Upis u srednju

Naučna otkrića, edukacija, školstvo, univerziteti, fakulteti...
Post Reply
User avatar
rimac
Posts: 439
Joined: 22/09/2004 11:09

#1 Upis u srednju

Post by rimac »

Koju srednju upisati 2021. godine?

Razmišljanja sam IT smjer u gimnaziji. Prva gimnazija mi je ok, druga je baš izvikana - moraš imati 100 bodova, Treća je isto odlična, Obala - ne znam... A ostalo nešto? Mislim IT je sad kao i zadnjih godina nešto što garantira sutra posao -ako se čovjek potrudi i uči,kako u školi tako i privatnim kursevima i samostalnom učenju.

Volio bih iskustvo učenika koji su sad završili ili idu kao i njihovih roditelja.

U kojoj gimnaziji je najbolji nastavni kadar u IT smjeru?
Kako se može nakon upisa prebaciti na drugi smjer u istoj ili drugoj gimnaziji?
arcika122
Posts: 2
Joined: 10/06/2021 22:13

#2 Re: Upis u srednju

Post by arcika122 »

Takoder.
User avatar
teodorfon
Posts: 144
Joined: 02/07/2016 04:49

#3 Re: Upis u srednju

Post by teodorfon »

rimac wrote: 25/05/2021 11:01 Koju srednju upisati 2021. godine?

Razmišljanja sam IT smjer u gimnaziji. Prva gimnazija mi je ok, druga je baš izvikana - moraš imati 100 bodova, Treća je isto odlična, Obala - ne znam... A ostalo nešto? Mislim IT je sad kao i zadnjih godina nešto što garantira sutra posao -ako se čovjek potrudi i uči,kako u školi tako i privatnim kursevima i samostalnom učenju.

Volio bih iskustvo učenika koji su sad završili ili idu kao i njihovih roditelja.

U kojoj gimnaziji je najbolji nastavni kadar u IT smjeru?
Kako se može nakon upisa prebaciti na drugi smjer u istoj ili drugoj gimnaziji?
Ma uzmi najlakse, nemoj se smarat sa srednjom previse, jedino obrazovanje koje ce ti kasnije trebat je tercijalno, do tad uzivaj. :D
User avatar
heat
Posts: 17408
Joined: 30/01/2013 10:58
Location: Sarajevo
Grijem se na: Ljubav
Vozim: ABCD
Contact:

#4 Re: Upis u srednju

Post by heat »

Ako ima neko od roditelja ili mlađe raje poveznicu sa Drugom gimnazijom (Sarajevo), onda bih vas zamolio da napišete utiske/mišljenja o samoj ustanovi,profama i nastavnim programima.

Treba mi zbog kćerkice, pa me zanimaju realni utisci.
Unaprijed hvala
Post Reply