UBIO 100 Srebrenicana, Marko Boskic osudjen na 5g za PREVARU

Post Reply
User avatar
ahuseino
Posts: 2183
Joined: 19/10/2004 05:44
Location: singularity

#1 UBIO 100 Srebrenicana, Marko Boskic osudjen na 5g za PREVARU

Post by ahuseino »

http://www.boston.com/news/local/massac ... s_in_fraud

U glavnom Marko Boskic osudjen na pet godina sto je lagao u rezgovoru sa Americkim imigracionim oficirom da bi dosao u USA. Otkrilo se da je sudjelovao u Srebrenickom masakru. HRVAT?!?, obavljao strijeljanje 100 muslimana.
Haski tribunal ga nece goniti jer je "bio samo pijun"?! Bosanski tribunal nije siguran moze li ga goniti jer je ovaj priznao sve u izjavi Americkim inspektorima bez prisustva advokata.

Kaze co'ek stavili mu pistolj u glavu :-) i rekli: "ubijaj muslimane".

Nece li se naci neko da "odradi" ova govna po svijetu, ko sto su jevreji ganjali naciste poslije WWII :evil: .
Arslan_
Posts: 302
Joined: 11/09/2006 10:35
Location: BiH

#2

Post by Arslan_ »

Treba kakav fond organizovati koji ce finansirati ljude koji bi bili spremni da gone i likvidiraju cetnicku bagru.
Blago se Izraelcima kad imaju Mosad :sad:
mr__bosnjak
Posts: 2890
Joined: 01/06/2005 12:52
Location: Svedska

#3

Post by mr__bosnjak »

Ja sam vec rekao da ce na kraju Bosnjaci sami morat sve zlocince hapsiti. Narucito Rasu i Mladica jer oni imaju i previse reci o MZ da bi bili uhapseni. :oops:
Arslan_
Posts: 302
Joined: 11/09/2006 10:35
Location: BiH

#4

Post by Arslan_ »

Momci koji su se obucavali na Pogorelici su trebali da likvidiraju zlocince i domace izdajnike poput Abdica.Na nesrecu oni su otkriveni i od tada nije bilo nijednog ozbiljnog pokusaja da se oformi slicna grupa koja bi imala zadatak da neutralise neprijatelja.
mr__bosnjak
Posts: 2890
Joined: 01/06/2005 12:52
Location: Svedska

#5

Post by mr__bosnjak »

Nazalost :( A Bosnjaci imaju profesionalnog ljudstva, moglo bi se to. Pogledajmo samo Jevreje.
Arslan_
Posts: 302
Joined: 11/09/2006 10:35
Location: BiH

#6

Post by Arslan_ »

Ja se nadam da ce se u skorije vrijeme pojaviti neko ko ce to znati organizovati.Koliko ja znam, do sada se samo nekolicina ljudi krece po "rs" i istrazuje lokalitete masovnih grobnica tako sto podmicuju lokalno srpsko stanovnistvo.Da li ce nekad neko krenuti u "rs" da likvidira nekoga od zlocinaca to nebi znao reci :?
Post Reply