um sponzorushe

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
Chischo
Posts: 883
Joined: 06/06/2004 22:20
Location: Sarajevo

#1 um sponzorushe

Post by Chischo »

ne kazem ja da su sve zene sponzoruse ali fakat, ima ih...
mislim kakav je njihov mentalni sklop,
frajer s parama je zguzi i sta?
plati joj?
dadne joj nesto skupo?
plati joj pice i veceru?
provoza je u skupom autu?
ili sta??

sta ona u sebi misli o liku sa kojim je samo radi para?
da li ga smatra kretenom?
kakav je um sponzorushe?
da li postoji uopce/uopste?
sabanss
Posts: 4597
Joined: 13/08/2006 11:20

#2

Post by sabanss »

E jbg ga sad... Novac, moc i slicne stvari su mocan afrodizijak i lako zanesu pamet, pogotovo plitku...
User avatar
maccarona
Posts: 13675
Joined: 06/07/2005 00:47
Location: u tvom profilu

#3

Post by maccarona »

i ja ne mislim da su svi muskarci isti, ali fakat ima ih :-) :-) :-)

ljubav pobjedjuje sve, ali pare pobjedjuju ljubav :oops:

takav je zivot :roll: :zzzz:
User avatar
Simply_Red
Posts: 756
Joined: 25/03/2007 16:55
Location: Sarajevo

#4

Post by Simply_Red »

Frajer s parama je hebe, i vodi je po gradu da svi vide, ona ima frajera s parama, i grebe se za pare. Dobro svima, osim tebi i meni koji to gledamo :-)
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18326
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#5

Post by GandalfSivi »

Moze i musko biti sponzorusa...
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#6

Post by Svemirski_Jebach »

ja vam teme...prava pionirska :roll: :roll:
m_lel
Posts: 2
Joined: 06/04/2007 17:29
Location: Sarajevo

#7

Post by m_lel »

A lako je takvim oni hebu, a mi drkamo.......Pare cuda cine..... dok god postoji maloumaca i maloumki da lete za njima............ :D
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#8

Post by Svemirski_Jebach »

ta prica da treba imati pare i auto da se pokupi treba je najveca suplja koju sam cuo. to su izmislili luzeri da se malo opravdaju sami sebi...

znao sam izaci u grad sa 5 maraka...i kutijom cigara. obucen ono bezze, bez marki i folova. nemam ni auta. odem u kafanu, negdje gdje se ne mora bas tako cesto narucivati i desilo se iks puta da se nesto pokupilo...i to solidno.
mrgud@
Posts: 108
Joined: 19/08/2006 10:29
Location: Sarajevo

#9

Post by mrgud@ »

Svemirski_Jebach wrote:ta prica da treba imati pare i auto da se pokupi treba je najveca suplja koju sam cuo. to su izmislili luzeri da se malo opravdaju sami sebi...

znao sam izaci u grad sa 5 maraka...i kutijom cigara. obucen ono bezze, bez marki i folova. nemam ni auta. odem u kafanu, negdje gdje se ne mora bas tako cesto narucivati i desilo se iks puta da se nesto pokupilo...i to solidno.
hajd' nek sam cula i nesto iskreno na ovakvoj temi... svaka cast :thumbup:

bitan je "pristup" a ne guta para u providnom dzepu kosulje i kljuc koji na 100 metara alarmira aFto... takvi su mete sponzorusa a vaki ko svemirac za djevojke koje jos vjeruju da postoji romantika... 8-)
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#10 Re: um sponzorushe

Post by Fair Life »

Image
Chischo wrote:ne kazem ja da su sve zene sponzoruse ali fakat, ima ih...
mislim kakav je njihov mentalni sklop,
frajer s parama je zguzi i sta?
plati joj?
dadne joj nesto skupo?
plati joj pice i veceru?
provoza je u skupom autu?
ili sta??

sta ona u sebi misli o liku sa kojim je samo radi para?
da li ga smatra kretenom?
kakav je um sponzorushe?
da li postoji uopce/uopste?
Da li si ti kad cuo za termin "sugar daddy" ??

Image
User avatar
StLouis
Posts: 2969
Joined: 07/03/2004 00:00
Location: USA

#11

Post by StLouis »

ljudi postaju sve vise univerzalniji :oops:

Image
funaki
Posts: 707
Joined: 23/11/2006 08:11

#12

Post by funaki »

Svemirski_Jebach wrote:ta prica da treba imati pare i auto da se pokupi treba je najveca suplja koju sam cuo. to su izmislili luzeri da se malo opravdaju sami sebi...

znao sam izaci u grad sa 5 maraka...i kutijom cigara. obucen ono bezze, bez marki i folova. nemam ni auta. odem u kafanu, negdje gdje se ne mora bas tako cesto narucivati i desilo se iks puta da se nesto pokupilo...i to solidno.

