Uhapšen Naser Orić!

Post Reply
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66194
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#1726 Re: Uhapšen Naser Orić!

Post by _BataZiv_0809 »

Tomahawk11 wrote:
Zato sto je kompleksas. Kako drugacije nazvati to spinovanje o ljudima sa odredjenog podrucja? I ne, to nije uvreda, nego fakt. Imas kompleks prema necemu, sta si nego kompleksas.
Nije me ponio animozitet, nego ne mogu price o vecoj i manjoj vrijednosti. Neko je Bogom dan, a neko drugi je zadnja rupa na svirali. Zasto? Ja tako rekao. My ass.
Svjestan sam ja da ima svakakvih vukojebina po Bosni, pa tako i po istocnoj. Al opet, ne treba generalizirati. Ne dolaze svi iz nekih zabacenih Cekrcica negdje iz Maglica, sa granice Crne Gore. Ima ljudi kojih bi se mnoge Sarajlije postidjele.
Ali da ne duljimo o tome. Prica se potegla oko toga ko je veci i bolji borac bio. Ovi iz Krajine sve Rambo do Ramba. Gorazdani se krili po podrumima cijeli rat. Tako ispade. Ne valja to, ruzno pravo, znamo da je Gorazde cijeli rat bilo opkoljeno.
Papak je papak, rodio se na Bascarsiji ili u Cekrcicima. Ne varim tu kompleks pricu, takav sam.
Okej ja ne bih vise o PM-u, to ti sa njim raspravi ako se ima sta raspravljati.

Bice da se ti i ja u nacelu slazemo samo drukcije prezentujemo. Naime, niko nije rekao da su ljudi iz odredjenog podrucja po defaultu dobri ili losi. To je glupost i generalizacija.

Nego zavisno od uslova u kojima su rasli i formirali se, ljudi imaju predispoziciju da budu ovakvi ili onakvi.

Dakle niko mjestom rodjenja ili odrastanja nije predodredjen na kulturu, cojstvo, junastvo ili pak na osobine suprotne nabrojanim. Sa druge strane postoji nesto sto se zove vjerovatnoca.

Sta ti mislis kakve predispozicije ima dijete koje sada raste i ide u skolu u Kandaharu, a sta njegov vrsnjak iz Luksemburga?

Ni sam ne volim malogradjanstinu i to pozivanje na pretke ili mjesto rodjenja kao na neki aureol svetosti. Hiljadu puta sam o tome pisao na ovom forumu. Opet sam svjestan da nije isto rasti i formirati se u Sarajevu i u nekoj vukojebini gdje je bog rekao laku noc.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1727 Re: Uhapšen Naser Orić!

Post by Tomahawk11 »

_BataZiv_0809 wrote:
Okej ja ne bih vise o PM-u, to ti sa njim raspravi ako se ima sta raspravljati.

Bice da se ti i ja u nacelu slazemo samo drukcije prezentujemo. Naime, niko nije rekao da su ljudi iz odredjenog podrucja po defaultu dobri ili losi. To je glupost i generalizacija.

Nego zavisno od uslova u kojima su rasli i formirali se, ljudi imaju predispoziciju da budu ovakvi ili onakvi.

Dakle niko mjestom rodjenja ili odrastanja nije predodredjen na kulturu, cojstvo, junastvo ili pak na osobine suprotne nabrojanim. Sa druge strane postoji nesto sto se zove vjerovatnoca.

Sta ti mislis kakve predispozicije ima dijete koje sada raste i ide u skolu u Kandaharu, a sta njegov vrsnjak iz Luksemburga?

Ni sam ne volim malogradjanstinu i to pozivanje na pretke ili mjesto rodjenja kao na neki aureol svetosti. Hiljadu puta sam o tome pisao na ovom forumu. Opet sam svjestan da nije isto rasti i formirati se u Sarajevu i u nekoj vukojebini gdje je bog rekao laku noc.
Eto, vidis kako sve nadodje :thumbup:
Nemam sta dodati na ovo.
PM72
Posts: 17782
Joined: 30/04/2012 16:54

#1728 Re: Uhapšen Naser Orić!

Post by PM72 »

Okej ja ne bih vise o PM-u, to ti sa njim raspravi ako se ima sta raspravljati.

