UEFA champions league 2007/2008

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Isabell
Posts: 379
Joined: 04/07/2005 14:45
Location: Sarajevo

#326 Re: UEFA champions league 2007/2008

Post by Isabell »

Ne znam od kuda sada ta rasprava uopce ko je i kada poceo navijati za Chelsea????
Jel to zabranjeno navijati za koga hoces i kada hoces ili sta?
Tema je ba liga prvaka.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#327 Re: UEFA champions league 2007/2008

Post by The 51st State »

cyprus wrote:
The 51st State wrote:Tad je celzi bio cak simpatican, imali su pravi smek u igri, mada i tad kao i danas nisu ni blizu nivoa kluba (ne tima) kao sto su klubovi lfc i mutd.
A ja ne znam po čemu vi mjerite nivo kluba onda :-) :-) .
Tradicija, vrijednosti koje promovisu, navijaci.....
radijator
Posts: 382
Joined: 25/01/2003 00:00

#328 Re: UEFA champions league 2007/2008

Post by radijator »

Mančester je očito došao po nulu što i nije bilo teško ostvariti, s obzirom da ove sezone i puno slabije ekipe iz Primere na Nou Kampu lako dolaze do boda-bodova s onakvim bunkerom. Malčice sam razočaran njihovom igrom, s obzirom da uvijek teže napadačkom fudbalu, a sinoć su im Rooney i Tevez igrali bekove. S druge strane, ni Barcelona nije nešto previše navaljivala, srljala, igrala je svoju tipičnu igru kakvu će vjerovatno igrat i na Old Trafordu, s tim što će Mančester vjerovatno igrat malo otvorenije, jer trenutno nema ništa. To će opet ostavit više prostora i Etou, Henryju, Messiju, Krkiću, pa ipak predviđam prolaz Barcelone. Kad su Englezi u pitanju, Barceloni su uvijek bile problem te utakmice kući, i Liverpul i Čelzi su im zabijali golove na Nou Kampu što je uvijek imalo presudnu ulogu. S druge strane, Barcelona u Engleskoj uvijek igra dobro, pobjedila je i Liverpula na Anfildu, pobjedila je i Čelzija na Stamford Bridžu, što ne bi makar x2 odigrala na Old Trafordu? Pogotovo jer nema nikakvog pritiska da mora od početka ganjat neki pogodak u gostima, niko nema nikakvu prednost, a ako ga prva zabije, jednom nogom je u finalu.
User avatar
Evil_Inside
Posts: 73
Joined: 22/04/2008 15:52
Location: Tamo đe su svi evil
Contact:

#329 Re: UEFA champions league 2007/2008

Post by Evil_Inside »

Man.Utd je išao na ovaj rezultat,a na Old Trafordu će biti svega i svačega,sve u svemu finale:Man.Utd-Chelsea :-D
User avatar
rIder
Posts: 1001
Joined: 09/03/2004 00:00

#330 Re: UEFA champions league 2007/2008

Post by rIder »

Kad ne igra Ronaldo ne igra ni Manchester........
LongDong
Posts: 789
Joined: 22/04/2008 23:08

#331 Re: UEFA champions league 2007/2008

Post by LongDong »

Evil_Inside wrote:Man.Utd je išao na ovaj rezultat,a na Old Trafordu će biti svega i svačega,sve u svemu finale:Man.Utd-Chelsea :-D
Ako to bude u finalu, ja tu noc odoh u kino il' u pozoriste. Zanimljivije je gledat travu kako raste nego ta dva tima... jos u finalu... ne dao bog!!!
elSaik
Posts: 11899
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#332 Re: UEFA champions league 2007/2008

Post by elSaik »

LongDong wrote:
Evil_Inside wrote:Man.Utd je išao na ovaj rezultat,a na Old Trafordu će biti svega i svačega,sve u svemu finale:Man.Utd-Chelsea :-D
Ako to bude u finalu, ja tu noc odoh u kino il' u pozoriste. Zanimljivije je gledat travu kako raste nego ta dva tima... jos u finalu... ne dao bog!!!
Pa Chelsea ili Liverpool... isti racku.
User avatar
Evil_Inside
Posts: 73
Joined: 22/04/2008 15:52
Location: Tamo đe su svi evil
Contact:

#333 Re: UEFA champions league 2007/2008

Post by Evil_Inside »

