US Genocid !!! LINK

babba
Posts: 172
Joined: 30/03/2004 01:07

#1 US Genocid !!! LINK

Post by babba »

Zastrasujuci snimci genocida pocinjenog u Iraku i Avganistanu

http://www.democracynow.org/article.pl? ... ead&tid=25

http://www.newsgateway.ca/pop_up_apache_video.htm

http://www.indymedia.org.uk/en/2004/01/284086.html


Ovi snimke preporucujem svim onim rodjenim pod zastavom Mouhameda
Oni koji nisu neka razmisle o prelasku.
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#2

Post by pitt »

Seha, ovo je ozbiljna tema i molim te ne koristi svoje KDZ vjestine :D :D
babba
Posts: 172
Joined: 30/03/2004 01:07

#3

Post by babba »

Ma pogledaj ba, pa onda se odluci . Tako ti je najbolje. Al u ovom slucaju jedno je sigurno "ILI SI S NAMA ILI SI PROTIV" G.B.W , tako buraz da na jednu stranu moras.
Ili da svi zajedno zazmirimo sta kazes ba ??
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#4

Post by pitt »

Ovi kod kojih ima samo 'ili si sa nama ili si protiv nas" su mi najdrazi. Tako vam je i Bushko govorio za rat protiv terorizma.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#5

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Tako "freedom fighters" pobise jadne seljake na traktoru, sa distance u oklopljenom APACHE helikopteru. :x Hrabro, bas onako "demokratski". Izgleda da su ona trojica jadnika bila glavna prepreka novom svjetskom poretku pa su zbog toga zavrsili na onako brutalan nacin. I onda kaze nema opravdanja za terorizam....hm. Muraateeee ma dizi uzraaaaaak tu branu...
_BaykoNoor_
Posts: 738
Joined: 17/06/2004 03:21

#6

Post by _BaykoNoor_ »

...
Last edited by _BaykoNoor_ on 21/08/2004 03:34, edited 1 time in total.
Sarajevska Princeza
Posts: 1069
Joined: 24/07/2004 18:19
Location: Trenutno USA - Chicago, Illinois.
Contact:

#7 Re: US Genocid !!! LINK

Post by Sarajevska Princeza »

babba wrote:Zastrasujuci snimci genocida pocinjenog u Iraku i Avganistanu

http://www.democracynow.org/article.pl? ... ead&tid=25

Ovi snimke preporucujem svim onim rodjenim pod zastavom Mouhameda
Oni koji nisu neka razmisle o prelasku.
Kakve su ti ovo REFERENCE? Ovaj izvor nema kredibilitet. Image Radi se o nezavisnoj organizaciji koja uzima donacije i prodaje artikle. Znaci u njihovom je interesu da lansiraju sto vise drame i prodaju kaseta.
Image Kome idu te pare? Adresa im je P.O. BOX, nigdje imena od Glavnih i Odgovornih, legalne inforamcije koja se mogu provjeriti fakticiki nisu navedene. $100 po jednoj kaseti, $1000 za 10 video kaseta? Image Da li vrijedi ostale linkove gledati?


Democracy Now! Special Donation
Give the gift of knowledge. Support independent media with a tax deductible donation! As a special thanks we will rush deliver the following:

check one then press the "Add to Shopping Cart" button
For a one-time gift of $1,000, a collection of our 10 most requested videos.
For a one-time gift of $500, a collection of our 5 most requested videos.
For a one-time gift of $100, a new DVD of Independent Media in a Time of War w/ Amy Goodman....
Shoba
Posts: 1734
Joined: 24/11/2003 00:00

#8

Post by Shoba »

Ovo sto Bush radi zaista nema opravdanja....

Ali treba voditi racuna da su ipak ti isti avioni i helikopteri bombardovali cetnicke polozaje oko sarajeva.....
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#9 Re: US Genocid !!! LINK