Bice da se ti i ja u nacelu slazemo samo drukcije prezentujemo. Naime, niko nije rekao da su ljudi iz odredjenog podrucja po defaultu dobri ili losi. To je glupost i generalizacija.

Nego zavisno od uslova u kojima su rasli i formirali se, ljudi imaju predispoziciju da budu ovakvi ili onakvi.

Dakle niko mjestom rodjenja ili odrastanja nije predodredjen na kulturu, cojstvo, junastvo ili pak na osobine suprotne nabrojanim. Sa druge strane postoji nesto sto se zove vjerovatnoca.

Sta ti mislis kakve predispozicije ima dijete koje sada raste i ide u skolu u Kandaharu, a sta njegov vrsnjak iz Luksemburga?

Ni sam ne volim malogradjanstinu i to pozivanje na pretke ili mjesto rodjenja kao na neki aureol svetosti. Hiljadu puta sam o tome pisao na ovom forumu. Opet sam svjestan da nije isto rasti i formirati se u Sarajevu i u nekoj vukojebini gdje je bog rekao laku noc.
Dobar!

Ja bih dodao još i ovo pa da završim sa istočnjacima.Zadnji put sam zaplakao prije nešto više od 20 godina kad mi je jaran poginuo.Bio istočnjak.Ukopao sam pola familije,maltene nisam iz kabura izlazio spuštajući voljene ali me taj šveđanin ili istočnjak tako dotukao da mi je i sad loše kad se sjetim trenutka njegove smrti.Volio sam ga kao brata a djelili smo svaki zalogaj,cigaru ili lijep trenutak.Sa rođenim bratom nisam bio tako blizak i dobar...
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#1729 Re: Uhapšen Naser Orić!

Post by KB9 »

i sta bi, jeste osporili orica ko velikana rata?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66194
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#1730 Re: Uhapšen Naser Orić!

Post by _BataZiv_0809 »

PM72 wrote:Dobar!

Ja bih dodao još i ovo pa da završim sa istočnjacima.Zadnji put sam zaplakao prije nešto više od 20 godina kad mi je jaran poginuo.Bio istočnjak.Ukopao sam pola familije,maltene nisam iz kabura izlazio spuštajući voljene ali me taj šveđanin ili istočnjak tako dotukao da mi je i sad loše kad se sjetim trenutka njegove smrti.Volio sam ga kao brata a djelili smo svaki zalogaj,cigaru ili lijep trenutak.Sa rođenim bratom nisam bio tako blizak i dobar...
PM :thumbup: :bih:

Sto ih zoves Svedjanima :D
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#1731 Re: Uhapšen Naser Orić!

Post by Fudo387 »

Edin H. wrote:
Tomahawk11 wrote:Pa i ova prica da su sati odlucivali da li ce Gorazde pasti....tacno je to, samo treba vidjeti ko je odlucivao o tome, Gorazdani i izbjeglice iz okolnih krajeva sigurno nisu o tome odlucivali.
Jes, eto na Krajini su cetnici polomili zube, a na Gorazdu nisu. Sto rece relativno, mora da si i tamo bio, pa sve znas. Treba imati malo i stida. Ja ne bih mogao reci da su jedni bolji u odnosu na druge, a borili se i jedni i drugi protivi istog neprijatelja. A sigurno da su Krajisnici bili naoruzaniji od gorazdanske enklave.
Ali kome to pricati, kad vidis kako covjek generalizuje....cuj najgori istocnjaci i Sarajlije, a ovi drugi sto su pokupili sve lose od istocnjaka :-) to nema zdrave veze s pamecu.
Dobar covjek je dobar covjek, odakle god da je. A dobrih i losih ljudi ima i u Krajini, Tuzli, Gorazdu, Mostaru, Sarajevu. To sto se neko nadje, pa na osnovu viceva o Focacima donosi sud, to mi je u rangu pitanja jednog Crnogorca kao niste vi Bosanci glupi kao sto se prica u vicevima. Kazem mu ja, pa sta si ti mislio :D
Sta me briga kakav je ko covjek samo neka se nauce radu, redu i poretku, te prije dolaska u Sarajevo rade sa lektorom, da ne zavijaju, te ne koriste jezicke konstrukcije iz zavicaja. :izet:
Jezicke probleme ce najbolje savladati tako sto ce natrpati puna usta kospica i ispljuvati sve zivo oko sebe dok sastave par slogova. :D
Svi trebaju da se nabiju u Sarajevo, ja u istocnoj Bosni u danasnjim uslovima ne bih zivio kad bi mi platili samo da budem tamo i nista zivo ne radim. Treba neko da citav zivot izigrava glinenog goluba pa da mu ti i pm kazete, e bravo, sadi si pravi patriota. Kurko, haj' ti malo tamo pa javi kakav je osjecaj zivjeti u tom brlogu okruzen vampirima.
PM72
Posts: 17782
Joined: 30/04/2012 16:54

