Uhapšen Jovan Divjak - EDIT: OSLOBODJEN!!!

Post Reply
User avatar
mavcs
Posts: 288
Joined: 06/03/2007 13:33
Location: Sa

#551 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by mavcs »

bojim se da protesti ispred ambasada nece doprinjeti pravom efektu. ispred drzavnih institucija ok. ali bas da budu masovni 100.000 ljudi iz svih krajeva BiH sto da ne ?? :-)
poenta je treba naci pravi, efikasni, inteligentni, dugorocni model borbe, jedan od pogodaka "drito u metu" je bojkot njihovih proizvoda. juce, sada i zauvijek. :wink:
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#552 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by veljaca »

japijem wrote:
veljaca wrote:
japijem wrote:nego zna li neko jesmo li mi raspisali tjeralicu za i jednim građanom srbije koji je bio upetljan u agresiju na bosnu, a bilo ih je na izvoz.
Jasta smo - sve kako da ne .... Nema potrebnog koncezusa po tim pitanjima :evil: ....

To bi trebo moći napraviti svaki od sudova, i za to ne bi trebo biti potreban konsenzus.
Jeli se zezas ili govoris ozbiljno ? Pa kod nas ni fudbal ne moze bez koncenzusa tri konstitutivna naroda .... a kamo li nesto u vezi nasih susjeda ....
Last edited by veljaca on 04/03/2011 11:10, edited 1 time in total.
EUROBIH
Posts: 1032
Joined: 03/09/2009 18:57

#553 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by EUROBIH »

Vitez Koja wrote:
EUROBIH wrote:onaj je 1992. govorio da za rat potrebno dvoje,
ok, oni tamo imaju VEKOVNI kontinuitet u tim rabotama
nažalost,od 1996 je potrebno troje za razbijanje ove zemlje-ne države!...e ovi treći će mu doći glave..
rješenje problema je tu blizu- u SARAJEVU, ne u beču i beogradu!
ganić i onaj tuzlak ilija bila je dovoljna pouka, a ministar sigurnosti sda-dobro sam napisao,ahmetović govori u intervjuu da ne bi preporučio odlazak pojedincima preko granice!!!-zna ministar da biće belaja,kakav savjet i preporuka i utjeha od dačićevog jarana

16. aprila kreće u srbiji dernek-stiropor revolucija,ul hrvatskoj odavno se zakuhalo..i večeras im je veselo..
..a mi našli glavnog krivca-u austrijancima1

JEBI GA-NAROD ZNA!!
Dodji do austrijske ambasade i poslije toga se moze ici dalje. Ne razumijem se u medjunarodno pravo, ali u Austriji je uhapsen. Takodje, ako se ispostavi da je krivica i u drugima, onda nije tesko otici i do tih drugih. Najbitnije je izaci i pokazati svoj stav, jer to je nas general zasluzio. Vjeruj mi, da je neko zakazao skup i u samom paklu isao bih i tamo, jer ne zelim da sutim i da trpim. Prvi korak koji trebamo uraditi za naseg JOVANA jeste da se skupimo na jedno mjesto. Nema pametovanja, ako su ljudi vec odredili da se ide ispred Austrijske ambasade, onda tamo da i idemo, jer to radimo radi JOVANA i nemamo vremena da gubimo oko utvrdjivanja koje kriv i gdje treba da idemo.
pa vatali bi njega na g.p. gradiška,orašju.... i po r.s.....ne treba mu evropa i beč.................čovjek je hodao po slobodnoj teritoriji kao i kljuić i ona mala ekipa patriota :thumbup: :thumbup: :thumbup: ---
p.s
najbolje bi bilo okupiti se pred ambasadom FBIH na marin dvoru :lol: :lol:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#554 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by Banksy »

Shaco wrote:
Vrisnite više, pička vam materina!

