Uhapšen Jovan Divjak - EDIT: OSLOBODJEN!!!

Post Reply
User avatar
Hemel
Posts: 6605
Joined: 08/11/2003 00:00
Location: prije i poslije tobe ista

#76 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by Hemel »

atko wrote:Dokle ce svijet trpiti zloupotrebe Srbije kad su u pitanju interpolove potjernice.

Ako gospodin Divjak ne bude imao bar x3 podrsku ko sto je imao Ganic e onda bolje nismo ni zasluzili ... :x
pusti vise i ganica i sve...ovo je nesto iznad svih prioriteta, ovo je simbol otora i odbrane...
ganica su pare i advokati vadili mjesecima...ne treba dozvoliti da i general cami u zatvoru cekajuci da se ove zavrzlame raspetljaju...

protestna nota bi trebala biti upozorenje prije otkazivanja gostoprimstva ambasadoru srbije... :x
User avatar
zeleni xy
Posts: 457
Joined: 22/03/2010 15:09
Location: Moja mahala tvojU jahala

#77 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by zeleni xy »

Srbija će opet sebi zabiti autogol i osramotiti se pred svjetskom javnošću kao i sa slučajevima Jurišić i Ganić gdje su lažnim dokazima pokušali da ih osude.
Žao mi je što general mora proći tu proceduru, nadam se da će ga osloboditi brže nego Ganića
User avatar
BHCluster
Posts: 23419
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#78 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by BHCluster »

A jete li vi stvarno mislili da ce Srbija ove crvene potjernice staviti van snage, pa oni ce gurati dok god ne izgube to je kod njih uvijek tako bilo a i bice!
User avatar
potočanka
Posts: 70840
Joined: 09/11/2008 20:38
Location: vjerna ŽEKIPA

#79 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by potočanka »

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

sve im po spisku :x
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#80 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by fixer »

Ovo je barem lako. Ukoliko te ne trazi Srbija kao da nisi ratovao. I traze generala kojeg youtube snimak moze odbraniti. :x
User avatar
RIZVA
Posts: 20762
Joined: 18/03/2007 15:18
Location: Sarajevo

#81 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by RIZVA »

Gadovi jedni
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#82 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by Co0l »

Mene da se pita ja bih odmah uhapsio ambasadora Srbije i sve djelatnike te ambasade koji imaju srbijansko drzavljanstvo pa nek onda dokazuju oni da nisu ratni zlocinci kao sto oni nase ljude prisiljavaju da mjesecima to dokazuju!Ne zanima me diplomatski imunitet!Dosta vise postupanja u rukavicama!Gamad samo zakon sile priznaje i sto si sa njima finiji oni sa tobom sve gori.
Nedavno kad su Gadafijevog sina uhapsili u Svicarskoj on je odmah bukvalno zarobio nekoliko svicarskih biznismena i zaprijetio svicarskoj vladi da se nece dobro provest ako mu ne puste sina i u roku od par sati je bio oslobodjen.Nema tu diplomatije i supljiranja,sila je najbolji diplomata!
Posto znam da kod nas niko nije spreman na takve drasticne poteze treba odmah sutra organizovati narod da od zore blokiraju pristup ambasadi Srbije u Sarajevu,blokirati im sva preduzeca za koja se zna da su u vlasnistvu biznismena iz Srbije,otici pred sjediste Pinka u Sarajevu i ne dat nikom da udje na posao a bojkot srbijanske robe da i ne spominjem!
A sve to fino prijavit u policiju da ne ispadne da su protesti nelegalni.
User avatar
blue_sky
Posts: 49306
Joined: 01/06/2009 15:51
Location: Mostar nije skutorija

#83 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by blue_sky »

Ako se i sada ushutimo i budemo ocekivali nesto od politike.....svaka nam cast, ne treba nam neprijatelj pored nas ovakvih.
User avatar
mavcs
Posts: 288
Joined: 06/03/2007 13:33
Location: Sa

#84 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by mavcs »

valterbranisarajevo wrote:GENERAL MORA IMATI NAJBOLJE ADVOKATE JOŠ VEČERAS-KAKO GOD...

Ja bih također zamolio da se ova tema ne pretvori, nedajbože, u neke izljeve mržnje prema srpskom narodu, kojem propada i naš dragi čika Jovo.Tako mu nećemo sigurno pomoći...

Mogu li naša raja u Beču stupiti u kontakt sa ambasadom i eventualno organizovati neku pravnu zaštitu, dok se naši ne oglase?
nažalost mržnja se rađa kao normalna reakcija , tj. rezultat uzasnog iskustva kao sto su genocid i zlocin koji pretrpiš. :sad: ali znamo na šta si ciljao s ovim ... :wink: :thumbup:

:bih: :bih:
User avatar
smak
Posts: 1918
Joined: 25/05/2010 18:18
Location: Pitcairn Islands

#85 Re: Uhapsen general Divjak!

Post by smak »

mayab wrote:Ha, ha , dakle Srbija i dalje piči po svome. :x
Predlažem totalni bojkot srbijanske robe :bih:
bojkot al fakat !

nemojte ljudi kupovati nista sto je kod njih proizvedeno mamu im ***** !
Jameka
Posts: 859
Joined: 25/04/2008 15:19

#86 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by Jameka »

Pa dokle vise, mater vam ..!!! :x
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#88 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by kamen spoticanja »

halooo,prekodrinske komsije...halo slusajte me dobro...mi cemo opet na ulice,opet cemo bojkotovati sve sto je doslo iz vase prokletije,opet cemo biti ko jedan dok jedan od nasih najvecih sinova ne dodje u seher Sarajevo...jer Bosna ne zaboravlja svoje najvece sinove...dobro me slusajte :x
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#89 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by Chmoljo »

valterbranisarajevo wrote:GENERAL MORA IMATI NAJBOLJE ADVOKATE JOŠ VEČERAS-KAKO GOD...

