USA fan page

Post Reply
ljutiajvar
Posts: 207
Joined: 12/02/2013 10:31

#1001 Re: USA fan page

Post by ljutiajvar »

Lafo USA fan page, 1000 postova a nigdje :


Image
Cybernetic
Posts: 1771
Joined: 03/07/2012 03:36

#1002 Re: USA fan page

Post by Cybernetic »

.
Last edited by Cybernetic on 09/10/2015 13:11, edited 1 time in total.
User avatar
em11r
Posts: 942
Joined: 14/03/2012 16:28
Location: TuzlOk

#1003 Re: USA fan page

Post by em11r »

Cybernetic wrote:
JohnnyS wrote: Majku im imperijalističku, propagiraju hedonizam. Treba napraviti humorističku seriju koja promovira asketski život, a gdje će se humorističke doskočice bazirati na tome da jedan lik krivo citira Kanta, a sugovornik mu uputi drugarsku kritiku... :facepalm:
Nesto mi ova serija nije ostala u sjecanju kao propagator hedonizma. Nista lose u hedonizmu. Charlie je personifikacija toplih snova prosjecnog luzera. Kako su mi samo smijesni oni koji vjeruju da je Amerika zaista "land of the free" i olicenje slobode.
A zasto nije?
User avatar
Fantassin
Posts: 1912
Joined: 04/01/2014 13:09
Location: France

#1004 Re: USA fan page

Post by Fantassin »

Image :mrgreen:
Cybernetic
Posts: 1771
Joined: 03/07/2012 03:36

#1005 Re: USA fan page

Post by Cybernetic »

.
Last edited by Cybernetic on 09/10/2015 13:11, edited 1 time in total.
User avatar
em11r
Posts: 942
Joined: 14/03/2012 16:28
Location: TuzlOk

#1006 Re: USA fan page

Post by em11r »

Cybernetic wrote:
Zato sto je sloboda u Americi trzisna roba. Americko poimanje slobode ti je sloboda oduzimanja slobode drugima. Recimo sloboda mocnih korporacija dok su drugi slobodni da rade po dva-tri posla da bi prezivjeli. Ako im se ne svidja, slobodni su da crknu. Nije to samo u Americi tako, ali je radikalni kapitalizam tamo najizrazeniji. U kapitalizmu nema zagarantovane slobode nego je moras kupiti, a to moze samo jedna mala manjina.
Ja ne znam nijednog naseg bosnju da radi 2 a kamoli 3 posla, sve u granicama normale imaju, i ne zale se.

U STL samom imas nasih XY koji ne znaju beknut engleskog a imaju firme, kamione qurce palce.

Mani se prica, teorija zavjera, antiimperijalistickih budalastinja i slicne tematike. Kao i svugdje u svijetu ko hoce taj i moze.

Evidentna je cinjenica da je lihvarski sistem, koji polako ulazi na nasa vrata, osiromasio dosta amera. Ali to je ono pruzanje vise nego sto je jorgan dug.

Eh to je problem vecinski black white trash mentaliteta. Ne radim nista i necu svakakav posao, ali uzet cu 5 kreditnih kartica, max 'em out, 60" tv i ps4 kupiti, lease novog chargera, a onda kad napravi 2-3 djece koju mora hraniti, ne moze mu biti plata da vrati dugove na kartice a kamoli za zivot, onda trazi drugi treci peti posao.
User avatar
Opetja033
Posts: 10040
Joined: 01/11/2011 20:33

#1007 Re: USA fan page

Post by Opetja033 »

em11r wrote:
Cybernetic wrote:
Zato sto je sloboda u Americi trzisna roba. Americko poimanje slobode ti je sloboda oduzimanja slobode drugima. Recimo sloboda mocnih korporacija dok su drugi slobodni da rade po dva-tri posla da bi prezivjeli. Ako im se ne svidja, slobodni su da crknu. Nije to samo u Americi tako, ali je radikalni kapitalizam tamo najizrazeniji. U kapitalizmu nema zagarantovane slobode nego je moras kupiti, a to moze samo jedna mala manjina.
Ja ne znam nijednog naseg bosnju da radi 2 a kamoli 3 posla, sve u granicama normale imaju, i ne zale se.