#1732 Re: Uhapšen Naser Orić!

Post by PM72 »

Đe si Fudara :mrgreen:

Malo je degutantno biti načelnik opštine Srebrenica a imati kuću u Vogošći u kojoj živiš od petka do ponedjeljka.Ko vikendaš.Vrlo je ružno unovčiti svoje mrtve i izigravati žrtvu,napraviti u Sarajevu dvije kuće,izdavati ih strancima,imati primanja od nekoliko hiljada KM- voziti džipove a trpati nos u sve što se mrda i nametati mišljenje o svemu i svačemu a imaš pet zuba u glavi,taman koliko i razreda...itd,itd...a da nije toga - moja persona ne bi rekla riječ protiv ljudi sa tog kraja.

A istočnjake zovemo šveđani jer su plave kose i rumeni...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1733 Re: Uhapšen Naser Orić!

Post by Tomahawk11 »

Jos jedan stereotip. Cuj plave kose i rumeni :mrgreen:
A cuo sam za to svedjani, ali nisam znao da je zato. Jasno je na sta se aludira :wink:
To ko kad su mene u Spaniji '97. pitali znam li upaliti svjetlo, imamo li saltere :run: :roll:
Neznanje ili malogradjanstvo....ne znam sta bi covjek trece na takve stavove.
User avatar
relativno84
Posts: 15332
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#1734 Re: Uhapšen Naser Orić!

Post by relativno84 »

PM72 wrote:Đe si Fudara :mrgreen:

Malo je degutantno biti načelnik opštine Srebrenica a imati kuću u Vogošći u kojoj živiš od petka do ponedjeljka.Ko vikendaš.Vrlo je ružno unovčiti svoje mrtve i izigravati žrtvu,napraviti u Sarajevu dvije kuće,izdavati ih strancima,imati primanja od nekoliko hiljada KM- voziti džipove a trpati nos u sve što se mrda i nametati mišljenje o svemu i svačemu a imaš pet zuba u glavi,taman koliko i razreda...itd,itd...a da nije toga - moja persona ne bi rekla riječ protiv ljudi sa tog kraja.

A istočnjake zovemo šveđani jer su plave kose i rumeni...

Hahaha a dusa draga nas rambo postenjacina, borio se, krvario sad ga niko ne pita nista pa mu malo frka, joj pa zato ima forum da podijelis s nama jos malo svoji kompleksaskih stavova prozetih krajnje primitivnim pogledima :-)

Durakovic zivi i radi tamo tako da to sto govoris je cista laz, to si mogao pisati u ranijim periodima Malkica i kompanije. Ali vazno je srati mozda neko i popusi laz.

Unovciti svoje mrtve kazes :? Munira ti je bolna tacka :-) Ako imas omladine u kuci pogledaj ih dobro pa se zapitaj koliko kuca, auta i para vrijede tebi. Mozda shvatis da neke stvari nije moguce zamijeniti, jos jednom pokazujes koliko si frustriran svojim polozajem ali to nije razlog da tako pises o zrtvama genocida jer prelazis svaku mjeru.

Mnogi su se ugradili u tu tragediju a da nikada tamo nisu ni bili, tako da vrlo je jadno pricati o tome na takav nacin. Ali eto tebe dusa boli sto nisi faktor koji odlucuje i koga se pita bilo sta :roll:
User avatar
alijagoro
Posts: 3333
Joined: 06/03/2008 18:02

#1735 Re: Uhapšen Naser Orić!

