Unutrasnja stolarija - vrata

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#1 Unutrasnja stolarija - vrata

Post by Maraschino »

Hajmo iskustva, ko je sta ugradio zadnjih godina, proizvodjaci, kvalitet obrade, ugradje...i na kraju, kako ste zadovoljni.
User avatar
baustelac
Posts: 1401
Joined: 16/07/2005 09:05
Location: AC-DE

#2 Re: Unutrasnja stolarija - vrata

Post by baustelac »

Maraschino wrote:Hajmo iskustva, ko je sta ugradio zadnjih godina, proizvodjaci, kvalitet obrade, ugradje...i na kraju, kako ste zadovoljni.
Zavisi sta hoces i kakvi su tvoji estetski zahtjevi, a za nesto kvalitetnije i po mjeri, moras racunati sa minimalno 350-400 km i par mjeseci cekati. Ako si blizu tuzle, imam preporuku.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#3 Re: Unutrasnja stolarija - vrata

Post by Maraschino »

kiki-miki wrote:veling,200km sa štokom,puno drvo,brava nekakva modernija
za ugradnju ili nađeš ti nekog (što ti je bolje) ili ti oni preporuče nekog svog majstora
vrata su u tamnijim nijansama
meni su pravo super
zanimljivo :dance:

a sta ti je veling ?
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#4 Re: Unutrasnja stolarija - vrata

Post by Maraschino »

kiki-miki wrote:veling je firma,adresu ne znam,našli smo u oglasima od petka,bila je reklama njihova na jednoj novoj zgradi prema č.vili na strani gdje je merkur

hvala
User avatar
Snjeguljica
Posts: 28
Joined: 24/05/2008 22:06
Location: Sarajevo

#5 Re: Unutrasnja stolarija - vrata

Post by Snjeguljica »

Veling se nalazi na Grbavici, ul. Hamdije Čemerlića 47a, a manji izložbeni salon je u Milinkladskoj. Pošto smo u fazi adaptacije stana išli smo da pogledamo sobna i ulazna vrata. Extra su a i cijena im je povoljna ;-)
Pored tamnijih nijansi nude i bijela sobna i ulazna vrata, a za ugradnju vrata imaju vlastite radnike sa iskustvom...
Naš izbor je definitivno pao na njih no nismo još mogli kupiti ista zbog prethodnih radova koje moramo obaviti u stanu a tek poslije završetka tih radova njihovi majstori će doći da uzmu mjere
Nadam se da sam bar malo pomogla...
:) :-)
gaius
Posts: 1017
Joined: 17/09/2004 10:33

#6 Re: Unutrasnja stolarija - vrata

Post by gaius »

ja sam gledao metalija vrata (mostar).. na prvi pogled vrlo lijepa.. moderna.. no drugi put kad sam došao skontam da su to samo vrata "oblijepljena" kao tapetom.. neznam kako bih nazvao to.. unutra je neko kartonsko saće.. nemam pojma.. uglavnom nije drvo nego dekor..

i naravno odustao sam.. odlučio se za provjerenu stvar.. jelovica u rajlovcu (malo prije skretanja za robot commerce.. sa lijeve strane prema zenici).. jest skuplje.. ali vrata treba da traju 20-30 godina..

doduše ima i kod njih za svačiji džep.. 200-1000.
User avatar
Dupli_skalp
Posts: 3328
Joined: 05/08/2008 13:14
Location: pleme Šavašavaha

#7 Re: Unutrasnja stolarija - vrata

Post by Dupli_skalp »

da li neko ima iskustva sa "vladrag" kraftmaster sobnim vratima?
Post Reply