Potpisujem.... :D

+ 1


next???
*mima*

#13

Post by *mima* »

Kakav um sponzorushe? Ona ga i nema jer nije skolovana i obrazovana i potice uglavnom iz neke primitivne porodice. Ona misli da je sve u skupom autu, jer nema priliku da vidi takvo ni na te televiziji, jer nema televizor u kuci. A i cilj joj je je izvede na mjesta na koja nikad nece imat priliku da ode. A sex...........pa ona nema sta je sex.
funaki
Posts: 707
Joined: 23/11/2006 08:11

#14

Post by funaki »

Jbg @mima, ti malo pretjera... :D
User avatar
Romeo 80
Posts: 4374
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#15

Post by Romeo 80 »

Svemirski_Jebach wrote:ta prica da treba imati pare i auto da se pokupi treba je najveca suplja koju sam cuo. to su izmislili luzeri da se malo opravdaju sami sebi...

znao sam izaci u grad sa 5 maraka...i kutijom cigara. obucen ono bezze, bez marki i folova. nemam ni auta. odem u kafanu, negdje gdje se ne mora bas tako cesto narucivati i desilo se iks puta da se nesto pokupilo...i to solidno.
Ne bih baš generalizovao, ali kakvu si im priču spucao, a? Možeš ti i samo marku imati a pričati da si glavni hadžo u gradu. Plitak mozak je lako nasamariti. :-) Kada pitaš prosječnu ženu šta traži od muškarca počne nabrajati stvari poput smisao za humor, elegancija, visok, crn, romantičan i šta ti ja već znam. S druge strane, kada se vrše razne ankete o toj problematici negdje oko
90 do 95% žena zahtijeva novac i na prvo mjesto stavlja materijalnu situiranost! E sad, u kafanama je lako naći i sa 5 KM kakvu drojfulju, ali da li baš svi želimo drojfulje?
I naravno, nisu sve žene iste, kao i muškarci uostalom. Bar ja imam sreću pa se krećem u društvu normalnih ljudi. I žena! :D
User avatar
Daphna
Posts: 4124
Joined: 20/09/2006 17:18
Location: U njegovom srcu!

#16 Re: um sponzorushe

Post by Daphna »

Chischo wrote:ne kazem ja da su sve zene sponzoruse ali fakat, ima ih...
mislim kakav je njihov mentalni sklop,
frajer s parama je zguzi i sta?
plati joj?
dadne joj nesto skupo?
plati joj pice i veceru?
provoza je u skupom autu?
ili sta??

sta ona u sebi misli o liku sa kojim je samo radi para?
da li ga smatra kretenom?
kakav je um sponzorushe?
da li postoji uopce/uopste?

A zasto se niko ne zapita kakav je um sponzora? Na koji nacin on posmatra zenu? Sta je ona za njega? Samo komad mesa koji moze kupiti? Priznajem, nikada necu razumjeti ni sponzorushe ali ni ljude koji mogu platiti za sex. Narocito ako se radi o mladjim muskarcima...

Imala sam priliku prije izvjesnog vremena sresti jednog "ljepotana" i porazgovarati sa njim o toj temi... Kaze, njemu nije problem platiti djevojci ni 150... Pitam ja cega 150, a on sav ponosan "Pa eura, naravno!" :shock: :shock: :shock: Ukoliko je lijepa, zgodna, pametna... Onda vrijedi.

E sve je to ok da je on neki cikica od 40ak god... A on puter jedan, balo balavi, tek 20 napunio... I onda se postavlja drugo pitanje... Otkuda njemu sa njegovih 20 godina 150 eura da plati sex za jedno vece! Jos se hvali da on moze svaku noc tako...

Gdje to idemo?????
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#17 Re: um sponzorushe

Post by mamica papucarka »

Daphna wrote:
Chischo wrote:ne kazem ja da su sve zene sponzoruse ali fakat, ima ih...
mislim kakav je njihov mentalni sklop,
frajer s parama je zguzi i sta?
plati joj?
dadne joj nesto skupo?
plati joj pice i veceru?
provoza je u skupom autu?
ili sta??

sta ona u sebi misli o liku sa kojim je samo radi para?
da li ga smatra kretenom?
kakav je um sponzorushe?
da li postoji uopce/uopste?