Post by alijagoro »

Tomahawk11 wrote:Jos jedan stereotip. Cuj plave kose i rumeni :mrgreen:
A cuo sam za to svedjani, ali nisam znao da je zato. Jasno je na sta se aludira :wink:
To ko kad su mene u Spaniji '97. pitali znam li upaliti svjetlo, imamo li saltere :run: :roll:
Neznanje ili malogradjanstvo....ne znam sta bi covjek trece na takve stavove.
Pusti PM-a on bez trokadera ne smije dalje od carsije :D
PM72
Posts: 17782
Joined: 30/04/2012 16:54

#1736 Re: Uhapšen Naser Orić!

Post by PM72 »

relativno84 wrote:
PM72 wrote:Đe si Fudara :mrgreen:

Malo je degutantno biti načelnik opštine Srebrenica a imati kuću u Vogošći u kojoj živiš od petka do ponedjeljka.Ko vikendaš.Vrlo je ružno unovčiti svoje mrtve i izigravati žrtvu,napraviti u Sarajevu dvije kuće,izdavati ih strancima,imati primanja od nekoliko hiljada KM- voziti džipove a trpati nos u sve što se mrda i nametati mišljenje o svemu i svačemu a imaš pet zuba u glavi,taman koliko i razreda...itd,itd...a da nije toga - moja persona ne bi rekla riječ protiv ljudi sa tog kraja.

A istočnjake zovemo šveđani jer su plave kose i rumeni...

Hahaha a dusa draga nas rambo postenjacina, borio se, krvario sad ga niko ne pita nista pa mu malo frka, joj pa zato ima forum da podijelis s nama jos malo svoji kompleksaskih stavova prozetih krajnje primitivnim pogledima :-)

Durakovic zivi i radi tamo tako da to sto govoris je cista laz, to si mogao pisati u ranijim periodima Malkica i kompanije. Ali vazno je srati mozda neko i popusi laz.

Unovciti svoje mrtve kazes :? Munira ti je bolna tacka :-) Ako imas omladine u kuci pogledaj ih dobro pa se zapitaj koliko kuca, auta i para vrijede tebi. Mozda shvatis da neke stvari nije moguce zamijeniti, jos jednom pokazujes koliko si frustriran svojim polozajem ali to nije razlog da tako pises o zrtvama genocida jer prelazis svaku mjeru.

Mnogi su se ugradili u tu tragediju a da nikada tamo nisu ni bili, tako da vrlo je jadno pricati o tome na takav nacin. Ali eto tebe dusa boli sto nisi faktor koji odlucuje i koga se pita bilo sta :roll:
Svi gore pobrojani (naravno da mislim na klošara Malkića a ne Durakovića koji je :thumbup: ) su bili sponzori i odskočna daska za sve lopovluke i kriminal "heroja".Kad im na TV-u vidim face odmah se fatam daljinskog.Ja svoju borbu nigdje ne iznosim u prvi plan a borio sam se za čisti opstanak.Nisam ni za položaj ni za džipove ni za donacije.Više je "naša" bagra obrnula para na srebreničkoj tragediji nego čikaška mafija tokom prohibicije.I da ih veličam i poštujem? :lol: Svi koji ih ne veličaju i koji pominju nihove lopovluke i kriminal su kompleksaši,primitivci,lažovi i ljudi koji vrijeđaju žrtve genocida.E drago mi je što sam kopleksaš i primitivac i što ne moram ići po svoje mišljenje u centralu SDA ili kod seoskog hodže.
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#1737 Re: Uhapšen Naser Orić!

Post by Danguba »

khm...khm
User avatar
relativno84
Posts: 15332
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#1738 Re: Uhapšen Naser Orić!

