Umjetnici help!!!

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
User avatar
_amy_
Posts: 239
Joined: 14/04/2007 16:23

#1 Umjetnici help!!!

Post by _amy_ »

E ovako, meni treba mala pomoc koja se sastoji u podjeli informacija, ko ih ima naravno. Prijateljici je uskoro rodjendan i ove godine bih da joj poklonim nesto posebno. E sad posto znam da joj je slikarstvo nesto sto je ispunjava, a to bas i ne upraznjava, ja bih da joj uplatim neki kurs slikarstva. Ako neko ima neku informaciju da li to postoji negdje u Sarajevu, pls da mi javi, jer se rodjendan opasno blizi, a ja jos nista nisam nasla.

Thx :)
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#2

Post by Svemirski_Jebach »

ne znam za kurs slikarstva, al znam za kurs farbanja...to imas na svakom koraku... :D jedni od najuspjesnijih u toj kako bi rekao mjesavini zanatstva i umjetnosti :D :D :D
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#3 Re: Umjetnici help!!!

Post by ztluhcs »

_amy_ wrote:E ovako, meni treba mala pomoc koja se sastoji u podjeli informacija, ko ih ima naravno. Prijateljici je uskoro rodjendan i ove godine bih da joj poklonim nesto posebno. E sad posto znam da joj je slikarstvo nesto sto je ispunjava, a to bas i ne upraznjava, ja bih da joj uplatim neki kurs slikarstva. Ako neko ima neku informaciju da li to postoji negdje u Sarajevu, pls da mi javi, jer se rodjendan opasno blizi, a ja jos nista nisam nasla.

Thx :)
Bila je neka galerija preko puta hotela Dardanija koja je imala i kurseve slikarstva/crtanja ako se ne varam. Na¾alost nemam puno vi¹e informacija. Virni ako ti bude usput da li postoji jo¹ uvijek tamo.
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#4

Post by ztluhcs »

hah - 7:02 oba :D
User avatar
_amy_
Posts: 239
Joined: 14/04/2007 16:23

#5

Post by _amy_ »

Hvala vam puno, puno :) Odmah danas cu da se bacim na posao i potrazim ovo sto ste mi napisali! Ma zlatni ste:D
misha
Posts: 107
Joined: 13/06/2005 13:32

#6

Post by misha »

pogledaj i u Fakti, to je kod Trase ona slatka prodavnica slikarske opreme i raznih drugih zanimljivosti ( điđa, perlica..svega nečega)
znam sigurno da su imali kurs slikanja na svili, a vjerovatno i klasično slikanje...
to ti je u u onoj novoj zgradi preko puta socijalnog, siđe se niz stepenice..
luciferino
Posts: 1960
Joined: 18/08/2005 17:54

#7

Post by luciferino »

misha wrote:pogledaj i u Fakti, to je kod Trase ona slatka prodavnica slikarske opreme i raznih drugih zanimljivosti ( điđa, perlica..svega nečega)
znam sigurno da su imali kurs slikanja na svili, a vjerovatno i klasično slikanje...
to ti je u u onoj novoj zgradi preko puta socijalnog, siđe se niz stepenice..
Imali su kurs slikarstva (uljane boje), a pored slikanja na svili imali su i kurseve slikanja na staklu i izrade nakita. Kako je sada ne znam, ali cijena je bila 150 KM i od toga 75 KM ide na materijal (može sama izabrati šta želi).
Post Reply