Uhapšen bivši gen. Armije RBiH Sakib Mahmuljin

Post Reply
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#76 Re: Uhapšen bivši gen. Armije RBiH Sakib Mahmuljin

Post by Drinski »

zateznistub wrote:
BHCluster wrote:Zanimljivo je kako ti fukara moze sve oprostiti samo uspjeh nikada. :lol:
Fukara o kojoj pojma nemaš je dva puta ranjena u prošlom ratu, drugi put jedva izvukla živu glavu. Vrlo dobro zna ko se borio za BiH a ko je taj period masno iskoristio za svoj boljitak i ja ih nabijem na kurac zajedno sa onima ovcama koje ih zdušno brane. Mahmuljim? Obični prevarant i lopov.

ali dok je mahnitovaoji brane takva ova zemlja nema napretka.

Fukara? Pojma ti nemaš
da. i kakve to ima sada veza sa ovim? ili mislis da je došlo i tvojih pet minuta?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66225
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#77 Re: Uhapšen bivši gen. Armije RBiH Sakib Mahmuljin

Post by _BataZiv_0809 »

zateznistub wrote:
BHCluster wrote:Zanimljivo je kako ti fukara moze sve oprostiti samo uspjeh nikada. :lol:
Fukara o kojoj pojma nemaš je dva puta ranjena u prošlom ratu, drugi put jedva izvukla živu glavu. Vrlo dobro zna ko se borio za BiH a ko je taj period masno iskoristio za svoj boljitak i ja ih nabijem na kurac zajedno sa onima ovcama koje ih zdušno brane. Mahmuljim? Obični prevarant i lopov.

ali dok je mahnitovaoji brane takva ova zemlja nema napretka.

Fukara? Pojma ti nemaš
Zapravo je vise poenta na ono "uspjeh". Nevezano za Mahmuljina, kod nas si ljubomoran ako osporavas "uspjeh" Emine Ganic ili Fuada Backovica.

Meni, kojem je vojnik dosao na vrata sa dugom cijevi u ruci da me istjera iz stana, jer se komandantu isti svidio za svoju ljubavnicu, treba mjera za uspjeh biti neko ko je dio iste klike sa tim komadantom. Ma nemoj :run:
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#78 Re: Uhapšen bivši gen. Armije RBiH Sakib Mahmuljin

Post by zateznistub »

Drinski wrote:
zateznistub wrote:
BHCluster wrote:Zanimljivo je kako ti fukara moze sve oprostiti samo uspjeh nikada. :lol:
Fukara o kojoj pojma nemaš je dva puta ranjena u prošlom ratu, drugi put jedva izvukla živu glavu. Vrlo dobro zna ko se borio za BiH a ko je taj period masno iskoristio za svoj boljitak i ja ih nabijem na kurac zajedno sa onima ovcama koje ih zdušno brane. Mahmuljim? Obični prevarant i lopov.

ali dok je mahnitovaoji brane takva ova zemlja nema napretka.

Fukara? Pojma ti nemaš
da. i kakve to ima sada veza sa ovim? ili mislis da je došlo i tvojih pet minuta?
U pravi si, nikakve.
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#79 Re: Uhapšen bivši gen. Armije RBiH Sakib Mahmuljin

Post by Drinski »

bingov buraz wrote: Treba to malo izjednaciti,koliko vidim oficire ABiH uglavnom terete po osnovi da su znali za neke zlocine i nisu preduzeli nista da se oni ne dogode i nisu kaznili pocinioce.Da drze kriterij trebalo bi pod istom optuzbom uhapsiti kompletan oficirski kadar VRS.
Pa Okruzn. tuzilastvo Bijeljina jos nije podiglo niti jednu optuznicu za ratne zlocine nad Bosnjacima cijelog donjeg Podrinja. A haski sud utvrdio genocid.
oridjidji
Posts: 5811
Joined: 07/09/2009 10:07

#80 Re: Uhapšen bivši gen. Armije RBiH Sakib Mahmuljin

Post by oridjidji »

DObro je Bataziv pa te neko nije rokno ili odveo na par redova gazanja, pa da pozelis prije da su te roknuli.
User avatar
BHCluster
Posts: 23431
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#81 Re: Uhapšen bivši gen. Armije RBiH Sakib Mahmuljin

Post by BHCluster »

zateznistub wrote:
BHCluster wrote:Zanimljivo je kako ti fukara moze sve oprostiti samo uspjeh nikada. :lol:
Fukara o kojoj pojma nemaš je dva puta ranjena u prošlom ratu, drugi put jedva izvukla živu glavu. Vrlo dobro zna ko se borio za BiH a ko je taj period masno iskoristio za svoj boljitak i ja ih nabijem na kurac zajedno sa onima ovcama koje ih zdušno brane. Mahmuljim? Obični prevarant i lopov.

ali dok je mahnitovaoji brane takva ova zemlja nema napretka.