U STL samom imas nasih XY koji ne znaju beknut engleskog a imaju firme, kamione qurce palce.

Mani se prica, teorija zavjera, antiimperijalistickih budalastinja i slicne tematike. Kao i svugdje u svijetu ko hoce taj i moze.

Evidentna je cinjenica da je lihvarski sistem, koji polako ulazi na nasa vrata, osiromasio dosta amera. Ali to je ono pruzanje vise nego sto je jorgan dug.

Eh to je problem vecinski black white trash mentaliteta. Ne radim nista i necu svakakav posao, ali uzet cu 5 kreditnih kartica, max 'em out, 60" tv i ps4 kupiti, lease novog chargera, a onda kad napravi 2-3 djece koju mora hraniti, ne moze mu biti plata da vrati dugove na kartice a kamoli za zivot, onda trazi drugi treci peti posao.
Nisam vjerovao da cu se sa tobom moci sloziti u nekom komentaru od-do. :thumbup:
User avatar
em11r
Posts: 942
Joined: 14/03/2012 16:28
Location: TuzlOk

#1008 Re: USA fan page

Post by em11r »

Opetja033 wrote:
em11r wrote:
Cybernetic wrote:
Zato sto je sloboda u Americi trzisna roba. Americko poimanje slobode ti je sloboda oduzimanja slobode drugima. Recimo sloboda mocnih korporacija dok su drugi slobodni da rade po dva-tri posla da bi prezivjeli. Ako im se ne svidja, slobodni su da crknu. Nije to samo u Americi tako, ali je radikalni kapitalizam tamo najizrazeniji. U kapitalizmu nema zagarantovane slobode nego je moras kupiti, a to moze samo jedna mala manjina.
Ja ne znam nijednog naseg bosnju da radi 2 a kamoli 3 posla, sve u granicama normale imaju, i ne zale se.

U STL samom imas nasih XY koji ne znaju beknut engleskog a imaju firme, kamione qurce palce.

Mani se prica, teorija zavjera, antiimperijalistickih budalastinja i slicne tematike. Kao i svugdje u svijetu ko hoce taj i moze.

Evidentna je cinjenica da je lihvarski sistem, koji polako ulazi na nasa vrata, osiromasio dosta amera. Ali to je ono pruzanje vise nego sto je jorgan dug.

Eh to je problem vecinski black white trash mentaliteta. Ne radim nista i necu svakakav posao, ali uzet cu 5 kreditnih kartica, max 'em out, 60" tv i ps4 kupiti, lease novog chargera, a onda kad napravi 2-3 djece koju mora hraniti, ne moze mu biti plata da vrati dugove na kartice a kamoli za zivot, onda trazi drugi treci peti posao.
Nisam vjerovao da cu se sa tobom moci sloziti u nekom komentaru od-do. :thumbup:
<3, ne ide na dobro :kiss:
User avatar
agnostic_front
Posts: 6325
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#1009 Re: USA fan page

Post by agnostic_front »

Naravno, ljudi u korporacijama dođu u 12-1 na posao i igraju solitera, malo kafica, ručak, šoping i onda kući.
User avatar
pici
Posts: 43582
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1010 Re: USA fan page

Post by pici »








Image
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#1011 Re: USA fan page

Post by L u c i f e r »

em11r wrote:
Cybernetic wrote:
Zato sto je sloboda u Americi trzisna roba. Americko poimanje slobode ti je sloboda oduzimanja slobode drugima. Recimo sloboda mocnih korporacija dok su drugi slobodni da rade po dva-tri posla da bi prezivjeli. Ako im se ne svidja, slobodni su da crknu. Nije to samo u Americi tako, ali je radikalni kapitalizam tamo najizrazeniji. U kapitalizmu nema zagarantovane slobode nego je moras kupiti, a to moze samo jedna mala manjina.
Ja ne znam nijednog naseg bosnju da radi 2 a kamoli 3 posla, sve u granicama normale imaju, i ne zale se.