A zasto se niko ne zapita kakav je um sponzora? Na koji nacin on posmatra zenu? Sta je ona za njega? Samo komad mesa koji moze kupiti? Priznajem, nikada necu razumjeti ni sponzorushe ali ni ljude koji mogu platiti za sex. Narocito ako se radi o mladjim muskarcima...

Imala sam priliku prije izvjesnog vremena sresti jednog "ljepotana" i porazgovarati sa njim o toj temi... Kaze, njemu nije problem platiti djevojci ni 150... Pitam ja cega 150, a on sav ponosan "Pa eura, naravno!" :shock: :shock: :shock: Ukoliko je lijepa, zgodna, pametna... Onda vrijedi.

E sve je to ok da je on neki cikica od 40ak god... A on puter jedan, balo balavi, tek 20 napunio... I onda se postavlja drugo pitanje... Otkuda njemu sa njegovih 20 godina 150 eura da plati sex za jedno vece! Jos se hvali da on moze svaku noc tako...

Gdje to idemo?????
cikica od 40-ak godina :D :D :D
dze su ovi od 30 + :D
User avatar
Daphna
Posts: 4124
Joined: 20/09/2006 17:18
Location: U njegovom srcu!

#18

Post by Daphna »

Ma u svakom slucaju, imao on 17, 25, 30 ili 60 nije u redu! Svi oni imaju neku krizu pa izgleda na taj nacin dokazuju neku svoju "moc"...
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#19 Re: um sponzorushe

Post by anais_nin »

Chischo wrote:ne kazem ja da su sve zene sponzoruse ali fakat, ima ih...
mislim kakav je njihov mentalni sklop,
frajer s parama je zguzi i sta?
plati joj?
dadne joj nesto skupo?
plati joj pice i veceru?
provoza je u skupom autu?
ili sta??

sta ona u sebi misli o liku sa kojim je samo radi para?
da li ga smatra kretenom?
kakav je um sponzorushe?
da li postoji uopce/uopste?
u cemu je problem??? :D svakom loncu ima poklopac :D ona hoce komoditet, neki chiko hoce lijep ukras na ruci, dobro njoj, dobro njemu, bune se samo oni koji ne mogu sebe da nadju u toj jednacini ona na njegovoj ruci :D

je li se slazem sa takvim nacinom "ocjenjivanja" ljudi? naravno da NE...ali nismo svi isti, ono sto je meni bitno, nekoj drugi curi nije...i obrnuto....svi mi imamo neki "interes" cak i ono traganje za ljubavi i romantikom je u neku ruku "interes" jer onda dobivamo od druge osobe to nesto sto nam treba makar to bilo emocije.....

a ta prica da su ove promucurne ili ti ga "romanticno ambiciozne" glupe i siromashne je nigdje veze :oops: staviste mislim da je dosta njih jako jako mudro ili cak i pametno....znaju sta hoce i znaju kako da dodju do toga.... :D meni definitivno ne smetaju jer mene ni za sta ne zakidaju....tipovi koji zele da im pruze ono sto one traze ili oni koji zele ono sto one nude svakako nisu za mene, prema tome "eto ih tamo" :D
_ambassador
Posts: 1102
Joined: 05/09/2006 17:51
Location: kaj ima lima

#20 Re: um sponzorushe

Post by _ambassador »

anais_nin wrote: u cemu je problem??? :D svakom loncu ima poklopac :D ona hoce komoditet, neki chiko hoce lijep ukras na ruci, dobro njoj, dobro njemu, bune se samo oni koji ne mogu sebe da nadju u toj jednacini ona na njegovoj ruci :D

a ta prica da su ove promucurne ili ti ga "romanticno ambiciozne" glupe i siromashne je nigdje veze :oops: staviste mislim da je dosta njih jako jako mudro ili cak i pametno....znaju sta hoce i znaju kako da dodju do toga.... :D meni definitivno ne smetaju jer mene ni za sta ne zakidaju....tipovi koji zele da im pruze ono sto one traze ili oni koji zele ono sto one nude svakako nisu za mene, prema tome "eto ih tamo" :D
bravo na odgovoru
parama se kupuje sve ono sto nam nedostaje, da bi zadovoljili svoje potrebe (mislim da je tako nesto isla definicija). prema tome:
covjeku treba ljubav>covjek ima para>covjek kupi ljubav. da li je ona premlada za njega, ili hoce da ga iskoristi, ili pak on konta da je zajebe i nista joj ne ostavi.......... a mozda se i fakat vole (sto je skoro bio slucaj oca Julio Iglesias-a i njegove 60 :? godina mladje djevojke). pricalo se o svemu al ispade da su se stvarno voljeli.........


