U Sarajevo stiže KFC, jelde, ćevapi su zdraviji i bolji?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
arslanbey
Posts: 1387
Joined: 12/04/2014 23:51

#26 Re: U Sarajevo stiže KFC, jelde, ćevapi su zdraviji i bolji?

Post by arslanbey »

KFC mi gadan,,,volim vise MC
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#27 Re: U Sarajevo stiže KFC, jelde, ćevapi su zdraviji i bolji?

Post by jefferson »

Bobi wrote:Image
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
arslanbey
Posts: 1387
Joined: 12/04/2014 23:51

#28 Re: U Sarajevo stiže KFC, jelde, ćevapi su zdraviji i bolji?

Post by arslanbey »

kajmak,pura,kuruza,,,moja mama to jede non stop
User avatar
Svemirco
Posts: 532
Joined: 06/10/2008 16:06
Location: U LOL bunkeru.

#29 Re: U Sarajevo stiže KFC, jelde, ćevapi su zdraviji i bolji?

Post by Svemirco »

Naši ljudi su prokleti i hljeb im nije onaj od žitarica, germe, vode i soli već od prepucavanja i taj im je naslađi.

Pustite svakome da ide jesti za svoje novce ono što želi i što ga zadovoljava ili smatra da ga zadovoljava.

Mi smo majstori u nametanju svog mišljenja, ako treba i silom i bojim se da smo samo u tome dobri.

Ako tebi ne valjaju hamburgeri ili nešto drugo u McD, dopusti da se nekome to dopada, ima ljudi koji ćevape ne mogu smisliti a čitav život su ovdje živjeli prema tome manje diskusije, pustite svakom njegovo, niko vas ne vrijeđa svojim izborom pa nemojte ni vi njega/nju.

Uh šta uradi 8 sati sna i kafa na sabahu, trese mi se tastatura :D
User avatar
Bilki
Posts: 505
Joined: 04/05/2011 22:02

#30 Re: U Sarajevo stiže KFC, jelde, ćevapi su zdraviji i bolji?

Post by Bilki »

par puta zagazio u M, samo u krajnjoj nuzdi bin tamo ponovo otisao, kvalitet nula, plastika sama, nema okusa nikakva a i jako prljavi su im restorani, bar ovdje gdje ja zivim, svi zaposlenici azijati a oni su poznati kao veliki cistunci :D
User avatar
Muskarac From Odakle
Posts: 396
Joined: 11/11/2014 00:41
Location: Kod mene

#31 Re: U Sarajevo stiže KFC, jelde, ćevapi su zdraviji i bolji?

Post by Muskarac From Odakle »

Neka jede ko sta hoce,jos samo treba o tome raspravljati.
User avatar
mayab
Posts: 27183
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#32 Re: U Sarajevo stiže KFC, jelde, ćevapi su zdraviji i bolji?

Post by mayab »

Moram priznati da nisam nikada probao KFC, ali ne očekujem previse što se tiče ukusa , i naravno, to će za beha standard ,u principu, biti preskupo!
Baš kao i MCD!
User avatar
alibegoa
Posts: 1032
Joined: 12/10/2009 21:41
Location: Illyricum

#33 Re: U Sarajevo stiže KFC, jelde, ćevapi su zdraviji i bolji?

Post by alibegoa »

KFC je nesto nestvarno, neopisivo. Ko kaze da je isto kao McD taj ga nikad nije probao. Hallelujah my dream comes true.
User avatar
mushkile chibira
Posts: 440
Joined: 17/08/2013 18:57
Location: Sarajevo

#34 Re: U Sarajevo stiže KFC, jelde, ćevapi su zdraviji i bolji?

Post by mushkile chibira »

:run:
Last edited by mushkile chibira on 11/01/2015 11:55, edited 1 time in total.
Naslovnica
Posts: 27930
Joined: 20/03/2013 15:38

#35 Re: U Sarajevo stiže KFC, jelde, ćevapi su zdraviji i bolji?

