Urednik dokumentarnog programa Tvrtko Milović

Post Reply
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#126 Re: Urednik dokumentarnog programa Tvrtko Milović

Post by SaraFina »

Dok "moja raja" dodje na cifru "tvoje raje" i to trenutnu, bojim se da će se za vas bosanskohercegovačke Hrvate samo pričati kako ste nekad naseljavali ovaj dio Balkana. A preCjednica/ik ko već bude u HR skupljaće po penzionerskim sijelima i domovima za starije povratnike da napuni šuplju i HR.

Kao što skuplja argentinsku dijasporu Kolinda trenutno. Onu što se nije mogla nacionalno "izraziti" u EX YU. :D
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#127 Re: Urednik dokumentarnog programa Tvrtko Milović

Post by SaraFina »

Hafis wrote:
SaraFina wrote:
Pa zar nije fašizam žrtvovati dio SOPSTVENOG ( pišem kako mi se u kući govori) hrvatskog naroda iz Bosne zarad cementiranja fašističkog HDZ-A kao stranke???? To što ste "uspjeli" NAUŠTRB SOPSTVENOG naroda izvući tu kilavu presudu (kojoj se ni tumačenje a bogami ni epilog ne znaju još uvjek) a vaše jadničko likovanje ne jenjavanja, dodatno bi još okarakterizirala i kao iživljavanje na bosanskim Hrvatima koji su prinudjeni zarad vas i stožerne stranke biti drugorazredni Hrvati jer im je mjesto boravka u TK, KS ili USA.
Vaša bolesna ambicija za zapišavanjem komada kamenjara uništila je povratak posavskih Hrvata, dovešće do pojačanog iseljavanja ovih po enklavama srednje Bosne sigurno, TK i KS. Oni u USK već gravitiraju HR.
Kad Čović ostane na 50k - 70 k glasača nemojte za fizički nestanak tih ljudi okrivljivati Bošnjake onda.
Jer ste ih prodali. Prodali ste kosti i vjekovna ognjišta Posavaca, Srednjebosanaca ćete uskoro i ovih iz TK i KS.
Dakle VI ste sitni trgovci koji trguju ljudskom sudbinom i životima bez skrupula. Onda se fino zabijte u zapadnu hercegovinu ko manjina i znajte da ste sami sebi takvu sudbinu skrojili zbog kratkoročnih ambicija.
Tako je možda i najbolje za sve.
Au. I sve to se dešva zbog samo jedne jedine fašističke apelacije, koja je nekm čudom natjerala sud da ustanovi neustavnost jednog dijela izbornog zakona?
Da pokušam definirati, a ti me slobodno ispravi ako griješim: Znači, da Ljubo nije uputio apelaciju Sudu, Hrvati u KS,TK,USK i BPK bi ostali prvorazredni građani, ne bi iseljavali, posavski bi se još više vraćali, a Edim Fejzić bi nastavio dalje učiti srednjovjekovnu hrvatsku povijest i kraljeve iz loze Trpimirovića? Mislim da si to htjela reći.

Hajdemo mi sad malo na tvoju raju? Kako tumačiš njihovu politiku. Mladomuslimani se raspadaju, nacionalsocijalisti se rastaljuju, pa se opet utaljuju, pa onda rastaljuiju i tako unedogled... Nešto ne vidim da su u boljoj poziciji?

Dobro upamti moj post kad se ostvari sve ovo navedeno.

VI HDZ-OVCI i samo VI, stvarate svojom šizofrenom politikom, bolesnu atmosferu gdje će ljudi sami zbog VAŠE PROMIDZBE nemogućnosti suživota, te gluposti oko neravnopravnosti koju opet VI potencirate, iseliti se iz mjeśovitih sredina.
Last edited by SaraFina on 16/03/2018 10:59, edited 1 time in total.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#128 Re: Urednik dokumentarnog programa Tvrtko Milović

Post by spreca »

Meni je najdrazi ADZ :mrgreen: ....oni su raselili vise 'rvata nego balije i cetnici skupa....zivjEo ADZ :D
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#129 Re: Urednik dokumentarnog programa Tvrtko Milović

Post by SaraFina »

spreca wrote:Meni je najdrazi ADZ :mrgreen: ....oni su raselili vise 'rvata nego balije i cetnici skupa....zivjEo ADZ :D

Briga stožernika važno zapišati dio oko one pet miliona vrijedne vile. A i Tvrleta i hafisagu :D
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#130 Re: Urednik dokumentarnog programa Tvrtko Milović

Post by SaraFina »

