Ukraden Golf 5 crni

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#1 Ukraden Golf 5 crni

Post by Eshek »

Ode bibi!

Golf 5 crne boje su mi digli u noći sa Petka na Subotu na Ciglanama. Auto ima 4 vrata, nije "napucano".

Inače prepoznatljivo po drečavo žutim presvlakama sjedišta. Vjerovatno su auto parkirali negdje u Sarajevu i uklonili elemente po kojima se može prepoznati (promijenili tablice, uklonili presvlake).

Hvala svima koji pročitaju!
User avatar
mayab
Posts: 27025
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#2 Re: Ukraden Golf 5 crni

Post by mayab »

JBGa, jel imao ikakvu zastitu :?:
User avatar
memlija
Posts: 884
Joined: 16/02/2008 11:14
Location: ubehutan u lavirintu...

#3 Re: Ukraden Golf 5 crni

Post by memlija »

ne zna čovjek šta bi rekao.....burazu su klepili četvorku prošle godine (nije je našao :| )
naoružaj se strpljenjem, ne hiti i razmotri sve opcije....policiji odmah javi, otidji do Lukavice malo po njihovim parkinzima, po tržnim centrima (našim i njihovim), pogotovu po novogradnjama...špartaj i što više razglasi i to je to...pa ako bude, bude...
jaranu mi isto tako prije dvije maznuli pasata 2 i našao ga negdje u Lukavici na nekom od ovih parkinga uz novogradnju...
drugi slučaj, maznut golf 2 ispod prozora, odmah frajer obavijestio policiju i nadju auto to jutro u PC-u u saradnji sa njihovom policijom :thumbup:
obavijestim raju da malo otvore oči ovih dana....
sretno...
p.s. jesu li alu ili čelične felge?
User avatar
olensoner
Posts: 1149
Joined: 24/01/2008 19:34

#4 Re: Ukraden Golf 5 crni

Post by olensoner »

Daj jos podataka, kakve oznake ima TDI, FSI..., felge kakve su itd. ko zna mozda ga neko uprati.
Ghostbusters
Posts: 61
Joined: 19/09/2009 19:35

#5 Re: Ukraden Golf 5 crni

Post by Ghostbusters »

Daj ako imas sliku i reg broj po cijeli dan tutnjam po gradu i van pa moze se desiti da ga i vidimo negdje.
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#6 Re: Ukraden Golf 5 crni

Post by Eshek »

Hvala na volji da pomognete.

Golf 5, crne boje, ima 4 vrata, obične alu-felge. Na gepeku ima oznaka "TDI". Auto je imalo drečavo žute presvlake na sjedištima. Reg. br. O83-E-267

Vjerovatno su auto parkirali negdje u Sarajevu i uklonili elemente po kojima se može prepoznati (promijenili tablice, uklonili presvlake).

AUTO IMA OŠTEĆENJE BLIZU BRAVE NA PREDNJIM LIJEVIM VRATIMA!

Našao sam na internetu fotografiju auta koje identično izgleda kao moje, vo j ispod:

Image
Last edited by Eshek on 09/04/2011 09:18, edited 1 time in total.
User avatar
Abu FEED el-Castro
Posts: 1655
Joined: 19/04/2006 11:41
Location: BH Teheran

#7 Re: Ukraden Golf 5 crni

Post by Abu FEED el-Castro »

Bitnije od auta je u tim momentima sacuvati svoje zivce! Daj sve od sebe da ga nadjes i radi kao da ces ga naci ali pripremi se kao da je to zavrsena prica. Znam sve sam to prosao.
Nek ti je dragi Bog na pomoci. Lopovima i zlim donosiocima zakona koji lopovluke omogucuju ruke se osusile!
Teufik
Posts: 4839
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#8 Re: Ukraden Golf 5 crni

Post by Teufik »

Majku im lopovsku!!!

