Ukinut HRT2

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

eeeeeee
Posts: 750
Joined: 02/01/2006 00:06

#1 Ukinut HRT2

Post by eeeeeee »

Ukinut je HRT2 na HS kablovskoj TV i to izgleda ne samo za vrijeme svjetskog prvenstva vec za stalno kao alternativa ponuden je "mocan program KISS televizije" nema sta svaka vam cast...

Imamo li mi kako korsnici kablovske televizije ikakava prava ili nam jedino preostaje da i dalje gledamo Ž i KLJ kanale europske produkcije i placamo 11.50KM pretplate???
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#2

Post by karanana »

jao pedera pederskih. pa sto ne ukinu i hrt1 i stave tv jablanicu. jebem vam mater. ali nije to ni HS-ova krivica nego supaka iz nase televizije, ljubomorni supci, sto ne uradite nesto da popravite kvalitetu svog programa a ne da gasite konkurenciju. pusite mi ga. necu placati pretplatu za rtv servis. nek mi iskljuce telefon. ionako mi fiksni telefon nicemu ni ne sluzi. milane trivicu, popusi ga goranu milicu.
neutral
Posts: 400
Joined: 22/01/2006 21:44

#3

Post by neutral »

I preko digitalne Tv "Elob" se ne moze gledati HRT2 od prije par sati....vec neki cudni kanala sa spotovima...
nidll
Posts: 162
Joined: 04/12/2005 19:35

#4

Post by nidll »

lol sta je ovo ba ...ubacili neke spance sto sviraju 24h :D ( Radio TV ) :D
H
Posts: 255
Joined: 14/02/2006 14:20
Location: SA

#5

Post by H »

Jel' se može fakat nekome žaliti?! Ako su već primorani da ne prikazuju utakmice, nije uredu da skroz isključuju program?! U ponudi koju su davali sa ugovorom fino je bila ponuđena lista programa, a sad mijenjaju kako hoće. :-?
User avatar
daduli_sa
Posts: 2039
Joined: 02/04/2005 23:16
Location: Sarajevo

#6

Post by daduli_sa »

Je li radi visoki predstavnik subotom?!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
SiSaJuMe
Posts: 983
Joined: 27/10/2005 12:24

#7

Post by SiSaJuMe »

daduli_sa wrote:Je li radi visoki predstavnik subotom?!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Subotom radi od 9 do 12 sati :D
MRAVOJED
Posts: 5224
Joined: 03/12/2003 00:00
Location: temple of vtec

#8

Post by MRAVOJED »

evo ja ću vam govoriti šta se dešava na terenu :D vodi engleska jedan nula
HuLYGaN
Posts: 76
Joined: 30/01/2006 14:31
Location: Sarajevo

#9

Post by HuLYGaN »

kako to, ne samo za vrijeme svjetskog!!! jel to sigurno, da se odma odjavim
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#10

Post by iceman ze »

sta hvali spanskoj muzici...... :D
MRAVOJED
Posts: 5224
Joined: 03/12/2003 00:00
Location: temple of vtec

#11

Post by MRAVOJED »

ništa :D ima manjka jedno f i viška h i v :D
Im4U
Posts: 55
Joined: 16/08/2005 22:40

#12

Post by Im4U »

hehe nama u bihacu ne treba ni kablovska iako je imamo :-)

znaju ljudi da bi dzabe iskljucili posto program mozemo pratiti i bez kablovske :roll:

uh da vidite koliko bolje na hrt2 vode svjetsko, ima nova reklama karlovačkog :D da se upisas

na kraju kaze : SVI SMO MI HRVATI :D WTF :-)
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#13

Post by mostarac »

Im4U wrote:hehe nama u bihacu ne treba ni kablovska iako je imamo :-)

znaju ljudi da bi dzabe iskljucili posto program mozemo pratiti i bez kablovske :roll:

uh da vidite koliko bolje na hrt2 vode svjetsko, ima nova reklama karlovačkog :D da se upisas

na kraju kaze : SVI SMO MI HRVATI :D WTF :-)
a zasto se vi ne pripojite Hrvatskoj da ovde manje smrdi :roll:
Im4U
Posts: 55
Joined: 16/08/2005 22:40

#14

Post by Im4U »

hehe :-)

zato sto smo mi bosanci a ne hrvati 8)
FAtka
Posts: 135
Joined: 18/04/2006 23:40

#15

Post by FAtka »