Fukara? Pojma ti nemaš
:lol: :lol: :lol: To nabij sve ali i naplati, od pizdenja po forumu nemas nikakve koristi. Jesil' se prijavio kao svijedok optuzbe ako nisi poleti tu su trenutno pare.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66225
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#82 Re: Uhapšen bivši gen. Armije RBiH Sakib Mahmuljin

Post by _BataZiv_0809 »

oridjidji wrote:DObro je Bataziv pa te neko nije rokno ili odveo na par redova gazanja, pa da pozelis prije da su te roknuli.
Sto bi neko roknuo/gazao, u to doba- dijete, cija su oba roditelja bila u ABiH?
Last edited by _BataZiv_0809 on 08/12/2015 14:53, edited 1 time in total.
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#83 Re: Uhapšen bivši gen. Armije RBiH Sakib Mahmuljin

Post by Drinski »

a jel to bio napušteni stan?
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55689
Joined: 15/12/2008 16:53

#84 Re: Uhapšen bivši gen. Armije RBiH Sakib Mahmuljin

Post by ultima_palabra »

It_is_a_Leclerc wrote:Ćevapska politika SDA opet dolazi do izražaja. Idiotskim saopćenjem su elegantno pucali u koljena Sudu i Tužilaštvu BIH za čije se postojanje i nezavisnost šatro zalažu, a istovremeno iznose optužbe identične onima koje na Sud BiH stavljaju iz RS-a.

To je strašno. Vidim, raskokodakale se i facebook, ali i forumske patriote, u pokušaju da sad Sud BiH pokažu kao anti-bosansku instituciju, i još nas koji podržavamo pravosuđe i uspostavu pravne države u BiH, optužuju da, pazite ironije, "nikad nećemo imati državu", a oni, uz asistenciju srpskih i hrvatskih patriota, spalili bi je do temelja dok im dirneš u "ratne ciljeve".

Eh, patriJote, patriJote... Država nije mahanje Ljiljanima i pjevanje Merlina, ali valjda će svijest o tome nekad doći i do patriotskog Sandžaka ili Gratza.

Zločina u zoni odgovornosti Sakiba Mahmuljina je bilo. Oni su dokumentovani, izjave svjedoka postoje, a o njima se govorilo vrlo otvoreno za vrijeme rata. Mahmuljin ima čitav jedan sudski proces da dokaže kako o njima ništa nije znao i kako ih nije mogao spriječiti.

I selektivna pravda je bolja od nepravde.
Fiat iustitia et peraet mundus.
Svaka čast :thumbup:
User avatar
BHCluster
Posts: 23431
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#85 Re: Uhapšen bivši gen. Armije RBiH Sakib Mahmuljin

Post by BHCluster »

_BataZiv_0809 wrote:
Zapravo je vise poenta na ono "uspjeh". Nevezano za Mahmuljina, kod nas si ljubomoran ako osporavas "uspjeh" Emine Ganic ili Fuada Backovica.

Meni, kojem je vojnik dosao na vrata sa dugom cijevi u ruci da me istjera iz stana, jer se komandantu isti svidio za svoju ljubavnicu, treba mjera za uspjeh biti neko ko je dio iste klike sa tim komadantom. Ma nemoj :run:

To Mahmuljin nekoga istjerao iz ove kuce?
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#86 Re: Uhapšen bivši gen. Armije RBiH Sakib Mahmuljin

Post by Matzan »

_BataZiv_0809 wrote:
Matzan wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Nije problem velicina kuce u komsije, nego cinjenica da komsija ima kucu na moj racun.

Ali de vi guslajte floskule.

A kakve veze kuća ima sa onim za štoga trenutno terete? :?
Reagovao sam na generalnu floskulu, a ne na konkretan slucaj.

Ma ja, onako slučajno. :-)

Pročitan si odavno.
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#87 Re: Uhapšen bivši gen. Armije RBiH Sakib Mahmuljin

Post by Drinski »

Dakle, vec je presuđeno, a ovaj treba da dokaze nevinost? :-)
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#88 Re: Uhapšen bivši gen. Armije RBiH Sakib Mahmuljin

Post by zateznistub »

BHCluster wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
Zapravo je vise poenta na ono "uspjeh". Nevezano za Mahmuljina, kod nas si ljubomoran ako osporavas "uspjeh" Emine Ganic ili Fuada Backovica.

