UG za sprecavanje okrutnosti nad zivotinjama

Forum za humanitarne akcije.
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#76

Post by shin »

Image
User avatar
baby_angel
Posts: 508
Joined: 01/08/2006 12:52

#77

Post by baby_angel »

Vidis Bajko, bas mi oko toga treba savjet, posto su moje mace jos male, nisu jos za sterilizaciju. Macka ne bih, ali me zanima gdje mogu macu sterilizirati. Nisam jos nacisto da li cu to raditi uopste, nekako mi zao, ali volim da se informisem.
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#78

Post by shin »

Image
User avatar
baby_angel
Posts: 508
Joined: 01/08/2006 12:52

#79

Post by baby_angel »

shin wrote:Image
Najsladji mawi swatki :)
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#80

Post by mIRCerka »

baby_angel wrote:Vidis Bajko, bas mi oko toga treba savjet, posto su moje mace jos male, nisu jos za sterilizaciju. Macka ne bih, ali me zanima gdje mogu macu sterilizirati. Nisam jos nacisto da li cu to raditi uopste, nekako mi zao, ali volim da se informisem.
Krasni to odlicno radi...
preporucujem da macka, ako je turski van, a tako mi izgleda, ne kastriras jer ce se udebljati ko svinjce :D

a macka ti se oporavi nakon 5 dana isto ko da nikad nista nije bilo...

PS ako ti macak bude "obiljezavao" kucu svojim mosusom, onda ga moras rec rec :D i onda bude pepi....
Reina
Posts: 1236
Joined: 08/04/2005 11:58

#81

Post by Reina »

shin wrote:Image

ajj sto je sladak :) kad malo ojacaju posalji mi emailom ono jedno bebce 8-)
User avatar
baby_angel
Posts: 508
Joined: 01/08/2006 12:52

#82

Post by baby_angel »

mIRCerka wrote:
baby_angel wrote:Vidis Bajko, bas mi oko toga treba savjet, posto su moje mace jos male, nisu jos za sterilizaciju. Macka ne bih, ali me zanima gdje mogu macu sterilizirati. Nisam jos nacisto da li cu to raditi uopste, nekako mi zao, ali volim da se informisem.
Krasni to odlicno radi...
preporucujem da macka, ako je turski van, a tako mi izgleda, ne kastriras jer ce se udebljati ko svinjce :D

a macka ti se oporavi nakon 5 dana isto ko da nikad nista nije bilo...

PS ako ti macak bude "obiljezavao" kucu svojim mosusom, onda ga moras rec rec :D i onda bude pepi....
A gdje se nalazi taj fini ciko? :)
labrusca
Posts: 117
Joined: 10/06/2006 19:40

#83

Post by labrusca »

nije to mosus nego mosNjus... :lol: cukica je pjaaaaaaawo swadak
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#84

Post by shin »

Kad poraste onda postane aždaha, znam po svom :-D

Jednom ga kerovi napali to je masakr bio, dvojci je krv pustio jedan je ostao da lezi a dva su pobjegla :-D
I mace su mu slabost, da moze na drvo bi se popeo za njima.
Image
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#85

Post by mIRCerka »

baby_angel wrote:
mIRCerka wrote:
baby_angel wrote:Vidis Bajko, bas mi oko toga treba savjet, posto su moje mace jos male, nisu jos za sterilizaciju. Macka ne bih, ali me zanima gdje mogu macu sterilizirati. Nisam jos nacisto da li cu to raditi uopste, nekako mi zao, ali volim da se informisem.
Krasni to odlicno radi...
preporucujem da macka, ako je turski van, a tako mi izgleda, ne kastriras jer ce se udebljati ko svinjce :D

a macka ti se oporavi nakon 5 dana isto ko da nikad nista nije bilo...

PS ako ti macak bude "obiljezavao" kucu svojim mosusom, onda ga moras rec rec :D i onda bude pepi....
A gdje se nalazi taj fini ciko? :)
mislim da jos uvijek radi i kucne posjete, a radi na Stupu, u kantonalnoj ambulanti....
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#86

Post by mIRCerka »

shin wrote:Kad poraste onda postane aždaha, znam po svom :-D

Jednom ga kerovi napali to je masakr bio, dvojci je krv pustio jedan je ostao da lezi a dva su pobjegla :-D
I mace su mu slabost, da moze na drvo bi se popeo za njima.
Image
to si ti pogresno vaspitao... da ganja mace....sreca tvoja da se ne srecemo u zetnji kucnih ljubimaca...jer kad ja cujem DRZI MACU ja kopam oci vlasniku....


btw, cula sam da blizu katedrale ima JOS JEDAN haski koji djeluje jadnicak napusten....
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#87

Post by shin »

Kad je bio mali nisu ga interesovale mace, samo ga je jedan dan prevrnulo i postao mu fetiš :D
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#88

Post by debela »

pozdrav bajko :)
a je li tom doktoru ime josip mozda?
User avatar
baby_angel
Posts: 508
Joined: 01/08/2006 12:52

#89

Post by baby_angel »

Mirci, imas li broj telefona od tog doktora? A taj haski je ja mislim udomljen bas preko foruma.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#90

Post by mIRCerka »

debela wrote:pozdrav bajko :)
a je li tom doktoru ime josip mozda?
JEDAN JE Krasni!!!
evo me ko piratski CDovi hihiih...
jeste, onaj sto stanuje na dobrinji....
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#91

