UPOMOĆ!!! Guster uletio u kuću!!! Kako ga izbaciti!!??

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#151 Re: UPOMOĆ!!! Guster uletio u kuću!!! Kako ga izbaciti!!??

Post by славянин »

criticos wrote:Eeee, gušter i neprespavana noć :lol:
Šta bi ti da sa ženom živiš u Njorku gdje štakori i žohari timski igraju po svakom kutu stana. Zaželio bih se ti guštera isti sat.
Da te ko nije prevario pa ti dao studio u kanalizaciji :lol:
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#152 Re: UPOMOĆ!!! Guster uletio u kuću!!! Kako ga izbaciti!!??

Post by Edin H. »

славянин wrote:
criticos wrote:Eeee, gušter i neprespavana noć :lol:
Šta bi ti da sa ženom živiš u Njorku gdje štakori i žohari timski igraju po svakom kutu stana. Zaželio bih se ti guštera isti sat.
Da te ko nije prevario pa ti dao studio u kanalizaciji :lol:
USA :shock:
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#153 Re: UPOMOĆ!!! Guster uletio u kuću!!! Kako ga izbaciti!!??

Post by славянин »

Ispade po Nju Jorku sve pacovi velicine teleta u stanovima, sad ne znam reko da ga nisu zafrkali mozda zivi u kanalizaciji a nije skontao :lol:
User avatar
haubica_i_to_teshka
Posts: 1298
Joined: 09/10/2009 14:24

#154 Re: UPOMOĆ!!! Guster uletio u kuću!!! Kako ga izbaciti!!??

Post by haubica_i_to_teshka »

Dexter4 wrote:Ne stigoh ranije da odgovorim. Nakon što sam ubjedio ženu da guštera nema nigdje te da je 100% izašao, iako sam znao da nije, ona je odlučila ostati.
Cijelu noc sam strijepio da se ne pojavi i ne krene na dijete ili ženu, koja ih se bolesno boji. Noć je bila duga, napeta i neprespavana. Uglavnom tokom noći se nije pojavljivao, tako da sam i sam povjerovao da je možda izašao. Kada sam konačno uspio zaspati negdje oko 7 ujutro , nedugo nakon toga začuao sam vrisku, progledam na oči, imam šta vidjeti, gušter stoji pored balkonskih vrata :| . Žena je uzela dijete i istrčala u prizemlje :run: , a ja sam ostao tu da se obračunam sa njim. Da skratim, nisam se puno namučio, obzirom da je već stajao pored balkonskih vrata. Otvorio sam balkonska vrata, i muholovkom ga tjerao da izađe nakon čega je i izašao i otišao u nepoznatom pravcu. Sreća i za njega i za nas da ovo nije duže potrajalo, jer da jest nikad ne bi znali da li je u kući ili je izašao. Mogao je i krepati u negdje u kući a mi opet ne znamo da li se on šunja okolo ili ga nema. Nije ugodno noću spavati s pomislima na to da bi se gušter mogao popeti na glavu meni ili nekom drugom.
Iskreno hvala svima koju su stvarno htjeli pomoći.
ps. Hvala i onima koji su se hvalili da imaju visokoistrenirane mačke za hvatanje guštera a nisu se ponudili da posude mačku.
samo da cestitam nashem forumashu na hrabrosti i nesebicnosti.Ne samo da je spasio porodicu,nego i gushtera,shto je pohvalno.
Ocekivao sam par kratkih rafala po "neprijatelju" (mogle su neduzne komshije nastradati)
Ali, sva sreca pa je imao muholovku :izet: i sve se zavrshilo na najbolji moguci nacin :lol:
belfy
Posts: 7696
Joined: 06/08/2007 09:00

#155 Re: UPOMOĆ!!! Guster uletio u kuću!!! Kako ga izbaciti!!??

Post by belfy »

vidi se da je covjek intelektualac i razmislja sire, a ne kao pojedinci kojima se obratio za pomoc. ne samo da je izdrzao prisutstvo gladne zvijeri, nego se i zahvalio na dobrim savjetima. ja bih takodjer da kazem da su neposteni oni sto mu macku nisu ponudili. stvarno nema smisla.

sva sreca pa je uspio odbraniti zivote svoje porodice, kao i porodice gustera...i sve to bez kapi prolivene krvi.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#156 Re: UPOMOĆ!!! Guster uletio u kuću!!! Kako ga izbaciti!!??