Meni, kojem je vojnik dosao na vrata sa dugom cijevi u ruci da me istjera iz stana, jer se komandantu isti svidio za svoju ljubavnicu, treba mjera za uspjeh biti neko ko je dio iste klike sa tim komadantom. Ma nemoj :run:

To Mahmuljin nekoga istjerao iz ove kuce?
Ma zaradio, čovek zna da radi...
User avatar
BHCluster
Posts: 23431
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#89 Re: Uhapšen bivši gen. Armije RBiH Sakib Mahmuljin

Post by BHCluster »

zateznistub wrote:
BHCluster wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
Zapravo je vise poenta na ono "uspjeh". Nevezano za Mahmuljina, kod nas si ljubomoran ako osporavas "uspjeh" Emine Ganic ili Fuada Backovica.

Meni, kojem je vojnik dosao na vrata sa dugom cijevi u ruci da me istjera iz stana, jer se komandantu isti svidio za svoju ljubavnicu, treba mjera za uspjeh biti neko ko je dio iste klike sa tim komadantom. Ma nemoj :run:

To Mahmuljin nekoga istjerao iz ove kuce?
Ma zaradio, čovek zna da radi...
Imas li dokaze? Ako imas pravac na sud da budes svjedok optuznice i ako nemas dokaze a voljan si "pricati" dobro placaju poleti.
PM72
Posts: 17796
Joined: 30/04/2012 16:54

#90 Re: Uhapšen bivši gen. Armije RBiH Sakib Mahmuljin

Post by PM72 »

ultima_palabra wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Ćevapska politika SDA opet dolazi do izražaja. Idiotskim saopćenjem su elegantno pucali u koljena Sudu i Tužilaštvu BIH za čije se postojanje i nezavisnost šatro zalažu, a istovremeno iznose optužbe identične onima koje na Sud BiH stavljaju iz RS-a.

To je strašno. Vidim, raskokodakale se i facebook, ali i forumske patriote, u pokušaju da sad Sud BiH pokažu kao anti-bosansku instituciju, i još nas koji podržavamo pravosuđe i uspostavu pravne države u BiH, optužuju da, pazite ironije, "nikad nećemo imati državu", a oni, uz asistenciju srpskih i hrvatskih patriota, spalili bi je do temelja dok im dirneš u "ratne ciljeve".

Eh, patriJote, patriJote... Država nije mahanje Ljiljanima i pjevanje Merlina, ali valjda će svijest o tome nekad doći i do patriotskog Sandžaka ili Gratza.

Zločina u zoni odgovornosti Sakiba Mahmuljina je bilo. Oni su dokumentovani, izjave svjedoka postoje, a o njima se govorilo vrlo otvoreno za vrijeme rata. Mahmuljin ima čitav jedan sudski proces da dokaže kako o njima ništa nije znao i kako ih nije mogao spriječiti.

I selektivna pravda je bolja od nepravde.
Fiat iustitia et peraet mundus.
Svaka čast :thumbup:
I zatezni :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Post je za desetku!
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#91 Re: Uhapšen bivši gen. Armije RBiH Sakib Mahmuljin

Post by Kikibombona »

Fudo387 wrote:
mehoxy wrote:Nabijem ja na qurac narod koji ovo dozvoljava. I taj narod ce opet zestoko ispastati zbog toga.
Balijska posla, to nikad nije naucilo da ima drzavu, nece je nikad ni imati. Prioritet je velicina kuce i boja fasade u komsije.
Takav ti je narod svugdje moj Fudo. Kada covjek ispusi ljut je na sve i svakoga. Preca mu je njegova sudbina od bilo cega.

Iz svakog rata lideri izadju bogatiji a obicni vojnici siromasniji. Ovdje kod nas je previse lopovluka. Zbog toga sirotinja ima neprijateljski stav prema istaknutim licnostima u drustvu. Sigurno tu ima postenih ljudi, mozda je Mahmuljin jedan od tih (ja licno imam pozitivna iskustva sa Mahmuljinom), ali je nemoguce izdvojiti 10 postenih u skupini od 1000 lopova. Raja je bijesna, zivoti su bezveze potroseni. Aj rat, bude i prodje. Ova tranzicija ubija na milion nacina, siluje u mozak iz dana u dan. Dobri su ovdje ljudi sta im se radi.
oridjidji
Posts: 5811
Joined: 07/09/2009 10:07

#92 Re: Uhapšen bivši gen. Armije RBiH Sakib Mahmuljin

Post by oridjidji »

bh.tornjak wrote:Nekako neprimijetno....ali veoma efikasno SIPA privodi i hapsi komandni kadar A RBiH.
Unazad mjesec dana su uhapseni (samo u Brckom) zapovjednik 108/215 brigade Brcko kao i neki komandiri bataljona....
Jutros je uhapsen i gen Sakib Mahmuljin....