a kad bi govorili o tome ko je gori u takvoj vezi, mislim da je sponzor veci debil neg sto je ona glupa :roll: :D
HiBreeD
Posts: 329
Joined: 23/01/2007 17:05
Location: Travnik

#21

Post by HiBreeD »

ooo jebo te mis, ja kad god uletim na ovaj forum, ovdje se prica o sponzorusama... :roll:

one su vake, one su nake, one su kurve, one su droce, one su mace, one su koke, I tema je bila "fine" prostitutke alias sponzoruse...

Ne znam sta rec vise, al sto neko rece, a i ja se pitam, kome su one prijetnja, kome stoje na putu, kome su smetnje, kome konkurencija, a kome satisfakcija :? :? :lol:

Nego, malo je to vise predosadno postalo, danas gotovo svaka cura ispade sponzorusa...

Budimo realni, danas ovi nasi primitivni mozgovi kad vide dobro sredjenu curu, ukusno obucenu, nasminkanu, pristojnu, odmah je etiketiraju ko sponzorusu...jos ako je vide da ulazi u dobro autu u kojem je ceka celavac...e naebala je za citav zivot....(a to joj mozda brat, rodjak, komsija, pa i frajer mozda, pa staaaaa)

niko ba od tih tzv. sponzorusa ne tjera te potencijalne lovatore da joj plate pice, ni da joj kupuje krpice, parfeme, fazone...to nisu sponzoruse, to su jadee

dosta vise trpanja pod naziv sponzorusa sve sto se proda za ultra dopunu od 10 KM ili krompiracu u buregdzinici :-D

Boga mi, svega mi,al skidam kapu i svaka cast onoj zeni koja od svog sponzora na poklon dobije stan, auto, svako ljeto je na Azurnoj obali, zimi skija na St. Moritzu i gleda skokove u Germisparkenljljljljkojjhčččšššššškirhenu... ee to je sponzorusaa ebo vas mis :D :D, a ne ove fanfare sto se prodaju za.... naveo sam vec gore sta.. haj zdravoooo
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#22 Re: um sponzorushe

Post by danas »

anais_nin wrote:tipovi koji zele da im pruze ono sto one traze ili oni koji zele ono sto one nude svakako nisu za mene, prema tome "eto ih tamo" :D
that's about sums it up... :D

:kravata:
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14666
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#23

Post by DaysleepeR »

Svemirski_Jebach wrote:ta prica da treba imati pare i auto da se pokupi treba je najveca suplja koju sam cuo. to su izmislili luzeri da se malo opravdaju sami sebi...

znao sam izaci u grad sa 5 maraka...i kutijom cigara. obucen ono bezze, bez marki i folova. nemam ni auta. odem u kafanu, negdje gdje se ne mora bas tako cesto narucivati i desilo se iks puta da se nesto pokupilo...i to solidno.
Vidis dobra ti je prica ali si fulio poentu.

Ti jesi vise puta sa 5 maraka i kutijom cigara uspio pokupiti nesto solidno.
ALI, nisi pokupio ono sta god si htio, ili cak ono sto si htio.
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#24

Post by danas »

DaysleepeR wrote:
Svemirski_Jebach wrote:ta prica da treba imati pare i auto da se pokupi treba je najveca suplja koju sam cuo. to su izmislili luzeri da se malo opravdaju sami sebi...

znao sam izaci u grad sa 5 maraka...i kutijom cigara. obucen ono bezze, bez marki i folova. nemam ni auta. odem u kafanu, negdje gdje se ne mora bas tako cesto narucivati i desilo se iks puta da se nesto pokupilo...i to solidno.
Vidis dobra ti je prica ali si fulio poentu.

Ti jesi vise puta sa 5 maraka i kutijom cigara uspio pokupiti nesto solidno.
ALI, nisi pokupio ono sta god si htio, ili cak ono sto si htio.
ako pokusavas da kazes da je ono sto si htio -- sponozorusa... :D namece se pitanje -- da li je to tvoj ili njen problem :D :D
patrius
Posts: 1953
Joined: 14/11/2006 16:01
Location: Brcko

#25

Post by patrius »

..."i udata i sama i kurva i dama..."
Post Reply