Upad u emisiju Mišljen Radija 202

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Šta mislite o upadu Semira Osmanagića u emisiju Mišljen Radija 202?

1. Čisti primitivizam.
18
44%
2. Šta fali, svratio čovjek.
13
32%
3. Kako su se usudili pravit emisiju o piramidama bez Semira Osmanagića!
10
24%
 
Total votes: 41

User avatar
Tesssa
Posts: 3753
Joined: 29/11/2006 15:33
Location: nja nja :)
Contact:

#26

Post by Tesssa »

sto si se ti svezao tute :roll:
Last edited by Tesssa on 07/12/2006 15:55, edited 1 time in total.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#27

Post by mIRCerka »

Thyl wrote:
:lol:

pa naravno, kako se ja tog nisam sjetio - neko je zapravo namjestio svetom semketu!

:lol:
izvini, ali moram ti jos detaljnije nacrtati kao pravom debilu, sto i jesi...

NEKO je NAJVJEROVATNIJE pokusao namjestiti Vuku, da mu minira emisiju, i zato je doveo Semira do studija.
Jel sad kontas ili si previse rucao iz kamene zdjelice?
Thyl
Posts: 326
Joined: 30/10/2006 10:29

#28

Post by Thyl »

@mirci, bona, pa treba li tebi flomasterom - u redu je, kontam, ne moraš šizit. slažem se s tobom, dovelo semketa za rukicu, nije on ništa znao. đe bi on, 'nako fin.

p.s. a tute se kotrljaju jal kotrljaju, pa sve niz piramidu... :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#29

Post by mIRCerka »

Thyl wrote:@mirci, bona, pa treba li tebi flomasterom - u redu je, kontam, ne moraš šizit. slažem se s tobom, dovelo semketa za rukicu, nije on ništa znao. đe bi on, 'nako fin.

p.s. a tute se kotrljaju jal kotrljaju, pa sve niz piramidu... :D
ludosti, dugo ti je trebalo da se javis...
Thyl
Posts: 326
Joined: 30/10/2006 10:29

#30

Post by Thyl »

oooo, mirci, e sad se baš zakotrljalo! :lol:
pa sve megaliti rumble-rumble niz piramidu :lol:
haj bona ne sekiraj se ;)
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#31

Post by mIRCerka »

Thyl wrote:oooo, mirci, e sad se baš zakotrljalo! :lol:
pa sve megaliti rumble-rumble niz piramidu :lol:
haj bona ne sekiraj se ;)
sta je bilo, da nisi mozda bio bolestan :D pa te nije bilo :D

opet zacatavas temu....ccccccccccccc.....
Shoshana
Posts: 3271
Joined: 22/10/2005 21:48
Location: okolina Montreala

#32

Post by Shoshana »

mIRCerka wrote: izvini ali moram ti jos detaljnije nacrtati kao pravom debilu, sto i jesi...
:shock: Ako je i od moderatora - previse je...ili..? :-?
User avatar
Edin H.
Posts: 47029
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#33

Post by Edin H. »

Dobra vijest.

Semir drzi predavanje u Londonu 12-oga.

Mozda bahne i u BBC Radio 1 :D
Thyl
Posts: 326
Joined: 30/10/2006 10:29

#34

Post by Thyl »

Edin H. wrote:Dobra vijest.

Semir drzi predavanje u Londonu 12-oga.

Mozda bahne i u BBC Radio 1 :D
Predavanje drži u bh. ambasadi, koja i snosi sve troškove tog događaja. Drugim riječima, opet iz državne kase.

Kako naš narod kaže: Guzovačo, i Bogu si draga!
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#35

Post by mIRCerka »

Shoshana wrote:
mIRCerka wrote: izvini ali moram ti jos detaljnije nacrtati kao pravom debilu, sto i jesi...
:shock: Ako je i od moderatora - previse je...ili..? :-?
Pa nek i tebi pokloni tutu od kamena a ti budi fina i kulturna :D


Thyl, evo ti jedan link, tamo moyes mirne duse reci semketu sta ti volja :D

LINKIC
Thyl
Posts: 326
Joined: 30/10/2006 10:29

#36

Post by Thyl »

Hej, Mirci, ako znaš ovu raju na Idijebimater, haj pitaj ih živa bila bil uveli novu nagradu, k'o što im je ova Glava Majmuna - samo da bude Kamena Tuta. To bi bila nagrada za spektakularna dostignuća u oblasti arheologije i logike. Dodjela nagrade jednom godišnje na Visočici, i to tako da žiri zakotrlja Kamenu Tutu vrha piramide, a dobitnik je dočeka u podnožju.

Kako ti se čini? Ja mislim da odavno nije bilo bolje ideje. Režiju može detaljnije osmislit Sulejman Kupusović, već se uštelio s onom visočkom džambo-džezvom u Mostaru.

