UKINUT PRIPRAVNICKI STAZ ZA MEDICINSKO OSOBLJE NA KCUS???

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply
Sociolog

UKINUT PRIPRAVNICKI STAZ ZA MEDICINSKO OSOBLJE NA KCUS???

Post by Sociolog » 04/03/2016 21:17

Pozzdravljam, Postovanje... mislim da je korektna tema... i meritorna... Ima vec neko vrijeme kako predajem na Kcus, da staziram kao zdrastveni radnik...danas nam rece sestra Sadeta, koja je zaduzena za nas staziste, na Klinici za glanduralnu i onkološku kliniku..da se POTPUNO UKIDA STAŽIRANJE NA KCUS-u.... Pa jednostavno pitanje..ako može bez trolla- i zezancije i zafrkancije na odgovorima... gdje mi možemo iz Kantona Sarajevo.. stažirati/volontirati kao zdrastveno osoblje???

Kcus-NE MOŽEMO, Opšta Bolnica-NE možemo...??

Ako ima iko korektan, čestit odgovor...Hvala svima, lijep pozz

Nisrin

Re: UKINUT PRIPRAVNICKI STAZ ZA MEDICINSKO OSOBLJE NA KCUS???

Post by Nisrin » 05/03/2016 11:46

Sociolog wrote:Pozzdravljam, Postovanje... mislim da je korektna tema... i meritorna... Ima vec neko vrijeme kako predajem na Kcus, da staziram kao zdrastveni radnik...danas nam rece sestra Sadeta, koja je zaduzena za nas staziste, na Klinici za glanduralnu i onkološku kliniku..da se POTPUNO UKIDA STAŽIRANJE NA KCUS-u.... Pa jednostavno pitanje..ako može bez trolla- i zezancije i zafrkancije na odgovorima... gdje mi možemo iz Kantona Sarajevo.. stažirati/volontirati kao zdrastveno osoblje???

PO privatnim klinikama? Ovdje ce unistiti sve sto se moze/ne moze unistiti...nazalost!!!
Ganjaj ti vani da ides, pa staziraj vani!

Sociolog

Re: UKINUT PRIPRAVNICKI STAZ ZA MEDICINSKO OSOBLJE NA KCUS???

Post by Sociolog » 05/03/2016 11:52

Nisrin wrote:
Sociolog wrote:Pozzdravljam, Postovanje... mislim da je korektna tema... i meritorna... Ima vec neko vrijeme kako predajem na Kcus, da staziram kao zdrastveni radnik...danas nam rece sestra Sadeta, koja je zaduzena za nas staziste, na Klinici za glanduralnu i onkološku kliniku..da se POTPUNO UKIDA STAŽIRANJE NA KCUS-u.... Pa jednostavno pitanje..ako može bez trolla- i zezancije i zafrkancije na odgovorima... gdje mi možemo iz Kantona Sarajevo.. stažirati/volontirati kao zdrastveno osoblje???

PO privatnim klinikama? Ovdje ce unistiti sve sto se moze/ne moze unistiti...nazalost!!!
Ganjaj ti vani da ides, pa staziraj vani!
hvala, ganjam vani..ali svi traze pripravnicki staz

Post Reply