Ulaz u svijet resellinga/preprodaje

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
romanista1
Posts: 19
Joined: 05/01/2022 01:39

#1 Ulaz u svijet resellinga/preprodaje

Post by romanista1 »

Pozdrav, imam dva,tri pitanja pa ko pomogne hvala unaprijed. 🙂

Trenutno zivim i radim u BiH, pa bi pored posla volio se baviti preprodajom markirane robe (dobrih kopija, outleta itd.)
Nedavno sam ugledao reklamu na instagramu gdje momci nude uvod u taj sidejob, ubace te u discord grupu i tu imas dobavljace za sve marke, sad nisam bas siguran kako to ide, uglavnom platis clanstvo 50e, jednom samo i tjt. Legit su, fakat ima zadovoljne raje, tipa narucis kopiju tn patika 30e i preprodas. Robu koju narucujes preko njih, kako vec ide, dodje za par dana, iz koje drzave ne znam..
Da li vi znate site gdje se moze narucivati,nabavljati ta roba pa da se radi reselling preko OLXa..
Hvala, valjda sam bio dovoljno jasan 😅
HelaS
Posts: 5670
Joined: 22/09/2018 13:21

#2 Re: Ulaz u svijet resellinga/preprodaje

Post by HelaS »

romanista1 wrote: 23/03/2024 09:08 Pozdrav, imam dva,tri pitanja pa ko pomogne hvala unaprijed. 🙂

Trenutno zivim i radim u BiH, pa bi pored posla volio se baviti preprodajom markirane robe (dobrih kopija, outleta itd.)
Nedavno sam ugledao reklamu na instagramu gdje momci nude uvod u taj sidejob, ubace te u discord grupu i tu imas dobavljace za sve marke, sad nisam bas siguran kako to ide, uglavnom platis clanstvo 50e, jednom samo i tjt. Legit su, fakat ima zadovoljne raje, tipa narucis kopiju tn patika 30e i preprodas. Robu koju narucujes preko njih, kako vec ide, dodje za par dana, iz koje drzave ne znam..
Da li vi znate site gdje se moze narucivati,nabavljati ta roba pa da se radi reselling preko OLXa..
Hvala, valjda sam bio dovoljno jasan 😅
Ti bi to radio legalno, ili ilegalno?

Ti tvoji momci sa Instagrama, trguju legalno ili ilegalno?

Porez, npr, da ili ne....
Post Reply