Šizofrenim pristupom i potenciranjem ugrozbe Hrvate koji ostanu iza "zapišanog HDZ-A teritorija" dovešće u situaciju da odu. I onda palamuditi ne moze se u mjesovitim sredinama s Bošnjacima.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#131 Re: Urednik dokumentarnog programa Tvrtko Milović

Post by spreca »

SaraFina wrote:
spreca wrote:Meni je najdrazi ADZ :mrgreen: ....oni su raselili vise 'rvata nego balije i cetnici skupa....zivjEo ADZ :D

Briga stožernika važno zapišati dio oko one pet miliona vrijedne vile. A i Tvrleta i hafisagu :D
Pa Hafiz ce kad dodje u peMziju kod shefa raditi kao bastovan a Tvrle ce biti glavni u stali a i konjevodac :mrgreen:
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#132 Re: Urednik dokumentarnog programa Tvrtko Milović

Post by SaraFina »

spreca wrote:
SaraFina wrote:

Briga stožernika važno zapišati dio oko one pet miliona vrijedne vile. A i Tvrleta i hafisagu :D
Pa Hafiz ce kad dodje u peMziju kod shefa raditi kao bastovan a Tvrle ce biti glavni u stali a i konjevodac :mrgreen:
Šizofrenični Čho da ima imalo mozga, shvatio bi da srednjebosanski, tuzlanski ili sarajevski Hrvat nakon što se žrtvuje zarad HDZ-A uzeće putovnicu i ženu s djecom pokupiti i pravac Čitluk, Ljubuški, Čapljina i sl egzotične destinacije.
Ali malo sutra. Ode čovjek u Njemačku, Irsku, Skandinaviju.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#133 Re: Urednik dokumentarnog programa Tvrtko Milović

Post by Hafis »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/sindika ... /180322073
IMENOVANJEM MILOVIĆA
Sindikat BHRT-a: Narušen nam je ugled, ugrožena sigurnost, a gosti nas odbijaju.

Ovi ne odustaju. Inače, interesantno ali u čitavom ovom nazovi članku nije navedeno niti jedno jedino ime.
Uglavnom proizvoljna razmišljanja autora članka, umalo ne rekoh novinara.
Znači tri pasusa koja završavu ovim slijedom:

''...saopćili su iz Sindikata BHRT-a.''

''...upozoravaju iz BHRT-a.''

''...istaknuto je iz Sindikata BHRT-a.''

I to je to. Hebote, što se samo u jednoj generaciji dogodi s onom čuvenom kumrovačkom školom koja je proizvodila vrhunski kadar za ovakve poduhvate.
Ali jebat ga, druga vremena: kakve mušterije takva i roba.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#134 Re: Urednik dokumentarnog programa Tvrtko Milović

Post by SaraFina »

Hafis wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/sindika ... /180322073
IMENOVANJEM MILOVIĆA
Sindikat BHRT-a: Narušen nam je ugled, ugrožena sigurnost, a gosti nas odbijaju.

Ovi ne odustaju. Inače, interesantno ali u čitavom ovom nazovi članku nije navedeno niti jedno jedino ime.
Uglavnom proizvoljna razmišljanja autora članka, umalo ne rekoh novinara.
Znači tri pasusa koja završavu ovim slijedom:

''...saopćili su iz Sindikata BHRT-a.''

''...upozoravaju iz BHRT-a.''

''...istaknuto je iz Sindikata BHRT-a.''

I to je to. Hebote, što se samo u jednoj generaciji dogodi s onom čuvenom kumrovačkom školom koja je proizvodila vrhunski kadar za ovakve poduhvate.
Ali jebat ga, druga vremena: kakve mušterije takva i roba.

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/75 ... rznje.html

Evo imena koji su ustoličili debelog gmaza. Fašistu i mrzitelja. Kojem je BiH mrska kao mnogima, ali na infuziju se nikom ne gadi prikopčati. Ljige.

Kako je Slobodna Bosna ranije pisala,  za izbor Tvrtka Milovića glasali su članovi Upravnog odbora BHRT-a Zoran Krešić, Dejana Radovanović-Šarenac i Ljubomir Zuber, dok je protiv glasao samo Mufid Memija.

 


A Sindikat kao organizacija predstavlja koga? Neće se pojedinačno očitovati i to je sasvim transparentno. Nego upravo kako jeste :D


http://www.sobhrt.ba/?p=1187#more-1187
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#135 Re: Urednik dokumentarnog programa Tvrtko Milović

Post by Hafis »

SaraFina wrote:
Hafis wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/sindika ... /180322073
IMENOVANJEM MILOVIĆA
Sindikat BHRT-a: Narušen nam je ugled, ugrožena sigurnost, a gosti nas odbijaju.