Pa hajde reci, zar ne radim sve za napredak našeg turizma! Koji bi to zbegdagl bio! 8-)
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#37

Post by mIRCerka »

Thyl wrote:Hej, Mirci, ako znaš ovu raju na Idijebimater, haj pitaj ih živa bila bil uveli novu nagradu, k'o što im je ova Glava Majmuna - samo da bude Kamena Tuta. To bi bila nagrada za spektakularna dostignuća u oblasti arheologije i logike. Dodjela nagrade jednom godišnje na Visočici, i to tako da žiri zakotrlja Kamenu Tutu vrha piramide, a dobitnik je dočeka u podnožju.

Kako ti se čini? Ja mislim da odavno nije bilo bolje ideje. Režiju može detaljnije osmislit Sulejman Kupusović, već se uštelio s onom visočkom džambo-džezvom u Mostaru.

Pa hajde reci, zar ne radim sve za napredak našeg turizma! Koji bi to zbegdagl bio! 8-)
ako ce kotrljajucu tutu docekati celom, moze :D
Nancy Drew
Posts: 1926
Joined: 06/09/2006 12:43
Location: sarajevo

#38

Post by Nancy Drew »

...
Last edited by Nancy Drew on 09/02/2009 10:38, edited 1 time in total.
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#39

Post by debela »

Thyl wrote:Hej, Mirci, ako znaš ovu raju na Idijebimater, haj pitaj ih živa bila bil uveli novu nagradu, k'o što im je ova Glava Majmuna - samo da bude Kamena Tuta. To bi bila nagrada za spektakularna dostignuća u oblasti arheologije i logike. Dodjela nagrade jednom godišnje na Visočici, i to tako da žiri zakotrlja Kamenu Tutu vrha piramide, a dobitnik je dočeka u podnožju.

Kako ti se čini? Ja mislim da odavno nije bilo bolje ideje. Režiju može detaljnije osmislit Sulejman Kupusović, već se uštelio s onom visočkom džambo-džezvom u Mostaru.

Pa hajde reci, zar ne radim sve za napredak našeg turizma! Koji bi to zbegdagl bio! 8-)
rijetko dobar prijedlog :lol: :lol:
Thyl
Posts: 326
Joined: 30/10/2006 10:29

#40

Post by Thyl »

mIRCerka wrote:ako ce kotrljajucu tutu docekati celom, moze :D
Aaaa tebeeee, Mirci, pa čime drugim nego čelenkom! Jesmo li se dogovorili? Hoš ih pitat? :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#41

Post by mIRCerka »

Thyl wrote:
mIRCerka wrote:ako ce kotrljajucu tutu docekati celom, moze :D
Aaaa tebeeee, Mirci, pa čime drugim nego čelenkom! Jesmo li se dogovorili? Hoš ih pitat? :D
pitacu :D
Thyl
Posts: 326
Joined: 30/10/2006 10:29

#42

Post by Thyl »

I još kad bi zbarili Spahića da nam Rolling Stonese dovede za dodjeljivanje nagrade kotrljajuće Kamene Tute - shvaćaš li ti Mirci da bi mi s*ebali i Euroviziju! :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#43

Post by mIRCerka »

Thyl wrote:I još kad bi zbarili Spahića da nam Rolling Stonese dovede za dodjeljivanje nagrade kotrljajuće Kamene Tute - shvaćaš li ti Mirci da bi mi s*ebali i Euroviziju! :D
E pa sad bi ti da napravis revoluciju u rok muzici...ne mORe....


I can't get nooooooo satisfactionnnnnnnnnnnn....

odo radit...
pa se citamo..
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#44

Post by Jimmy_The_Saint »

mIRCerka wrote:
Thyl wrote:
mIRCerka wrote:. . . jer se ljudi koji godinama rade u FTV zgradi znaju izgubiti u silnim hodnicima, a eto semke propade sam' tako. . .
@mirci, ti si meni zakletva :lol:

jes, vala, ako je ono semke zaluto po hodnicima pa slučajno uletio, onda se i ova tuta garant skotrljala niz piramidu! svaka čast. :lol:
vrati se u skolu i nauci citati ono sta pise...

Evo da ti nacrtam:
Ja mislim da je neko htio namjerno napraviti taj "slucajni upad" ne bi li kako Vuku minirali emisiju. Mislim da je neko semketa doveo za ruku amltene do samih vrata studija gdje su bili vuk i njegovi gosti.
Zato rekoh "Semir upao tek tako", jer znam iz licnog iskustva na sta lici RTV DOM.
Hoces mozda i u paintu da ti nacrtam?
Ko je ikad im'o čast i privilegiju uć' u Sivi Dom, znat će o čemu mIRCada priča... Tamo je obezbjeđenje čija pravila službe IPTF nije uskladio s demokratskim standardima, tako da je "upasti" lakše u State Department, manje je pegle i više prostora za blefiranje na finjaka.