Post by Naslovnica »

Nisam baš za KFC i McD, ali jesam za BURGER KING i POPEYE'S! :thumbup:
8-)
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#36 Re: U Sarajevo stiže KFC, jelde, ćevapi su zdraviji i bolji?

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

KFC onako. Bolju piletinu napravim ja na roštilju. :oops: MCD jednom u šest mjeseci, onako kada sam u žurbi.

Ja bih volio da dođe Nordsee restorani, nešto na fazon brze hrane ali sve sa ribom i morskim plodovima. :thumbup: Naravno opet je stvar ukusa, neko voli, neko ne voli.

Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#37 Re: U Sarajevo stiže KFC, jelde, ćevapi su zdraviji i bolji?

Post by Kemal Malovčić »

To je narod napaćen i to ti je.

Gledam neki dan na tramvajskoj na otoci glupačica mala djevojčica debela drži u ruci starbaks i tako zanosno namješta kosicu i ponosno zanosi glavom, ko da je aleksandar makedonski najmanje.

Haj da je to nešto. A nije. I da se razumimo ja volim kapitalizam ali ovakvi slučajevi su bezzzze.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#38 Re: U Sarajevo stiže KFC, jelde, ćevapi su zdraviji i bolji?

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Kemal Malovčić wrote:To je narod napaćen i to ti je.

Gledam neki dan na tramvajskoj na otoci glupačica mala djevojčica debela drži u ruci starbaks i tako zanosno namješta kosicu i ponosno zanosi glavom, ko da je aleksandar makedonski najmanje.

Haj da je to nešto. A nije. I da se razumimo ja volim kapitalizam ali ovakvi slučajevi su bezzzze.
Što ja mrzim vidjeti onu njihovu kafu kenjaru, pa još kada piju onako usput k'o hajvani. Pa sjedi bolan, sjedi, popij kafu k'o insan. Kafa nije kafa ako je popiješ sa nogu. To sam uspio usaditi jednom Australijancu da je kafa više od kafe i da je svetogrđe popiti je onako na nogama i usput. :shock: Danas mi zahvaljujem na tom otkrovenju. :mrgreen:
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#39 Re: U Sarajevo stiže KFC, jelde, ćevapi su zdraviji i bolji?

Post by Kemal Malovčić »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
Kemal Malovčić wrote:To je narod napaćen i to ti je.

Gledam neki dan na tramvajskoj na otoci glupačica mala djevojčica debela drži u ruci starbaks i tako zanosno namješta kosicu i ponosno zanosi glavom, ko da je aleksandar makedonski najmanje.

Haj da je to nešto. A nije. I da se razumimo ja volim kapitalizam ali ovakvi slučajevi su bezzzze.
Što ja mrzim vidjeti onu njihovu kafu kenjaru, pa još kada piju onako usput k'o hajvani. Pa sjedi bolan, sjedi, popij kafu k'o insan. Kafa nije kafa ako je popiješ sa nogu. To sam uspio usaditi jednom Australijancu da je kafa više od kafe i da je svetogrđe popiti je onako na nogama i usput. :shock: Danas mi zahvaljujem na tom otkrovenju. :mrgreen:
To je to.

Prvo - manje uživaš kad je piješ tako, a drugo - imaš ruku manje. :mrgreen:
mali_balon
Posts: 11393
Joined: 12/09/2012 09:57

#40 Re: U Sarajevo stiže KFC, jelde, ćevapi su zdraviji i bolji?