Ovi ne odustaju. Inače, interesantno ali u čitavom ovom nazovi članku nije navedeno niti jedno jedino ime.
Uglavnom proizvoljna razmišljanja autora članka, umalo ne rekoh novinara.
Znači tri pasusa koja završavu ovim slijedom:

''...saopćili su iz Sindikata BHRT-a.''

''...upozoravaju iz BHRT-a.''

''...istaknuto je iz Sindikata BHRT-a.''

I to je to. Hebote, što se samo u jednoj generaciji dogodi s onom čuvenom kumrovačkom školom koja je proizvodila vrhunski kadar za ovakve poduhvate.
Ali jebat ga, druga vremena: kakve mušterije takva i roba.

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/75 ... rznje.html

Evo imena koji su ustoličili debelog gmaza. Fašistu i mrzitelja. Kojem je BiH mrska kao mnogima, ali na infuziju se nikom ne gadi prikopčati. Ljige.

Kako je Slobodna Bosna ranije pisala,  za izbor Tvrtka Milovića glasali su članovi Upravnog odbora BHRT-a Zoran Krešić, Dejana Radovanović-Šarenac i Ljubomir Zuber, dok je protiv glasao samo Mufid Memija.


A Sindikat kao organizacija predstavlja koga? Neće se pojedinačno očitovati i to je sasvim transparentno. Nego upravo kako jeste :D
I ovdje ista pjesma. Ovo sam i ja mogao ćeškajući neku stvar napisati i objaviti, samo s drugačijom - pohvalnom konotacijom za žrtvu:

...saopćeno je iz Samostalnog sindikata radnika u BHRT-u
…stav je sindikata
…piše u dopisu
…stoji u dopisu
…saopćeno je iz Samostalnog sindikata radnika u BHRT-u (po drugi put)

Da mi ovo konačno nazovemo pravim imenom: ne postoji nikakav zajednički stav Samostalnog sindikata radnika u BHRT-u, već samo zajednički stav redakcija bošnjačkih medija koje ovog čovjeka izlažu medijskom linču.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#136 Re: Urednik dokumentarnog programa Tvrtko Milović

Post by SaraFina »

Hafis wrote:
SaraFina wrote:
Hafis wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/sindika ... /180322073
IMENOVANJEM MILOVIĆA
Sindikat BHRT-a: Narušen nam je ugled, ugrožena sigurnost, a gosti nas odbijaju.

Ovi ne odustaju. Inače, interesantno ali u čitavom ovom nazovi članku nije navedeno niti jedno jedino ime.
Uglavnom proizvoljna razmišljanja autora članka, umalo ne rekoh novinara.
Znači tri pasusa koja završavu ovim slijedom:

''...saopćili su iz Sindikata BHRT-a.''

''...upozoravaju iz BHRT-a.''

''...istaknuto je iz Sindikata BHRT-a.''

I to je to. Hebote, što se samo u jednoj generaciji dogodi s onom čuvenom kumrovačkom školom koja je proizvodila vrhunski kadar za ovakve poduhvate.
Ali jebat ga, druga vremena: kakve mušterije takva i roba.

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/75 ... rznje.html

Evo imena koji su ustoličili debelog gmaza. Fašistu i mrzitelja. Kojem je BiH mrska kao mnogima, ali na infuziju se nikom ne gadi prikopčati. Ljige.

Kako je Slobodna Bosna ranije pisala,  za izbor Tvrtka Milovića glasali su članovi Upravnog odbora BHRT-a Zoran Krešić, Dejana Radovanović-Šarenac i Ljubomir Zuber, dok je protiv glasao samo Mufid Memija.


A Sindikat kao organizacija predstavlja koga? Neće se pojedinačno očitovati i to je sasvim transparentno. Nego upravo kako jeste :D
I ovdje ista pjesma. Ovo sam i ja mogao ćeškajući neku stvar napisati i objaviti, samo s drugačijom - pohvalnom konotacijom za žrtvu:

...saopćeno je iz Samostalnog sindikata radnika u BHRT-u
…stav je sindikata
…piše u dopisu
…stoji u dopisu
…saopćeno je iz Samostalnog sindikata radnika u BHRT-u (po drugi put)

Da mi ovo konačno nazovemo pravim imenom: ne postoji nikakav zajednički stav Samostalnog sindikata radnika u BHRT-u, već samo zajednički stav redakcija bošnjačkih medija koje ovog čovjeka izlažu medijskom linču.

http://www.sobhrt.ba/?p=1187#more-1187


Ovo je njihova oficijelna stranica SINDIKATA zaposlenih!
Vijesti su prenijete s te stranice. Kontači?
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#137 Re: Urednik dokumentarnog programa Tvrtko Milović

