Udaja sa 18 godina

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#226 Re: Udaja sa 18 godina

Post by sheilak »

triconja wrote:
sheilak wrote:Meni je normalno da muskarac od 30 ima sex sa nekom od 18 ako ona to zeli (r)
Sta ima od 30, normalno je da musko od 50 godina ima sex sa nekom od 18 i jos usput to snima, i gle cuda niko se ne ljuti i nece da ga lincuje.

A sad vidi jel gore toili zenit sa nekom razlikom, meni nije neka razlika :lol:
Kako nije razlika ja sa bezimenom koja ima 18 godina spavam jednom i svako svojim putem a u drugom slucaju s brakom dolaze i obaveze i svasta jos sto ne mozes nikad vidjeti i znati za jednu noc kad smo oboje napaljeni (r)
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 5610
Joined: 12/10/2014 01:12

#227 Re: Udaja sa 18 godina

Post by skupljac_zeljeza »

sheilak wrote: Kako nije razlika ja sa bezimenom koja ima 18 godina spavam jednom i svako svojim putem a u drugom slucaju s brakom dolaze i obaveze i svasta jos sto ne mozes nikad vidjeti i znati za jednu noc kad smo oboje napaljeni (r)
Ako je ova i propustila iskustvo sexa jedne noći i nije onda mnogo propustila.
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#228 Re: Udaja sa 18 godina

Post by sheilak »

skupljac_zeljeza wrote:
sheilak wrote: Kako nije razlika ja sa bezimenom koja ima 18 godina spavam jednom i svako svojim putem a u drugom slucaju s brakom dolaze i obaveze i svasta jos sto ne mozes nikad vidjeti i znati za jednu noc kad smo oboje napaljeni (r)
Ako je ova i propustila iskustvo sexa jedne noći i nije onda mnogo propustila.
Jebote sex nije prica o sexu kad ae pomene iskustvo
Iskustvo je hodati s deckom posvadjati se raskinuti patiti radovati se provesti lijepe trenutke zatim nevezano za vezu sa muskarcem zaradjivati osamostaliti se zaraditi platu iskusiti drugu verziju drustva od skolskog tj poslovne kolege i jos mnogo toga (r)
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 5610
Joined: 12/10/2014 01:12

#229 Re: Udaja sa 18 godina

Post by skupljac_zeljeza »

sheilak wrote:
skupljac_zeljeza wrote:
sheilak wrote: Kako nije razlika ja sa bezimenom koja ima 18 godina spavam jednom i svako svojim putem a u drugom slucaju s brakom dolaze i obaveze i svasta jos sto ne mozes nikad vidjeti i znati za jednu noc kad smo oboje napaljeni (r)
Ako je ova i propustila iskustvo sexa jedne noći i nije onda mnogo propustila.
Jebote sex nije prica o sexu kad ae pomene iskustvo
Iskustvo je hodati s deckom posvadjati se raskinuti patiti radovati se provesti lijepe trenutke zatim nevezano za vezu sa muskarcem zaradjivati osamostaliti se zaraditi platu iskusiti drugu verziju drustva od skolskog tj poslovne kolege i jos mnogo toga (r)
Imat' će sve to i sa čojkom joj. „U dobru i zlu dok nas smrt ne rastavi“
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#230 Re: Udaja sa 18 godina

Post by triconja »

sheilak wrote: Kako nije razlika ja sa bezimenom koja ima 18 godina spavam jednom i svako svojim putem a u drugom slucaju s brakom dolaze i obaveze i svasta jos sto ne mozes nikad vidjeti i znati za jednu noc kad smo oboje napaljeni (r)
Ako je tebi normalno da se seksas ti sa nekom od 18 godina jednom sto ti ne bi bilo normalno da se neko seksa sa istom stalno i to u braku belesi. I kazes ti je prvi put vidis i oboje napaljeni i to more proc :lol:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#231 Re: Udaja sa 18 godina