Im4u ne rendajse... i ja sam drzavljanka BiH pa ipak vishe gledam strane kanale zato sto su bolji ...od nashih samo postanem depresivna...hrt2 je 107 puta bolji od FTV-a.
vratili su ga i neka su...
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#16

Post by debela »

FAtka wrote:vratili su ga i neka su...
ko ga je vratio i gdje? kod mene (hs) nema vise ni kisa, samo snijeg.
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#17

Post by HomeArt »

Pa jel oni (HS) fakat kontaju da smo mi kreteni? Jedini kanal koji se placa na njihovoj kablovskoj je HRT i sad ga hoce ukinuti.
Sve osim HRT-a su besplatni kanali koje nam naplacuju 12KM :x :x :x
zach
Posts: 100
Joined: 01/03/2002 00:00
Location: Sarajevo

#18

Post by zach »

www.elob.ba wrote:CIJENJENI KORISNICI
OVOM PRILIKOM VAS ŽELIMO OBAVJESTITI DA SMO NA OSNOVU DOGOVORA I ODLUKE PREDSTAVNIKA HRVATSKE RADIO TELEVIZIJE, REGULATORNE AGENCIJE ZA KOMUNIKACIJE BIH I ODAŠILJAČI I VEZE D.O.O. (OIV) PRIMORANI IZ NAŠE PROGRAMSKE SHEME IZUZETI PROGRAM HRT 2.

ISTOVREMENO, OBAVJEŠTAVAMO VAS DA HRT 1 OSTAJE U PROGRAMSKOJ SHEMI, A DA ĆEMO HRT 2 ŠTO BRŽE BUDEMO MOGLI ZAMIJENITI ADEKVATNIM TV KANALOM, KOJI ĆE, NADAMO SE, BITI JEDNAKO ZANIMLJIV KAO I OSTALI TV KANALI KOJE ELOB NUDI U SVOJOJ PROGRAMSKOJ SHEMI.

UJEDNO, SA ZADOVOLJSTVOM VAM SAOPŠTAVAMO DA STE NAPRAVILI PRAVI IZBOR KAD STE IZABRALI ELOB DIGITALNU I KABLOVSKU TELEVIZIJU, JER ĆEMO, U SKLADU SA NAŠOM OBAVEZOM, ALI I POSLOVNOM POLITIKOM, EMITIRATI PROGRAM BOSANSKOHERCEGOVAČKIH JAVNIH EMITERA. DAKLE, KAKO SMO I NAJAVLJIVALI, PREKO ELOBA ĆE TE MOĆI PRATITI SVJETSKO NOGOMETNO PRVENSTVO!

HVALA NA RAZUMJEVANJU I POVJERENJU!

bice krvi :x
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#19

Post by Stitch__ »

:x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x

sve po spisku :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
User avatar
dexcox
Posts: 385
Joined: 06/12/2004 11:06

#20

Post by dexcox »

sad sledam ma hayatu foemulu i nemogu da vjerujem kako neko moze bit tako glup komentator... pa covjek petlja jezikom isto ko da je popio... a veci je glupan onaj koji ga je tu postavio .... i nisam cuo da se pojavio novi vozac sumaer... :lol:
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#21

Post by Stitch__ »

duel schumachera i raikkonena, vjerovatno dva buduca kupska kupski klupsko kupse klupska kolege :x :x :x :x i ja to trebam slusat :x :x :x
HuLYGaN
Posts: 76
Joined: 30/01/2006 14:31
Location: Sarajevo

#22

Post by HuLYGaN »

Hoce li HRT2 biti isključen i poslije prvenstva? :x
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#23

Post by Stitch__ »

HuLYGaN wrote:Hoce li HRT2 biti isključen i poslije prvenstva? :x
hoce :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#24

Post by horns&drums »

Jaoooooo pa ovo je fakat smijesno vise...

Sreca imam digitalnu satelitsku, samo sto je opet moram s vikendice vuci i tanjir i sve... oooo mater im jebem

Naserem vam se u usta i drzavi i drzavnom uredjenju i kompletnoj BH televiziji sa svim pratecim urednicima, novinarima i cistacicama :x :x :x :x :x
User avatar
Truba
Posts: 81759
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#25

Post by Truba »

zamjena je kiseljačka TV koja reemituje OBN :D:D:D
Post Reply