ubistvo 27g u GZ

Svakodnevna dešavanja u Goraždu, Višegradu, Foči, Vlasenici, Han-Pijesku i ostalim mjestima regije.
User avatar
burekodsira
Posts: 3535
Joined: 09/07/2006 00:23

#1 ubistvo 27g u GZ

Post by burekodsira »

cudi me da niko ne spomene nevjerovatan dogadjaj na nasem podrucju. kako se moze po gradu cuti preksinoc tri osobe na smrt pretukle jednog 27g momka negdje dolje kraj drine. pocinioci su uhapseni ali nista ni u medijima ni na internetu o ovome. yebo te zivot jos nam fale ovakvi dogadjaji u gz i ode sve u pm
User avatar
terra_incognita
Posts: 1913
Joined: 08/10/2007 11:43
Location: Terra Incognita

#2 Re: ubistvo 27g u GZ

Post by terra_incognita »

Kako nema ?

Cini mi se da sam jutros procitala bas na portalu da je ubijen Stovrag 1977. godiste, imena se ne sjacam.
I cini mi se da je u stanu pronadjen a preminuo na putu do bolnice.

Osim na netu, bilo i na dnevniku.
Last edited by terra_incognita on 22/06/2009 00:38, edited 1 time in total.
User avatar
burekodsira
Posts: 3535
Joined: 09/07/2006 00:23

#3 Re: ubistvo 27g u GZ

Post by burekodsira »

U Goraždu uhapšene tri osobe osumnjičene za ubistvo Šaćira Stovraga
Goražde, 21.06.2009 - FTV

Policija u Goraždu privela je tri osobe osumnjičene za ubistvo Šaćira Stovraga rođenog 1977. godine. Stovrag je jutros oko 3 sata pronađen u besvjesnom stanju u Iranskom šetalištu u stanu, a prema zvaničnim informacijama, preminuo je jutros oko 9 sati usljed teških tjelesnih povreda koje su mu nanesene.
User avatar
BarbaDue
Posts: 63384
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#4 Re: ubistvo 27g u GZ

Post by BarbaDue »

burekodsira wrote:U Goraždu uhapšene tri osobe osumnjičene za ubistvo Šaćira Stovraga
Goražde, 21.06.2009 - FTV

Policija u Goraždu privela je tri osobe osumnjičene za ubistvo Šaćira Stovraga rođenog 1977. godine. Stovrag je jutros oko 3 sata pronađen u besvjesnom stanju u Iranskom šetalištu u stanu, a prema zvaničnim informacijama, preminuo je jutros oko 9 sati usljed teških tjelesnih povreda koje su mu nanesene.
ja sam za ovu vjest saznao tek danas, :( pa koji ga nesretnik ubi, zbog cega?
iPlay
Posts: 240
Joined: 26/01/2008 10:58

#5 Re: ubistvo 27g u GZ

Post by iPlay »

Jutros u Avazu procitah, nego ne mogu da skontam ko je momak... ?
Pera Trta
Posts: 5420
Joined: 06/02/2009 00:20
Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.

#6 Re: ubistvo 27g u GZ

Post by Pera Trta »

Sad na vijestima: ubili ga jer im nije dao novac za neki mobitel. Navodno zlostavljanje trajalo duže vrijeme.
Zločinaca je trojica: jedan se zove Paleta Jasmin, drugi Brezac nekako, treći mi je promakao...
Ja predlažem da u skladu sa novim demokratskim načelima, ovu trojicu ne osuđujemo, nego da im omogućimo da se uključe u društvo, koje je isključivi krivac za njihove zastranjenosti. Uz to, obavezno od njih napravimo medijske zvijezde i predmet mahalskih tračeva, kako bi maloljetnici (potencijalni budući kriminalci) u njima vidjeli svoje idole i uzore. Eto, ja toliko. Htjeli ste demokratiju, eto vam GA :roll:
User avatar
BarbaDue
Posts: 63384
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#7 Re: ubistvo 27g u GZ

Post by BarbaDue »

kako sam cuo tip koijeg su mi opisivali a koji je glavni u toj prici je jedan peder drogirani,
nekoliko puta sam ga sreo u gradu i znao sam da ce decko napraviti neko sranje :x

za sve je kriva policija, inspektori...zasto gledaju da im kriminalci i drogirani manijaci slobodno setaju ulicama.
User avatar
sharwoodforest
Posts: 492
Joined: 16/08/2006 14:16

