Ulje u rezervar

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#126 Re: Ulje u rezervar

Post by Bakir1 »

Travnički Noćni Šetač wrote:
Bakir1 wrote:pa tebi ako se dopada to sto on radi i ti si cuner kao i on za mene, as simple as that :D
Možeš ti i puno bolje od toga... no ako želiš da na osnovu toga formiraš svoje mišljenje o meni samo izvoli...
Ja malo drugačije formiram mišljenja o ljudima, jer ljudi nisu jednostavni...
ne mogu uprostio sam ti, ja o dragonu a ti o negativnim misljenjima koje nemaju veze sa dragonom :lol:
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#127 Re: Ulje u rezervar

Post by Travnički Noćni Šetač »

nebogori wrote: u diskusiji u kojoj bakir emko bitanga i ne znam ko jos pominje dragona i ja se ukljucim u pricu o njemu ti meni spominjes da nisam spreman procitati sta drugi govore?

ajmo pokusati na ovaj nacin
krene tema o hitleru i neko pomene da je mrzio jevreje drugi pomene da je mrzio novu umjetnost treci nesto trece i ti bi te forumase kritikovao jer je hitler jednom pomogao da starica predje peko ceste
da napomenem hitlera niko ne poznaje al svi pricaju negativno o njemu
Na taj način ne želim ni da pokušavam, prvi put ću iskoristiti ovu riječ na forumu jer nisi obazriv na koji način komuniciraš, primjer ti je vrlo glup, i to naturanje izmišljenih izjava šta bih ja rekao u hipotetičkoj situaciji koju si ti zamislio je samo dokaz moje tvrdnje da ste spremni da uradite sve samo da zagadite ovaj forum, iako nikakve osnove nemaš da pomisliš da bih ja tako nešto rekao i da bih uopše učestovovao u takvoj temi ...
...
Naša diskusija je završena...
User avatar
Entropio
Posts: 7808
Joined: 21/11/2010 21:49

#128 Re: Ulje u rezervar

Post by Entropio »

Throttle wrote:heboga trunje sta znaci zabremedet, u svakom postu neko napisao :lol:
Ja mislio Emko pise s mobitela, pa napravio gresku u kucanju.

Cuj zabremedet... u kojoj vukojebini postoji ta rijec i sta znaci?
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#129 Re: Ulje u rezervar

Post by Travnički Noćni Šetač »

Bakir1 wrote:
Travnički Noćni Šetač wrote:
Bakir1 wrote:pa tebi ako se dopada to sto on radi i ti si cuner kao i on za mene, as simple as that :D
Možeš ti i puno bolje od toga... no ako želiš da na osnovu toga formiraš svoje mišljenje o meni samo izvoli...
Ja malo drugačije formiram mišljenja o ljudima, jer ljudi nisu jednostavni...
ne mogu uprostio sam ti, ja o dragonu a ti o negativnim misljenjima koje nemaju veze sa dragonom :lol:
Ok... ne možeš prihvatam...
...
Mada mi je nejasno... kažeš da JA pišem o negativnim mišljenjima koja nemaju veze sa Dragonom, a ipak gore formiraš svoje mišljenje o meni na bazi mog mišljenja o Dragonu.... koje nisi čuo jer JA pričam o forumu a TI o Dragonu...
...
Prvi put čitam tvoje diskusije u ovoj formi... moram priznati da ih ne shvatam ali je realno moguće da je do mene...
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#130 Re: Ulje u rezervar

Post by Bakir1 »

Entropio wrote:
Throttle wrote:heboga trunje sta znaci zabremedet, u svakom postu neko napisao :lol:
Ja mislio Emko pise s mobitela, pa napravio gresku u kucanju.