Post by mIRCerka »

baby_angel wrote:Mirci, imas li broj telefona od tog doktora? A taj haski je ja mislim udomljen bas preko foruma.
to cu ti poslat na PP,a taj haski je vidjen prije 3 dana zato kazem JOS JEDAN....
User avatar
baby_angel
Posts: 508
Joined: 01/08/2006 12:52

#92

Post by baby_angel »

baby_angel wrote:Mirci, imas li broj telefona od tog doktora? A taj haski je ja mislim udomljen bas preko foruma.
I koliko je to novcanih sredstava? :D
Bajko
Posts: 141
Joined: 11/03/2002 00:00

#93

Post by Bajko »

Krasni to krasno radi :roll: ne bih baš rekla ...
ima različitih mišljenja o njemu, mnogima je pomogao, a moju bivšu mačku je ubio :sad: :x pala je sa 7. sprata, jedva prezivila, i on ju je operisao, da bi nakon dan uginula ... znao je da neće moći preživjeti, i umjesto da je uspava dao je svojim studentima da se ''uče'' na njoj ...

što se tiče kastriranja: ne rado pametujem, ali mislim da je pogrešan stav da mačke koje letaju van ne treba kastrirati ... pa zar nemamo dovoljno bespomoćnih mačaka unaokolo koje stradaju od auta, ljudi, itd.
koliko ja znam, mačku treba kastrirati najkasnije sa 6mj. ... odnosno kad pri put krene 'mjaukanje' dan i noć :D
moja bivša se oporavila 20 minuta nakon tog 10min. zahvata ... i kao da ništa nije bilo ... pored toga kastrirane mačke žive duže od ovih ne kastriranih ... a to da se udebljaju ko svinjče :shock: nikad čula :D
@baby angel: i ne treba ti je biti žao ... meni je više žao vidjeti mačke koje se pate sa mačićima po 2 puta godišnje, jer je vlasnicima 'žao' ... i onda kažu, pusti prirodu :-x jaooo a ta mačka jadna više ne zna ni šta je priroda jer se sva prepustila čovjeku koji veze nema šta da radi s njom ...

uf
Bajko
Posts: 141
Joined: 11/03/2002 00:00

#94

Post by Bajko »

dupli post :D
User avatar
baby_angel
Posts: 508
Joined: 01/08/2006 12:52

#95

Post by baby_angel »

Bajko wrote:Krasni to krasno radi :roll: ne bih baš rekla ...
ima različitih mišljenja o njemu, mnogima je pomogao, a moju bivšu mačku je ubio :sad: :x pala je sa 7. sprata, jedva prezivila, i on ju je operisao, da bi nakon dan uginula ... znao je da neće moći preživjeti, i umjesto da je uspava dao je svojim studentima da se ''uče'' na njoj ...

što se tiče kastriranja: ne rado pametujem, ali mislim da je pogrešan stav da mačke koje letaju van ne treba kastrirati ... pa zar nemamo dovoljno bespomoćnih mačaka unaokolo koje stradaju od auta, ljudi, itd.
koliko ja znam, mačku treba kastrirati najkasnije sa 6mj. ... odnosno kad pri put krene 'mjaukanje' dan i noć :D
moja bivša se oporavila 20 minuta nakon tog 10min. zahvata ... i kao da ništa nije bilo ... pored toga kastrirane mačke žive duže od ovih ne kastriranih ... a to da se udebljaju ko svinjče :shock: nikad čula :D
@baby angel: i ne treba ti je biti žao ... meni je više žao vidjeti mačke koje se pate sa mačićima po 2 puta godišnje, jer je vlasnicima 'žao' ... i onda kažu, pusti prirodu :-x jaooo a ta mačka jadna više ne zna ni šta je priroda jer se sva prepustila čovjeku koji veze nema šta da radi s njom ...

uf
Slazem se 100%. Meni je zao najvise zbog toga sto ne mogu da podnesem da ih nesto boli, a kako vidim to nije problem. Nemaju jos 6 mjeseci. Tako da idemo kod cika doce cim bude vrijeme. Tnx :)
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#96

Post by debela »

onda je to taj doktor. mog macka je izlijecio od nekih stomacnih tegoba i beskrajno mu hvala na tome :)
User avatar
baby_angel
Posts: 508
Joined: 01/08/2006 12:52

#97

Post by baby_angel »

Image
Pawa mawa maca :)
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#98

Post by mIRCerka »

baby_angel wrote:
baby_angel wrote:Mirci, imas li broj telefona od tog doktora? A taj haski je ja mislim udomljen bas preko foruma.
I koliko je to novcanih sredstava? :D
bilo je 50 KM :D

a to da se udebljaju ko svinjče Shocked nikad čula Very Happy
nisi upoznala mog Larija, nakon kastracije poznatog kao Larisa...
nije svinjce, vec telence....
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#99

Post by mIRCerka »

baby_angel wrote:Image
Pawa mawa maca :)
a owaki bidnem kad sam majushan

Image
ragib
Posts: 2342
Joined: 03/05/2002 00:00
Contact:

#100

Post by ragib »

mIRCerka wrote:
Anka wrote:Denzel :-D
A zašto četvrto nema ime? Jel dečko ili curica?
Kad ti kroz ruke prodje preko 200 macica....izgubis inspiraciju za imena... :D

ragib ima fleke po sapama i njusci, ko med je...

mensechini da je curica ovo cetvrto....brzi su ko munje...ne mozes ih uhvatiti i slikati...
:lol:
Post Reply