#8 Re: ubistvo 27g u GZ

Post by sharwoodforest »

BarbaDue wrote:kako sam cuo tip koijeg su mi opisivali a koji je glavni u toj prici je jedan peder drogirani,
nekoliko puta sam ga sreo u gradu i znao sam da ce decko napraviti neko sranje :x

za sve je kriva policija, inspektori...zasto gledaju da im kriminalci i drogirani manijaci slobodno setaju ulicama.
e cuj izgledao tako, a policija nista, a ti znao .......ccccccccccc.........hitler ti nije dorastao :x
User avatar
BarbaDue
Posts: 63384
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#9 Re: ubistvo 27g u GZ

Post by BarbaDue »

Sta hoces da kazes da sam kao Hitler, u stvari da sam gori od njega?

slobodno reci sto sam te pitao? nema veze sto sam moderator, sada sam samo obicni forumas...prema tome reci
jer samo hocu da znam jel stvarno tako mislis o meni ili ti je preletilo?
User avatar
sharwoodforest
Posts: 492
Joined: 16/08/2006 14:16

#10 Re: ubistvo 27g u GZ

Post by sharwoodforest »

kako sam cuo tip koijeg su mi opisivali a koji je glavni u toj prici je jedan peder drogirani,
nekoliko puta sam ga sreo u gradu i znao sam da ce decko napraviti neko sranje :x

za sve je kriva policija, inspektori...zasto gledaju da im kriminalci i drogirani manijaci slobodno setaju ulicama.
[/b]

de, de.....svakome preleti zar ne? ne se sekirat sto sam te malo zaruzila zbog izraza....trebalo bi pola svijeta zatvoriti zbog vanjskog izgleda, na zalost dogodilo se to sto se dogodilo, a policija u ovom slucaju nije mogla raditi preventivno kao sto radi u slucaju saobracajne kontrole. presumpcija nevinosti je postulat na kojem pociva nas zakonodavni sistem - a niko nije kriv dok se to ne dokaže pravosnažnom sudskom odlukom, a ovo spominjem samo u kontekstu tvojih navoda.
zato, postoje institucije koje ce raditi na istrazivanju slucajeva i primjenjivati od danas standarde za sprecavanje kriminala. desilo se, ali istina je, ima puno latentnih kriminalaca i narkomana koji prijete, sto je nas najveci problem. medjutim, tesko ih je identifikovati, na zalost.
User avatar
BarbaDue
Posts: 63384
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#11 Re: ubistvo 27g u GZ

Post by BarbaDue »

prvo:
ovo sto si ti mene usporedila sa Hitlerom je nekome uvreda, nekome naravno nije...
drugo:
to sto sam ja mladica par puta sreo na ulici, usput skontao da je tip totalno odvaljen, 100% drogiran, jel to moj grijeh...
sto sam sretnuvsi ga primjetio da tip ima agresivan stav (gard)...to sto primjetim takve stvari jel to moj grijeh?

ako si mislila da sam trebao tipa prijaviti, grijesis...tip nikoga nije tukao, nista nije razbijao (na moje oci) da bi ja kao građanin reagovao...
to je cista intuicija, a valjda bi je trebali imati policajci, inspektori...

smjesno ti je razmisljanje
User avatar
sodom
Posts: 1697
Joined: 08/05/2008 13:21
Location: KRV I MED (BALKAN)

#12 Re: ubistvo 27g u GZ

Post by sodom »

BarbaDue wrote:prvo:
ovo sto si ti mene usporedila sa Hitlerom je nekome uvreda, nekome naravno nije...
drugo:
to sto sam ja mladica par puta sreo na ulici, usput skontao da je tip totalno odvaljen, 100% drogiran, jel to moj grijeh...
sto sam sretnuvsi ga primjetio da tip ima agresivan stav (gard)...to sto primjetim takve stvari jel to moj grijeh?

ako si mislila da sam trebao tipa prijaviti, grijesis...tip nikoga nije tukao, nista nije razbijao (na moje oci) da bi ja kao građanin reagovao...
to je cista intuicija, a valjda bi je trebali imati policajci, inspektori...