Uhapsili su NAŠEG generala. Nisu uhapsili ni Srbina, ni Bošnjaka, ni Hrvata, nego NAŠEG generala JOVU DIVJAKA. Bez Jove mnogi od vas danas ne bi bili niti živi, ni u prilici da saznaju da je prema Interpolovoj potjernici naručenoj iz Srbije, on večeras uhapšen u Beču.
Corto Maltese wrote:
Nema nikakve svrhe protestovati pred ambasadom Austrije.

Krivci za Jovino hapšenje su u Beogradu i u Sarajevu.

Treba napraviti lanac od Ambasade Srbije, preko Predsjedništva BiH, do Ministarstva Pravde BiH


I mirno i dostojanstveno im jebat mater, i jednima i drugima i trećima.
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#555 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by fixer »

Daj malo i vi smirite strasti. Odjednom, preko noci ne valja m-tel, a Sarajevo-x je najveci izdajnik. :shock:
Skoncentrisite se i saberite da pritisnemo ove na vlasti da napokon nesto ucine da ove otmice prestanu.
samo malo
Posts: 2313
Joined: 04/05/2009 13:50

#556 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by samo malo »

Ako je Jovan Divjak ratni zlocinac, onda stvarno...
User avatar
Boom71
Posts: 948
Joined: 26/08/2008 10:34
Location: Kovacici

#557 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by Boom71 »

teAMICA wrote:
veljaca wrote:Sve se ovo desava, a desava ce se i ubuduce - zbog nerada institucija Drzave Bosne i Heregovine ... Lijepo to rece sinoc prof. Ejup Ganic ....
Zato treba protestvovasti pred insitucijama Drzave Bosne i Hercegovine - a ne pred nekakvim ambasadama i tricama ...

:bih:
:thumbup:
Pa u tome je problem i korjen svih problema na svim frontovima!!!

Ogromna vecina onih koji se "pitaju" su obicni supljaci,nepismeni i primitivni,ne znaju niti zele sta da nauce...Jednostvano,nasu drzavu vode nevidjeni diletanti i ljudi ispodprosjecnog znanja i sposobnosti!

PS:dodje mi da se prof.Ganicu licno izvinim za sve ruzne stvari koje sam o njemu(samo) pomislio.
User avatar
mavcs
Posts: 288
Joined: 06/03/2007 13:33
Location: Sa

#558 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by mavcs »

neki wrote:Ne znam kome je smetao moj post pa je obrisan (kao i svi koji su ga citirali)...ja cu sliku postaviti ponovo pa me banujte slobodno.
Slika dovoljno govori o politici Sarajevo-x portala a to sto ste je expresno obrisali sve potvrdjuje...
JADNO I LICEMJERNO

Image

Ocito nas trebaju hapsiti svakodnevno da bi jednog dana dosli pameti..
Odlicno zapažanje. :thumbup: Dajte sa-x malo dostojanstva, ako je greška ok ali nije uredu da nastavite...
:bih:

:sax:
User avatar
Vitez Koja
Posts: 555
Joined: 21/10/2010 13:19

#559 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by Vitez Koja »

samo malo wrote:Ako je Jovan Divjak ratni zlocinac, onda stvarno...
U tome je fazon sto nije!!! Slucaj Ganic ti je najbolji primjer....
sarajevo63
Posts: 1357
Joined: 28/02/2008 13:02

#560 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by sarajevo63 »

Banksy wrote:
Shaco wrote:
Vrisnite više, pička vam materina!

Uhapsili su NAŠEG generala. Nisu uhapsili ni Srbina, ni Bošnjaka, ni Hrvata, nego NAŠEG generala JOVU DIVJAKA. Bez Jove mnogi od vas danas ne bi bili niti živi, ni u prilici da saznaju da je prema Interpolovoj potjernici naručenoj iz Srbije, on večeras uhapšen u Beču.
Corto Maltese wrote:
Nema nikakve svrhe protestovati pred ambasadom Austrije.

Krivci za Jovino hapšenje su u Beogradu i u Sarajevu.

