UPOMOĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Bobi

Locked
nocna_ptica24

UPOMOĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post by nocna_ptica24 » 19/03/2007 13:59

hej! sinoć sam se prvi put srela sa virusom!!!!! ma crkla sam od straha. neke ba stranice sa onim besplatinim Smjehuljci
Very Happy Very Happy Smile Roll
Sad Rolling eyes Sad Surprised
Shocked Confused Confused Cool
Cool Laughing Mad Mad
Razz Sleepy Razz Embarassed
i tako ja kliknem kad mi avast javi za virus a ja ne znam šta da radim!!!! još mi taj neki do smileića se kretenski smješka svekih 10 sekundi i ja izludila.jja uradim preporučenu radnju stavim i h u kovčeg virusa sve isključim i disconektujem se a onaj kretenski smijeh još se čuje. !!!! internet isključen a onaj se meni smije pa smije. e jest mi i to trebalo. i tako ja mnešto jojš nevješto oko antivirusa petljaj i ugasim ja taj smijeh nekako . i mislim sve je riješeno i pokušam da skeniram komp. na virus ali već je bilo 5 ujutro i nisam mogla više. legoh da spavam ali nema šanse da zaspim. evo sad sva sretna da uključim muziku kad ono muzika mi zavja kao izgužvana kaseta. rekoh to su samo pjesme sa neta takve. ja uključim muziku što sam sa cd-ova snimala i ona zavija! ma rekoh to mi se winamp sj... ja odem na media player kad i tamo zavija!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
joooooooooooooj! šta ću pomagajte...ode mi muzika ode mi mojih 13 GB muzike!!!!! to je sv što imam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POMAGAJTE AKO IKO ZNA ŠTA DA RADIM??????????????? HVALA UNAPRIJED A JA ODO SE MALO SMIRITA DRHTIM OD MUKE!
UGODAN DAN SVIMA ŽELIM!

DobroJutroKolumbo

Re: UPOMOĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post by DobroJutroKolumbo » 19/03/2007 14:17

nocna_ptica24 wrote:hej! sinoć sam se prvi put srela sa virusom!!!!! ma crkla sam od straha. neke ba stranice sa onim besplatinim Smjehuljci
Very Happy Very Happy Smile Roll
Sad Rolling eyes Sad Surprised
Shocked Confused Confused Cool
Cool Laughing Mad Mad
Razz Sleepy Razz Embarassed
i tako ja kliknem kad mi avast javi za virus a ja ne znam šta da radim!!!! još mi taj neki do smileića se kretenski smješka svekih 10 sekundi i ja izludila.jja uradim preporučenu radnju stavim i h u kovčeg virusa sve isključim i disconektujem se a onaj kretenski smijeh još se čuje. !!!! internet isključen a onaj se meni smije pa smije. e jest mi i to trebalo. i tako ja mnešto jojš nevješto oko antivirusa petljaj i ugasim ja taj smijeh nekako . i mislim sve je riješeno i pokušam da skeniram komp. na virus ali već je bilo 5 ujutro i nisam mogla više. legoh da spavam ali nema šanse da zaspim. evo sad sva sretna da uključim muziku kad ono muzika mi zavja kao izgužvana kaseta. rekoh to su samo pjesme sa neta takve. ja uključim muziku što sam sa cd-ova snimala i ona zavija! ma rekoh to mi se winamp sj... ja odem na media player kad i tamo zavija!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
joooooooooooooj! šta ću pomagajte...ode mi muzika ode mi mojih 13 GB muzike!!!!! to je sv što imam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POMAGAJTE AKO IKO ZNA ŠTA DA RADIM??????????????? HVALA UNAPRIJED A JA ODO SE MALO SMIRITA DRHTIM OD MUKE!
UGODAN DAN SVIMA ŽELIM!

eto izgubila si internet nevinost... :lol: :lol: :lol: :D

salim se... pokreni comp u safe modu i onda ukljuci antivirusni program , poslije samo restartuj comp... ako to nebi radilo istekaj comp iz struje pa ponovo ukljuci to je najbolji lijek... :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :-)

sinus

Post by sinus » 19/03/2007 15:33

Uradi System Restore na prethodni dan kada ti nije bilo virusa i trebalo bi sve da ti se vrati u normalu.

sanjo18

Post by sanjo18 » 19/03/2007 15:55

ma nece ti ona to znati, gledajuci njen post.