Post by relativno84 »

PM72 wrote:Svi gore pobrojani (naravno da mislim na klošara Malkića a ne Durakovića koji je :thumbup: ) su bili sponzori i odskočna daska za sve lopovluke i kriminal "heroja".Kad im na TV-u vidim face odmah se fatam daljinskog.Ja svoju borbu nigdje ne iznosim u prvi plan a borio sam se za čisti opstanak.Nisam ni za položaj ni za džipove ni za donacije.Više je "naša" bagra obrnula para na srebreničkoj tragediji nego čikaška mafija tokom prohibicije.I da ih veličam i poštujem? :lol: Svi koji ih ne veličaju i koji pominju nihove lopovluke i kriminal su kompleksaši,primitivci,lažovi i ljudi koji vrijeđaju žrtve genocida.E drago mi je što sam kopleksaš i primitivac i što ne moram ići po svoje mišljenje u centralu SDA ili kod seoskog hodže.
Onda kazes imenom ko, sta i kako, a ne svi su isti. Previse generalizovanja skodi, jer tako odemo u pogresnom smjeru. Nasa bagra dobro rece, vjerujem da mislis na sarajlije i tuzlake prije svega, koji su obrtali pare par godina nakod sto se dogodio genocid, dok su jos ljudi davali, tad su istocnjaci bili pozelji, kad je prestalo da kapa onda smetaju :D Kasnije zbog malo glasova pustili su u svoj krug po mrvice odredjeni dio udruzenja, i to nije tajna. Ali to su zanemarive brojke.

Tema nije otvorena da se prica o Naserovom kriminalu koji postoji i koji je vise nego jasan. Ali kad kroz kriminal se pokusava umanjiti njegov ratni doprinos logicno je zakljuciti da su nekima proradili kompleksi. Cesto je po Sarajevu odes pa mu kazes sve sto te tisti i muci, ali jok lakse srati slovima jer forum trpi sve i nema posljedica.

Naravno da vrijedjas zrtve kad kazes da su istocnjaci unovcili mrtve, svako ima svoje ime pa lijepo napises ko je sta unovcio, jer trpati sve u isti kos samo pokazuje dodatnu vrstu kompleksa, nekako je jadno bas to citati, kao da ti je zao sto nisi i ti stigao sta unovciti.

Za SDA si se borio i to te sad maksimalo izjeda :lol: ali sta ces, ljudi znaju kako da se postave, tesko da hodza moze pomoci izgubljenima, a jos manje crvenim :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1739 Re: Uhapšen Naser Orić!

Post by Tomahawk11 »

Amidza od oca mi je izgubio sina. Dobio je odstetu xx hiljada KM. Hoce li to njemu vratiti sina? :roll: odvelo ga u KPZ Foca i poslije mu se gubi svaki trag. Momak od 16-17 godina :(
Da ne pricam o ljudima koji su izgubili citave familije.
Stvarno, sta pojedinci pisu :sad: jebo i pare i sve satisfakcije, ali treba se zabrinuti nad sobom zbog minoriziranja necije nesrece.
To sto neki politicari koriste zrtve za svoje namirivanje i svoje ciljeve, ne znaci da treba srati po cijelom narodu tog kraja.
PM72
Posts: 17782
Joined: 30/04/2012 16:54

#1740 Re: Uhapšen Naser Orić!

Post by PM72 »

zajednička osobina šovinističke i nacionalističke mafijaške stranke i njenih sljedbenika jeste laganje i podmetanje.Čitaj fino šta sam napisao ko je unovčio svoje mrtve.Ja se za SDA nikad nisam borio niti ću a ako ikad zaokružim tu stranku ili nekog u njoj - nek mi se ruka osuši.A što je najinteresantnije - nikad nisam bio ni crveni.Jasno i glasno kažem svoj stav a mani se šuplje priče kako je neko heroj na forumu i da nesmije reći nekom nešto u lice.Ovo je još i kulturno šta bih pojedincima rekao u facu.
PM72
Posts: 17782
Joined: 30/04/2012 16:54

#1741 Re: Uhapšen Naser Orić!

Post by PM72 »

Tomahawk11 wrote:Amidza od oca mi je izgubio sina. Dobio je odstetu xx hiljada KM. Hoce li to njemu vratiti sina? :roll: odvelo ga u KPZ Foca i poslije mu se gubi svaki trag. Momak od 16-17 godina :(
Da ne pricam o ljudima koji su izgubili citave familije.
Stvarno, sta pojedinci pisu :sad: jebo i pare i sve satisfakcije, ali treba se zabrinuti nad sobom zbog minoriziranja necije nesrece.
To sto neki politicari koriste zrtve za svoje namirivanje i svoje ciljeve, ne znaci da treba srati po cijelom narodu tog kraja.

