Upit Djelovi Otpad......

Podforum za motocikliste...
Post Reply
zdruzdjo
Posts: 5179
Joined: 16/08/2009 00:27

#1 Upit Djelovi Otpad......

Post by zdruzdjo »

Pozdrav

Znate li ima li kakav otpad u BiH gdje imaju djelova za motor. Znam da je to bas bas bas,.....ali eto da pitam.

Treba mi ovo i ne mogu nigdje da nadjem.

Image
deda_jr
Posts: 230
Joined: 10/11/2011 13:32

#2 Re: Upit Djelovi Otpad......

Post by deda_jr »

Da ne otvaram novu temu, ova mi najpribližnija..

Na Hondi (Shadow VT750, 2003) mi je došao Cobra Drag pipes auspuh. Predobar zvuk, ali za moj ukus mrvicu preglasan, pa bih rado vratio na fabrički.

Ako neko slučajno zna gdje bih mogao pronaći bio bih zahvalan.. Ili je neko zainteresovan za zamjenu..
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14265
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#3 Re: Upit Djelovi Otpad......

Post by DaysleepeR »

deda_jr wrote: 06/06/2023 08:27 Da ne otvaram novu temu, ova mi najpribližnija..

Na Hondi (Shadow VT750, 2003) mi je došao Cobra Drag pipes auspuh. Predobar zvuk, ali za moj ukus mrvicu preglasan, pa bih rado vratio na fabrički.

Ako neko slučajno zna gdje bih mogao pronaći bio bih zahvalan.. Ili je neko zainteresovan za zamjenu..
Teško da ćeš naći, inače kad se mijenja auspuh mijenjaju se i dizne u karburatoru, i radi još podešavanja pa bi trebao kod vraćanja na fabričko i to vratiti nazad...

Lošije će ti motor ići sa fabričkim.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14265
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#4 Re: Upit Djelovi Otpad......

Post by DaysleepeR »

zdruzdjo wrote: 18/11/2022 21:30 Pozdrav

Znate li ima li kakav otpad u BiH gdje imaju djelova za motor. Znam da je to bas bas bas,.....ali eto da pitam.

Treba mi ovo i ne mogu nigdje da nadjem.

Image
Kod nas slabo ima svega pa i moto otpada, znam da je bio jedan kod Tuzle ali lik koji ga drži nema ništa sortirano na njemu, već uđeš i pustite da sam kopaš pa ako šta nađeš, nađeš, ali uglavnom je sve škart i prestaro.

Mislim da ti je OLX najbolja opcija.

je li ti ovo taj dio?

https://olx.ba/artikal/51507735/univerz ... quad-motor
deda_jr
Posts: 230
Joined: 10/11/2011 13:32

#5 Re: Upit Djelovi Otpad......

Post by deda_jr »

DaysleepeR wrote: 13/06/2023 11:32
deda_jr wrote: 06/06/2023 08:27 Da ne otvaram novu temu, ova mi najpribližnija..

Na Hondi (Shadow VT750, 2003) mi je došao Cobra Drag pipes auspuh. Predobar zvuk, ali za moj ukus mrvicu preglasan, pa bih rado vratio na fabrički.

Ako neko slučajno zna gdje bih mogao pronaći bio bih zahvalan.. Ili je neko zainteresovan za zamjenu..
Teško da ćeš naći, inače kad se mijenja auspuh mijenjaju se i dizne u karburatoru, i radi još podešavanja pa bi trebao kod vraćanja na fabričko i to vratiti nazad...

Lošije će ti motor ići sa fabričkim.
Hvala na savjetu... Kada si novi, sve pomaže..
User avatar
B6Redhell
Posts: 5835
Joined: 25/12/2010 04:56

#6 Re: Upit Djelovi Otpad......

Post by B6Redhell »

Ne mora znaciti da su mjenjane dizne ili da je podešavan karburator. Ako je aftermarket auspuh postavljen, Pogotovo ako puca ili cujes “prženje kokica” pri pustanju gasa, nista tu nije podesavano..
deda_jr
Posts: 230
Joined: 10/11/2011 13:32

#7 Re: Upit Djelovi Otpad......

Post by deda_jr »

Jebi ga, mislim da ću prestati da mislim na komšije i ostavim kako jeste :run:
Post Reply