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Sarajevska Princeza wrote: Kakve su ti ovo REFERENCE? Ovaj izvor nema kredibilitet. Image Radi se o nezavisnoj organizaciji koja uzima donacije i prodaje artikle. Znaci u njihovom je interesu da lansiraju sto vise drame i prodaju kaseta.
Image Kome idu te pare? Adresa im je P.O. BOX, nigdje imena od Glavnih i Odgovornih, legalne inforamcije koja se mogu provjeriti fakticiki nisu navedene. $100 po jednoj kaseti, $1000 za 10 video kaseta? Image Da li vrijedi ostale linkove gledati?
Da li znas da je prema Zenevskoj konvenciji, koju su uzgred receno poptisale i SAD, zabranjeno djelovanje po zivoj sili (vojsci) kalibrom vecim od 12,5 mm ? :? Ako si pogledala snima vidis da se radi o CIVILIMA po kojima djeluje manijak topom kalibra 30 mm i to municijom koja je tako dizajnirana da kroz oklop tenka prolazi kao kroz puter - osiromaseni uranijum. :roll: Sta mislis sta je ostalo od onih jadnika ? Umjesto sto osporavas na tako bizaran nacin vjerodostojnost snimaka bolje bi bilo da malo bolje razmislis o ovome.
Sarajevska Princeza
Posts: 1069
Joined: 24/07/2004 18:19
Location: Trenutno USA - Chicago, Illinois.
Contact:

#10

Post by Sarajevska Princeza »

O cemu ti Drvosjeca? Image

A da li ti znas da je Ratko Mladic jos na slobodi i da se seta slobodno po Beogradu nakon genocida u Srebenici? I da je Radovan Karadzic mozda nepunih 30 minuta udaljen od glavnog grada BH? Mozda bi bilo bolje da analiziras prvo problem u svojoj drzavi prije nego se ulozis u analiziranje profitnih web stranica koje nemaju kredibilitet.

Osim toga ja se jos nisam izjasnila o mom misljenju, ali definitvno necu podleci informacijama koje su objavljenje na stranici koja uzima pare a nema kredibilitet.
Qwert
Posts: 1210
Joined: 30/05/2003 00:00
Location: "Gold on Blue"

#11

Post by Qwert »

A kakav bi to kredibilitet da imaju?
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#12

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Sarajevska Princeza wrote:A da li ti znas da je Ratko Mladic jos na slobodi i da se seta slobodno po Beogradu nakon genocida u Srebenici? I da je Radovan Karadzic mozda nepunih 30 minuta udaljen od glavnog grada BH? Mozda bi bilo bolje da analiziras prvo problem u svojoj drzavi prije nego se ulozis u analiziranje profitnih web stranica koje nemaju kredibilitet.

Osim toga ja se jos nisam izjasnila o mom misljenju, ali definitvno necu podleci informacijama koje su objavljenje na stranici koja uzima pare a nema kredibilitet.
:shock: :? Sta lupas bez veze ? Kakve veze ima Ratko Mladic i Karadzic sa ovim snimkom ? Sta lupas o Srebrenici ? Kada se bude diskutovalo o Srebrenici, Karadzicu i Mladicu onda cu dati svoje misljenje. A ako nisi vidjela tema je zlocin Amerikanaca. Daj se skoncentrisi malo. :(
Sarajevska Princeza
Posts: 1069
Joined: 24/07/2004 18:19
Location: Trenutno USA - Chicago, Illinois.
Contact:

#13

Post by Sarajevska Princeza »

Drvosjeca,... a odakle tebi pravo da ti zakljucujes ciju vjerodostojnost ja osporavam i o cemu ja treba da razmisljam?

Po istom principu, ja tebi kazem pometi malo ispred svoje avlije - i razmisli ti zasto tebi Radovan Karadzic zivi 30 minuta od glavnog grada BH?? Imao si Genocid u avliji - pod uslovom da si iz Bosne. I sto ti ne bi razmisljao o Zenevskoj konvenciji i zlocincima koji setaju slobodno po BH i Srbiji recimo ako tako fino znas da zakljucujes?

Ako mislis da diskutujes na temu o 'pocinjenom Genocidu', onda izvoli mene mimoidji, i odgovori na pitanje. Ako tebi pase ta stranica i snimci su za tebe dokaz o 'Genocidu', ti bujrum pa DAJ DONACIJU i ujedno pogledaj kasetu, ali nemas pravo da me napadas sto napominjem da stranica nema kredibilitet.

Samo budi siguran da te donacije idu na pravo mjesto - u neciji dzep.
Last edited by Sarajevska Princeza on 06/08/2004 14:07, edited 1 time in total.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#14

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Sarajevska Princezo,

tom logikom niko ne bi trebao da se bavi drugim problemima u svijetu osim svojih, right ? Bas bez veze. Drugo, vec sam ti rakao da cu rado dati svoje misljenje o genocidu i zlocinima u Srebrenici, ne samo u Srebrenici nego i o Grabovici i Kazanima, ali SADA NIJE RIJEC O TOME, kontas ? Trece, bez obzira na kojoj sranici bile objavljene snimke one ne umanjuju teznu pocinjenih zlocina. Usput, nigdje nisam tvrdio da je rijec o genocidu nego o zlocinu.
Sarajevska Princeza
Posts: 1069
Joined: 24/07/2004 18:19
Location: Trenutno USA - Chicago, Illinois.
Contact:

