Udajem se !

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Globus
Posts: 4196
Joined: 03/07/2008 18:06
Location: tu tamo

#1 Udajem se !

Post by Globus »

Jel se ikome desilo da ga bivsa .. sa kojom je zavrsio prije nekih godinu i vise nazove ... i pita kako je ... kao ona se brine ... i cujete se jos par puta i nakon dan dva ona kaze da se udaje sutra :D il ja jedini imam neshvatljivu bivsu .. sto joj je to trebalo ? :D sta je htjela :S
andrija2007
Posts: 1717
Joined: 16/10/2008 13:13

#2 Re: Udajem se !

Post by andrija2007 »

Upitaj je: Protiv koga?
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#3 Re: Udajem se !

Post by mrtva kokoš »

da ti ga shukne sad je li uspjela ti to najbolje znas...nadam se da nije, forumska solidarnost :-D :-D
User avatar
Globus
Posts: 4196
Joined: 03/07/2008 18:06
Location: tu tamo

#4 Re: Udajem se !

Post by Globus »

stani sad cu ti ja naci sta sam joj napiso :D haha pa ti skontaj jel il nije :D
Ona napisala u sms (valjda nije htjela usmeno sta li vec :D ) : ja se sutra udajem za drugoga
ja njoj : jebe mi se bona ja mislio gori pod nogama .. nisi mi se valjda zbog toga javljala ?
ona : mislim da si puno prost al hvala ti !

:D sve slicnosti sa stvarnim osobama su slucajne :D
User avatar
Vitamin C
Posts: 921
Joined: 13/05/2009 09:50
Location: Na prozoru, u ogledalu, pred vratima

#5 Re: Udajem se !

Post by Vitamin C »

Čestitaš joj, ljubazno i uljudno, ponašaš se kavaljerski sa strpljenjem. Ako ima neku posebnu namjeru, potom će se otkriti, vjerovatno kroz histeriju*. Ovo govorim kroz pretpostavku, ne empirično. :D

*histerija (gr. materija)
medicinski: matičnica, poglavito ženska živčana bolest koja se sastoji u izvesnoj rasklađenosti naravi, pojačanoj razdražljivosti i osetljivosti čula, nedostatku samosavlađivanja, u podložnosti uticajima i živom radu mašte; bolesnik ima osećaj kao da mu se uz jednjak penje nekakva lopta, ima živčane bolove, glavobolju u jednoj tački lubanje, grčevite napade (smeha, plača i dr.), jake bolove u zglobovima, neosetljivost (obično u jednoj polovini tla) itd.

:D
User avatar
Globus
Posts: 4196
Joined: 03/07/2008 18:06
Location: tu tamo

#6 Re: Udajem se !

Post by Globus »

vitaminU kad ti doktor postade :D kakav ja i kavaljer nedo bog :D
musac
Posts: 553
Joined: 02/02/2007 11:07

#7 Re: Udajem se !

Post by musac »

Globus wrote:stani sad cu ti ja naci sta sam joj napiso :D haha pa ti skontaj jel il nije :D
Ona napisala u sms (valjda nije htjela usmeno sta li vec :D ) : ja se sutra udajem za drugoga
ja njoj : jebe mi se bona ja mislio gori pod nogama .. nisi mi se valjda zbog toga javljala ?
ona : mislim da si puno prost al hvala ti !

:D sve slicnosti sa stvarnim osobama su slucajne :D
E jesi prost... :lol:
andrija2007
Posts: 1717
Joined: 16/10/2008 13:13

#8 Re: Udajem se !

Post by andrija2007 »

Vitamin C wrote:Čestitaš joj, ljubazno i uljudno, ponašaš se kavaljerski sa strpljenjem. Ako ima neku posebnu namjeru, potom će se otkriti, vjerovatno kroz histeriju*. Ovo govorim kroz pretpostavku, ne empirično. :D

*histerija (gr. materija)
medicinski: matičnica, poglavito ženska živčana bolest koja se sastoji u izvesnoj rasklađenosti naravi, pojačanoj razdražljivosti i osetljivosti čula, nedostatku samosavlađivanja, u podložnosti uticajima i živom radu mašte; bolesnik ima osećaj kao da mu se uz jednjak penje nekakva lopta, ima živčane bolove, glavobolju u jednoj tački lubanje, grčevite napade (smeha, plača i dr.), jake bolove u zglobovima, neosetljivost (obično u jednoj polovini tla) itd.