smjesno ti je razmisljanje
JA JOS NE KONTAM JESIL TI FAKAT PAGLU ILI SI GENIJE PA NAS SVE KOLEKTIVNO ZAJ... i smijes se za računarom dok tipkaš*?*? :shock: :shock:

riba ti govori da si upotrijebio riječ "PEDER" što ne bi smio posebno jer si neki faktor na ovom forumu!
drugo objasnjava ti da policija ne moze preventivno djelovat jer do tada tip nije nista skrivio sem sto je bio pijan i drogiran-to nije zabranjeno koliko znam!!! a ti kriviš policiju zasto ga ne uhvati pa opet u drugom postu sam sebe demantujes kako nije nista bio kriv te sto bi ga prijavio....

de ba kontradiktoran si!!!
8-) 8-)
User avatar
Joey Tribbiani
Posts: 1248
Joined: 01/08/2008 16:28
Location: Stadion Grbavica

#13 Re: ubistvo 27g u GZ

Post by Joey Tribbiani »

a da niste vas dvoje malo glupi???

covjek je napisao kosim slovima peder drogirani, zna se na sta misli.

vidio ga i je i znao sta moze uraditi...zna da ga se treba kloniti. vas dvoje ce te pored vijesti o ubistvu raspravljati o tome sta je nanerviran covjek napisao...e svasta
User avatar
sodom
Posts: 1697
Joined: 08/05/2008 13:21
Location: KRV I MED (BALKAN)

#14 Re: ubistvo 27g u GZ

Post by sodom »

Joey Tribbiani wrote:a da niste vas dvoje malo glupi???

covjek je napisao kosim slovima peder drogirani, zna se na sta misli.

vidio ga i je i znao sta moze uraditi...zna da ga se treba kloniti. vas dvoje ce te pored vijesti o ubistvu raspravljati o tome sta je nanerviran covjek napisao...e svasta
sasvim je normalno cak i pozeljno kada premijer RS-a pošalje u neku stvar novinara itd...
poredim samo status čegevare na ovom forumu i premijera u drzavi...
naravno u stopu ga prati pajdaš fixer koji poput njega nije u stanju objektivno sagledat tuđe mišljenje vec brise kako mu se digne!!!
ne kontam ko ih ovlasti za to?*

a što s etiče ove teme ja sam davno pricao da s eovo desava u GZ al sam bio napadan od ovog gore!!!
eto vam ga sad!!!
User avatar
Joey Tribbiani
Posts: 1248
Joined: 01/08/2008 16:28
Location: Stadion Grbavica

#15 Re: ubistvo 27g u GZ

Post by Joey Tribbiani »

ma briga me za njegov status...kazem ti da mi je na prvu glupo raspravljat o tome sta je napisao kad je tema vezana za ubistvo.
User avatar
BarbaDue
Posts: 63384
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#16 Re: ubistvo 27g u GZ

Post by BarbaDue »

sodom wrote: JA JOS NE KONTAM JESIL TI FAKAT PAGLU ILI SI GENIJE PA NAS SVE KOLEKTIVNO ZAJ... i smijes se za računarom dok tipkaš*?*? :shock: :shock:
znam i bez da mi napises, mislis da sam panglu...i dalje zivi u tom ubjeđenju :-D
riba ti govori da si upotrijebio riječ "PEDER" što ne bi smio posebno jer si neki faktor na ovom forumu!
drugo objasnjava ti da policija ne moze preventivno djelovat jer do tada tip nije nista skrivio sem sto je bio pijan i drogiran-to nije zabranjeno koliko znam!!! a ti kriviš policiju zasto ga ne uhvati pa opet u drugom postu sam sebe demantujes kako nije nista bio kriv te sto bi ga prijavio....
prvo, ona nije riba, kako bi bilo da ja tebe nazovem somom?
drugo, vrlo dobro znam sta mi @sharwoodforest objasnjava...problem je u vama, u tome sto sam ja najvjerovatnije ubicu nazvao peder drogirani?
ili za @sharwoodforest ja sam gori od Hitlera :? Ubicu nije ni spomenula, moj post joj je bio interesantniji...Kao i obicno vaznija forma od sustine...
Navod peder drogiranisam upotrijebio jer sam jednom prilikom primjetio da peder drogirani dobacuje starijoj gospođi...
trece, policija ne moze preventivno djelovati? Ne znam sta policija moza ili sta ne moze, ali znam da bi trebala i morala preventivno djelovati...
sticajem okolnosti znam da krim inspektori posjeduju nezvanicne informacije ali ne smiju da djeluju...(treba im cvrst dokaz)...nesto kao, uhvatiti ubicu na djelu...
User avatar
sharwoodforest
Posts: 492
Joined: 16/08/2006 14:16