Zelim ti svu srecu u pronalasku tvog ljubimca.
colt
Posts: 1016
Joined: 11/10/2007 00:19

#9 Re: Ukraden Golf 5 crni

Post by colt »

mayab wrote:JBGa, jel imao ikakvu zastitu :?:
User avatar
Gile Šampion
Posts: 639
Joined: 24/08/2007 22:57

#10 Re: Ukraden Golf 5 crni

Post by Gile Šampion »

Ne reče jel imao ikakvu zaštitu?
Ghostbusters
Posts: 61
Joined: 19/09/2009 19:35

#11 Re: Ukraden Golf 5 crni

Post by Ghostbusters »

Evo citam da su vratili nekom automobil pa sam se ponadao da nije tvoj a ako nije nadam se da ce i tebi ovako vratiti..
Image
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#12 Re: Ukraden Golf 5 crni

Post by Eshek »

Auto nije imalo nikakvu zaštitu...
User avatar
daxon
Posts: 1590
Joined: 13/12/2010 12:10

#13 Re: Ukraden Golf 5 crni

Post by daxon »

Dosta raskrsnica u gradu i svi izlazi iz grada su pokriveni kamerama za nadzor saobraćaja, probaj dobiti uvid u snimke kamera za određeni vremenski period u kom misliš da je ukraden.
Znam za slučaj kad je u jednoj noći otprilike u isto vrijeme ukradeno 7 komada novijih vozila renault (očito dobro organizovana akcija), zanimljivo je da u tom periodu kad su vozila ukradena postoji rupa u nadzornim kamerama, tj. pola sata kamere nisu radile, prema nekim saznanjima vozila su utovarena na labudicu i odvezena.
U svakom slučaju, raspitaj se kod policije šta je sa snimcima nadzornih kamera, da li su pregledavali te snimke ili ih nije briga, ako ništa drugo pregledom tih snimaka možeš znati je li auto još u gradu ili su ga izvukli.
User avatar
dingosp0
Posts: 822
Joined: 19/07/2010 14:29
Location: Sarajevo

#14 Re: Ukraden Golf 5 crni

Post by dingosp0 »

djes brate bez zastite...
nadam s da ces ga naci...i ako nadjes...odmah Zeder, META (ako mozes) i neki alarm...
User avatar
A-R-N-I
Posts: 599
Joined: 14/02/2007 00:06
Location: Sarajevo

#15 Re: Ukraden Golf 5 crni

Post by A-R-N-I »

daxon wrote:Dosta raskrsnica u gradu i svi izlazi iz grada su pokriveni kamerama za nadzor saobraćaja, probaj dobiti uvid u snimke kamera za određeni vremenski period u kom misliš da je ukraden.
Znam za slučaj kad je u jednoj noći otprilike u isto vrijeme ukradeno 7 komada novijih vozila renault (očito dobro organizovana akcija), zanimljivo je da u tom periodu kad su vozila ukradena postoji rupa u nadzornim kamerama, tj. pola sata kamere nisu radile, prema nekim saznanjima vozila su utovarena na labudicu i odvezena.
U svakom slučaju, raspitaj se kod policije šta je sa snimcima nadzornih kamera, da li su pregledavali te snimke ili ih nije briga, ako ništa drugo pregledom tih snimaka možeš znati je li auto još u gradu ili su ga izvukli.
hahahaahah, te kamere su posluzile samo da se maznu pare na tenderu za nabavku istih...., ah da i kao usputna stanica za vrane... kakva policija i pregledavanje snimaka.
vanjki
Posts: 1789
Joined: 26/10/2006 17:37

#16 Re: Ukraden Golf 5 crni

Post by vanjki »

Uvijek mi je zao ljudi kojima je marnuto auto....Jos ako je neko digao kredit pa kupio,uzas...Kada bi ufatio nekog da mi krade auto mislim da bi ga na smrt prebio....Joj takve lopove treba vjesat..Najgore sto policija sve zna a nista ne cini..Kada su imenovali Lukaca bio sam optimistican da ce krenuti u borbu sa automafijom ali nista do sada....Drzim ti fige brate,da ga nadjes :( :(
User avatar
Don Zivconi
Posts: 1242
Joined: 08/03/2011 09:09
Location: Pitaj Druga TiTa

#17 Re: Ukraden Golf 5 crni

Post by Don Zivconi »

Bilo bi mi drago da nađes auto ali bice teško. Pokušaj u Dobrinji IV pregledati parkinge možda čak i one garaže na sprat, Trebević i Lukavicu obavezno ali naravno i kod nas pogledaj. Mislim da ovo ide sve preko Vraca u RS. I moj ti je savjet ako ga i vratiš odmah ga prodaj i kupi nešto što se ne krade, bolje se voziti autom koje se ne krade nego se voziti taxijem i tražiti ukradeno....

