Ujeo me rodjeni kucni ljubima!!!

Za sve koji vole ta divna stvorenja...

Moderator: anex

User avatar
febo_acm
Posts: 10239
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#51 Re: Ujeo me rodjeni kucni ljubima!!!

Post by febo_acm »

koker118 wrote:Imam kokera,muzijaka 2 godine. I pas je uzasno agresivan ujeda me samo kada treba da mu radim nesto tipa da mu stavim kremu u oci zbog konjuktivitisa,ili da mu cistim usi ... ujeda me tada i ujeda me kada ga udarim kao kaznu za nesto.
Sad ja uoste ne mislim da je problem DO MENE jer sam pre njega imala pitbulla 15 godina pas ni jedan jedini put zalajao na mene nije...mogla sam da ga koljem mislim da me nebi ujeo..a pre tog pitbulla sam imala dogo argentino 10 godina isto znaci u zivotu me nije ujeo,zalajao,zarezao al bas nista..a nasao je koker od 15 kila da me krvnicki ujeda...nije razmazen od malena je dobijao batine,dobili smo ga sa 2 meseca i tad je poceo da ispoljava agresivnost i uvek bi ga udarila i rekla mu NE ili FUJ TO ali posle svakog mog udarca bilo da je ruka ili da su novine on je rezao na mene i krenuo da me ujede jer sam ja njega udarila. I onda bi opet dobio batine jer hoce da me ujede ali me i posle toga ujede znaci to je bilo otprilike ja ga udarim ujede me,udarim ga ujede me,udarim ga ujede me i tako u nedogled...nepoverljiv je prema ljudima i hoce da napadne..i sad ima jak konjuktivitis a neda mi da mu mazem oci i sad ne znam sta cu raditi ali osecam da mi se blizi nervni slom. Imala sam pre njega 2 'opasne' rase i nikada nisu ni zarezali na mene niti me ujeli .. lepo kazu otrov se cuva u malim bocicama
A ovom mom kokeru je izgleda takva genetika,jer ovo nije normalno vise
Imaš li ti neko pitanje ili to onako sa rajom da podlijeliš? :D
User avatar
avetinja
Posts: 31430
Joined: 19/07/2014 13:31

#52 Re: Ujeo me rodjeni kucni ljubima!!!

Post by avetinja »

new_jazzWa wrote:E da...I to se dogodilo...I ne trazim opravdanje,jasno je sve iz vremenskih prognoza.Ali nije to jedini problem.Moj Max ima 4,5 godine i testisi mu se nikad nisu spustili...Veterinari su rekli da to nije razlog da "ne postane tata",
ali ima i druga strana medalje-po onome sto znam,testisi kad su napolju,normalno se hlade,a njegova su unutra,i samo mu stvaraju jos vecu nervozu po ovim vrucinama...Da ne spominjem poddlaku...Ono sto me zanima je-koliko kosta kastracija? I koliko bi pomogla u tome da bude makar malo manje agresivan...Kad ga covjek vidi reko bi melem,a ono lav pravi...PS-kad sam nabavljala psa,jedan uzgajivac mi je reko da ne uzimam kokera jer su "neotesani,bezobrazni,previse svojeglavi",ali sta cu kad ih volim??? Hvala unaprijed...
Dobro su ti i rekli. Taj pas je nepredvidljivi od žene u PMS-u. :D
User avatar
febo_acm
Posts: 10239
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#53 Re: Ujeo me rodjeni kucni ljubima!!!

Post by febo_acm »

Ovaj post koji je quotan je postan prije 7 godina :D
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#54 Re: Ujeo me rodjeni kucni ljubima!!!

Post by salik79 »

Bezbel je onog koknula, a rodila novog. :D
User avatar
avetinja
Posts: 31430
Joined: 19/07/2014 13:31

#55 Re: Ujeo me rodjeni kucni ljubima!!!

Post by avetinja »

Neka se osviježi da ljudi vide sa kojom rasom imaju posAla. :D
Post Reply