Unistimo totalno nenormalne stvari......!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Ultras-mostar
Posts: 2
Joined: 24/09/2004 14:22
Location: Prag, Ceska

#1 Unistimo totalno nenormalne stvari......!

Post by Ultras-mostar »

Raja novi sam na ovom forumu, prvo sam pogledo grupe i kad sam vidio HOMO KLUB sve mi se zgadilo.....kako smo to mogli dopustit???ta nenormalna bolest sa zapada i mi nju pustimo??ja bi njih sve na korzima objesio za jaja ili pi-ke na stubovima da svi vide te parazite...!
molim vas izjasnite se i vi prema tim nemogu rec ljudima jer to su nenormalni bolesnici...!
AJMO IM UKINUT TAJ NJIHOV KLUB JER TO JE SRAMOTA ZA NAS HRVATSKI, BOSNJACKI I SRPSKI NAROD......
Boris
User avatar
Ergot
Posts: 1019
Joined: 27/03/2004 23:00
Location: dislocation

#2

Post by Ergot »

Jos jedan latentni! :roll:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#3

Post by Alfons Kauders »

Ergot wrote:Jos jedan latentni! :roll:
hihihihi, dobar, dobar ! :lol:

Care moj ako mislis vjesati ljude po gradovima, ja imam tu neke prioritete, recimo politicare, kriminalce i sl. Oni mi i smetaju u zivotu, a bas me nesto zaboli ko se cime bavi u svoja 4 zida, "nekaaa ljubiii koo god koga hoooce"
rainbow_sex
Posts: 249
Joined: 04/08/2003 00:00
Contact:

#4

Post by rainbow_sex »

potpuno se slazem sa Alfonsom,

dok to ostaje iza zidova i dok nije nasilje to je privatna stvar
Elizabeth_Bathory
Posts: 106
Joined: 07/05/2004 15:27
Location: Hell

#5 Re: Unistimo totalno nenormalne stvari......!

Post by Elizabeth_Bathory »

Ultras-mostar wrote:Raja novi sam na ovom forumu, prvo sam pogledo grupe i kad sam vidio HOMO KLUB sve mi se zgadilo.....kako smo to mogli dopustit???ta nenormalna bolest sa zapada i mi nju pustimo??ja bi njih sve na korzima objesio za jaja ili pi-ke na stubovima da svi vide te parazite...!
molim vas izjasnite se i vi prema tim nemogu rec ljudima jer to su nenormalni bolesnici...!
AJMO IM UKINUT TAJ NJIHOV KLUB JER TO JE SRAMOTA ZA NAS HRVATSKI, BOSNJACKI I SRPSKI NAROD......
Boris
Ja se lozim na pedere i lezbejke! :D
arci
Posts: 235
Joined: 31/07/2002 00:00

#6 Re: Unistimo totalno nenormalne stvari......!

Post by arci »

Elizabeth_Bathory wrote:
Ultras-mostar wrote:Raja novi sam na ovom forumu, prvo sam pogledo grupe i kad sam vidio HOMO KLUB sve mi se zgadilo.....kako smo to mogli dopustit???ta nenormalna bolest sa zapada i mi nju pustimo??ja bi njih sve na korzima objesio za jaja ili pi-ke na stubovima da svi vide te parazite...!
molim vas izjasnite se i vi prema tim nemogu rec ljudima jer to su nenormalni bolesnici...!
AJMO IM UKINUT TAJ NJIHOV KLUB JER TO JE SRAMOTA ZA NAS HRVATSKI, BOSNJACKI I SRPSKI NAROD......
Boris
Ja se lozim na pedere i lezbejke! :D

A ja na loz ulje :D
ChoNumb
Posts: 58
Joined: 28/04/2004 08:41
Contact:

#7 Re: Unistimo totalno nenormalne stvari......!

Post by ChoNumb »

Ultras-mostar wrote:Raja novi sam na ovom forumu, prvo sam pogledo grupe i kad sam vidio HOMO KLUB sve mi se zgadilo.....kako smo to mogli dopustit???ta nenormalna bolest sa zapada i mi nju pustimo??ja bi njih sve na korzima objesio za jaja ili pi-ke na stubovima da svi vide te parazite...!
molim vas izjasnite se i vi prema tim nemogu rec ljudima jer to su nenormalni bolesnici...!
AJMO IM UKINUT TAJ NJIHOV KLUB JER TO JE SRAMOTA ZA NAS HRVATSKI, BOSNJACKI I SRPSKI NAROD......
Boris
Ma, ti si ovdje bolestan :-)
Misk
Posts: 16
Joined: 14/09/2004 11:11

#8 Re: Unistimo totalno nenormalne stvari......!