U STL samom imas nasih XY koji ne znaju beknut engleskog a imaju firme, kamione qurce palce.

Mani se prica, teorija zavjera, antiimperijalistickih budalastinja i slicne tematike. Kao i svugdje u svijetu ko hoce taj i moze.

Evidentna je cinjenica da je lihvarski sistem, koji polako ulazi na nasa vrata, osiromasio dosta amera. Ali to je ono pruzanje vise nego sto je jorgan dug.

Eh to je problem vecinski black white trash mentaliteta. Ne radim nista i necu svakakav posao, ali uzet cu 5 kreditnih kartica, max 'em out, 60" tv i ps4 kupiti, lease novog chargera, a onda kad napravi 2-3 djece koju mora hraniti, ne moze mu biti plata da vrati dugove na kartice a kamoli za zivot, onda trazi drugi treci peti posao.
objasnio :thumbup:
User avatar
em11r
Posts: 942
Joined: 14/03/2012 16:28
Location: TuzlOk

#1012 Re: USA fan page

Post by em11r »

I spasilac bh/tk ekonomije tito 2

Image
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#1013 Re: USA fan page

Post by General War »

em11r wrote:I spasilac bh/tk ekonomije tito 2

Image
Cekaj imamo i Titu 3 uz svo duzno postovanje prema Titi 2 sto jes jes :D

Image
User avatar
agnostic_front
Posts: 6325
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#1014 Re: USA fan page

Post by agnostic_front »

i DynCorp :D



pici wrote:






Image
:thumbup: :thumbup:
celava_dlaka
Posts: 2244
Joined: 24/12/2012 18:05

#1015 Re: USA fan page

Post by celava_dlaka »

pici wrote:






Image
:thumbup:
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#1016 Re: USA fan page

Post by L u c i f e r »

http://forum.klix.ba/--t134482.html#p11108029
L u c i f e r wrote:За све оне койи не воле Америку, односно више воле Русию или Арабию.

Я вас замолявам да више не кеняте по теми USA fan page.

A замолявaм и Чмолю да тако будеть.

фала.
Last edited by L u c i f e r on 24/02/2015 19:46, edited 1 time in total.
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#1017 Re: USA fan page

Post by nosara »

Da vidimo sta rade prosjecni amerikanci ovih dana... :D

User avatar
jeza u ledja
Posts: 45273
Joined: 29/12/2005 01:20

#1018 Re: USA fan page

Post by jeza u ledja »

Cybernetic wrote:
em11r wrote:Image

Allahimanet pajde :(
Jedna od najglupljih serija ikada. Radi se o bogatom neradniku koji dane i noci provodi lokanjem i karanjem droljica. Stil humora je ogranicen na omalovazavanje i zajebanciju na racun necije patnje. Ideali koji se ovdje prodaju su egoizam i cinizam prema drugima. Dakle, ideali koji dominiraju americku politiku i ekonomiju. Popularnost ovog smeca me uopce ne iznenadjuje. Ovo kolektivno onaniranje na Ameriku isto ne iznenadjuje. Ne radi se ovdje o poznavanju americke povijesti, drustva, politickog sistema, ustava, nacina zivota, ekonomije etc. koje je dovelo do fasciniranosti Amerikom. Ta zasluga pripada iskljucivo najjacem propagandnom aparatu na svijetu: americkoj industriji zabave. Simplifikacije i mistifikacije Amerike na obadvije strane navijanja. Jedni vjeruju da je Amerika najcool zemlja na svijetu kao u filmovima sa kojima smo odrasli, a drugi da je to iskljucivo imperija zla u kojoj nema nista pozitivnog.
Bravo za seriju! :thumbup:
Medjutim pokvario si dojam sa ostatkom, a pogotovo sljedecim postom. :qq:
User avatar
em11r
Posts: 942
Joined: 14/03/2012 16:28
Location: TuzlOk