Post by sheilak »

triconja wrote:
sheilak wrote: Kako nije razlika ja sa bezimenom koja ima 18 godina spavam jednom i svako svojim putem a u drugom slucaju s brakom dolaze i obaveze i svasta jos sto ne mozes nikad vidjeti i znati za jednu noc kad smo oboje napaljeni (r)
Ako je tebi normalno da se seksas ti sa nekom od 18 godina jednom sto ti ne bi bilo normalno da se neko seksa sa istom stalno i to u braku belesi. I kazes ti je prvi put vidis i oboje napaljeni i to more proc :lol:
Jel tebi treba crtati jebo ga ti
Ne smeta meni sto se neko seksa sa istom stalno
Alo prvo razgranicite sta pisem pa onda komentarisite
A o tome pisemo svi ovdje da nama licno nije nornqlbo a je li ilmi muji lejli i ostalima normalno mene licno ne interesuje i neka rade sta hoce (r)
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#232 Re: Udaja sa 18 godina

Post by triconja »

sheilak wrote: Jel tebi treba crtati jebo ga ti
Ne smeta meni sto se neko seksa sa istom stalno
Alo prvo razgranicite sta pisem pa onda komentarisite
A o tome pisemo svi ovdje da nama licno nije nornqlbo a je li ilmi muji lejli i ostalima normalno mene licno ne interesuje i neka rade sta hoce (r)
Eto necu te vise napadat, mislim da sam pretjero (i to radi jedne tvoje greske). Nego, da te nesto pitam. Kod mene rodica od 16e godine ide po raznim kucama i tj. bude neko vrijeme kod momaka, i dan danas to radi (sa 18 godina). Jel to normalno? Mozemo mi tri godine naprdjivat moral, iskustvo zivot i slicne nebuloze ali dzaba, nju neko trosi (logicno stariji) i to nece imat efekta na tu situaciju. Pa cak su neki pokusali kroz pricu sa njom da joj ukazu da to nije uredu ali nekom je lakse metar u guzicu nego cent u glavu.

Onda znam jedan slucaj gdje se jedna udala sa 16 godina i to sam osudio, i jos se udala za nekog od 18 godina. Jel to normalno? Moze doc ko hoce i da daje razloge kakve hoce ali 18 godina je 18 godina. Eto i to sto je taj pajkan bio kazu sa tom sa 16 godina nije uredu, ali eto ogradio se lola pametno tako sto ju je ozenio kad je napunila 18, kofol nije nikakav zakon prekrsio :lol: . Bonus poeni ako je kakav vjernik, ispast ce na kraju ceko je brak da bi imo šnjom seksualne odnose i slicne nebuloze :lol: :lol: :lol:
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6767
Joined: 20/02/2013 14:14

#233 Re: Udaja sa 18 godina

Post by Cherry-Cherry »

triconja wrote: .... Bonus poeni ako je kakav vjernik, ispast ce na kraju ceko je brak da bi imo šnjom seksualne odnose i slicne nebuloze :lol: :lol: :lol:
Pa ovo je sasvim moguće, vjenčali se jer joj se pri*ebalo. A malo mjesto i patrijarhalna porodica, vaspitali je da bude "poštena" i slično... Jedva dočekala da napuni 18 da se uda
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#234 Re: Udaja sa 18 godina

Post by muhafuca »

triconja wrote:
sheilak wrote:Meni je normalno da muskarac od 30 ima sex sa nekom od 18 ako ona to zeli (r)
Sta ima od 30, normalno je da musko od 50 godina ima sex sa nekom od 18 i jos usput to snima, i gle cuda niko se ne ljuti i nece da ga lincuje.

A sad vidi jel gore toili zenit sa nekom razlikom, meni nije neka razlika :lol:
to je pozitivno jer joj on tako pokaze malo "zivota" i to

pa nek se poslije udaje kad se nagleda tog famoznog "zivota" jelde.