Bl_ManiaC

Post by Bl_ManiaC » 19/03/2007 16:11

Dobra je na kraju "UGODAN DAN SVIMA ZELIM"
Nama jest ali jeli tebi :lol:

Predi na linux i takve stvari ti se nece desavati :)

Lu2DJ3ak

Post by Lu2DJ3ak » 19/03/2007 22:56

Predji na Mac... imam ga ja naprzenog negdje kuci... na oba racunara(MacBook, i "obicni") ga imam i rade dualno (mac, xp) i nemam nikakvih problema a duplo sigurnije :) Kad sam na netu obicno koristim Mac OS a kad mi treba XP za ostalo posto mi je vecina programa na XPu radim na XP-u ;)

A sto se tice system restore-a ... slijedi:

Start >> all programms >> accessories >> system tools >> system restore

Btw: nadam se da se sjecas kad ti je virus upao u comp... =) ;)

_ambassador

Post by _ambassador » 20/03/2007 00:08

sinus wrote:Uradi System Restore na prethodni dan kada ti nije bilo virusa i trebalo bi sve da ti se vrati u normalu.
:D :D

sinus

Post by sinus » 20/03/2007 00:35

_ambassador wrote:
sinus wrote:Uradi System Restore na prethodni dan kada ti nije bilo virusa i trebalo bi sve da ti se vrati u normalu.

A šta je tu smiješno ??? Daj molim te reci mi da se i ja nasmijem...

daduli_sa

Post by daduli_sa » 20/03/2007 00:47

sinus wrote:
_ambassador wrote:

Cinjenica da je ona toliko isprepadana i (cini mi se) neuka da je system restore za nju bez ikakvih uputa kao da joj kazes da procita upustvo za brusenje dijamanata na kineskom jeziku :-)
Ako hoces pomoci - pojasni djevojci gdje sta kako.... Dodatnih upitnika nad glavom vjerujem da ne treba.

sinus

Post by sinus » 20/03/2007 00:54

daduli_sa wrote:
sinus wrote:
_ambassador wrote:

Cinjenica da je ona toliko isprepadana i (cini mi se) neuka da je system restore za nju bez ikakvih uputa kao da joj kazes da procita upustvo za brusenje dijamanata na kineskom jeziku :-)
Ako hoces pomoci - pojasni djevojci gdje sta kako.... Dodatnih upitnika nad glavom vjerujem da ne treba.

A možda nije neuka, možda se samo nije sjetila da koristi system restore. Ipak za System Restore ne treba neko extra znanje :-)

Neelix

Post by Neelix » 20/03/2007 08:27

jah eto predji na ovo predji na ono...kako glupi savjeti :D :D

u safe mode pa skeniraj comp :-)

ifbbpro

Post by ifbbpro » 21/03/2007 16:34

zovni me i besplatno cu ti ukloniti virus i instalirati zastitu :-D

nocna_ptica24

Post by nocna_ptica24 » 21/03/2007 22:36

hvala ne treba saa sam se snašla i ne trebaju mi omalovažavanja nekih pametnjakovića. moj pametni avast mi je rekao da nemam inficirANIH DATOTEKA JER SAM SKENIRALA čitav hard dis, a što se tiče muzike
sama sm se isto snašla i nje bio problem u softveru nego u hardveru...
KRAJ TEME!!!!!!!!!!!!!!!!

Locked