Sretno u traženju a naravano obratiću i ja pažnju kao i svi koji su pročitali ovo
immuno
Posts: 2018
Joined: 07/04/2010 11:05

#18 Re: Ukraden Golf 5 crni

Post by immuno »

pomoc ti nemogu nikako al ti zelim svu srecu da ga nadjes.....uh kakav je gadan osjecaj kad vidis da ga nema... :sad:
vnm
Posts: 1478
Joined: 08/07/2008 01:28

#19 Re: Ukraden Golf 5 crni

Post by vnm »

mojem kolegi su mahnuli passata na ciglanama tamo nekada oko nove godine ako se ne varam. nasao ga u sumi negdje na palama, raskupusanog totalno. ne govorim ti ovo da te demoralisem, nego posto je i tebi na ciglanama nestao golf, pa su sanse dobre da su to isti likovi koji hapaju da bi skinuli sa njega dijelove koji ih zanimaju.
User avatar
Tranquilizer
Posts: 1865
Joined: 04/06/2010 10:34
Contact:

#20 Re: Ukraden Golf 5 crni

Post by Tranquilizer »

Eshek wrote:Auto nije imalo nikakvu zaštitu...

e brate baš maler, pa gdje ceš takvo auto bez zaštite ostavljati... :shock:

hajde neka ti je sa srecom da ga nadješ, vjerovatno ce te zvati da im platiš uskoro.... :sad:
Rottweiler
Posts: 578
Joined: 27/01/2007 08:37

#21 Re: Ukraden Golf 5 crni

Post by Rottweiler »

UH, mame im lopovske.
Imao sam tu "srecu" da se susretnem sa lopovima na djelu, naime. Prije tri godine sam bio u Sarajevu na godisnjem, dodjem kuci oko ponoci i parkiram se zadnji u avliji, jer inace su uvijek 4 auta parkirana mi u dvoristu, obicno budem zadnji, no tu noc me zadesilo da budem prvi u koloni :D
Ujutru oko cca. 4:15 me budi zena i kaze otjerase nam lopovi auto, ja onako mahmuran iza sna ustajem, pokrijem sina dekom, jer kontam da me budi da djete pokrijem :D, zena opet malo glasnije, bolan pusti djete sad, ode nam auto, eh onda i ja sebi dodjem. Izadjem na terasu, na prvom spratu odem na kraj terase, pogledam dole, njih dvojica jedan samara nesto oko brave, a drugi mu svjetli nekakvom malom baterijom, malo nize od kuce, nekih 20 metara parkiran mercedes 124-orka, ugasena svjetla i ceka ih treci. Bio mi bas sjeb zesci, kontam mozda imaju utoku, ako sta kazem pucace budale pa ode glava zbog auta, pa se lijepo odmaknem do balkonsih vrata i dreknem se, stari ponesi pistolj, lopovi u avliji, njih dvojica ko brzi gonzalesi preko ograde u auto, stari u gacama leti sa pistoljem i tako mi izmaknuse, situacija jebena a usput i malo smijesna bila. Dosla murija oko 6 ih ja zovno da dodju na nagovor rodjaka. Kaze mi drot, ma trebo si mozda pucati, ali u noge, jer da ga ubijes odrobijo bi za ubistvo (jebemti taki zakon, ubijes lopova na kucnom pragu, umjesto ordena dobijes zatvorsku kaznu).
U svemu tome najveci crnjak je da su bili veoma hrabri lopovi, jer su dvije noci kasnije ponovo dosli, samo sto sam bio budan, a komsinica preko puta ih vidjela ispod garaze, kako se laganini privlace autu, pa me nazvala i ja ovaj put izletio spreman sa utokom, ali su oni bili jos spreminiji i ovaj put su bjezali preko ograde a ja nisam znao bi li se smijo ili bi plakao. Jeben godisnji do bola.

A imam dobrog prijatelja iz Buca Potoka, on je prije par godina bio za novu godinu kod kuce, pa mu neki balavci iz kosiluka htjeli dignuti auto, u neko aksamsko doba, on i buraz izletili, i on zapuco iz automatske u zrak da ih zastrasi, a jednog je i uhatio, odlezo u muriji 15 dana zbog ilegalnog posjedovanja oruzja, a taj kojeg je uhvatio istu noc pusten kuci, pa mogu jos jednom reci, jebemti zakon i drzavu koja ga je pisala.