A da je ozeni, eh tu bi bio problem :-)
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#235 Re: Udaja sa 18 godina

Post by HAVANA »

Ovim sto je normalno nek napisu koji post kad budu imali cerku od 16 godina a dodje po nju mudonja od 30.Ja mislim da bi ga u onaj spajz pored vrata uvuko.Da ne govorim o bosanskim satro privrednicima sa trbuhom do zuba a pored njega u dzipu nakom curetak od 18, mladja nego cerka mu.Pa jebo ti bog mater sto nisi guzio kad si trebo i mogo,sad te fol nesta poslo...Za ovo dvoje mi se zivo jebe ali zamislim sebe sa 30 da ganjam curicu od 16... Ne ide jebo mu ja mater,nikako.Bolesno.Cuj 16.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#236 Re: Udaja sa 18 godina

Post by HAVANA »

Kad malo bolje razmislim i da mi po ovu stariju,od 20 g ,dodje hairlija od 30, razmislio bi o spajzu.Il bi ga prepustio zeni,ne treba mu spajz. :lol: Sjetim se kad joj je sa 14 na moru prifurala naka grupica momcica od dvadesetak...Joj kad majka,zena,kraljica uleti :lol: ja crko od sege... :angry: :angry: :angry: :brusli:
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#237 Re: Udaja sa 18 godina

Post by vješalica »

HAVANA wrote:Pa jebo ti bog mater sto nisi guzio kad si trebo i mogo,sad te fol nesta poslo...
U tome i jeste problem
Nije mogao
Pokusava nadoknaditi I privuci zna see čim te propale plastikanerke i nargilarke
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#238 Re: Udaja sa 18 godina

Post by klosar pravi »

HAVANA wrote:Ovim sto je normalno nek napisu koji post kad budu imali cerku od 16 godina a dodje po nju mudonja od 30.Ja mislim da bi ga u onaj spajz pored vrata uvuko.Da ne govorim o bosanskim satro privrednicima sa trbuhom do zuba a pored njega u dzipu nakom curetak od 18, mladja nego cerka mu.Pa jebo ti bog mater sto nisi guzio kad si trebo i mogo,sad te fol nesta poslo...Za ovo dvoje mi se zivo jebe ali zamislim sebe sa 30 da ganjam curicu od 16... Ne ide jebo mu ja mater,nikako.Bolesno.Cuj 16.
Tad je najslađa i prava peach
suncana_strana
Posts: 156
Joined: 03/01/2018 18:09

#239 Re: Udaja sa 18 godina

Post by suncana_strana »

HAVANA wrote:Ovim sto je normalno nek napisu koji post kad budu imali cerku od 16 godina a dodje po nju mudonja od 30.Ja mislim da bi ga u onaj spajz pored vrata uvuko.Da ne govorim o bosanskim satro privrednicima sa trbuhom do zuba a pored njega u dzipu nakom curetak od 18, mladja nego cerka mu.Pa jebo ti bog mater sto nisi guzio kad si trebo i mogo,sad te fol nesta poslo...Za ovo dvoje mi se zivo jebe ali zamislim sebe sa 30 da ganjam curicu od 16... Ne ide jebo mu ja mater,nikako.Bolesno.Cuj 16.
Evo jedan primjer kako to izgleda u Sarajevu doslovno
sa 16 godina

https://www.google.ba/amp/s/www.vecernj ... vao-417739
:shock:

Boze, ja ne znam je li to sad ocita praksa u Bosni da se pretezito ovako radi
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#240 Re: Udaja sa 18 godina

Post by pustopoljina »

suncana_strana wrote:
HAVANA wrote:Ovim sto je normalno nek napisu koji post kad budu imali cerku od 16 godina a dodje po nju mudonja od 30.Ja mislim da bi ga u onaj spajz pored vrata uvuko.Da ne govorim o bosanskim satro privrednicima sa trbuhom do zuba a pored njega u dzipu nakom curetak od 18, mladja nego cerka mu.Pa jebo ti bog mater sto nisi guzio kad si trebo i mogo,sad te fol nesta poslo...Za ovo dvoje mi se zivo jebe ali zamislim sebe sa 30 da ganjam curicu od 16... Ne ide jebo mu ja mater,nikako.Bolesno.Cuj 16.
Evo jedan primjer kako to izgleda u Sarajevu doslovno
sa 16 godina

https://www.google.ba/amp/s/www.vecernj ... vao-417739
:shock:

Boze, ja ne znam je li to sad ocita praksa u Bosni da se pretezito ovako radi
Wtf. Je OCITA praksa?
Steta sto nemas mjere u flejmanju, bile su ti fino aktivne teme.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#241 Re: Udaja sa 18 godina

Post by triconja »

muhafuca wrote:
to je pozitivno jer joj on tako pokaze malo "zivota" i to

pa nek se poslije udaje kad se nagleda tog famoznog "zivota" jelde.