Post by Ramzess Veliki »

spreca wrote:
Dexter4 wrote:Ne stigoh ranije da odgovorim. Nakon što sam ubjedio ženu da guštera nema nigdje te da je 100% izašao, iako sam znao da nije, ona je odlučila ostati.
Cijelu noc sam strijepio da se ne pojavi i ne krene na dijete ili ženu, koja ih se bolesno boji. Noć je bila duga, napeta i neprespavana. Uglavnom tokom noći se nije pojavljivao, tako da sam i sam povjerovao da je možda izašao. Kada sam konačno uspio zaspati negdje oko 7 ujutro , nedugo nakon toga začuao sam vrisku, progledam na oči, imam šta vidjeti, gušter stoji pored balkonskih vrata :| . Žena je uzela dijete i istrčala u prizemlje :run: , a ja sam ostao tu da se obračunam sa njim. Da skratim, nisam se puno namučio, obzirom da je već stajao pored balkonskih vrata. Otvorio sam balkonska vrata, i muholovkom ga tjerao da izađe nakon čega je i izašao i otišao u nepoznatom pravcu. Sreća i za njega i za nas da ovo nije duže potrajalo, jer da jest nikad ne bi znali da li je u kući ili je izašao. Mogao je i krepati u negdje u kući a mi opet ne znamo da li se on šunja okolo ili ga nema. Nije ugodno noću spavati s pomislima na to da bi se gušter mogao popeti na glavu meni ili nekom drugom.
Iskreno hvala svima koju su stvarno htjeli pomoći.
ps. Hvala i onima koji su se hvalili da imaju visokoistrenirane mačke za hvatanje guštera a nisu se ponudili da posude mačku.
ja sam nekad krajem 80tih radio i zivio u Bagdadu......i kad sam tek dosao i prvu noc me odveli u Hotel gdje cu spavati....prvo sto sam vidio je bio guster na zidu blize plafonu....kazem ja njima da da ga izbace a oni meni da sam lud jer on ce mi pomoci tako sto ce tamaniti muhe i komarce i tako je i bilo.....i nikad ga nisam vidio na podu ...uvijek je bio u uglu izmedju zida i plafona.....cesto puta ga nisam ni primjetio jer se kamuflira u boju priblizno boi na zidu....ponekad sam se osjeco usamljeno ako ga nevidim :D :lol: .....uglavnom korisno bice :D
Je, I ja sam ih cuvao u kuci. Jedu skorpije, mrave i zohare. I sad imam bar tri u kuci. Cisti su i veoma korisni.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#157 Re: UPOMOĆ!!! Guster uletio u kuću!!! Kako ga izbaciti!!??

Post by spreca »

Ramzess Veliki wrote:
spreca wrote:
Dexter4 wrote:Ne stigoh ranije da odgovorim. Nakon što sam ubjedio ženu da guštera nema nigdje te da je 100% izašao, iako sam znao da nije, ona je odlučila ostati.
Cijelu noc sam strijepio da se ne pojavi i ne krene na dijete ili ženu, koja ih se bolesno boji. Noć je bila duga, napeta i neprespavana. Uglavnom tokom noći se nije pojavljivao, tako da sam i sam povjerovao da je možda izašao. Kada sam konačno uspio zaspati negdje oko 7 ujutro , nedugo nakon toga začuao sam vrisku, progledam na oči, imam šta vidjeti, gušter stoji pored balkonskih vrata :| . Žena je uzela dijete i istrčala u prizemlje :run: , a ja sam ostao tu da se obračunam sa njim. Da skratim, nisam se puno namučio, obzirom da je već stajao pored balkonskih vrata. Otvorio sam balkonska vrata, i muholovkom ga tjerao da izađe nakon čega je i izašao i otišao u nepoznatom pravcu. Sreća i za njega i za nas da ovo nije duže potrajalo, jer da jest nikad ne bi znali da li je u kući ili je izašao. Mogao je i krepati u negdje u kući a mi opet ne znamo da li se on šunja okolo ili ga nema. Nije ugodno noću spavati s pomislima na to da bi se gušter mogao popeti na glavu meni ili nekom drugom.
Iskreno hvala svima koju su stvarno htjeli pomoći.
ps. Hvala i onima koji su se hvalili da imaju visokoistrenirane mačke za hvatanje guštera a nisu se ponudili da posude mačku.
ja sam nekad krajem 80tih radio i zivio u Bagdadu......i kad sam tek dosao i prvu noc me odveli u Hotel gdje cu spavati....prvo sto sam vidio je bio guster na zidu blize plafonu....kazem ja njima da da ga izbace a oni meni da sam lud jer on ce mi pomoci tako sto ce tamaniti muhe i komarce i tako je i bilo.....i nikad ga nisam vidio na podu ...uvijek je bio u uglu izmedju zida i plafona.....cesto puta ga nisam ni primjetio jer se kamuflira u boju priblizno boi na zidu....ponekad sam se osjeco usamljeno ako ga nevidim :D :lol: .....uglavnom korisno bice :D
Je, I ja sam ih cuvao u kuci. Jedu skorpije, mrave i zohare. I sad imam bar tri u kuci. Cisti su i veoma korisni.
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
Point.
Posts: 27798
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#158 Re: UPOMOĆ!!! Guster uletio u kuću!!! Kako ga izbaciti!!??