Post by mali_balon »

Kao i obicno nas narod drka pojmove, nas narod bi da se najede u fastfood-u, sama rijec, brza hrana znaci, nesta n abrzinu spremljeno da se na brzinu priozalogaji da te drzo do pravog obroka (dorucka, rucka, vecere).
Druga stvar sto bi nas balkanoid da se za svaki obrok najede ko medzed i da ona preziva ko krava narednih dva sata do rucka ili vecere.
Kod nas narod na poslu pojede 1kg bureka ili 15 cevepa oko 12 i onda dodje kuci u 4 ili 5 pa spuca jos 2 tanjira graha i pola glavice kiselog kupusa.
Naravno svak ima svoje navike i potrebe ali treba shavtiti da "filozofija" MCDa i KFCa i ostalih nije da se najedes nego da nesta prizalogajis do glavnog obroka. E sad, druga je stvar sto ce nas to "prizalogavanje" kostati kao jedno bosansko "prizalogavanje".
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#41 Re: U Sarajevo stiže KFC, jelde, ćevapi su zdraviji i bolji?

Post by Bodkin »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
Kemal Malovčić wrote:To je narod napaćen i to ti je.

Gledam neki dan na tramvajskoj na otoci glupačica mala djevojčica debela drži u ruci starbaks i tako zanosno namješta kosicu i ponosno zanosi glavom, ko da je aleksandar makedonski najmanje.

Haj da je to nešto. A nije. I da se razumimo ja volim kapitalizam ali ovakvi slučajevi su bezzzze.
Što ja mrzim vidjeti onu njihovu kafu kenjaru, pa još kada piju onako usput k'o hajvani. Pa sjedi bolan, sjedi, popij kafu k'o insan. Kafa nije kafa ako je popiješ sa nogu. To sam uspio usaditi jednom Australijancu da je kafa više od kafe i da je svetogrđe popiti je onako na nogama i usput. :shock: Danas mi zahvaljujem na tom otkrovenju. :mrgreen:
ako sjedim vise od 20 min dok pijem kafu pocnu mi noge titrati i pocnem kuckati prstima po stolu :) nikad nisam shvatio ove sto sjede i kafenisu po 3 sata.

p.s. neka kfc-a ali bilo bi lijpo da dodju subway i starbucks. prvi zato sto mozes malkice zdraviji sendvic pojesti, a drugi zbog cheesecake-a i chai latte-a 8-)
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#42 Re: U Sarajevo stiže KFC, jelde, ćevapi su zdraviji i bolji?

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Bodkin wrote: ako sjedim vise od 20 min dok pijem kafu pocnu mi noge titrati i pocnem kuckati prstima po stolu :) nikad nisam shvatio ove sto sjede i kafenisu po 3 sata.

p.s. neka kfc-a ali bilo bi lijpo da dodju subway i starbucks. prvi zato sto mozes malkice zdraviji sendvic pojesti, a drugi zbog cheesecake-a i chai latte-a 8-)
Jebiga druže, ko ti je kriv što si nervoza, ne sjedim ni ja 3 sata ali pola sata minimalno uz kafu. Još ako je sagovornik zanimljiv onda zna do sat vremena potrajati ali opet naravno zavisi od obaveza. Ako su Japanci mogli napraviti filozofiju od pravljenja čaja možemo i mi od spremanja i ispijanja kafe. :D
Ma fazon je što taj kapitalizam uz sve pozitivne stvari donio i to da se ljudi osjećaju nervozno, uvijek u frci, donio je da ljudi imaju osjećaj da uvijek kasne i da nemaju dovoljno vremena pa zato imaš i kafu za ponijeti da bi "konj" mogao irgetiti više i na svakom mjestu. :oops:
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#43 Re: U Sarajevo stiže KFC, jelde, ćevapi su zdraviji i bolji?