Cuj zabremedet... u kojoj vukojebini postoji ta rijec i sta znaci?
izvinjavamo se mi iz ovih vukojebina sto gadimo vase usi tako tesko probavljivim rijecima, a ako bi bili ljubazni da nam kazete iz koje se vi vilojebine javljate?
:lol:
nebogori
Posts: 681
Joined: 20/05/2019 10:23

#131 Re: Ulje u rezervar

Post by nebogori »

Travnički Noćni Šetač wrote:
nebogori wrote: u diskusiji u kojoj bakir emko bitanga i ne znam ko jos pominje dragona i ja se ukljucim u pricu o njemu ti meni spominjes da nisam spreman procitati sta drugi govore?

ajmo pokusati na ovaj nacin
krene tema o hitleru i neko pomene da je mrzio jevreje drugi pomene da je mrzio novu umjetnost treci nesto trece i ti bi te forumase kritikovao jer je hitler jednom pomogao da starica predje peko ceste
da napomenem hitlera niko ne poznaje al svi pricaju negativno o njemu
Na taj način ne želim ni da pokušavam, prvi put ću iskoristiti ovu riječ na forumu jer nisi obazriv na koji način komuniciraš, primjer ti je vrlo glup, i to naturanje izmišljenih izjava šta bih ja rekao u hipotetičkoj situaciji koju si ti zamislio je samo dokaz moje tvrdnje da ste spremni da uradite sve samo da zagadite ovaj forum, iako nikakve osnove nemaš da pomisliš da bih ja tako nešto rekao i da bih uopše učestovovao u takvoj temi ...
...
Naša diskusija je završena...
sasvim nebitno
ti branis dragona iz nekih tebi poznatih razloga sto je sasviim ok
al ne mozes nas da kazem napadati sto govorimo istinu o tom istom dragonu sta je bio i kakav je sada
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#132 Re: Ulje u rezervar

Post by Bakir1 »

Travnički Noćni Šetač wrote:
Ok... ne možeš prihvatam...
...
Mada mi je nejasno... kažeš da JA pišem o negativnim mišljenjima koja nemaju veze sa Dragonom, a ipak gore formiraš svoje mišljenje o meni na bazi mog mišljenja o Dragonu.... koje nisi čuo jer JA pričam o forumu a TI o Dragonu...
...
Prvi put čitam tvoje diskusije u ovoj formi... moram priznati da ih ne shvatam ali je realno moguće da je do mene...
konkretno vezano za mene sta?
o cemu ti pricas?
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#133 Re: Ulje u rezervar

Post by Travnički Noćni Šetač »

nebogori wrote: sasvim nebitno
ti branis dragona iz nekih tebi poznatih razloga sto je sasviim ok
al ne mozes nas da kazem napadati sto govorimo istinu o tom istom dragonu sta je bio i kakav je sada
Izmišljaš da branim Dragona... ja pričam o ponašanju foruma
izmišljaš da postoje neki meni poznati razlozi... postoje razlozi koje sam naveo gore i poznati su svima koji hoće da pročitaju...
a mogu vas napadati potpuno identično kako vi napadate druge... zašto bi vi mogli nekoga napadati a ja ne ?
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#134 Re: Ulje u rezervar

Post by Travnički Noćni Šetač »

Bakir1 wrote:
Travnički Noćni Šetač wrote:
Ok... ne možeš prihvatam...
...
Mada mi je nejasno... kažeš da JA pišem o negativnim mišljenjima koja nemaju veze sa Dragonom, a ipak gore formiraš svoje mišljenje o meni na bazi mog mišljenja o Dragonu.... koje nisi čuo jer JA pričam o forumu a TI o Dragonu...
...
Prvi put čitam tvoje diskusije u ovoj formi... moram priznati da ih ne shvatam ali je realno moguće da je do mene...
konkretno vezano za mene sta?
o cemu ti pricas?
Pa odgovorio sam na tvoju izjavu... cijenim te ko kvalitetnog forumaša pa ovo gore što si mi rekao nisam uspio da shvatim...
User avatar
konektovan
Posts: 40618
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#135 Re: Ulje u rezervar

Post by konektovan »

Bakir1 wrote:
Entropio wrote:
Throttle wrote:heboga trunje sta znaci zabremedet, u svakom postu neko napisao :lol:
Ja mislio Emko pise s mobitela, pa napravio gresku u kucanju.