Ja bih također zamolio da se ova tema ne pretvori, nedajbože, u neke izljeve mržnje prema srpskom narodu, kojem propada i naš dragi čika Jovo.Tako mu nećemo sigurno pomoći...

Mogu li naša raja u Beču stupiti u kontakt sa ambasadom i eventualno organizovati neku pravnu zaštitu, dok se naši ne oglase?
:thumbup: :thumbup: :thumbup:

tačno. pozivi na nasilje i slične gluposti neće ništa promijeniti. protesti, organizovani, šta god se može, i dolazim i dovodim buljuk ljudi još...
User avatar
jutarnji
Posts: 2326
Joined: 08/04/2009 17:31

#90 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by jutarnji »

amortizer wrote:
zemomak wrote:za početak prekinut svaku vrstu odnosa sa srbijom...
Troglava azdaja da prekine, je li?
Ne mora troglava azdaha, a i nece sve da moze...
Za pocetak bi moglo bar na teritoriji Sarajeva, Zenice, Bihaca, Tuzle..itd, proglasiti personom non granta:
1. Tadic Borisa
2. Jeremic Vuka
3. Clanove vlade, skupstine, tuzilastva...svih drzavnih organizacija te civilizacijske drkotine.
4. Clanove Anusa
...
User avatar
BHCluster
Posts: 23419
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#91 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by BHCluster »

mavcs wrote:
valterbranisarajevo wrote:GENERAL MORA IMATI NAJBOLJE ADVOKATE JOŠ VEČERAS-KAKO GOD...

Ja bih također zamolio da se ova tema ne pretvori, nedajbože, u neke izljeve mržnje prema srpskom narodu, kojem propada i naš dragi čika Jovo.Tako mu nećemo sigurno pomoći...

Mogu li naša raja u Beču stupiti u kontakt sa ambasadom i eventualno organizovati neku pravnu zaštitu, dok se naši ne oglase?
nažalost mržnja se rađa kao normalna reakcija , tj. rezultat uzasnog iskustva kao sto su genocid i zlocin koji pretrpiš. :sad: ali znamo na šta si ciljao s ovim ... :wink: :thumbup:

:bih: :bih:

Nije mrznja prema srpskom narodu nego prema institucijama srpskim koje ovo sprovode!
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#92 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by The 51st State »

bitno je da je smail cekic debil u ocima nase kvaziintelektualne javnosti, a covjek je samo hronoloski poredao stvari kako jesu.
User avatar
valterbranisarajevo
Posts: 6780
Joined: 19/01/2003 00:00
Location: Titovo šeher Sarajevo
Contact:

#93 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by valterbranisarajevo »

Raja pritisnite ambasadu u Beču nedajte tom ambasadoru Harisu da spava. Neka traži rješenje angažuje advokate.. advokati su za sada najvažniji.....
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#94 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by JoseMujica »

užas :x ...ali dobar podsjetnik da rat nije završen

nažalost Jovo nema para ko Ganić da plaća advokate, a sumljam da ima pomoći od naših kloceva

predlažem da preko Sa-X oformimo fond za skupljanje pomoći za odbranu našeg generala...država mu sigurno pomoći neće, što znači da će biti prepušten u ruke socijalnih advokata.
emirbey_7
Posts: 86
Joined: 18/01/2011 15:12

#95 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by emirbey_7 »

Dabogda im se trag zatro.
User avatar
res publica
Posts: 788
Joined: 17/02/2011 21:49

#96 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by res publica »

Bosna i Hercegovina je po sličnoj ili istoj optužnici isporučila Tihomira Purdu Srbiji. Kako sad naći opravdanje za protivljenje isporuke Divjaka Srbiji? :!: :?:
User avatar
RIZVA
Posts: 20762
Joined: 18/03/2007 15:18
Location: Sarajevo

#97 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by RIZVA »

Iskreno se nadam da ce ga pustiti sto prije,Srbija se igra...al dzaba kad su nasi "pretpostavljeni" mlaki u pogledu ovoga svega
palermo
Posts: 22361
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#98 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by palermo »

Pa može li se odavde pozvati narod na ulice, pa vidjeli smo kakva čuda radi internet......
recto-verso
Posts: 998
Joined: 12/03/2008 16:03

#99 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by recto-verso »

res publica wrote:Bosna i Hercegovina je po sličnoj ili istoj optužnici isporučila Tihomira Purdu Srbiji. Kako sad naći opravdanje za protivljenje isporuke Divjaka Srbiji? :!: :?:
Niko nije Purdu isporucio, eto slobodan covjek kuci veceras dosao.
User avatar
valterbranisarajevo
Posts: 6780
Joined: 19/01/2003 00:00
Location: Titovo šeher Sarajevo
Contact:

#100 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by valterbranisarajevo »

General definitivno ne leži na parama i ako do toga dođe, a vlast ne reaguje moramo mu biti na usluzi novčano....Sramota sa skupljanjem priloga za Ilijinu odbranu se ne smije ponoviti. Ne smijemo opet pasti na ispitu..... :oops:
Post Reply