Pri tom, okolnosti incidenta dopuštaju mogućnost slučajnosti, utoliko što kad jednom uđeš tamo sve ide kao Counterstrike - ako se snađeš po tunelima s levela na level, mo'š kakav ho'š pičvajz pravit'... E sad, s obzirom da se Sammy Boy tu našao jerbo je gostov'o u CZ... Može se uspostaviti osnovana sumnja da je, znajući za radio emisiju, Semke "uletio" kintu CZ ekipi da mu omogući ufur...

No, realno: mogli su ga i pozvati, uz moderatora s dobrim taktom i toljagom na hastalu, bilo bi fino čut' kako se koprca... U krajnjoj liniji, rečena emisija Mišljen (poglupo ime, ili ja ne kontam) ne zove se Istomišljen :D
Thyl
Posts: 326
Joined: 30/10/2006 10:29

#45

Post by Thyl »

Jimmy, takmičiš se u krivoj kategoriji. Kamenu Tutu ne dobijaju ovi što kliknu na "Kako su se usudili pravit emisiju o piramidama bez Semira Osmanagića". :D
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#46

Post by Jimmy_The_Saint »

Thyl wrote:Jimmy, takmičiš se u krivoj kategoriji. Kamenu Tutu ne dobijaju ovi što kliknu na "Kako su se usudili pravit emisiju o piramidama bez Semira Osmanagića". :D
Usudili, ne usudili... Ti dobro znaš da sam ja pošten Bošnjak i Ilir te da ovdje samo branim naše ljudsko i građansko pravo da imamo svoju piramidu u svom Visokom :x

A što se Tute od kamena tiče, nisam siguran da je Hamo Ibrulj iole dobar kao vajar :D
Thyl
Posts: 326
Joined: 30/10/2006 10:29

#47

Post by Thyl »

Eeee, Mirci, ništa od našeg zbegdagla! Semke je već osmislio stvar:
Predsjednik Upravnog odbora Fondacije Arheološki park: Bosanska piramida Sunca Semir Osmanagić i izvršni direktor Fondacije Mario Gerussi sastali su se danas s ministrom za komunikacije i promet u Vladi Federacije BiH Nedžadom Brankovićem te zamjenikom generalnog direktora „Energoinvesta“ Abdulharisom Šetom.

Ministar Branković je, u toku razgovora, pokrenuo inicijativu da se, jednakostranični trougao koji formiraju piramide Sunca, Mjeseca i Zmaja, markira laserskim zracima postavljenim na vrhove piramida.

Aktualizirana je i ideja o osvjetljavanju sjeverne strane Bosanske piramide Sunca neonskim svjetlima kako bi bila vidljiva i s autoputa.
Šta je meni posebno šega, ima nekih dijelova opštine Visoko gdje ljudima još nije struja provedena... Al nešto sumnjam da će i njih zakačit ovo osvjetljivanje... :roll:
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#48

Post by mIRCerka »

Thyl wrote:Eeee, Mirci, ništa od našeg zbegdagla! Semke je već osmislio stvar:
Predsjednik Upravnog odbora Fondacije Arheološki park: Bosanska piramida Sunca Semir Osmanagić i izvršni direktor Fondacije Mario Gerussi sastali su se danas s ministrom za komunikacije i promet u Vladi Federacije BiH Nedžadom Brankovićem te zamjenikom generalnog direktora „Energoinvesta“ Abdulharisom Šetom.

Ministar Branković je, u toku razgovora, pokrenuo inicijativu da se, jednakostranični trougao koji formiraju piramide Sunca, Mjeseca i Zmaja, markira laserskim zracima postavljenim na vrhove piramida.

Aktualizirana je i ideja o osvjetljavanju sjeverne strane Bosanske piramide Sunca neonskim svjetlima kako bi bila vidljiva i s autoputa.
Šta je meni posebno šega, ima nekih dijelova opštine Visoko gdje ljudima još nije struja provedena... Al nešto sumnjam da će i njih zakačit ovo osvjetljivanje... :roll:
ovo je fakat vec malo pretjerano...
ali jbg, teferic je teferic...
:-?
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#49

Post by Jimmy_The_Saint »

Haj'mo sad svi skandirati:

Oooooostaaaap Beeeendeeer, Ooooostaaaap Beeeendeeeer!
Thyl
Posts: 326
Joined: 30/10/2006 10:29

#50

Post by Thyl »

nego brinem se šta li mi je s chupom.. nejavlja se.. :roll:
Post Reply