#15

Post by Sarajevska Princeza »

Zastrasujuci snimci genocida pocinjenog u Iraku i Avganistanu

http://www.democracynow.org/article.pl? ... ead&tid=25

http://www.newsgateway.ca/pop_up_apache_video.htm

http://www.indymedia.org.uk/en/2004/01/284086.html


Ovi snimke preporucujem svim onim rodjenim pod zastavom Mouhameda
Oni koji nisu neka razmisle o prelasku.
Drvosjeca, izvoli obrati se gore navedenom posteru.
ViTeZ93
Posts: 121
Joined: 13/07/2004 15:21

#16

Post by ViTeZ93 »

i ko rece nemoze terorizam biti opravdan??????
moze moze i to sa poslasticom kidati im glave i po sijama njihovim ih udarati bez trunka milosti, nebitno kamiondzije, humanitarci, marinci, civili koji podrzavaju okupacione snage, iracka policija, vojska ili ostale pizde materine....
neko rece ovi isti su bombardovali cetnike???
bolje da nisu najvjerovatnije bi mi sad na drini bili!
Sarajevska Princeza
Posts: 1069
Joined: 24/07/2004 18:19
Location: Trenutno USA - Chicago, Illinois.
Contact:

#17

Post by Sarajevska Princeza »

Pa eto vam Karadzica 30 minuta od glavnog grada pa sto ga ne srede ovi veliki borci za pravdu?
micika
Posts: 3439
Joined: 27/02/2004 00:00
Location: ankara

#18

Post by micika »

Sarajevska Princeza wrote:Pa eto vam Karadzica 30 minuta od glavnog grada pa sto ga ne srede ovi veliki borci za pravdu?

kome to "vama"? :? ne kontam!
jeli se ti osjecas Bosankom?Ako si onda bi to trebao biti i tvoj problem.
Za promjenu potrudi se da osudis zlocin,bez obzira ko ga vrsio i na koji nacin.
Sad svi treba da kazemo da su ove video snimke montaza?Mozda to jeste u cilju komercijale ali to ne umanjuje tezinu zlocina,niti umanjuje cinjenicu postojanja zlocina.

Ps:pozdrav ljudima koji su se u ratu nagledali sranja i klanja :x :x
babba
Posts: 172
Joined: 30/03/2004 01:07

#19

Post by babba »

Ubistvo topom od 30 milimetara je ZLOCIN.
Ubistvo grupe od 40-tak neindentifikovanih civila kluster bombom od 500 kg je ZLOCIN.
"Konvoj smrti " gdje nestaje 4000 zarobljenika je GENOCID pa da mi je mama to uradila.
Zar nije ?

Reziseru, kao i onima na radiju skidam kapu jer valja imat petlju u stadu bjelih ovaca biti crna.
To je ono sto nas cini ljudima.
Zar nije ?

Otvorite oci, jer ima Boga.
Sarajevska Princeza
Posts: 1069
Joined: 24/07/2004 18:19
Location: Trenutno USA - Chicago, Illinois.
Contact:

#20

Post by Sarajevska Princeza »

Hej micika de malo ohladi. Image Ili se udaji sto prije puno si nervozna....

Ja samo kazem da se trazi prvo pravda u svojoj zemlji. Kad kazem 'vama' obracam se onima koji 'daju izjave stratsvenih boraca'. Puno price a malo rada u BH na tom polju. Nemoj donositi zakljucke o meni na osnovu mog profila ziva bila....Image
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#21

Post by manijak1 »

Uh :( :D Ah :D stvarno dolazi do nezgodnih situacija kad :D izlaze iz sjene :D i stupaju na binu strasti požuda :D :D pa sve nekako smotano u vanjsku i unutrašnju :D :D politiku.
A sad da budem ozbiljan i da kažem da se kako govore u suštini slažem sa
Ja samo kazem da se trazi prvo pravda u svojoj zemlji. Kad kazem 'vama' obracam se onima koji 'daju izjave strastvenih boraca'. Puno price a malo rada u BH na tom polju
ovim prijedlogom.
Sarajevska Princeza
Posts: 1069
Joined: 24/07/2004 18:19
Location: Trenutno USA - Chicago, Illinois.
Contact:

#22

Post by Sarajevska Princeza »

a ja se slazem sa onim prvim tvojim dijelom.... hehe... manijak1 Image 4u.
Post Reply