Ubacivanje liste u player na smart TV?

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
tap3ah75
Posts: 6118
Joined: 07/09/2009 14:14

#1 Ubacivanje liste u player na smart TV?

Post by tap3ah75 »

Može pomoć
Kako ću na Sony TV na nekoj aplikaciji ubaciti listu koja je u formi linka?
Npr m3u
Prije sam imao Samsung tv i obično je bilo uzmem mac od TV ili neki kod od aplikacije i listu ubacim na web stranici od te aplikacije
Ovdje nemam pojma kako treba

Evo npr istalirao sam ott navigator i imam listu ... ali ne znam kako bih to ubacio.
Ne da mi se ručno kucavati svaki put onaj link
Rogie
Posts: 592
Joined: 14/01/2021 10:33

#2 Re: Ubacivanje liste u player na smart TV?

Post by Rogie »

tap3ah75 wrote: 21/01/2023 12:48 Može pomoć
Kako ću na Sony TV na nekoj aplikaciji ubaciti listu koja je u formi linka?
Npr m3u
Prije sam imao Samsung tv i obično je bilo uzmem mac od TV ili neki kod od aplikacije i listu ubacim na web stranici od te aplikacije
Ovdje nemam pojma kako treba

Evo npr istalirao sam ott navigator i imam listu ... ali ne znam kako bih to ubacio.
Ne da mi se ručno kucavati svaki put onaj link
S obzirom da je u pitanju android, imas temu za android box gdje je o tome 100x pisano. Proces je potpuno isti.

Jedan od nacina, koji sam vec tamo pisao:

Download app 'send files to tv' sa app storea i na TV i na mobitel.

Skini na mob m3u listu (odakle vec skidas) i onda je preko te aplikacije 'send files to tv' posalji na TV. Nekada aplikacija 'send files to tv' mora biti otvorena na TV-u da bi se uredjaj pronasao prilikom slanja s mobitela.

Jos, za svaki slucaj, na TV skini neki file manager (ima ih vise na play storeu) jer odredjene aplikacije prilikom otvaranja foldera download (ili kojeg vec) ga zahtijevaju. Ne znam da li je isti slucaj s OTT-om, jer nisam probao bez managera (oduvijek ga imam).

Takodjer, kad imas ovaj file manager, listu (ili bilo sta drugo) mozes preko usb sticka prebaciti na TV.
Post Reply