PS. Sretno u pronalasku golfa prijatelju ;)
User avatar
Tercius
Posts: 1572
Joined: 21/01/2011 19:51

#22 Re: Ukraden Golf 5 crni

Post by Tercius »

Sva auta novije proizvodnje, a pogotovo iz programa WV, AUDI, BMW, se izvlace iz grada i po nekom defaultu auto koje ukradu veceras iskoriste za prevoz naredni put.Sretno.
mahalas505
Posts: 2783
Joined: 08/10/2005 09:13

#23 Re: Ukraden Golf 5 crni

Post by mahalas505 »

Rottweiler wrote:UH, mame im lopovske.
Imao sam tu "srecu" da se susretnem sa lopovima na djelu, naime. Prije tri godine sam bio u Sarajevu na godisnjem, dodjem kuci oko ponoci i parkiram se zadnji u avliji, jer inace su uvijek 4 auta parkirana mi u dvoristu, obicno budem zadnji, no tu noc me zadesilo da budem prvi u koloni :D
Ujutru oko cca. 4:15 me budi zena i kaze otjerase nam lopovi auto, ja onako mahmuran iza sna ustajem, pokrijem sina dekom, jer kontam da me budi da djete pokrijem :D, zena opet malo glasnije, bolan pusti djete sad, ode nam auto, eh onda i ja sebi dodjem. Izadjem na terasu, na prvom spratu odem na kraj terase, pogledam dole, njih dvojica jedan samara nesto oko brave, a drugi mu svjetli nekakvom malom baterijom, malo nize od kuce, nekih 20 metara parkiran mercedes 124-orka, ugasena svjetla i ceka ih treci. Bio mi bas sjeb zesci, kontam mozda imaju utoku, ako sta kazem pucace budale pa ode glava zbog auta, pa se lijepo odmaknem do balkonsih vrata i dreknem se, stari ponesi pistolj, lopovi u avliji, njih dvojica ko brzi gonzalesi preko ograde u auto, stari u gacama leti sa pistoljem i tako mi izmaknuse, situacija jebena a usput i malo smijesna bila. Dosla murija oko 6 ih ja zovno da dodju na nagovor rodjaka. Kaze mi drot, ma trebo si mozda pucati, ali u noge, jer da ga ubijes odrobijo bi za ubistvo (jebemti taki zakon, ubijes lopova na kucnom pragu, umjesto ordena dobijes zatvorsku kaznu).
U svemu tome najveci crnjak je da su bili veoma hrabri lopovi, jer su dvije noci kasnije ponovo dosli, samo sto sam bio budan, a komsinica preko puta ih vidjela ispod garaze, kako se laganini privlace autu, pa me nazvala i ja ovaj put izletio spreman sa utokom, ali su oni bili jos spreminiji i ovaj put su bjezali preko ograde a ja nisam znao bi li se smijo ili bi plakao. Jeben godisnji do bola.

A imam dobrog prijatelja iz Buca Potoka, on je prije par godina bio za novu godinu kod kuce, pa mu neki balavci iz kosiluka htjeli dignuti auto, u neko aksamsko doba, on i buraz izletili, i on zapuco iz automatske u zrak da ih zastrasi, a jednog je i uhatio, odlezo u muriji 15 dana zbog ilegalnog posjedovanja oruzja, a taj kojeg je uhvatio istu noc pusten kuci, pa mogu jos jednom reci, jebemti zakon i drzavu koja ga je pisala.

PS. Sretno u pronalasku golfa prijatelju ;)
Moze li mi iko naci argument da se ne isplati biti lopov u ovakvoj drzavi? :bih: :dance:

P.S. Takodjer, nek je s srecom u pronalasku, trebat ce ti, nemoj ocekivati previse od policije.
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#24 Re: Ukraden Golf 5 crni

Post by Eshek »

Ma i ne očekujem, zato se i javljam ovdje :D
cranberries
Posts: 594
Joined: 02/04/2010 15:19
Location: Earth

#25 Re: Ukraden Golf 5 crni

Post by cranberries »

Nadam se da ces ga pronaci druze, imam novo auto i vjeruj da strepim kada ga negdje ostavim na nesigurno.

Puno srece
Post Reply