Urednik dokumentarnog programa Tvrtko Milović

Post Reply
Emiremir33
Posts: 2075
Joined: 16/12/2019 13:12

#426 Re: Urednik dokumentarnog programa Tvrtko Milović

Post by Emiremir33 »

Novak20 wrote: 19/09/2021 13:47
Emiremir33 wrote: 19/09/2021 10:27
Srđan Šarenac mislim da je s Pala,on je to istraživao sa advokatima,a ne JA ....Sad kakve veze ima ovaj Šabić sa BHRT-om?
Čekaj malo, ovo si ti rekao.
Opet ih Srđan može krivično goniti kako Milovića tako i ove koji su konkurs namjestili
Na osnovu čega će Sud krivično gonti Milovića ? Ti si pročitao presudu ili si nekakav pravnik ? Možda će se udruga BH novinari aktivirati da odrade i taj dio posla kao što su odradili žalbu za Šarenca.

Milović fino kaže što je presuđeno. Sumnjam da će krivično odgovarati, a volio bih da ga Srđan Šarenac koji ima privatnu producentsku kuću (nespojivo sa funkcijom) tuži ako ima razloga. Također, volio bih da Srđan uređuje dokumentarni program BHRT i da Milović nađe posao za bolju plaću.
Javnost ne čita presude pa se radi isključivo o navijačkom doživljaju. Baš sam neki dan bio na sudu gdje sam tužio jednu dnevnu novinu koja je napisala navijački i klevetnički tekst o navedenoj presudi i mojim kompetencijama. Novinarka koja je pisala tekst, iako je preko 30 godina u novinarstvu, nije se udostojila pročitati presudu. Zato će izgubiti spor. Želim reći da se ovdje ne radi o tumačenju merituma presude nego izražavanjima zadovoljstva ili nezadovoljstva njenim ishodom.

A za one koje presuda stvarno zanima, treba reći kako je sud presudio protiv BHRT-a jer je za uredničku poziciju, zamislite sad - tražio uredničko iskustvo! Kako moj protukandidat nije imao nikakvo ni novinarsko ni uredničko iskustvo, sud je presudio da je on tekstom natječaja - diskriminiran!!
Udruga "BH novinari" je bila aktivna u huškanju javnosti protiv mene, a onda su i financirali žalbu mog protukandidata (koji nije novinar) protiv mene novinara. Iz samo ovog primjera jasna vam je medijska, sudska i stručna atmosfera u Sarajevu.
Što se tiče Šabića, naveo sam ga da pokažem primjenu duplih standarda javnosti i udruge novinara po sistemu naše govno manje smrdi.
Braniš mi ovo smeće od čovjeka,dovoljne su njegove izjave za djecu Sarajeva i Srebrenicu...
User avatar
BHCluster
Posts: 23302
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#427 Re: Urednik dokumentarnog programa Tvrtko Milović

Post by BHCluster »

Emiremir33 wrote: 18/09/2021 21:13
BHCluster wrote: 18/09/2021 20:51

Evo upravo citam ovo u vezi presude Suda Bosne i Hercegovine po ovom pitanju. Ocigledno je da Tvrtko Milovic zapravo bjezi s mjesta zlocina kao kao pravi legitimni.



Sad treba smijeniti i krivicno goniti sve one koji su ovom dugorocnom stazisti Tvrtku Miloviću namjestili konkurs kako drugacije postaviti podobnog ovaj legitimnog kad ide protiv kandidata koji je svjetlosne godine ispred njega. Uljudba na djelu! Svaka cast Srđanu sto nije odustao pred ovakvim spodobama.

Hafise sta bi? A da banovichiii. :lol:
Opet ih Srđan može krivično goniti kako Milovića tako i ove koji su konkurs namjestili
Ako ima priliku treba ih tuziti jer ovako mlitavo Tuzilastvo sa Gordanom Tadic na celu nije u stanju da uradi ama bas nista da zastiti gradjane od ovakvih kriminalaca. A i kako ce kad mora braniti legitimne.
Post Reply