Nisam mislio na tvog amidžu i slične slučajeve.Zna se vrlo dobro ko drma kojekakvim udruženjima i harči lovu.Sirotinja tu nema pristupa.Ja bih ukinuo sva boračka udruženja,finansiranje stranaka i kojekakvih udruženja žrtava iz budžeta države.rat je prošao prije 20 godina.Ko je invalid - treba se brinuti o njemu ali kvalitetno.A ovo po udruženjima i strankama bi rastjerao i još pozatvarao radi lopovluka i malverzacija.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1742 Re: Uhapšen Naser Orić!

Post by Tomahawk11 »

PM72 wrote:
Tomahawk11 wrote:Amidza od oca mi je izgubio sina. Dobio je odstetu xx hiljada KM. Hoce li to njemu vratiti sina? :roll: odvelo ga u KPZ Foca i poslije mu se gubi svaki trag. Momak od 16-17 godina :(
Da ne pricam o ljudima koji su izgubili citave familije.
Stvarno, sta pojedinci pisu :sad: jebo i pare i sve satisfakcije, ali treba se zabrinuti nad sobom zbog minoriziranja necije nesrece.
To sto neki politicari koriste zrtve za svoje namirivanje i svoje ciljeve, ne znaci da treba srati po cijelom narodu tog kraja.

Nisam mislio na tvog amidžu i slične slučajeve.Zna se vrlo dobro ko drma kojekakvim udruženjima i harči lovu.Sirotinja tu nema pristupa.Ja bih ukinuo sva boračka udruženja,finansiranje stranaka i kojekakvih udruženja žrtava iz budžeta države.rat je prošao prije 20 godina.Ko je invalid - treba se brinuti o njemu ali kvalitetno.A ovo po udruženjima i strankama bi rastjerao i još pozatvarao radi lopovluka i malverzacija.
Pa ti koji su se okoristili ili jos uvijek koriste su manjina na one koji su najvise stradali u proslom ratu.
To ti je nesto slicno kao i oni koji su se borili u ratu. Najmanje su ispostovani, a na scenu su stupili oni koji su dosli da pokupe kajmak i prime medalje.
Jbg, moj stari cijeli rat u rovu, isao i u diverzije, bio u situaciji da glavu izgubi jer su se nasli oni koji su bili pametniji, pa izdali....kad se sve zavrsilo, uniformu zamijenio radnim odijelom i vratio se u firmu u kojoj je i prije rata cijelo vrijeme radio. Dosli lopovi, pokrali, rasturili, morao uplatiti 2 godine staza da bi dobio penziju i to minimalnu. 40 godina staza, vojska, cin kapetana...ko te jebe. Sta ce, otisao covjek u Spaniju, ko da neko moze zivjeti od bijednih 300 i nesto KM.
Ja sam se na temu javio, jer me fakat pogodilo banaliziranje. Prvo o Naseru kao heroju svih Podrinjaca, pa onda i sva daljna generalizacija. Ali, nema to samo veze sa Podrinjcima, nego sa svim dobrim ljudima koji su propatili u ratu, a mnogi i dan danas jedu gorke lovorike. Na to sam slab i na to ne mogu da presutim.
PM72
Posts: 17782
Joined: 30/04/2012 16:54

#1743 Re: Uhapšen Naser Orić!

Post by PM72 »

Sve si to fino napisao i ja se slažem sa 99% napisanog.Može biti da je za sve podrinjce Naser heroj.Za mene nije i napisao sam zašto tako mislim.Imam pravo na svoj stav i mišljenje.
User avatar
relativno84
Posts: 15332
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#1744 Re: Uhapšen Naser Orić!

Post by relativno84 »