Treba napraviti lanac od Ambasade Srbije, preko Predsjedništva BiH, do Ministarstva Pravde BiH


I mirno i dostojanstveno im jebat mater, i jednima i drugima i trećima.
samo malo
Posts: 2313
Joined: 04/05/2009 13:50

#561 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by samo malo »

veljaca wrote:Sve se ovo desava, a desava ce se i ubuduce - zbog nerada institucija Drzave Bosne i Heregovine ... Lijepo to rece sinoc prof. Ejup Ganic ....
Zato treba protestvovasti pred insitucijama Drzave Bosne i Hercegovine - a ne pred nekakvim ambasadama i tricama ...

:bih:
Ma kakav nearad, rade oni sve sto im se iz Brisela naredjuje.

Isto ko i Hrvatska.

Ko da se Josipovic sastaje sa Tadicem i Dodikom jer ih voli, jok brate, naredba je takva, podijeliti odgovornost za rat, gradjanski sukob, nema agresije, svi su pocinili ratne zlocine, sad se izmirite i onda skupa idete u EU. Ako se ona prije toga ne raspadne.
samo malo
Posts: 2313
Joined: 04/05/2009 13:50

#562 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by samo malo »

Vitez Koja wrote:
samo malo wrote:Ako je Jovan Divjak ratni zlocinac, onda stvarno...
U tome je fazon sto nije!!! Slucaj Ganic ti je najbolji primjer....
Ma za Ganica jos i ne mogu ruku u vatru, mutljez je on teski, ali Divjak, covjek humanitarac. Kakav ratni zlocinac, veci sam ja ratni zlocinac od njega, a nikog ubio nisam.
User avatar
black
Posts: 17121
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#563 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by black »

Shaco wrote:
Vrisnite više, pička vam materina!

Uhapsili su NAŠEG generala. Nisu uhapsili ni Srbina, ni Bošnjaka, ni Hrvata, nego NAŠEG generala JOVU DIVJAKA. Bez Jove mnogi od vas danas ne bi bili niti živi, ni u prilici da saznaju da je prema Interpolovoj potjernici naručenoj iz Srbije, on večeras uhapšen u Beču.
Corto Maltese wrote:
Nema nikakve svrhe protestovati pred ambasadom Austrije.

Krivci za Jovino hapšenje su u Beogradu i u Sarajevu.

Treba napraviti lanac od Ambasade Srbije, preko Predsjedništva BiH, do Ministarstva Pravde BiH


I mirno i dostojanstveno im jebat mater, i jednima i drugima i trećima.
User avatar
Sezam
Posts: 3412
Joined: 03/08/2006 20:30

#564 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by Sezam »

Jedino dobro u svemu ovome je sto ce valjda i najzatuplenijim i najnaivnijim Bosancima i Heregovcima valjda postati jasno jednom i za svagda da nam je Srbija vjeciti i najveci neprijatelj :evil:

Generale narod je uz tebe :bih:
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#565 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by ruud »

mavcs wrote:
neki wrote:Ne znam kome je smetao moj post pa je obrisan (kao i svi koji su ga citirali)...ja cu sliku postaviti ponovo pa me banujte slobodno.
Slika dovoljno govori o politici Sarajevo-x portala a to sto ste je expresno obrisali sve potvrdjuje...
JADNO I LICEMJERNO

Image

Ocito nas trebaju hapsiti svakodnevno da bi jednog dana dosli pameti..
Odlicno zapažanje. :thumbup: Dajte sa-x malo dostojanstva, ako je greška ok ali nije uredu da nastavite...
:bih:

:sax:
:thumbup: :thumbup:
:bih: :bih: :bih:
User avatar
mavcs
Posts: 288
Joined: 06/03/2007 13:33
Location: Sa

#566 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by mavcs »

Sezam wrote:Jedino dobro u svemu ovome je sto ce valjda i najzatuplenijim i najnaivnijim Bosancima i Heregovcima valjda postati jasno jednom i za svagda da nam je Srbija vjeciti i najveci neprijatelj :evil:

Generale narod je uz tebe :bih:
TEŠKO.
Kamo srece kceri da te aga uzme, cigani se oko kuce motaju.