Cuj zabremedet... u kojoj vukojebini postoji ta rijec i sta znaci?
izvinjavamo se mi iz ovih vukojebina sto gadimo vase usi tako tesko probavljivim rijecima, a ako bi bili ljubazni da nam kazete iz koje se vi vilojebine javljate?
:lol:
Evo, ja kao istoćnjak mogu potvrditi da se u nasem selu ta rijec koristi, stari, mati, ,dedo a.r , nana a.r i drugi i znaci interesantno, tako su mene naucili...
U Sarajevu je takodjer u upotrebi, evo i Visoko je potvrdilo poznavanje te rijeci.. :mrgreen:
nebogori
Posts: 681
Joined: 20/05/2019 10:23

#136 Re: Ulje u rezervar

Post by nebogori »

Travnički Noćni Šetač wrote:
nebogori wrote: sasvim nebitno
ti branis dragona iz nekih tebi poznatih razloga sto je sasviim ok
al ne mozes nas da kazem napadati sto govorimo istinu o tom istom dragonu sta je bio i kakav je sada
Izmišljaš da branim Dragona... ja pričam o ponašanju foruma
izmišljaš da postoje neki meni poznati razlozi... postoje razlozi koje sam naveo gore i poznati su svima koji hoće da pročitaju...
a mogu vas napadati potpuno identično kako vi napadate druge... zašto bi vi mogli nekoga napadati a ja ne ?
mi pricamo ono sto je istina i sto imaju dokazi za to
sam dragon i njegovi postovi na internetu pokazuju sta je bio juce i sta pokusava biti danas
ne izmisljam ja nista nego svako nase negativno misljenje o dragonu ti pripisujes tome da mi nesto pljujemo i zelimo ocrniti njega a sam govoris ne znas kakav je bio ranije
to svoje pokusavas zamotati u pricu da pricas o forumu i forumasima a ne o dragonu
to sto uradi jednu pozitivnu stvar ne ogradjuje ga od ostalih negativnih stvari koje uradi a ti ne mozes da shvatis da mi ne podcjenjujemo tu pozitivnu stvar sto neko uradi nego kritikujemo negativnu ne bi li ispravio da ta pozitivna bude prva koju ce neko vidjeti kod njega ili bilo koga
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#137 Re: Ulje u rezervar

Post by Bakir1 »

dobro konektovani znam ja za tebe kao i za sebe da si seljacina osiromasenog vokabulara, kod nas na tv-u ima viva best od 1999, toliko kasnimo :D
@travnicki
izvodis sebi poznate zakljucke zato sto nekoga znas licno.
nemam potrebu nikoga komentarisati i inace to ne radim i kajem se sto sam doticnog uzeo na tastaturu, ali mi nije jasno kako ti izvuce zakljucak usmjeren prema meni o ponasanju foruma koji nema veze sa doticnim.
User avatar
sime_cipol
Posts: 16313
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#138 Re: Ulje u rezervar

Post by sime_cipol »

Ja ne komentarisem Amera Miralema kao osobu. Ne poznajem ga. Možda je dobar kao covjek, kao drug, mozda pomaze sirotinji, filantrop, boli me neka stvar.

Komentarisem Dragona i njegove YT klipove.
Od frajera koji nije znao sta je torx dosli smo do glavnog mehanicara u boxu F1 tima.
Frajer prodaje ublehu, sarenu lazu, nesto sto nije. Ukratko, muda pod bubrege.
Kobejagi Tunira, a ustvari sve i jedan ozbiljan posao mu drugi urade.
Koristi tudje garaze, tudji alat, a predstavlja se aman. Cijeli njegov YT svijet i zivot je lazan.
Zamjeniti rucicu mjenjaca, ugraditi player zna svako, pa i onaj ko nema vozacku.
Frajer ne zna drzati kljuc u ruci, imam osjećaj da ce se povrijediti.
Posebna je prica voznja neregistriranih automobila, "testiranje" , pravljenje saobracajnih prekršaja i ostalo.
User avatar
Entropio
Posts: 7808
Joined: 21/11/2010 21:49

