Ultra u USA

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
Dead Man Walking
Posts: 6369
Joined: 28/05/2004 21:49

#1 Ultra u USA

Post by Dead Man Walking »

Koristi li iko Ultra karticu u USA? Ja nikako ne mogu da uhvatim mrezu sa Ultrom. Ubrzo mi isticu 3 mjeseca od zadnje dopune i pitam se postoji li kakav nacin da se kredit dopuni i sacuva broj osim klasicnog ukucavanja dopunskog koda u telefon? Da napomenem da imam 2 aparata i 2 Ultra kartice koje regularno rade izvan USA, ali u USA ne mogu uhvatiti mrezu.
User avatar
nostalgicar
Posts: 1150
Joined: 23/07/2003 00:00

#2 Re: Ultra u USA

Post by nostalgicar »

Nadji nokiu 3310...na njoj mora da radi !!! :D
User avatar
RAZIEL
Posts: 174
Joined: 07/11/2005 20:22
Location: SARAJEVO

#3 Re: Ultra u USA

Post by RAZIEL »

Dead Man Walking wrote:Koristi li iko Ultra karticu u USA? Ja nikako ne mogu da uhvatim mrezu sa Ultrom. Ubrzo mi isticu 3 mjeseca od zadnje dopune i pitam se postoji li kakav nacin da se kredit dopuni i sacuva broj osim klasicnog ukucavanja dopunskog koda u telefon? Da napomenem da imam 2 aparata i 2 Ultra kartice koje regularno rade izvan USA, ali u USA ne mogu uhvatiti mrezu.
Nazoves nekog u BiH kazes da ti kupi dopunu, ona nazove BHTelekom, izdiktira onoj teti brojeve sa kartice, kaze na koji broj da dopuni i to je to. Radio sam to vec jednom!!
User avatar
topcam
Posts: 5080
Joined: 08/07/2007 12:49

#4 Re: Ultra u USA

Post by topcam »

drot
Posts: 49
Joined: 17/11/2009 13:41

#5 Re: Ultra u USA

Post by drot »

mcommerce, neko iz bih ti moze nadopuniti sms-om
Dead Man Walking
Posts: 6369
Joined: 28/05/2004 21:49

#6 Re: Ultra u USA

Post by Dead Man Walking »

Nadopuna sms-om ne produzava datum vazenja kredita. Pokusacu ovo da neko nazove BH Telecom. :thumbup:

A inace, je li neko zna zasto Ultra ne radi u USA? Ne smijem se zakleti, ali cini mi se da je prije moglo.
miki27A
Posts: 718
Joined: 18/04/2008 13:58
Location: IL

#7 Re: Ultra u USA

Post by miki27A »

Imala sam i ja taj problem : u Chicagu radi normalno, saljem i primam poruke OK, ali jesam li otisla sat voznje juznije mogu mahati usima.
Mislim da je do mreze: u Chicagu pokriva sve, u nedodjiji nema signala. Uspjela sam svaki put produziti kredit i onda poslati poruku, dvije da mi se ne zamrzne broj.
Ne znam gdje si, ovaj ATT radi kod mene kad sam gore.
Nadam se da ce ti ovo pomoci. Sretno

Dead Man Walking wrote:Nadopuna sms-om ne produzava datum vazenja kredita. Pokusacu ovo da neko nazove BH Telecom. :thumbup:

A inace, je li neko zna zasto Ultra ne radi u USA? Ne smijem se zakleti, ali cini mi se da je prije moglo.
Post Reply