UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55579
Joined: 15/12/2008 16:53

#16526 Re: UEFA Champions League

Post by ultima_palabra »

A i Liverpool ko da ga je Edis Mulalic sastavljao... 'trojica da znaju, sedmorica da smetaju' :mrgreen:
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#16527 Re: UEFA Champions League

Post by Muhamed Đakmić »

Roma je zapravo na 4:0 napravila ključne taktičke promjene, s tim da je peti gol došao zbog tog što u njima više nije bilo ni duše ni srca, predali su se.

Svi osim Džeke i Nainggolana, je l'. :D

Ali evo, bio je u pravu zomri za formacijske promjene koje su bile potrebne, ne i za sam pristup igri. Nisu se vratili u meč dugim loptama, igrali su po zemlji :D

Ja ne vjerujem da imaju ikakve šanse za preokret, jer Liverpool je sušta suprotnost od Barcelone. Liverpool ne možeš pritisnuti kao što si pritisnuo Barcelonu, oni su pioniri takve igre.

Opet, da bi mogli zakuhati kao Atletico prošle sezone sa dva brza gola protiv Real Madrida, definitivno bi mogli.
User avatar
Distortion
Posts: 2842
Joined: 08/09/2007 19:56

#16528 Re: UEFA Champions League

Post by Distortion »

A ko je to komentarisao na Areni?
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#16529 Re: UEFA Champions League

Post by mali_milojica »

burgundy wrote:
Better Man wrote:
ultima_palabra wrote: Jesi ti gledao taj Dinamo Kiev? Jesi klinac...
Taj Dinamo Kiev predvođem Shevchenkom i Rebrovom je bio jedna od najboljih ekipa u modernom nogometu. Pobjediti Barcelonu u dva susreta 7:0 nije mala stvar, a da ne spominjem kako su i Reala natmburali.

Talentovani su igraci bili nema govora,ali Lobanovski je bio kralj.Ni kada su vodili 5-0 ni kada su gubili uvijek je imao isti izraz lica.Kada su kompjuteri bili u svojim pocetcima pogotovo u tadsnjem SSSR-u on je poceo eksperimentisati sa istim.veliki covjek i trener koji je zivot posvetio fudbal na kraju je i umro na terenu.Jedan od najvecih trenera svih vremena.
Čovjek autor knjige gdje su opisane akcije. Igrači napamet učili. Tacno se znalo gdje koji treba da stoji u svakom momentu. Ko da ga sad gledam. Sjedi na klupi,gleda u jednu tacku i ljulja se. Orilo gorilo,nikakve reakcije :D
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#16530 Re: UEFA Champions League

Post by bersK »

Pokrecemo od danas akciju: Naucimo Kolarova bar jos jednoj finti s loptom, tako da ima dvije koje zna. Kakav antifudbaler jbt.
Ima Bosne_Bice Bosne
Posts: 4132
Joined: 07/02/2009 03:56
Location: The field “Location” is too short, a minimum of 2 characters is required.

#16531 Re: UEFA Champions League

Post by Ima Bosne_Bice Bosne »

Ima Bosne_Bice Bosne wrote:Klopp spasava Romu, izvodi Salaha. :D
Rekao sam sve. :D
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#16532 Re: UEFA Champions League

Post by leškarenje »

Onaj pomocnik selektora Srbije,sta li je vec sto uvijek bude....pa kriv je za prvi gol i onaj je rekao samo da mu ne treba ono da se zajebaje sa loptom kad ima kome dodati :oops:
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#16533 Re: UEFA Champions League

Post by zrakomlat »

Kikibombona wrote:Ne pamtim bolju utakmicu jednog fudbalera od danasnje izvedbe Salaha. Cista perverzija, rasturio je u ofanzivi i defanzivi, prosto savrseno.

Liverpul pojeo Romu. Radi neiskustva su primili dva gola. Nista drugo.

I u Rimu ce ih slomiti.

