eh sad da pitam ,koliko to sve otpriluke traje I Sta je sve potrebno,da ne bi covjek izvisio. Hvala unaprijed
    Zna li mu ta vjerenica da on hoce da se zeni?
    Valjda bi se ona tamo raspitala, a on vamo u ambasadi :-)
    senturk
    Posts: 564
    Joined: 02/04/2013 23:48
    Location: all roads lead to rome...

    #3442 Re: USA fan page

    Post by senturk »

    zenit dozic wrote:
    senturk wrote:Eh ,nisam znao gdje da priupitam pa odlucim ovdje. Jest da je u toku rasprava oko izbora al eto. Naime, drug mi se vjerio sa curom koja je u medjuvremenu ,prime 4 mjeseca,otisla za SAD. Zanima me procedura kako bi moj drug otisao tamo za njom I vjencali se tamo I logicno kako bi u medjuvremenu dobio papire(ako je moguce). Receno mu je da je nekakva dokumentacija spremna I predata( valjda garantno Pismo ili Sta vec), eh sad da pitam ,koliko to sve otpriluke traje I Sta je sve potrebno,da ne bi covjek izvisio. Hvala unaprijed
    Zna li mu ta vjerenica da on hoce da se zeni?
    Valjda bi se ona tamo raspitala, a on vamo u ambasadi :-)
    Kao sto rekoh,dokumenti su neki(ne razumijem se a ni on) predati tamo, nas tj njega zanima ako neko zna okvirno koliko traje procedura dok to sve ne dodje do ambasade u Sarajevu. Normalno da ce kad tad morati otici tamo na razgovor ili sta vec je potrebno, hvala
    User avatar
    TAFKAP
    Posts: 10309
    Joined: 30/09/2011 07:49

    #3443 Re: USA fan page

    Post by TAFKAP »

    Image
    User avatar
    tzipiripi
    Posts: 2208
    Joined: 25/03/2011 09:01

    #3444 Re: USA fan page

    Post by tzipiripi »

    Koji su ovo šabani :-) :-)

    "Rutinsko" pregledanje naroda do gole kože od strane baltimorske policije pod istragom.
    Policija zaustavila vozačicu, javno je skinuli i "rutinski" pregledali, i analni otvor. Da ne kažem šta gore. Nakon što nisu ništa našli opomenuli je zbog pokvarenog svjetla :-)
    I onda se čude što su ih ljudi počeli tamanit. Dok ne pukne film totalno pa ih počnu masovno rokat.
    https://www.washingtonpost.com/news/tru ... epartment/

    https://www.youtube.com/watch?v=hJIiJmhaO5g
    https://www.youtube.com/watch?v=oSOjBnH1_i8
    User avatar
    Putnik ali stvarno
    Posts: 842
    Joined: 12/02/2015 14:57
    Location: on the ride

    #3445 Re: USA fan page

    Post by Putnik ali stvarno »

    Putnik ali stvarno wrote:Prognani americki dissident dobija podrsku evropskog parlamenta, pravno neobavezujucom odlukom EPa

    Snowdenu je priznat status "Zastitnika ljudskih prava I uzbunjivaca javnosti ",

    takodje je Odlukom (Rezolucijom) EPa zatrazeno od "nacija" da odustanu od optuznica I sprece izrucivanje Snowden a trecim stranama.

    Spoljno politicki polozaj milih mi USA narusen je maloumnom spoljnom politikom u kontinuitetu od Lindon a Johnson a naovamo.

    Evropa im deli lekcije :roll:

    Image

    Ostaje da vidimo sta se bu zbilo za zatocenikom mati demokracije - UK - 3 godine zatvora bez sudjenja usred Londona :)
    Prave patriote dobijaju glas zahvaljujuci velikom Oliveru !

    There are two different types of patriotism: there’s the kind when you’re allegiant to your country no matter what and you don’t ask any questions, but there’s another type which I really wanted to show in this character. The privilege of being from a free country like the US is that we are allowed to ask those questions and to hold the government accountable.”

    https://www.theguardian.com/film/2016/s ... l-the-time

    http://www.redbull.com/en/stories/13318 ... ut-snowden

    Vreme je bilo :thumbup:
    User avatar
    jeza u ledja
    Posts: 45290
    Joined: 29/12/2005 01:20

    #3446 Re: USA fan page

    Post by jeza u ledja »