A da je ozeni, eh tu bi bio problem :-)
Sta kae dzukci laju karavani prolaze il na nasem, glup je narod ba, svi su na rijecima jaki al kad treba akcija eee. A zato ljudi od 60 godina normala zene od 20 godina ili mladje a neki cak i idu u seks turizam dje trose maloljetne jal muske jal zenske i niko nista. I dje je u svemu tome problem, da nije u tome sto niko nema muda da to sprijeci? Moze li se na kraju tako nesto ikako sprijecit?
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#242 Re: Udaja sa 18 godina

Post by triconja »

Cherry-Cherry wrote:
triconja wrote: .... Bonus poeni ako je kakav vjernik, ispast ce na kraju ceko je brak da bi imo šnjom seksualne odnose i slicne nebuloze :lol: :lol: :lol:
Pa ovo je sasvim moguće, vjenčali se jer joj se pri*ebalo. A malo mjesto i patrijarhalna porodica, vaspitali je da bude "poštena" i slično... Jedva dočekala da napuni 18 da se uda
Evo jedno pitanje, mozda je glupo ali ipak da priupitam, jel se moze zensko zadovoljit rucno, tj. mastrubacijom? Pa jebem ga ja da se vise po skolama to prikazuje da je normalno i fino ne bi bilo zajebancija koliko ih danas ima, ali jebiga, lakse je prosipat gluposti i testirat nejac na nacionalizam raznim anketama i slicnim sranjima.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#243 Re: Udaja sa 18 godina

Post by triconja »

pustopoljina wrote: Wtf. Je OCITA praksa?
Steta sto nemas mjere u flejmanju, bile su ti fino aktivne teme.
Kakvo flejmanje to ti je gebelsova skola, fasisticka propaganda moja ti. Sad idu korak dalje, isperu mozak i nauce da se siri propaganda dalje :lol:
User avatar
djevojka bez imena
Posts: 3587
Joined: 14/10/2015 05:39

#244 Re: Udaja sa 18 godina

Post by djevojka bez imena »

Meni roditelji tih maloljetnica sto izlaze do u gluho doba noći sa deceniju starijim nikako nisu jasni. Pa ja sam morala reci gdje idem s kim idem i kad se vraćam, i znala biti provjerena par puta u vezi toga. Jel to danas svojoj djeci niko ne postavlja ta pitanja?
User avatar
Dosadno mii
Posts: 2538
Joined: 16/06/2014 20:33

#245 Re: Udaja sa 18 godina

Post by Dosadno mii »

Mozda ih poticu na udaju.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#246 Re: Udaja sa 18 godina

Post by triconja »

djevojka bez imena wrote:Meni roditelji tih maloljetnica sto izlaze do u gluho doba noći sa deceniju starijim nikako nisu jasni. Pa ja sam morala reci gdje idem s kim idem i kad se vraćam, i znala biti provjerena par puta u vezi toga. Jel to danas svojoj djeci niko ne postavlja ta pitanja?
Zamisli da ima ljudi koji nista ne osjecaju prema djeci i gledaju ih kao zakonom propisanu obavezu i jedva cekaju da ih skinu sa grbace.
suncana_strana
Posts: 156
Joined: 03/01/2018 18:09

#247 Re: Udaja sa 18 godina

Post by suncana_strana »

Pa naravno da na ovakva ponasanja u BIH utjece strogo patrijahalni odgoj protkan radikalno religijskom komponentom kojom se indoktrinira omladina.