#139 Re: Ulje u rezervar

Post by Entropio »

konektovan wrote:
Bakir1 wrote: izvinjavamo se mi iz ovih vukojebina sto gadimo vase usi tako tesko probavljivim rijecima, a ako bi bili ljubazni da nam kazete iz koje se vi vilojebine javljate?
:lol:
Evo, ja kao istoćnjak mogu potvrditi da se u nasem selu ta rijec koristi, stari, mati, ,dedo a.r , nana a.r i drugi i znaci interesantno, tako su mene naucili...
U Sarajevu je takodjer u upotrebi, evo i Visoko je potvrdilo poznavanje te rijeci.. :mrgreen:
Tacno sam znao da ste je vi istocnjaci donijeli i sad prodajete ovdje kao da je to neka autohtona rijec u nasem jeziku. Cuj u Sarajevu je u upotrebi... jeste mozda sad, kad dominirate. :D
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#140 Re: Ulje u rezervar

Post by Bakir1 »

evo ja nisam istocnjak, ustolicila mi se loza preko 300 godina u Visokom, ali dobro Visoko i jest svakako vukojebina jel da :D
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#141 Re: Ulje u rezervar

Post by Travnički Noćni Šetač »

nebogori wrote:
ne izmisljam ja nista nego svako nase negativno misljenje o dragonu ti pripisujes tome da mi nesto pljujemo i zelimo ocrniti njega a sam govoris ne znas kakav je bio ranije
Mogu li ponoviti svoju izjavu po šesti put ali zaista da zamolim sve da je pročitaju onako kako piše:

Priča o Dragonu u ovoj temi, a koju nisam JA počeo je meni samo povod da komentarišem forum NEVEZANO samo i uopšte za Dragona... da li se može prihvatiti da u mojim izjavama mislim na forum i na sve što sam do sada vidio a vidio sam kako se negativne priče šire kao šumski požar i kako se forumaši takmiče ko će više ocrniti/podjebavati/ismijati nekoga, ČAK i kada ne znaju o kome se radi, čak i kada tema kao što je i ova skrene od podjebavanja onoga ko je nešto pitao na nekoga sasvim desetoga...
...
nebogori
Posts: 681
Joined: 20/05/2019 10:23

#142 Re: Ulje u rezervar

Post by nebogori »

sime_cipol wrote:Ja ne komentarisem Amera Miralema kao osobu. Ne poznajem ga. Možda je dobar kao covjek, kao drug, mozda pomaze sirotinji, filantrop, boli me neka stvar.

Komentarisem Dragona i njegove YT klipove.
Od frajera koji nije znao sta je torx dosli smo do glavnog mehanicara u boxu F1 tima.
Frajer prodaje ublehu, sarenu lazu, nesto sto nije. Ukratko, muda pod bubrege.
Kobejagi Tunira, a ustvari sve i jedan ozbiljan posao mu drugi urade.
Koristi tudje garaze, tudji alat, a predstavlja se aman. Cijeli njegov YT svijet i zivot je lazan.
Zamjeniti rucicu mjenjaca, ugraditi player zna svako, pa i onaj ko nema vozacku.
Frajer ne zna drzati kljuc u ruci, imam osjećaj da ce se povrijediti.
Posebna je prica voznja neregistriranih automobila, "testiranje" , pravljenje saobracajnih prekršaja i ostalo.
e upravo ovo je poenta i onda kazu forumasi su spremni samo ocrniti osobu
pa ovakvu osobu i treba ocrniti makar moj mrtvi otac to radio iz groba
Throttle
Posts: 13003
Joined: 10/06/2016 12:35

#143 Re: Ulje u rezervar

Post by Throttle »

Izgleda da je "zabremedet" zapelo negdje kod Kaknja posto do Zenice nije doslo :mrgreen:
Barem ja do sad nisam cuo, al eto, nauci se svasta
User avatar
Entropio
Posts: 7808
Joined: 21/11/2010 21:49

#144 Re: Ulje u rezervar

Post by Entropio »

sime_cipol wrote: Od frajera koji nije znao sta je torx dosli smo do glavnog mehanicara u boxu F1 tima.
Frajer prodaje ublehu, sarenu lazu, nesto sto nije. Ukratko, muda pod bubrege.
Pa sta ako nije znao sta je torx? Naucio je. To svi ostali rodjeni pametni? Trebao je ostati na tom istom nivou?