LongDong wrote:
Evil_Inside wrote:Man.Utd je išao na ovaj rezultat,a na Old Trafordu će biti svega i svačega,sve u svemu finale:Man.Utd-Chelsea :-D
Ako to bude u finalu, ja tu noc odoh u kino il' u pozoriste. Zanimljivije je gledat travu kako raste nego ta dva tima... jos u finalu... ne dao bog!!!
za koga ti navijaš ba :?
za Slobodu,to su jedna od 2 najjača tima u Europi/Svijetu
kakvo bi ti finale gledo :lol:
Sloboda-Velež :lol:
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#334 Re: UEFA champions league 2007/2008

Post by cyprus »

The 51st State wrote:
cyprus wrote:
The 51st State wrote:Tad je celzi bio cak simpatican, imali su pravi smek u igri, mada i tad kao i danas nisu ni blizu nivoa kluba (ne tima) kao sto su klubovi lfc i mutd.
A ja ne znam po čemu vi mjerite nivo kluba onda :-) :-) .
Tradicija, vrijednosti koje promovisu, navijaci.....
Molim??? :D :D
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#335 Re: UEFA champions league 2007/2008

Post by cyprus »

cyprus wrote:
The 51 state wrote:
cyprus wrote:A ja ne znam po čemu vi mjerite nivo kluba onda :-) :-) .
Tradicija, vrijednosti koje promovisu, navijaci.....
Molim??? :D :D
A za neboldirano... gdje su ovdje navijači Foresta ili recimo Millwalla ljubitelji tradicije i navijača? :D :D

PS Joj, što ne volim klubove koji žive od stare slave :-)
LongDong
Posts: 789
Joined: 22/04/2008 23:08

#336 Re: UEFA champions league 2007/2008

Post by LongDong »

Za one koji prizeljkuju finale Chelsea-Manu, eto u subotu uvertire pa nek gledaju. Za mrvu ce biti interesantnije jer plavi moraju dobiti ako hoce titulu. Ali sto se tice samog finala uspavanka. Pa sjetite se samo prijasnjih finala izmedju njih u FA kupu ili Liga kupu. Nisam ljubitelj Barce al bih volio da naguze prepotentne ostrvljane. Idealno finale Arsenal-Barca!
User avatar
abondanzieri
Posts: 2851
Joined: 14/10/2007 18:06

#337 Re: UEFA champions league 2007/2008

Post by abondanzieri »

LongDong wrote:Za one koji prizeljkuju finale Chelsea-Manu, eto u subotu uvertire pa nek gledaju. Za mrvu ce biti interesantnije jer plavi moraju dobiti ako hoce titulu. Ali sto se tice samog finala uspavanka. Pa sjetite se samo prijasnjih finala izmedju njih u FA kupu ili Liga kupu. Nisam ljubitelj Barce al bih volio da naguze prepotentne ostrvljane. Idealno finale Arsenal-Barca!
...I nazalost nemoguce :oops:
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#338 Re: UEFA champions league 2007/2008

Post by johntra »

cyprus wrote:
A za neboldirano... gdje su ovdje navijači Foresta ili recimo Millwalla ljubitelji tradicije i navijača? :D :D

PS Joj, što ne volim klubove koji žive od stare slave :-)
to si isto mogao napisati u jednom postu, a ne dvaput čovjeka citirati...joj što ne mogu nabijača postova :D
druga stvar, ne vidim po čemu Liverpool živi od stare slave...sigurno ti je jedino mjerilo Premier liga i fudbal na Ostrvu...ali, iako posmatraš samo sa te strane, opet Liverpool ne spava na lovorikama i priča ti nikako ne drži vodu...
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#339 Re: UEFA champions league 2007/2008

Post by cyprus »

johntra wrote:
cyprus wrote:
A za neboldirano... gdje su ovdje navijači Foresta ili recimo Millwalla ljubitelji tradicije i navijača? :D :D

PS Joj, što ne volim klubove koji žive od stare slave :-)
to si isto mogao napisati u jednom postu, a ne dvaput čovjeka citirati...joj što ne mogu nabijača postova :D
druga stvar, ne vidim po čemu Liverpool živi od stare slave...sigurno ti je jedino mjerilo Premier liga i fudbal na Ostrvu...ali, iako posmatraš samo sa te strane, opet Liverpool ne spava na lovorikama i priča ti nikako ne drži vodu...
Ma još se navikavam na novi format foruma, pa brkam ovo "citiraj" i "edit" :D :D .

Što se tiče stare slave, nisam mislio u prvom redu na L'pool nego na tobožnje kriterije o veličini kluba, prema kojima svi klubovi koji žive na staroj slavi, pa makar ona aktuelna bila i prije 60 godina su veliki klubovi :D .