    Ma da, nagradili ga jer je "patriota", a ne zato sto je ozbnanio da je NSA spijunirala evropske lidere. :lol:

    Poslije se skrivao u vrlo prijateljskoj, otvorenoj, slobodarskoj i od cyber-spijuniranja operisanoj Rusiji. :oops:
    breuer
    Posts: 7206
    Joined: 06/07/2009 15:44

    #3447 Re: USA fan page

    Post by breuer »

    jeza u ledja wrote:Ma da, nagradili ga jer je "patriota", a ne zato sto je ozbnanio da je NSA spijunirala evropske lidere. :lol:

    Poslije se skrivao u vrlo prijateljskoj, otvorenoj, slobodarskoj i od cyber-spijuniranja operisanoj Rusiji. :oops:
    neka neka, dobro vam je prodrmo snove...sve ok, velesila je USA, jedina svjetska, al brate, manite više šuplje...
    User avatar
    jeza u ledja
    Posts: 45290
    Joined: 29/12/2005 01:20

    #3448 Re: USA fan page

    Post by jeza u ledja »

    breuer wrote:
    jeza u ledja wrote:Ma da, nagradili ga jer je "patriota", a ne zato sto je ozbnanio da je NSA spijunirala evropske lidere. :lol:

    Poslije se skrivao u vrlo prijateljskoj, otvorenoj, slobodarskoj i od cyber-spijuniranja operisanoj Rusiji. :oops:
    neka neka, dobro vam je prodrmo snove...sve ok, velesila je USA, jedina svjetska, al brate, manite više šuplje...
    Ko? Snowden? Kakve snove? :-)

    Apsolutno nista sto je objavljeno sa te strane mene nije iznenadilo. U stvari siguran sam da ima toga jos, da je ovo samo vrh ledenog brijega. Moguce da sam nesto propustio.
    daddy-kool
    Posts: 12709
    Joined: 30/07/2012 12:45
    Location: muslimansko ostrvo

    #3449 Re: USA fan page

    Post by daddy-kool »

    http://www.nobelprize.org/nobel_prizes/ ... press.html
    The Nobel Prize in Literature 2016
    Bob Dylan
    The Nobel Prize in Literature for 2016 is awarded to Bob Dylan

    "for having created new poetic expressions within the great American song tradition".

    Jedna prigodna ...


    :thumbup:

    L u c i f e r
    Posts: 12309
    Joined: 30/11/2013 14:50
    Location: Bosna

    #3450 Re: USA fan page

    Post by L u c i f e r »

    Vakat je da ozivim ovu svoju temu iz 2014
    Pa kae
    PREDSJEDNIK SAD Biden poslao poruku BiH: Radujem se konačnom ostvarenju obećanja iz Dejtona

    Povodom 25. godišnjice potpisivanja Dejtonskog mirovnog sporazuma oglasio se novoizabrani predsjednik Sjedinjenih Država Joe Biden.

    "Danas se pridružujem međunarodnoj zajednici i narodu Bosne i Hercegovine u obilježavanju 25. godišnjice Dejtonskog sporazuma, koji je okončao najgori sukob na evropskom kontinentu od Drugog svjetskog rata. Na današnji dan slavimo napore mirotvoraca, iako žalimo za gubitkom otprilike sto hiljada života i raseljavanjem još milion", naveo je Biden.

    Dodao je da je Dejtonski sporazum donio mir u Bosnu i Hercegovinu i potvrdio njen suverenitet, teritorijalni integritet i neovisnost.

    "Ipak, četvrt vijeka kasnije, jasno je da rad na promociji pravde, pomirenja i funkcionalne, multietničke Bosne i Hercegovine ostaje nedovršen. Prečesto smo vidjeli kako nacionalizam pobjeđuje nacionalni interes i bogaćenje nekolicine koji dolaze prije reformi u korist mnogih. Ova godišnjica prilika je za sve strane da razmisle o mogućnosti svjetlije budućnosti i da se ponovo odluče na teške, ali neophodne korake za izgradnju potpuno funkcionalne Bosne i Hercegovine za sve njene građane", dodao je Biden.

    Zaključio je da se, kao predsjednik, raduje saradnji s međunarodnom zajednicom i narodom Bosne i Hercegovine kako bi konačno ostvario obećanje sadržano u Dejtonskom sporazumu - prosperitetna, pravedna i demokratska Bosna i Hercegovina u srcu cjelovite Evrope, slobodna i u miru."
    Image

    Image
    Post Reply