Post by SaraFina »

Nadam se da će Tvrtko nastaviti obnašaniti dužnost urednika na fašističkom dnevnik.ba i pisati kolumne po poskoku. Sad će sezona pa moze i na more konobariti :D
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#138 Re: Urednik dokumentarnog programa Tvrtko Milović

Post by Hafis »

SaraFina wrote:
http://www.sobhrt.ba/?p=1187#more-1187


Ovo je njihova oficijelna stranica SINDIKATA zaposlenih!
Vijesti je prenijete s te stranice. Kontači?
Ma daj. Pa valjda znamo kako izgledaju službene izjave određenih organizacija.
Ovaj tekst je kao da je samoproglašeni predsjednik kućnog savjeta peMzioner Risto s prvog kata na ulazna vrata zgrade stavio papir u kojemn okrivljuje udovicu Mevzetu iz suterana što skuplja mačke po dvorištu i ne može se od noćne skike spavati k'o insan.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#139 Re: Urednik dokumentarnog programa Tvrtko Milović

Post by SaraFina »

Hafis wrote:
SaraFina wrote:
http://www.sobhrt.ba/?p=1187#more-1187


Ovo je njihova oficijelna stranica SINDIKATA zaposlenih!
Vijesti je prenijete s te stranice. Kontači?
Ma daj. Pa valjda znamo kako izgledaju službene izjave određenih organizacija.
Ovaj tekst je kao da je samoproglašeni predsjednik kućnog savjeta peMzioner Risto s prvog kata na ulazna vrata zgrade stavio papir u kojemn okrivljuje udovicu Mevzetu iz suterana što skuplja mačke po dvorištu i ne može se od noćne skike spavati k'o insan.

Mani se svoje malogradjanštinje i pokušaja da ispadneš duhovit.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#140 Re: Urednik dokumentarnog programa Tvrtko Milović

Post by Hafis »

SaraFina wrote:Nadam se da će Tvrtko nastaviti obnašaniti dužnost urednika na fašističkom dnevnik.ba i pisati kolumne po poskoku. Sad će sezona pa moze i na more konobariti :D
Ne znam, koliko sam čuo uvalilo ga ta urednika dokumentarnog na javni servis. Lova kapa, pos'o čista zajebancija, a nitko i ne gleda program.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#141 Re: Urednik dokumentarnog programa Tvrtko Milović

Post by SaraFina »

Hafis wrote:
SaraFina wrote:Nadam se da će Tvrtko nastaviti obnašaniti dužnost urednika na fašističkom dnevnik.ba i pisati kolumne po poskoku. Sad će sezona pa moze i na more konobariti :D
Ne znam, koliko sam čuo uvalilo ga ta urednika dokumentarnog na javni servis. Lova kapa, pos'o čista zajebancija, a nitko i ne gleda program.
Eto taman to će vam do izbora biti probni kanal na HR jeziku da HDZ može svoju propagandu izbacivati :D
Probni urednik i tako :D
Nakon izbora, neće ga svakako imati ko ni gledati, ni uredjivati a HDZ-ovci će na pomoćnu klupu. :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58451
Joined: 03/08/2010 19:04

#142 Re: Urednik dokumentarnog programa Tvrtko Milović

Post by kakavdanakneiskustvu »

ako je i izložen medijskom linču,do njega je
User avatar
fakat
Posts: 1954
Joined: 21/06/2008 04:03
Location: suburbia

#143 Re: Urednik dokumentarnog programa Tvrtko Milović

Post by fakat »

Hafis wrote:
SaraFina wrote:
http://www.sobhrt.ba/?p=1187#more-1187


Ovo je njihova oficijelna stranica SINDIKATA zaposlenih!
Vijesti je prenijete s te stranice. Kontači?
Ma daj. Pa valjda znamo kako izgledaju službene izjave određenih organizacija.
Ovaj tekst je kao da je samoproglašeni predsjednik kućnog savjeta peMzioner Risto s prvog kata na ulazna vrata zgrade stavio papir u kojemn okrivljuje udovicu Mevzetu iz suterana što skuplja mačke po dvorištu i ne može se od noćne skike spavati k'o insan.
Ovo Mevzeta... to kao sprdancija?
Mislim, znam da je neobicno ime, a Risto sasvim obicno ime a Risto sasvim uobicajeno pa m nesto ruzno za sprdanciju ali nevermind.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#144 Re: Urednik dokumentarnog programa Tvrtko Milović