:D
Molim te da objasniš precizno razliku između histerije i historije, , po meni je vrlo mala.
User avatar
Sunrise00
Posts: 4484
Joined: 20/06/2008 22:48
Location: Tamo gdje i kisa kad pada, nije prosto kisa :)

#9 Re: Udajem se !

Post by Sunrise00 »

ja kontala neka forumasica otvorila temu da nas obavijesti da se udaje :D :D
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#10 Re: Udajem se !

Post by mrtva kokoš »

musac wrote:
Globus wrote:stani sad cu ti ja naci sta sam joj napiso :D haha pa ti skontaj jel il nije :D
Ona napisala u sms (valjda nije htjela usmeno sta li vec :D ) : ja se sutra udajem za drugoga
ja njoj : jebe mi se bona ja mislio gori pod nogama .. nisi mi se valjda zbog toga javljala ?
ona : mislim da si puno prost al hvala ti !

:D sve slicnosti sa stvarnim osobama su slucajne :D
E jesi prost... :lol:
prostak :run: :D

ma nek si odjebo bitcharku ni ja ne bi bolje :D
User avatar
Vitamin C
Posts: 921
Joined: 13/05/2009 09:50
Location: Na prozoru, u ogledalu, pred vratima

#11 Re: Udajem se !

Post by Vitamin C »

andrija2007 wrote:
Vitamin C wrote:Čestitaš joj, ljubazno i uljudno, ponašaš se kavaljerski sa strpljenjem. Ako ima neku posebnu namjeru, potom će se otkriti, vjerovatno kroz histeriju*. Ovo govorim kroz pretpostavku, ne empirično. :D

*histerija (gr. materija)
medicinski: matičnica, poglavito ženska živčana bolest koja se sastoji u izvesnoj rasklađenosti naravi, pojačanoj razdražljivosti i osetljivosti čula, nedostatku samosavlađivanja, u podložnosti uticajima i živom radu mašte; bolesnik ima osećaj kao da mu se uz jednjak penje nekakva lopta, ima živčane bolove, glavobolju u jednoj tački lubanje, grčevite napade (smeha, plača i dr.), jake bolove u zglobovima, neosetljivost (obično u jednoj polovini tla) itd.

:D
Molim te da objasniš precizno razliku između histerije i historije, , po meni je vrlo mala.
Isključivo uspoređujem sa poviješću.
User avatar
Globus
Posts: 4196
Joined: 03/07/2008 18:06
Location: tu tamo

#12 Re: Udajem se !

Post by Globus »

Sunrise00 wrote:ja kontala neka forumasica otvorila temu da nas obavijesti da se udaje :D :D
Neces to jos zadugo :lol:
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#13 Re: Udajem se !

Post by mostarac »

Globus wrote:stani sad cu ti ja naci sta sam joj napiso :D haha pa ti skontaj jel il nije :D
Ona napisala u sms (valjda nije htjela usmeno sta li vec :D ) : ja se sutra udajem za drugoga
ja njoj : jebe mi se bona ja mislio gori pod nogama .. nisi mi se valjda zbog toga javljala ?
ona : mislim da si puno prost al hvala ti !

:D sve slicnosti sa stvarnim osobama su slucajne :D
ja sam imao jednu slicnih karakternih osobina al se zato usrecilaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Globus
Posts: 4196
Joined: 03/07/2008 18:06
Location: tu tamo

#14 Re: Udajem se !

Post by Globus »

de bogati pojasni to usrecila :D
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#15 Re: Udajem se !

Post by mostarac »

dovoljno je i ovo sto sam rekao. ipak je to njen a ne moj zivot :)
Klonirana26
Posts: 51
Joined: 04/09/2007 18:43

#16 Re: Udajem se !