Post by Misk »

Ultras-mostar wrote:
AJMO IM UKINUT TAJ NJIHOV KLUB JER TO JE SRAMOTA ZA NAS HRVATSKI, BOSNJACKI I SRPSKI NAROD......
Boris
:D :D :D
Svaka cast na osjecaju jedinstva, mada je to nekako tesko spojivo sa tvojom netolerancijom prema toploj braci :D 8-)
LudoALudjiJA
Posts: 993
Joined: 09/08/2004 16:14
Location: Sarajevo

#9 Re: Unistimo totalno nenormalne stvari......!

Post by LudoALudjiJA »

Misk wrote:
Ultras-mostar wrote:
AJMO IM UKINUT TAJ NJIHOV KLUB JER TO JE SRAMOTA ZA NAS HRVATSKI, BOSNJACKI I SRPSKI NAROD......
Boris
:D :D :D
Svaka cast na osjecaju jedinstva, mada je to nekako tesko spojivo sa tvojom netolerancijom prema toploj braci :D 8-)
zima pred vratima, snijeg ce skoro iz visina
a boris ce putem poci, onim ka kompromisima :D
BigusDickus
Posts: 3832
Joined: 09/07/2004 09:49
Location: Sarajevo
Contact:

#10

Post by BigusDickus »

S obzirom koliko se tip uzbudio oko ovoga, ja zakljucujem da mu ga je nekad neki topli, da prostis, metn'o i od tad ni pisma ni razglednice. :D :D :D

Neoprostivo, za jaja objesit' namah :D :D :D
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#11

Post by Alfons Kauders »

BigusDickus wrote:S obzirom koliko se tip uzbudio oko ovoga, ja zakljucujem da mu ga je nekad neki topli, da prostis, metn'o i od tad ni pisma ni razglednice. :D :D :D

Neoprostivo, za jaja objesit' namah :D :D :D
:lol: :lol: :lol:

Jest vala, samo mojne ga vise prozivat, mozda je bio "decko" u Zenici 10 godina, pa mu se zgadiloooooo :lol: :lol:
zili
Posts: 656
Joined: 10/02/2003 00:00

#12

Post by zili »

@Alfons Kauders

otkud ti taj nick?
ragib
Posts: 2342
Joined: 03/05/2002 00:00
Contact:

#13

Post by ragib »

TO JE SRAMOTA ZA NAS HRVATSKI, BOSNJACKI I SRPSKI NAROD......
------------------------------------------------------------------

TU SE SLAZEMO, ako nista ne smijemo dopustiti paradu njihovu, ali cini mi se i u Beogradu i Zagrebu je vec bila jelde?
grbavica70
Posts: 302
Joined: 16/02/2004 00:00
Contact:

#14

Post by grbavica70 »

U BG su pokusali i jos ih struzu sa zidova....U Zagrebu je to vec tradicija. A u Sarajevu ne gine, jer boze moj, hocete u Evropu a uci u Evropu automatski znaci imati odredjeni procenta pedera, lezbejki, pedofila i svega ostalog nakaradnog.
BO
Posts: 89
Joined: 07/07/2004 22:22

#15

Post by BO »

Selam,

Zato se može samo reci da je BOLESNO BOLESNO I BOLESNO. To ne treba dopustiti, niti im davati nikakva prava to su psihopate, bolest sa zapada. Jos malo pa ce i pedofili pocet traziti svoja prava.
Necu da trosim tipke na bolesnike. :x
grbavica70
Posts: 302
Joined: 16/02/2004 00:00
Contact:

#16 Re: Unistimo totalno nenormalne stvari......!

Post by grbavica70 »

Ultras-mostar wrote:Raja novi sam na ovom forumu, prvo sam pogledo grupe i kad sam vidio HOMO KLUB sve mi se zgadilo.....kako smo to mogli dopustit???ta nenormalna bolest sa zapada i mi nju pustimo??ja bi njih sve na korzima objesio za jaja ili pi-ke na stubovima da svi vide te parazite...!
molim vas izjasnite se i vi prema tim nemogu rec ljudima jer to su nenormalni bolesnici...!
AJMO IM UKINUT TAJ NJIHOV KLUB JER TO JE SRAMOTA ZA NAS HRVATSKI, BOSNJACKI I SRPSKI NAROD......
Boris
Pa pola ovog foruma tamo ima username...evo, znam sigurno za violentjack, ajvazdedo, elizabeth, chonumb, alfons, a ima ih sigurno jos....Nije taj link slucajno tu, a ni oni ovdje. :lol: :lol: :lol:
LudoALudjiJA
Posts: 993
Joined: 09/08/2004 16:14
Location: Sarajevo

#17

Post by LudoALudjiJA »

grbavica70 wrote:U BG su pokusali i jos ih struzu sa zidova....U Zagrebu je to vec tradicija. A u Sarajevu ne gine, jer boze moj, hocete u Evropu a uci u Evropu automatski znaci imati odredjeni procenta pedera, lezbejki, pedofila i svega ostalog nakaradnog.
grbavice, put u evropu ne vodi kroz rektum...osim ako ne govoris iz svog eUropskog iskustva-negdje procitah da si ti u parizu...a u tebi? nostalgija :D
grbavica70
Posts: 302
Joined: 16/02/2004 00:00
Contact:

#18

Post by grbavica70 »

Cuj u Parizu ? Ma u Cikagu... :-) Evo me cucim u zatvorskoj jedinici na Kuli zbog utaje poreza. Ako neko hoce da me posjeti i donese cigara, moze to uciniti subotom i srijedom. Pitati cuvara za " Advokata"...