Post by Bodkin »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
Bodkin wrote: ako sjedim vise od 20 min dok pijem kafu pocnu mi noge titrati i pocnem kuckati prstima po stolu :) nikad nisam shvatio ove sto sjede i kafenisu po 3 sata.

p.s. neka kfc-a ali bilo bi lijpo da dodju subway i starbucks. prvi zato sto mozes malkice zdraviji sendvic pojesti, a drugi zbog cheesecake-a i chai latte-a 8-)
Jebiga druže, ko ti je kriv što si nervoza, ne sjedim ni ja 3 sata ali pola sata minimalno uz kafu. Još ako je sagovornik zanimljiv onda zna do sat vremena potrajati ali opet naravno zavisi od obaveza. Ako su Japanci mogli napraviti filozofiju od pravljenja čaja možemo i mi od spremanja i ispijanja kafe. :D
Ma fazon je što taj kapitalizam uz sve pozitivne stvari donio i to da se ljudi osjećaju nervozno, uvijek u frci, donio je da ljudi imaju osjećaj da uvijek kasne i da nemaju dovoljno vremena pa zato imaš i kafu za ponijeti da bi "konj" mogao irgetiti više i na svakom mjestu. :oops:
uvijek osjecam da je to gubljenje vremena. mogu i ja sjediti dva sata sa zanimljivim ljudima ali onda popijem 2-3 :D
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#44 Re: U Sarajevo stiže KFC, jelde, ćevapi su zdraviji i bolji?

Post by JThomas »

i ja sam volio mcdonalds dok sam bio dječak. a sad kao odrasli čovjek ipak preferiram pravu hranu.
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#45 Re: U Sarajevo stiže KFC, jelde, ćevapi su zdraviji i bolji?

Post by zlo zlo »

pileće filete par sati držat u mlijeku, izvadit, začinit i pohat, stavit ih peći u pećnicu na masni papir i mrvu poprskati uljem .. i mljac preukusni i zdraviji 100 puta od ovih sranja :D
User avatar
raskopusa
Posts: 706
Joined: 24/01/2012 12:42

#46 Re: U Sarajevo stiže KFC, jelde, ćevapi su zdraviji i bolji?

Post by raskopusa »

JThomas wrote:i ja sam volio mcdonalds dok sam bio dječak. a sad kao odrasli čovjek ipak preferiram pravu hranu.
ne mogu vise ni cevape. :D puni su sode.odem jednom ili dva puta da me zelja mine a onda bogu dusu do navece. :cry:
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#47 Re: U Sarajevo stiže KFC, jelde, ćevapi su zdraviji i bolji?

Post by JThomas »

raskopusa wrote:
JThomas wrote:i ja sam volio mcdonalds dok sam bio dječak. a sad kao odrasli čovjek ipak preferiram pravu hranu.
ne mogu vise ni cevape. :D puni su sode.odem jednom ili dva puta da me zelja mine a onda bogu dusu do navece. :cry:
zaista nisam mislio na ćevape. već više na našu kuhanu hranu, janjetinu, teletinu ispod sača... :D
spacek
Posts: 620
Joined: 02/02/2012 23:55

#48 Re: U Sarajevo stiže KFC, jelde, ćevapi su zdraviji i bolji?

Post by spacek »

...
Last edited by spacek on 22/04/2016 23:47, edited 1 time in total.
User avatar
Joe McCarthy
Posts: 1164
Joined: 09/11/2012 18:23
Location: Dežurni forumski homofob, šovinista i majorizator

#49 Re: U Sarajevo stiže KFC, jelde, ćevapi su zdraviji i bolji?

Post by Joe McCarthy »

Ćevapi>Američki kancerogeni produkti
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#50 Re: U Sarajevo stiže KFC, jelde, ćevapi su zdraviji i bolji?

Post by Bodkin »

samo vrhunski je kad pocnu stavljati slike povrca i snicle kao poredjenje :D jer inace za 7 maraka dobijes tu sniclu sa povrcem i sok :D a mcd je skup ali 7km za 10 cevapa ili 600 grama bureka nije puno :D a uz to su burek koji pliva u masnoci i cevapi u kojima je najmanje mesa zdraviji valjda. jer to je konkurencija mcd-u i kfc-u, a ne veganski restorani :D
Post Reply