Post by Klonirana26 »

Pitanje je? da li je neko imao slično iskustvo? Ima tu raznih varijanti .. možda je mislila da je red da ti ona javi, a ne na ulici da saznaš, ako ste dugo npr. dugo bili zajedno itd...Ono sto ja ne shvatam je sto to tebe uopste briga, ako ti se vec "jebe" za tu informaciju?
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#17 Re: Udajem se !

Post by ladyblue18 »

kiki-miki wrote:
Sunrise00 wrote:ja kontala neka forumasica otvorila temu da nas obavijesti da se udaje :D :D

Isto mislila :D kad ono :lol: :lol: :lol: :lol:
+1 :lol: :lol: :lol:
duh_koji
Posts: 6
Joined: 17/05/2005 20:58

#18 Re: Udajem se !

Post by duh_koji »

Pa samo si joj na to trebao odgovoriti, draga moja to je dokaz da ja i nisam tako nesretan u zivotu kao sto sam mislio, jer eto ipak me najveca sranja zaobidju.... :D

Nisi jedini kome se to desilo al sam ja odgovorio gornjom recenicom, pa je odgovor bio "Da Bog da crko, pseto pokvareno".... i poslije poruke nisam zlatna ribica da ispunjavam zelje komunikacija je prestala....
Bobi
Forum administrator
Posts: 32162
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#19 Re: Udajem se !

Post by Bobi »

ladyblue18 wrote:
kiki-miki wrote:
Sunrise00 wrote:ja kontala neka forumasica otvorila temu da nas obavijesti da se udaje :D :D

Isto mislila :D kad ono :lol: :lol: :lol: :lol:
+1 :lol: :lol: :lol:
+ Ukupno je: 182 korisnika/ca online; 30 registriranih, 19 skrivenih i 133 gostiju. (Bazirano na aktivnosti korisnika/ca u prošle/ih 5 minute/a.)

:mrgreen:
User avatar
semmy
Posts: 2610
Joined: 02/02/2007 09:23
Location: mars

#20 Re: Udajem se !

Post by semmy »

jos 1 :lol: :lol: :lol:
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#21 Re: Udajem se !

Post by Irm@ »

i ja sam mislila da nas neka mlada na svadbu zove :-D
P.S. samo sto sam napisala komentar kad prolaze auta i trube :-D :D
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#22 Re: Udajem se !

Post by sheilak »

Klonirana26 wrote:Pitanje je? da li je neko imao slično iskustvo? Ima tu raznih varijanti .. možda je mislila da je red da ti ona javi, a ne na ulici da saznaš, ako ste dugo npr. dugo bili zajedno itd...Ono sto ja ne shvatam je sto to tebe uopste briga, ako ti se vec "jebe" za tu informaciju?
Slažem se s ovim.

@ Globus

Mislilm da ti se to ".ebe mi se " otelo od iznenadjenja :D
Last edited by sheilak on 01/08/2009 13:26, edited 1 time in total.
User avatar
ružmarin-a
Posts: 2262
Joined: 18/04/2009 23:01

#23 Re: Udajem se !

Post by ružmarin-a »

mislim da je @globusa treba čisto onako malo barnula, da vidi bi li on zažalio ako ona zamakne, jer je mlada koliko i on za udaju

je li tako @globus ?
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#24 Re: Udajem se !

Post by burek_in_space »

sheilak wrote: Slažem se s ovim.

@ Globus

Mislilm da ti se to ".ebe mi se " otelo od iznenadjenja :D
Ne bih se slozhio oko ovog faktora iznenadjenja...mislim da se nashem Globusu *ebe,ali nije znao kako da pita. :oops: :mrgreen:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#25 Re: Udajem se !

Post by sheilak »

burek_in_space wrote:
sheilak wrote: Slažem se s ovim.

@ Globus

Mislilm da ti se to ".ebe mi se " otelo od iznenadjenja :D
Ne bih se slozhio oko ovog faktora iznenadjenja...mislim da se nashem Globusu *ebe,ali nije znao kako da pita. :oops: :mrgreen:
duboko potisnute emocije? :-D
Post Reply