PM72 wrote:zajednička osobina šovinističke i nacionalističke mafijaške stranke i njenih sljedbenika jeste laganje i podmetanje.Čitaj fino šta sam napisao ko je unovčio svoje mrtve.Ja se za SDA nikad nisam borio niti ću a ako ikad zaokružim tu stranku ili nekog u njoj - nek mi se ruka osuši.A što je najinteresantnije - nikad nisam bio ni crveni.Jasno i glasno kažem svoj stav a mani se šuplje priče kako je neko heroj na forumu i da nesmije reći nekom nešto u lice.Ovo je još i kulturno šta bih pojedincima rekao u facu.
Znaci ne lazem, ti si tako napisao, mogao si dodati Munira ima to i to ali kako bi kraj tvog posta se uklapao u pljuvanje po svima, jer eto i ona je istocnjak, toliko o tome.
PM72 wrote:Vrlo je ružno unovčiti svoje mrtve i izigravati žrtvu,napraviti u Sarajevu dvije kuće,izdavati ih strancima,imati primanja od nekoliko hiljada KM- voziti džipove a trpati nos u sve što se mrda i nametati mišljenje o svemu i svačemu a imaš pet zuba u glavi,taman koliko i razreda...itd,itd...a da nije toga - moja persona ne bi rekla riječ protiv ljudi sa tog kraja.
Sljedbenik nikad bio, posebno ne onih koji su me prodali, i koji i dan danas vise mi prave stete od svih djikana zajedno. Ali mi je pun kurac vise te generalizacije vezane za zelene. Jedino oni losi svi ostali med i mlijeko, aha mozda neko to pusi ali na kraju dana sve je to isto smece. To nije suplja nego surova realnost, live te nema na mapi u bilo kakvom duelu s njim, tako da mozes samo ovdje srati u etapama, jer jedino tako imas hrabrosti reci nesto o njemu.
PM72
Posts: 17782
Joined: 30/04/2012 16:54

#1745 Re: Uhapšen Naser Orić!

Post by PM72 »

Sjaši - džaba ti kirija.I još nešto.Znaš kako ono kažu...te on a ti njega...
User avatar
relativno84
Posts: 15332
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#1746 Re: Uhapšen Naser Orić!

Post by relativno84 »

Mi istocnjaci nemamo tih homoseksualnih sklonosti, nije to jos doslo do nas, to prepustamo vama iz metropole, troca te ceka, ipak ste ratni drugovi.
PM72
Posts: 17782
Joined: 30/04/2012 16:54

#1747 Re: Uhapšen Naser Orić!

Post by PM72 »

relativno84 wrote:Mi istocnjaci nemamo tih homoseksualnih sklonosti, nije to jos doslo do nas, to prepustamo vama iz metropole, troca te ceka, ipak ste ratni drugovi.

Image

Vidiš kako ho'š slagat'.
Božo Vrećo - Foča.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1748 Re: Uhapšen Naser Orić!

Post by supercali »

Tomahawk11 wrote:Amidza od oca mi je izgubio sina. Dobio je odstetu xx hiljada KM. Hoce li to njemu vratiti sina? :roll: odvelo ga u KPZ Foca i poslije mu se gubi svaki trag. Momak od 16-17 godina :(
Da ne pricam o ljudima koji su izgubili citave familije.
Stvarno, sta pojedinci pisu :sad: jebo i pare i sve satisfakcije, ali treba se zabrinuti nad sobom zbog minoriziranja necije nesrece.
To sto neki politicari koriste zrtve za svoje namirivanje i svoje ciljeve, ne znaci da treba srati po cijelom narodu tog kraja.
to tvom amidzi ne vrijedi al nekima kao onoj muniri ocito vrijedi
njoj dobro ide sa dzipovima stanovima "platom" od par hiljada sve na osnovu gubitka sina dok iste majke srebrenice jel u tuzli ili gdje jos uvijek zive u nekom a la logoru tj izbjeglickom kampu koji je pravljen prije 20 godina
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1749 Re: Uhapšen Naser Orić!

Post by Tomahawk11 »

PM72 wrote:Sve si to fino napisao i ja se slažem sa 99% napisanog.Može biti da je za sve podrinjce Naser heroj.Za mene nije i napisao sam zašto tako mislim.Imam pravo na svoj stav i mišljenje.
Pa i ja sam to isto rekao, nema sanse da je za sve Podrinjce heroj u tom smislu u kojem se pise. Veci je heroj za Gorazde Zaim Imamovic nego Naser Oric, sto je i logicno, ipak je ovaj svoje kosti ostavio u odbrani Gorazda.
User avatar
relativno84
Posts: 15332
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#1750 Re: Uhapšen Naser Orić!

Post by relativno84 »

Al on je anam onaj :D a bgmi nit je plav jos manje rumen, nesto si ti to pomijesao, nikako se ne uklapa u tvoje standarde :oops:
Post Reply