Ono sto je tebi sarena laza, nekome nije. Ja ga ne pratim, pogledao sam par videosa, ali lik ce uskoro imati 100k pretplatnika, tako da je ocigledno nasao svoju publiku. To cuniranje i te gluposti su svakako sranje... lik kupio nekog Subarua i unakazio ga nekakvim prepravkama, a u komentarima ta publika pise kako je beton, kako super izgleda... stvar ukusa.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#145 Re: Ulje u rezervar

Post by amar1994 »

serem im se na ukus :lol:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#146 Re: Ulje u rezervar

Post by Bakir1 »

@edoze :D
u brnjicu, tamo su lektori sprijecili prodor :lol:
User avatar
konektovan
Posts: 40618
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#147 Re: Ulje u rezervar

Post by konektovan »

Dragon je Hana Hadziavdagic bh tuning scene... :mrgreen:
nebogori
Posts: 681
Joined: 20/05/2019 10:23

#148 Re: Ulje u rezervar

Post by nebogori »

Travnički Noćni Šetač wrote:
nebogori wrote:
ne izmisljam ja nista nego svako nase negativno misljenje o dragonu ti pripisujes tome da mi nesto pljujemo i zelimo ocrniti njega a sam govoris ne znas kakav je bio ranije
Mogu li ponoviti svoju izjavu po šesti put ali zaista da zamolim sve da je pročitaju onako kako piše:

Priča o Dragonu u ovoj temi, a koju nisam JA počeo je meni samo povod da komentarišem forum NEVEZANO samo i uopšte za Dragona... da li se može prihvatiti da u mojim izjavama mislim na forum i na sve što sam do sada vidio a vidio sam kako se negativne priče šire kao šumski požar i kako se forumaši takmiče ko će više ocrniti/podjebavati/ismijati nekoga, ČAK i kada ne znaju o kome se radi, čak i kada tema kao što je i ova skrene od podjebavanja onoga ko je nešto pitao na nekoga sasvim desetoga...
...
mozes ti ponoviti i 106i put kad neces da prihvatis da mi negativno govorimo o covjeku za kojeg znamo i imaju dokazi za to sto pisemo
da nije tako naslo bi se bar dvoje da napisu pa nije to tako kako pisete i sl pa bi se tu moglo govoriti e vidis ovi zele samo da ocrne covjeka
sutra da neko o tebi pocne pricati vidi supka snima sirotinju koja mora ovako voziti i sl siguran sam da bi dosta ljudi stalo u tvoju odbranu

u tome je poenta a ti pocni pisati tekst i sedmi put ako ne shvatas o cemu se ovdje govori
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#149 Re: Ulje u rezervar

Post by Bakir1 »

Entropio wrote: videosa, .
jel se tako moderno kaze u koljevci da uvrstim u rijecnik :D
nebogori
Posts: 681
Joined: 20/05/2019 10:23

#150 Re: Ulje u rezervar

Post by nebogori »

Entropio wrote:
sime_cipol wrote: Od frajera koji nije znao sta je torx dosli smo do glavnog mehanicara u boxu F1 tima.
Frajer prodaje ublehu, sarenu lazu, nesto sto nije. Ukratko, muda pod bubrege.
Pa sta ako nije znao sta je torx? Naucio je. To svi ostali rodjeni pametni? Trebao je ostati na tom istom nivou?

Ono sto je tebi sarena laza, nekome nije. Ja ga ne pratim, pogledao sam par videosa, ali lik ce uskoro imati 100k pretplatnika, tako da je ocigledno nasao svoju publiku. To cuniranje i te gluposti su svakako sranje... lik kupio nekog Subarua i unakazio ga nekakvim prepravkama, a u komentarima ta publika pise kako je beton, kako super izgleda... stvar ukusa.
poenta je ako ne znas sta je torx ne glumis facu da si neki strucnjak gdje je znanje sta je torx da kazemo osnova

ne mogu ja nikome glumiti hakera a ne znam copy/paste uraditi
i kad naucim to uraditi ne svrstava me to u hakere
Post Reply