A što se tiče konkretno L'poola, pa iskreno oni više žive na pjesmi "You'll never walk alone" i tim nekim osvojenim titualama ko zna kad. Ah, i da, na onom preokretu kod Milanovih 0-3. Uspjesi zadnjih godina u Ligi Šampiona im se baziraju na slijedećem: naime, oni punom snagom guraju tek jedan front - Ligu Šampiona, dok u Engleskoj preko 4-tog mjesta (eventualno trećeg) i ne pomišljaju da napadnu. Isto se odnosi i na kupove. I tako njihova sezona izgleda otprilike ovako: ispočteka istina stisnu na svim stranama, al zato jedva prođu grupnu fazu LŠ, opali ih kriza u prvenstvu, dovoljno za zaostanu u borbi za prvaka, ali da imaju sigurnu LŠ, i onda mogu lagano se posvetit jednom kolosjeku i zato ih uvijek ima visoko u Evropi. Chelsea i Man Utd sa druge strane igraju na 4 fronta i zato obično ne stižu dalje od L'poola u LŠ. Chelsea je prošle sezone osvojio 2 kupa, bio drugi u prvenstvu i među 4 u Evropi, ali to se iz nekog razloga smatralo neuspjehom, međutim tim se nije mogla pohvalit niti jedna druga ekipa. A budimo realni, ne postoji ekipa na svijetu koja bi mogla pokupiti 4 titule u jednoj sezonu, još pogotovo ako se takmiči u engleskoj ligi, s tim da L'poolova taktika u ovom slučaju i nije tako loša, ali su mi zbog toga postali jedan od najmržih svjetskih klubova. Međutim, što se tiče igračkog kadra Liverpula, recimo da mi se dosta sviđa i da imaju puno više potencijala nego što Rafa izvlači iz njih, koji kako rekoh isuviše taktizira.
elSaik
Posts: 11899
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#340 Re: UEFA champions league 2007/2008

Post by elSaik »

Ma yebo Ligu Bogatih, gledajte Cup UEFA. Svakako je kvalitetnije takmičenje... :thumbup:
User avatar
Chopper_Horrace
Posts: 575
Joined: 13/07/2005 14:17
Location: Ovejaras

#341 Re: UEFA champions league 2007/2008

Post by Chopper_Horrace »

Chelsea ce u srijdu uci navjerovatnije oslabljen za Lamparda kojem je danas umrla majka
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#342 Re: UEFA champions league 2007/2008

Post by Neelix »

ma meni nije jasno kako neko moze navijat za klub koji se zove Bazen jetre :D :D
User avatar
LSD
Posts: 27288
Joined: 24/07/2007 08:26

#343 Re: UEFA champions league 2007/2008

Post by LSD »

Neelix wrote:ma meni nije jasno kako neko moze navijat za klub koji se zove Bazen jetre :D :D
:lol: :lol: :lol: upravo tako :lol:
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#344 Re: UEFA champions league 2007/2008

Post by johntra »

na glupe komentare se ne treba obazirat, ali eto LSD je Željovac pa ću mu halalit :D
Cyprus, svaka čast na iscprnom postu, ali ima nekoliko stvari sa kojima se ne bih složio sa tobom...prvo ne slažem se da Liverpool jedva prolazi kroz grupne faze LP, ovo je možda bio samo slučaj ove godine, ali i povratak je bio fenomenalan...
drugo, složićemo se svi da danas u fudbalu najjače guraju pare, što je i logično..prema tome, lako je igrati Chelseaju i Manchesteru na četiri fronta, kad imaju fond igrača koji to može podnijeti, al fond skupih igrača..tek sad nešto ova dvojica kloceva od Gilleta i Hicksa pokušavaju isto napraviti sa Redsima, al vidiš da se govna između sebe prepucavaju, prema tome od toga nema velikog hajra, sem ako sve ne kupe Arapi...
Premier liga im ne ide, ko da ih je neko prokleo, ali mislim da će i sljedeće sezone nešto biti od ovoga, pogotovo ako kupe Hunteelara...
Ne vraćam se daleko u historiju, al eto recimo od početka Premier lige, u kojoj Liverpool nije osvojio ništa, oni su bili jako kvalitetan tim u Evropi...i to sa mnogo lošijim igračkim kadrom nego sada...
ali brate, niko ne može osporiti You´ll Never Walk Alone na Anfieldu, bar imaju najvjernije navijače na svijetu..pozdrav ;-)
elSaik
Posts: 11899
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#345 Re: UEFA champions league 2007/2008