Dokle.....????
Pohapsise oni i Gorazdake, sada Mahmuljina, aktivirase opet slucaj Oric, samo cekam kad ce krenuti na Krajinu i Dudakovica.
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#93 Re: Uhapšen bivši gen. Armije RBiH Sakib Mahmuljin

Post by Drinski »

Kada sam ja davno napisao da ima masa ljudi koji su nezadovoljni svojim ratnim i poratnim statusom, pa otuda srdžba.
oridjidji
Posts: 5811
Joined: 07/09/2009 10:07

#94 Re: Uhapšen bivši gen. Armije RBiH Sakib Mahmuljin

Post by oridjidji »

_BataZiv_0809 wrote:
oridjidji wrote:DObro je Bataziv pa te neko nije rokno ili odveo na par redova gazanja, pa da pozelis prije da su te roknuli.
Sto bi neko roknuo/gazao, u to doba- dijete, cija su oba roditelja bila u ABiH?
Pa sto bi ih tjerali iz stana, ako su bili u ABIH?
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#95 Re: Uhapšen bivši gen. Armije RBiH Sakib Mahmuljin

Post by Fudo387 »

PM72 wrote:
ultima_palabra wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Ćevapska politika SDA opet dolazi do izražaja. Idiotskim saopćenjem su elegantno pucali u koljena Sudu i Tužilaštvu BIH za čije se postojanje i nezavisnost šatro zalažu, a istovremeno iznose optužbe identične onima koje na Sud BiH stavljaju iz RS-a.

To je strašno. Vidim, raskokodakale se i facebook, ali i forumske patriote, u pokušaju da sad Sud BiH pokažu kao anti-bosansku instituciju, i još nas koji podržavamo pravosuđe i uspostavu pravne države u BiH, optužuju da, pazite ironije, "nikad nećemo imati državu", a oni, uz asistenciju srpskih i hrvatskih patriota, spalili bi je do temelja dok im dirneš u "ratne ciljeve".

Eh, patriJote, patriJote... Država nije mahanje Ljiljanima i pjevanje Merlina, ali valjda će svijest o tome nekad doći i do patriotskog Sandžaka ili Gratza.

Zločina u zoni odgovornosti Sakiba Mahmuljina je bilo. Oni su dokumentovani, izjave svjedoka postoje, a o njima se govorilo vrlo otvoreno za vrijeme rata. Mahmuljin ima čitav jedan sudski proces da dokaže kako o njima ništa nije znao i kako ih nije mogao spriječiti.

I selektivna pravda je bolja od nepravde.
Fiat iustitia et peraet mundus.
Svaka čast :thumbup:
I zatezni :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Post je za desetku!
:thumbup: :thumbup: :thumbup:

Neka se spreme Dudakovic i Divjak, za casove istorije sacuvacemo Manojla Milovanovica.
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#96 Re: Uhapšen bivši gen. Armije RBiH Sakib Mahmuljin

Post by Drinski »

oridjidji wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
oridjidji wrote:DObro je Bataziv pa te neko nije rokno ili odveo na par redova gazanja, pa da pozelis prije da su te roknuli.
Sto bi neko roknuo/gazao, u to doba- dijete, cija su oba roditelja bila u ABiH?
Pa sto bi ih tjerali iz stana, ako su bili u ABIH?
A ciji je uopće bio stan?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66225
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#97 Re: Uhapšen bivši gen. Armije RBiH Sakib Mahmuljin

Post by _BataZiv_0809 »

oridjidji wrote:
Pa sto bi ih tjerali iz stana, ako su bili u ABIH?
Hoces sluzbeno ili nesluzbeno (prica se po gradu) objasnjenje?
User avatar
BHCluster
Posts: 23431
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#98 Re: Uhapšen bivši gen. Armije RBiH Sakib Mahmuljin

Post by BHCluster »

oridjidji wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
oridjidji wrote:DObro je Bataziv pa te neko nije rokno ili odveo na par redova gazanja, pa da pozelis prije da su te roknuli.
Sto bi neko roknuo/gazao, u to doba- dijete, cija su oba roditelja bila u ABiH?
Pa sto bi ih tjerali iz stana, ako su bili u ABIH?

I da nbisu bili u ABiH ako je njihov stan sta ih ima ko dirati?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66225
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#99 Re: Uhapšen bivši gen. Armije RBiH Sakib Mahmuljin

Post by _BataZiv_0809 »

Drinski wrote:
A ciji je uopće bio stan?
Stanarsko pravo na ime moje majke.
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#100 Re: Uhapšen bivši gen. Armije RBiH Sakib Mahmuljin

Post by Drinski »

_BataZiv_0809 wrote:
Drinski wrote:
A ciji je uopće bio stan?
Stanarsko pravo na ime moje majke.
pa kako su onda mislili da to urade? hadj, da je bio privremeno napušteni stan i sl.
Post Reply