PS

Dinamo Kijev sa Sevom i Rebrovom je bio strasna, strasna ekipa. Mozda vam je malo izblijedilo sjecanje.
Dobice ih roma u rimu ali nece proci, po mom misljenju. Nesto tipa 2-0 ili 2-1
................
Dobri stari Dinamo Kiev
Bilo je jos odlicnih igraca, golman Sovkovskiy, onaj gruzijac Kakha Kaladze cini mi se, pa Oleg Luzniy, Vladislav Vaschuk, onaj Husin, Gusin kako li, Belkevich :D. Sad sebi zvucim ko stari kad mi je nabrajao neke igrace iz njegove mladosti, a ja nikad cuo :D
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#16534 Re: UEFA Champions League

Post by bingov buraz »

leškarenje wrote:Onaj pomocnik selektora Srbije,sta li je vec sto uvijek bude....pa kriv je za prvi gol i onaj je rekao samo da mu ne treba ono da se zajebaje sa loptom kad ima kome dodati :oops:
Tip je bolestan,ponavlja se već desetak puta,uvijek ima nešto i nemoj ga života ti opravdavati i o tebi misli isto sto i o Edinu.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#16535 Re: UEFA Champions League

Post by Nadzorna_ploca »

Pa nije Roma uopste bila losa prvih 20 minuta. Da li je ulazak Vijnalduma nesto promijenio ne znam ali prebrzo se od Romine kontrole sve okrenulo na domacu stranu.

Manolas je kod prvog kola ocajno intervenisao, lik nije uopste pokusao blokirato sut. Puno polovnjaka imaju ali nije ni Pool imun na gluposti pa je svakako sve moguce.
User avatar
Logovan
Posts: 94301
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#16536 Re: UEFA Champions League

Post by Logovan »

Only two players in Champions League history has scored 2 AND assisted 2 in a semi-final match.

Ide ih ove sezone pravo. :D
User avatar
Distortion
Posts: 2842
Joined: 08/09/2007 19:56

#16537 Re: UEFA Champions League

Post by Distortion »

Previse je bilo prostora po krilu gdje je uvijek kasnio ofanzivnk Kolarov a Salah maksimalno koristio. Liverpool je iskoristio brzinu u napadu i greske Rome nakon sto izgube loptu gdje je bilo previse prostora.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#16538 Re: UEFA Champions League

Post by nema me tamo »

Distortion wrote:Previse je bilo prostora po krilu gdje je uvijek kasnio ofanzivnk Kolarov a Salah maksimalno koristio. Liverpool je iskoristio brzinu u napadu i greske Rome nakon sto izgube loptu gdje je bilo previse prostora.
Ma ko god je gledao Romu ove sezone znao je unaprijed da ce se sve ovo desiti što si napisao..
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#16539 Re: UEFA Champions League

Post by bersK »

Drugi gol na tekmi. Salah trci i vidi rupu izmedju dvojice i prodje izmedju, u tom Jesus ode desno cuvajuci havu? Al kome lutko moja? Bolje bi Mehremic reagovao.
User avatar
Edin H.
Posts: 46979
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#16540 Re: UEFA Champions League

Post by Edin H. »

Nadzorna_ploca wrote:Pa nije Roma uopste bila losa prvih 20 minuta. Da li je ulazak Vijnalduma nesto promijenio ne znam ali prebrzo se od Romine kontrole sve okrenulo na domacu stranu.

Manolas je kod prvog kola ocajno intervenisao, lik nije uopste pokusao blokirato sut. Puno polovnjaka imaju ali nije ni Pool imun na gluposti pa je svakako sve moguce.
Normalno da je promijenilo, Winajldum preuzeo sredinu koju je do tada drzala Roma.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#16541 Re: UEFA Champions League

Post by Tomahawk11 »

Kako se odvijala utakmica, Roma je dobro i prošla.
Ono, imaju akivan rezultat. Jeste da trebaju dati bar tri komada, ali....ovo je Liga prvaka :)
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#16542 Re: UEFA Champions League

Post by Romanista 101% »

Salah nas unisti, al je igracina :shock:
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#16543 Re: UEFA Champions League

Post by MyTao »

kakav igrac... kakav tim... kakav menager.