Post by elSaik »

johntra wrote: ali brate, niko ne može osporiti You´ll Never Walk Alone na Anfieldu, bar imaju najvjernije navijače na svijetu..pozdrav ;-)
And you'll never walk al... 1-1... where did the anthem go, boys? :lol:
User avatar
DicaTM
Posts: 470
Joined: 15/09/2007 18:18

#346 Re: UEFA champions league 2007/2008

Post by DicaTM »

Neelix wrote:ma meni nije jasno kako neko moze navijat za klub koji se zove Bazen jetre :D :D
:lol: :lol: :thumbup:
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#347 Re: UEFA champions league 2007/2008

Post by Better Man »

johntra wrote:na glupe komentare se ne treba obazirat, ali eto LSD je Željovac pa ću mu halalit :D
Cyprus, svaka čast na iscprnom postu, ali ima nekoliko stvari sa kojima se ne bih složio sa tobom...prvo ne slažem se da Liverpool jedva prolazi kroz grupne faze LP, ovo je možda bio samo slučaj ove godine, ali i povratak je bio fenomenalan...
drugo, složićemo se svi da danas u fudbalu najjače guraju pare, što je i logično..prema tome, lako je igrati Chelseaju i Manchesteru na četiri fronta, kad imaju fond igrača koji to može podnijeti, al fond skupih igrača..tek sad nešto ova dvojica kloceva od Gilleta i Hicksa pokušavaju isto napraviti sa Redsima, al vidiš da se govna između sebe prepucavaju, prema tome od toga nema velikog hajra, sem ako sve ne kupe Arapi...
Premier liga im ne ide, ko da ih je neko prokleo, ali mislim da će i sljedeće sezone nešto biti od ovoga, pogotovo ako kupe Hunteelara...
Ne vraćam se daleko u historiju, al eto recimo od početka Premier lige, u kojoj Liverpool nije osvojio ništa, oni su bili jako kvalitetan tim u Evropi...i to sa mnogo lošijim igračkim kadrom nego sada...
ali brate, niko ne može osporiti You´ll Never Walk Alone na Anfieldu, bar imaju najvjernije navijače na svijetu..pozdrav ;-)
Ima i Liverpool prejaku klupu, ništa slabiju od Man UTD. i Chelsea i ništa manji fond igrača, tako da ti nestoji ta kako Man UTD. i Chelsea imaju veči fond igrača i da zato mogu podnijeti igru na 4 fronta. Kvalitet igrača označava njegova igra, a ne cijena. Koliko smo imali primjera preskupih igrača koji svojom igrom nisu ništa napravili.
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#348 Re: UEFA champions league 2007/2008

Post by johntra »

ne mogu vjerovat da ovoliko Željeovaca ne cijeni jedan klub poput Liverpoola, to mi nikako ne ulazi u glavu...kad su imali vrlo sličnu genezu nastanka, znači radnički su klubovi...i dan danas je tako...to mi fakat nije jasno...
nemoj pričati bezveze da je Liverpoolova klupa jaka, mada bih ja volio da je tako...pola klupe je van forme zadnjih tri mjeseca, jedino koga bih volio vratiti i koji zna šta radi je Crouch, dok su svi ostali pali nekoj stvari za uši, što je uostalom dokazao i Riise neku noć...
@el Saik, fino se čulo kako je himna nastavila i poslije gola, vjerovatno ti nije TV u dure... :D
uglavnom, vidimo se u finalu...ja bih lično volio Manchester, al mi je Barca draža deset puta...
User avatar
Evil_Inside
Posts: 73
Joined: 22/04/2008 15:52
Location: Tamo đe su svi evil
Contact:

#349 Re: UEFA champions league 2007/2008

Post by Evil_Inside »

LSD wrote:
Neelix wrote:ma meni nije jasno kako neko moze navijat za klub koji se zove Bazen jetre :D :D
:lol: :lol: :lol: upravo tako :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :thumbup:
LongDong
Posts: 789
Joined: 22/04/2008 23:08

#350 Re: UEFA champions league 2007/2008

Post by LongDong »

Evil_Inside wrote:
LSD wrote:
Neelix wrote:ma meni nije jasno kako neko moze navijat za klub koji se zove Bazen jetre :D :D
:lol: :lol: :lol: upravo tako :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :thumbup:
Volio bih pojasnjenje oko tog bazena... a ako je neka interna zeza onda ne treba...
Post Reply