Ako iko udje kroz rektum u Evropu, to ce biti BiH ! To je sigurno !
LudoALudjiJA
Posts: 993
Joined: 09/08/2004 16:14
Location: Sarajevo

#19

Post by LudoALudjiJA »

grbavica70 wrote:Cuj u Parizu ? Ma u Cikagu... :-) Evo me cucim u zatvorskoj jedinici na Kuli zbog utaje poreza. Ako neko hoce da me posjeti i donese cigara, moze to uciniti subotom i srijedom. Pitati cuvara za " Advokata"...

Ako iko udje kroz rektum u Evropu, to ce biti BiH ! To je sigurno !
hehe, oni koji su tamo bili, znaju-zatvori su uvijek bili precica za evropu i cesanje po pupku sa unutrasnje strane :D

a sto cucis? ne mozes sjesti, jer boli? :D
Hotty
Posts: 36
Joined: 21/08/2002 00:00

#20

Post by Hotty »

Da, slazem se sa autorom ovog posta i predlazem da pocnemo od njega.S obzirom da je on toliko covjek pa priziva unistenje. Neka krene sa sobom. Cesto se spominje ulazak u Evropu. Zna li iko objasniti ovdje meni sta je to Evropa danas i sta to mi moramo uraditi da budemo njen dio? Masa se nekih gluposti ovdje pise pa me interesuje zna li ko sta ozbiljno? Ovi sto se nerviraju zbog pedera bolje je da prestanu jer nikakve koristi od toga. Samo gube zivce a znaaju da oni nisu ti koji bilo kome odredjuju prava. Na njihovu zalost a na radost razlicitosti i toleranciji.
grbavica70
Posts: 302
Joined: 16/02/2004 00:00
Contact:

#21

Post by grbavica70 »

njamke ! :D :D :D
LudoALudjiJA
Posts: 993
Joined: 09/08/2004 16:14
Location: Sarajevo

#22

Post by LudoALudjiJA »

grbavica70 wrote:njamke ! :D :D :D
primijetili smo citajuci tvoje postove, stalno to radis :D
samo, otkako si u zatvoru (i tako to :D), nema vise da se mucis
garant sve zavrsis za sekundu, samo se cuje: plop i gotovo :D
grbavica70
Posts: 302
Joined: 16/02/2004 00:00
Contact:

#23

Post by grbavica70 »

Eh, cuj "plop"...??? :?

Pa nije svakom razradjen paksu kao tebi... :-D :lol: :lol: :lol:
ragib
Posts: 2342
Joined: 03/05/2002 00:00
Contact:

#24

Post by ragib »

Mozda postoji neki lijek protiv ove bolesti
LudoALudjiJA
Posts: 993
Joined: 09/08/2004 16:14
Location: Sarajevo

#25

Post by LudoALudjiJA »

grbavica70 wrote:Eh, cuj "plop"...??? :?

Pa nije svakom razradjen paksu kao tebi... :-D :lol: :lol: :lol:
da, da...citah, u pritvorskim jedinicama pred cucavcima stoje ogledala, pa to sigurno u eter pricas sa sobom...zvucis ponosan na sebe...garant se kezis samozadovoljno :D

a ako se ipak obracas meni, onda cu se sloziti i reci da nije svakom razradjen paksu kao meni, ali jeste nemjerljivo razradjeniji pritvorenicima u kuli, zatvornicima u zenici itd :D
a sve dok budes morao cucati, a ne mozes sjediti, sjecaces se i zasto

jos bih te podsjetio da je saobracaj mog paksu opisan sa: one way-way out!, kao i kod svih heteroseksualaca

a to sto si ti pod prisilom i pod najkrupnijim pritvorenikom postao prislini homoseksualac...daje posebno tragicnu notu tvojoj licnosti i pomalo te amnestira za sve bolesne gluposti koje si ovdje o ratu napisao...nije ti lako

a kad izadjes iz zatvora (i oni iz tebe :D), ispratice te pjesmom: idi, siroko ti polje (bojno polje, diverzantski upad iza ledja neprijatelja :D)

bas mi je drago sto sam citav bio posten, pa nikad nisam morao ici u zatvor
zivjela vladavina zakona! :D
Post Reply