(bez namjere da se povrijede pripadnici romske populacije :))
User avatar
Qler
Posts: 23547
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#567 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by Qler »

Meni nije jasno ovo pozivanje na bojkot robe iz srbje? Pa jel vam to ovo trebalo da se des pa da pocnete? Ja ne kupujem nista proizvedeno van granica bih, ako ima domace. Vec godinama. Rekao sam, kad u Bg i Zg bude isto BH proizvoda kao njihovih ovdje, onda cu razmisliti, mozda da nesto uzmem.

A sto se tice hapsenja Jovana, ovo je samo na obraz nasoj vlasti, i nama, a srbija ce tjerati svoje, dokle god bude imala sredstava jer snage imaju, u to ne sumnjam...
muamer1973
Posts: 6
Joined: 24/02/2011 18:10

#568 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by muamer1973 »

Sve se ovo nebih desavalo da se nasi Bosnjacki politicari okrenu svom narodu a ne kako ce i gdje sta ukrasti.Da su podignute na vrijeme optuznice protiv kostunice koji je u ratu dolazuio u Sarajevo i obilazio sa karadzicem srpske polozaje, cosica koji je cijelo vrijeme podsticao na klanje Bosnjaka, onog popa sto je krstio skorpione i stotine drugih koji su klali i palili po Bosni.Da je to uradjeno onda bi i mi imali Srbiju u sahu i ovo se nebih desavalo. Mislim da progon BIH patriota nikada nece prestati jer mi necemo nikada imati tako hrabru vlast da to zaustavi... :bih: :bih:
User avatar
memlija
Posts: 884
Joined: 16/02/2008 11:14
Location: ubehutan u lavirintu...

#569 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by memlija »

Izlazite na protesteeeeeeeeeeeeeeeeee :x :bih: :bih:

delightful
Posts: 1409
Joined: 07/07/2006 16:58

#570 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by delightful »

ok, ako cemo tamo, molim procitajte pravila foruma. ruud, mavcs i neki, ban, radi ignoriranja moderacije.
od sada pravila vaze kao i za svaku drugu temu.
User avatar
memlija
Posts: 884
Joined: 16/02/2008 11:14
Location: ubehutan u lavirintu...

#571 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by memlija »

User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#572 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by ruud »

delightful wrote:ok, ako cemo tamo, molim procitajte pravila foruma. ruud, mavcs i neki, ban, radi ignoriranja moderacije.
od sada pravila vaze kao i za svaku drugu temu.

nije frka, sve za :bih:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#573 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by Alfons Kauders »

ovo za mtel... hajd ok, sa-x uzima pare za reklamu i cao, valja od necega zivjeti...

ali evo par podataka o nasem merhametluku... trzisni udjel mtela u bih je 40%... dobit prosle godine 120 miliona... rs ne cini 40% stanovnistva, tako da je 10-20% dobiti doslo iz dzepova glupih bosnja, i to federalnih... za neupucene, vlasnik mtela je srbija... drzava, ne neka privatna firma iz srbije

fbih je do prije par godina imala pozitivan spoljnotrgovinski bilans sa srbijom... vise ga nemamo... prosle godine smo uvezli 400 miliona srpske robe, a izvezli 360... merhametluk na djelu, nema sta

a da i ne govorimo o srpskim firmama koje uspjesno posluju u bosni, a ne prodaju srpsku robu... jedan od primjera je ntchs (comtrade) - spadaju medju najvece distributere informaticke opreme u bih...

jebo ti nas
User avatar
memlija
Posts: 884
Joined: 16/02/2008 11:14
Location: ubehutan u lavirintu...

#574 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by memlija »

User avatar
memlija
Posts: 884
Joined: 16/02/2008 11:14
Location: ubehutan u lavirintu...

#575 Re: Jovan Divjak uhapsen u Becu-ima li kraja agresiji na BiH!?

Post by memlija »

Post Reply