Ako prodju u finale, nadam se samo da ce izgubiti posteno, ako vec izgube, i da se ne gura Real Madrid.
splinter
Posts: 7413
Joined: 08/10/2011 12:28

#16544 Re: UEFA Champions League

Post by splinter »

Sve je bilo super i utakmica i golovi dok Spaho Velid nije počeo pametovati o egipatskim faraonima, Ramzesu i tako to. Onda je išao ton na mute.
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#16545 Re: UEFA Champions League

Post by bersK »

Meni stvarno nije jasno o kakvom se guranju ovdje priča od strane Reala. Fakat izlizana priča, pogotovo od navijača kluba kojeg su gospoda u žutom tri puta u zadnjih 9 godina gurali u finale. Penal ko vrata protiv Juventusa. Razbili Bajerna prošle godine. Evo i četvrti gol Liverpoola je bio ofsajd, što niko ne kenja o tome da ih sudije guraju? A ja, nisu Real. :lol: :lol:
golman
Posts: 2684
Joined: 23/01/2014 22:33
Location: na golu

#16546 Re: UEFA Champions League

Post by golman »

necko_hz wrote:Dortmund je pod vodstvom Kloppa igrao za mene najljepsi fudbal koji sam gledao, zasnovan na brutalnom tempu i intenzitetu, te jednostavnim, al nenormalno efikasnim akcijama.

Ovo sto igra Liverpool je slicno, barem kada su presing i tempo u pitanju. Strasno je protiv ovoga igrati.

Sto se tice Salaha, mislim da se bez problema moze smatrati najboljim igracem svijeta u ovom trenutku.

Nećko,svaka čast na postu..kao da si mi preslikao misli

Salah,ako nije najbolji,onda se mora smatrati fudbalerom u najboljoj formi trenutno u svijetu
golman
Posts: 2684
Joined: 23/01/2014 22:33
Location: na golu

#16547 Re: UEFA Champions League

Post by golman »

MyTao wrote:kakav igrac... kakav tim... kakav menager.

Ako prodju u finale, nadam se samo da ce izgubiti posteno, ako vec izgube, i da se ne gura Real Madrid.
Ako Liverpul bude igrao svoju igru u finalu,nema tog sudije u svijetu koji će pogurati Real.
User avatar
Logovan
Posts: 94301
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#16548 Re: UEFA Champions League

Post by Logovan »

golman wrote:
MyTao wrote:kakav igrac... kakav tim... kakav menager.

Ako prodju u finale, nadam se samo da ce izgubiti posteno, ako vec izgube, i da se ne gura Real Madrid.
Ako Liverpul bude igrao svoju igru u finalu,nema tog sudije u svijetu koji će pogurati Real.
Jeste opterećeni sa nekakvim guranjem Reala. :lol:
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#16549 Re: UEFA Champions League

Post by MyTao »

bersK wrote:Meni stvarno nije jasno o kakvom se guranju ovdje priča od strane Reala. Fakat izlizana priča, pogotovo od navijača kluba kojeg su gospoda u žutom tri puta u zadnjih 9 godina gurali u finale. Penal ko vrata protiv Juventusa. Razbili Bajerna prošle godine. Evo i četvrti gol Liverpoola je bio ofsajd, što niko ne kenja o tome da ih sudije guraju? A ja, nisu Real. :lol: :lol:
Kakav ba offside?? :lol:

Ono cega nije bilo je penal... ni blizu.
User avatar
Idemedosumom
Posts: 7827
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#16550 Re: UEFA Champions League

Post by Idemedosumom »

Prvo treba do finala doći, ima još jedna tekma, i velika Barsa se opustila nako +3 u prvom susretu :D
Post Reply