Post by Hafis »

fakat wrote:
Hafis wrote:
SaraFina wrote:
http://www.sobhrt.ba/?p=1187#more-1187


Ovo je njihova oficijelna stranica SINDIKATA zaposlenih!
Vijesti je prenijete s te stranice. Kontači?
Ma daj. Pa valjda znamo kako izgledaju službene izjave određenih organizacija.
Ovaj tekst je kao da je samoproglašeni predsjednik kućnog savjeta peMzioner Risto s prvog kata na ulazna vrata zgrade stavio papir u kojemn okrivljuje udovicu Mevzetu iz suterana što skuplja mačke po dvorištu i ne može se od noćne skike spavati k'o insan.
Ovo Mevzeta... to kao sprdancija?
Mislim, znam da je neobicno ime, a Risto sasvim obicno ime a Risto sasvim uobicajeno pa m nesto ruzno za sprdanciju ali nevermind.
Slučajno, u stvarnom životu u mojoj ulici, u zgradi u blizini moje kuće, postojao je stvarno jedan penzioner Risto, koji je nekada radio kao ''civilno lice'' u Južnom logoru bivše JNA i udovica Mevzeta, tzv. ''Mevzeta Mačkara'', nazvana tako zbog brojnih mačaka koje je okupljala i hranila. I stalno su se ''klali'' zbog toga. Pa mi je sad nešto na um palo ono njihovo prepucavanje koje nam je kao djeci bilo više nego komično.
slavoljub
Posts: 32
Joined: 18/03/2018 12:43

#145 Re: Urednik dokumentarnog programa Tvrtko Milović

Post by slavoljub »

[yt][/yt]
Hafis wrote:
SaraFina wrote:Nadam se da će Tvrtko nastaviti obnašaniti dužnost urednika na fašističkom dnevnik.ba i pisati kolumne po poskoku. Sad će sezona pa moze i na more konobariti :D
Ne znam, koliko sam čuo uvalilo ga ta urednika dokumentarnog na javni servis. Lova kapa, pos'o čista zajebancija, a nitko i ne gleda program.
a Bosnje placaju pretplatu :-):-):-)
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#146 Re: Urednik dokumentarnog programa Tvrtko Milović

Post by Maraschino »

slavoljub wrote: a Bosnje placaju pretplatu :-):-):-)
Dobar razlog da se ne finansira ta kuca, odnosno da zasluzuju propast.
Do sada sam placao a od sada nema sanse. Eno mu Kristo neka ga finansira.
User avatar
BHCluster
Posts: 23302
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#147 Re: Urednik dokumentarnog programa Tvrtko Milović

Post by BHCluster »


Crème de la crème! :oops:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58451
Joined: 03/08/2010 19:04

#148 Re: Urednik dokumentarnog programa Tvrtko Milović

Post by kakavdanakneiskustvu »

dvadesetak minuta i morao sam ugasiti ,ne moze se ovo slusati
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#149 Re: Urednik dokumentarnog programa Tvrtko Milović

Post by Hafis »

kakavdanakneiskustvu wrote:dvadesetak minuta i morao sam ugasiti ,ne moze se ovo slusati
E pa sad vidiš kako je meni kada slušam recimo Slavena Kovačevića ili Reufa Bajrovića.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18511
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#150 Re: Urednik dokumentarnog programa Tvrtko Milović

Post by SmokingMan »

BHCluster wrote:
Crème de la crème! :oops:
Blago rečeno,ovo je za duševne forenzike.

A kako sebe lik baca u vatru,govori kako u podjeljenom Mostaru koliko toliko stvari bolje funkcionišu,pod šta odrazumjeva i međuljudske odnose,nego što je to slučaj u Sarajevu. :-)

Blago rečeno u njihovim ustima Sarajevo je grad fašizma,netolerancije,segregacije,leglo islamskog ekstremizma,rupa bez dna,samo što to ne može baš tako direktno da izusti.

Nije stvar u sukobu mišljenja već je stvar u princima koji se zagovaraju,a principi ovih podneblja baš i nisu zdravi.

Dok je omladina vezana srcem za politiku,za pojedinca,za ideologiju,imat ćemo ovakve besmislene debate koje nigjde ne vode.

Odbacivanjem politike i nacionalizma čovjek će sa svojih ruku i nogu uspjeti skinuti okove.Dok na svojim plećima nosi tuđi teret,uvijek će se smatrati manje vrijednim i ugroženim,a treba se zapitati zašto je to tako.Nije samo čovjek čovjeku neprijatelj,već je čovjek sam sebi najveći neprijatelj.Naivan je,podložan manipulaciji,podmitljiv,i na svoju ruku glup.
Post Reply