#17 Re: ubistvo 27g u GZ

Post by sharwoodforest »

BD, hajd sad da se pomirimo!! :wink: :wink:
User avatar
BarbaDue
Posts: 63384
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#18 Re: ubistvo 27g u GZ

Post by BarbaDue »

sharwoodforest, nemamo mi sta da se mirimo jer ja nisam ni bio ljut na tebe,
jeste mi malo bilo krivo sto si me uporedila sa Hicom i sto je iz naizgled razumne osobe prozborio glas nerazumjevanja.
eto ako ti sta znaci ja ti oprastam :D :-D

nego, sta bi sa pritvorenicima, ima li kakvih informacija?
User avatar
sharwoodforest
Posts: 492
Joined: 16/08/2006 14:16

#19 Re: ubistvo 27g u GZ

Post by sharwoodforest »

mene je takvih strah.......... :run:
User avatar
sodom
Posts: 1697
Joined: 08/05/2008 13:21
Location: KRV I MED (BALKAN)

#20 Re: ubistvo 27g u GZ

Post by sodom »

sharwoodforest wrote:mene je takvih strah.......... :run:
nemoj da se bojis barba je rekao da u GZ nema nikad problema sem ako ih sam ne trazis!!!
(znaci ako si nekog pogledala lose ocekuj problem) a ako si gledala kao tuka predase velike su sanse da te nece niko dirati. naravno u ovo ne spada slucaj ako te pogodi neko flasom u glavu "slucajno" itd...

barba zna, vjeruj mu!!!

cak i ovo ubistvo su dušmani goražda ubacili kao veliku LAŽ na medije da nastete najljepsem gradu u evropi...

barba zna, vjeruj mu!!!

p.s. desava se tacno ono na sta sam upozoravao vec godinu dana i jos ce toga da ispliva na žalost :x :x :x
User avatar
BarbaDue
Posts: 63384
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#21 Re: ubistvo 27g u GZ

Post by BarbaDue »

upravo takvi kao sto si ti tzv. "urbana gerila" prave zlocine, misle da su najveca sila i da im se niko ne smije usprotiviti.
obicno su u alkoholiziranom stanju, napuseni ili pod dejstvom nekog drugog opojnog sredstva za uzdizanje u nebesa!
User avatar
Rz88
Posts: 212
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: Europa.

#22 Re: ubistvo 27g u GZ

Post by Rz88 »

Ma sramota zaista. Ljudima nije dosta rata, patnje i svačega što se još dešavalo.
User avatar
Topla voda
Posts: 8148
Joined: 06/11/2006 23:59
Location: Auberge

#23 Re: ubistvo 27g u GZ

Post by Topla voda »

sodome,sto si se nameracio barbi na kosti?

covjek je extra fer moderator i kad nesto pise kao forumas,uopste ne nastupa kao moderator i mozes mu svasta reci...a tome je svjedocanstvo tvoj post i njegov odgovor gore.

nemoj biti nefer
chicha-glisha
Posts: 48
Joined: 21/05/2009 10:30

#24 Re: ubistvo 27g u GZ

Post by chicha-glisha »

Kad si ga vec vidio "nadrogiranog"... zasto nisi, kao savjestan gradjanin, otisao u policiju i prijavio kako ulicom seta nadrogiran tip? :thumbup:
User avatar
Sunrise00
Posts: 4484
Joined: 20/06/2008 22:48
Location: Tamo gdje i kisa kad pada, nije prosto kisa :)

#25 Re: ubistvo 27g u GZ

Post by Sunrise00 »

chicha-glisha wrote:Kad si ga vec vidio "nadrogiranog"... zasto nisi, kao savjestan gradjanin, otisao u policiju i prijavio kako ulicom seta nadrogiran tip? :thumbup:
Zar mislis da ce nasa policija ganjati svakoga za koga neko pomisli da je nadrogiran?
Post Reply