#1019 Re: USA fan page

Post by em11r »

agnostic_front wrote:i DynCorp :D
Nemoj mi za rodnu grudVu :)))



Moja malenkost se ovdje pojavljuje :)
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66194
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#1020 Re: USA fan page

Post by _BataZiv_0809 »

Obama: Sta ces sad kad si zauzeo Krim?

Putin: Pa znas, i Aljaska je nekad bila ruska.

:D

Inace 2 i po muskarca su mi ekstra serija i ima tu puno vise od cisto promicanja hedonizma. Zapravo je velika kritika narocito americkog skolstva (kad Charlie kara uciteljicu pa mu ona priznaje da i nije bas objektivna, npr) i organizovane religije.

Eh sad sto zaglupljene mase gledaju u Charliea kao boga i sto im druge stvari promicu, drugi je par cipela.
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#1021 Re: USA fan page

Post by L u c i f e r »

sto se tice sitkoma

moji favoriti su sajnfeld i frendsi

oldskul jbg
User avatar
em11r
Posts: 942
Joined: 14/03/2012 16:28
Location: TuzlOk

#1022 Re: USA fan page

Post by em11r »

Meni

King of queens, according to jim, rules of engagement, seinfeld, 2&1/2 Men, modern family i naj naj naj 30 Rock.

How i met your mother mi je jedna od glupljih.

Sve na stranu ali ako ista ameri znaju to je da se sale na svoj racun.

Osim sitkoma to dokazuju u xy talk shows gdje se sprdaju sa svima a najvise sa vlasti. Kod nas bi ti sipa ujutro uletila da sta se sprdas sa nasima. Eno ivan ivanovic skoro glavom zaplati zbog zeze na racun zene preCednikove.
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#1023 Re: USA fan page

Post by nosara »

Carli je njuska...

User avatar
jeza u ledja
Posts: 45273
Joined: 29/12/2005 01:20

#1024 Re: USA fan page

Post by jeza u ledja »

Cybernetic wrote: Zato sto je sloboda u Americi trzisna roba. Americko poimanje slobode ti je sloboda oduzimanja slobode drugima. Recimo sloboda mocnih korporacija dok su drugi slobodni da rade po dva-tri posla da bi prezivjeli. Ako im se ne svidja, slobodni su da crknu. Nije to samo u Americi tako, ali je radikalni kapitalizam tamo najizrazeniji. U kapitalizmu nema zagarantovane slobode nego je moras kupiti, a to moze samo jedna mala manjina.
Sloboda trzisna roba? Moras je kupiti?

Sve mi se cini da ti pojam slobode shvatas kao slobodu od rada. :D

Sloboda=nerad!

Fino ti je ovaj TuzlOak sve objasnio. Pametan si, ali pravis uobicajenu gresku u koracima poredeci svoj svjetonazor sa najnizim slojevima drustva na zapadu.
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#1025 Re: USA fan page

Post by L u c i f e r »

em11r wrote:Meni

King of queens, according to jim, rules of engagement, seinfeld, 2&1/2 Men, modern family i naj naj naj 30 Rock.

How i met your mother mi je jedna od glupljih.

Sve na stranu ali ako ista ameri znaju to je da se sale na svoj racun.

Osim sitkoma to dokazuju u xy talk shows gdje se sprdaju sa svima a najvise sa vlasti. Kod nas bi ti sipa ujutro uletila da sta se sprdas sa nasima. Eno ivan ivanovic skoro glavom zaplati zbog zeze na racun zene preCednikove.
king of queens :thumbup:

a cek jel ovo mislis third rock from the sun ili je to neka druga
ova je bila genijalna :)
Post Reply