Post by Point. »

Konačno dobre vijesti iz BiH :thumbup:
User avatar
apsidejzi
Posts: 8271
Joined: 25/05/2013 23:49

#159 Re: UPOMOĆ!!! Guster uletio u kuću!!! Kako ga izbaciti!!??

Post by apsidejzi »

I od mene kapa do poda zbog hrabrosti i pozrtvovanosti.
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#160 Re: UPOMOĆ!!! Guster uletio u kuću!!! Kako ga izbaciti!!??

Post by jefferson »

criticos wrote:Eeee, gušter i neprespavana noć :lol:
Šta bi ti da sa ženom živiš u Njorku gdje štakori i žohari timski igraju po svakom kutu stana. Zaželio bih se ti guštera isti sat.
Ko nije zivio na jugoistoku SAD ne zna sta su zohari.
User avatar
Logovan
Posts: 94406
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#161 Re: UPOMOĆ!!! Guster uletio u kuću!!! Kako ga izbaciti!!??

Post by Logovan »

Jebem ti pa kud ne vidjeh prije ovu temu. :roll: :lol: :lol:
User avatar
zforumas
Posts: 8619
Joined: 25/10/2016 20:35

#162 Re: UPOMOĆ!!! Guster uletio u kuću!!! Kako ga izbaciti!!??

Post by zforumas »

Logovan wrote:Jebem ti pa kud ne vidjeh prije ovu temu. :roll: :lol: :lol:
Ma samo ozezi sa savjetima, navratit ce Lizzie opet :mrgreen:
User avatar
Russki
Posts: 19647
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#163 Re: UPOMOĆ!!! Guster uletio u kuću!!! Kako ga izbaciti!!??

Post by Russki »

Otvaraču ove teme, dem' reci jesil' jebo mater gušteru ? :D
User avatar
Logovan
Posts: 94406
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#164 Re: UPOMOĆ!!! Guster uletio u kuću!!! Kako ga izbaciti!!??

Post by Logovan »

zforumas wrote:
Logovan wrote:Jebem ti pa kud ne vidjeh prije ovu temu. :roll: :lol: :lol:
Ma samo ozezi sa savjetima, navratit ce Lizzie opet :mrgreen:
Biće savjeta, biće. 8-) :mrgreen:
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#165 Re: UPOMOĆ!!! Guster uletio u kuću!!! Kako ga izbaciti!!??

Post by Streptokok »

Pokretaca teme za predsjednika,
Ili barem za sestoaprilsku nagradu!
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#166 Re: UPOMOĆ!!! Guster uletio u kuću!!! Kako ga izbaciti!!??

Post by mali jomu »

славянин wrote: Ispade po Nju Jorku sve pacovi velicine teleta u stanovima, sad ne znam reko da ga nisu zafrkali mozda zivi u kanalizaciji a nije skontao :lol:

:lol: :lol: :lol: :thumbup:
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11529
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#167 Re: UPOMOĆ!!! Guster uletio u kuću!!! Kako ga izbaciti!!??

Post by japin_mutapi »

002 džomba sam ja
333 gušter si ti
User avatar
programerAnel
Posts: 268
Joined: 28/02/2018 08:05

#168 Re: UPOMOĆ!!! Guster uletio u kuću!!! Kako ga izbaciti!!??

Post by programerAnel »

Zanimljiva situacija. Pocev od istreniranih macaka do specijaljzovane muholovke.

Ljigav je osjecaj kad gmize po tijelu. Znam to jer sam zaspao u "dobrom i kvalitetnom ribolovu" pored Drine u sorcu i probudio se a on se bori kroz dlakave noge.
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#169 Re: UPOMOĆ!!! Guster uletio u kuću!!! Kako ga izbaciti!!??

Post by mali jomu »

i sta bi, u kojem pravcu je ta gusterska neman otisla? :(
Post Reply