Jer zar je moguce zivjeti i odrzavati odnose sa deckom mimo braka?
Apsolutno NE.
stoga se u BIH hrli u brak, da bi se to moglo raditi

a nedavno tek osobnu dobila, dok je zakon jos percipira kao mladjeg punoljetnika..
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#248 Re: Udaja sa 18 godina

Post by HAVANA »

djevojka bez imena wrote:Meni roditelji tih maloljetnica sto izlaze do u gluho doba noći sa deceniju starijim nikako nisu jasni. Pa ja sam morala reci gdje idem s kim idem i kad se vraćam, i znala biti provjerena par puta u vezi toga. Jel to danas svojoj djeci niko ne postavlja ta pitanja?
Naravno da postavlja,u normalnoj porodici.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#249 Re: Udaja sa 18 godina

Post by Connaisseur Karlin »

HAVANA wrote:Ovim sto je normalno nek napisu koji post kad budu imali cerku od 16 godina a dodje po nju mudonja od 30.Ja mislim da bi ga u onaj spajz pored vrata uvuko.Da ne govorim o bosanskim satro privrednicima sa trbuhom do zuba a pored njega u dzipu nakom curetak od 18, mladja nego cerka mu.Pa jebo ti bog mater sto nisi guzio kad si trebo i mogo,sad te fol nesta poslo...Za ovo dvoje mi se zivo jebe ali zamislim sebe sa 30 da ganjam curicu od 16... Ne ide jebo mu ja mater,nikako.Bolesno.Cuj 16.
HAVANA wrote:Kad malo bolje razmislim i da mi po ovu stariju,od 20 g ,dodje hairlija od 30, razmislio bi o spajzu.Il bi ga prepustio zeni,ne treba mu spajz. :lol: Sjetim se kad joj je sa 14 na moru prifurala naka grupica momcica od dvadesetak...Joj kad majka,zena,kraljica uleti :lol: ja crko od sege... :angry: :angry: :angry: :brusli:
:lol: :thumbup:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#250 Re: Udaja sa 18 godina

Post by sheilak »

triconja wrote:
sheilak wrote: Jel tebi treba crtati jebo ga ti
Ne smeta meni sto se neko seksa sa istom stalno
Alo prvo razgranicite sta pisem pa onda komentarisite
A o tome pisemo svi ovdje da nama licno nije nornqlbo a je li ilmi muji lejli i ostalima normalno mene licno ne interesuje i neka rade sta hoce (r)
Eto necu te vise napadat, mislim da sam pretjero (i to radi jedne tvoje greske). Nego, da te nesto pitam. Kod mene rodica od 16e godine ide po raznim kucama i tj. bude neko vrijeme kod momaka, i dan danas to radi (sa 18 godina). Jel to normalno? Mozemo mi tri godine naprdjivat moral, iskustvo zivot i slicne nebuloze ali dzaba, nju neko trosi (logicno stariji) i to nece imat efekta na tu situaciju. Pa cak su neki pokusali kroz pricu sa njom da joj ukazu da to nije uredu ali nekom je lakse metar u guzicu nego cent u glavu.

Onda znam jedan slucaj gdje se jedna udala sa 16 godina i to sam osudio, i jos se udala za nekog od 18 godina. Jel to normalno? Moze doc ko hoce i da daje razloge kakve hoce ali 18 godina je 18 godina. Eto i to sto je taj pajkan bio kazu sa tom sa 16 godina nije uredu, ali eto ogradio se lola pametno tako sto ju je ozenio kad je napunila 18, kofol nije nikakav zakon prekrsio :lol: . Bonus poeni ako je kakav vjernik, ispast ce na kraju ceko je brak da bi imo šnjom seksualne odnose i slicne nebuloze :lol: :lol: :lol:
Pa toj rodici ako je normalno onda je normalno
Meni je normalno takodjer tebi petom desetom nije al njen izbor
Njen izbor je isto da tako nastavi ili da ode u casne sestre
Ja mogu samo reci bi li ja tako radio da sam na njenom mjestu i to je to
Ovo se isto odnosi na tu drugu od 16 godina
Njihov izbor a ja mogu samo reci da je za mene bezveze taj izbor (r)
Post Reply