u pomoć....!

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
mačak u čizmama
Posts: 1189
Joined: 17/03/2004 09:18

#1 u pomoć....!

Post by mačak u čizmama »

Moj sinčić je zapisao od drugova na jedan papir kako se krekuje nova igrica.
Djeca ko djeca, neko ga je potkačio kao kako još to ne zna!?
Ali :( :( :( (ja kao top po tom pitanju) izbacim taj papir.
Mali poludio :x :x :x :x :x :x
Blam mu je da opet pita djecu.
Suze,scene...
Molim vas,pomozite!
:sad:
.
User avatar
sekiracija
Posts: 1004
Joined: 07/06/2003 00:00

#2

Post by sekiracija »

Macak ja bi da ti kazem naiskrenije,da sam na tvom mijestu,malom napravio brata pa da se djete ima skim igrati :lol:
hamdo
Posts: 38
Joined: 17/04/2004 18:02

#3

Post by hamdo »

To je vrlo jednostavno; Ubaci te CD u cdrom, otidi te na My Kompjuter (ne znam kako se tacno speluje, ali to nije bitno), i tamo ce te vidjeti jednu slicicu i iznad nje naziv igre. Desnim klikom misa na tu slicicu pojavit ce se izmedu ostalog i "FIND"; klikni te find i upisite slijedece; *.exe (dakle, zvijezdica, tacka, exe). Nakon upisivanja pritisni te enter i u podnoziju ce se pojaviti nekoliko failova. Vas zanima fail koji nosi naziv igre (npr.Warcraft III.exe). Kada ga nadete, klikni te ga desnom tipkom misa, a zatim na "COPY". Kada ste to uradili, ugasite find prozor i idite u folder u koji ste instalirali igru( on se vjerovatno nalazi u C:\Program Files\...). Kada udete u folder u koji ste instalirali igru, na prazan prostor(tamo gdje nema drugih failova) kliknite desnim dugmetom misa i pritisni te "PASTE". Onda ce se vjerovatno pojaviti neka poruka; vi potvrdite pritisnuvsi YES. Tim cinom crackovanje je gotovo, vratite se na desktop, pokreni te igru i uzivajte...
mačak u čizmama
Posts: 1189
Joined: 17/03/2004 09:18

#4

Post by mačak u čizmama »

Hvala,hamdo,spasio si mi život.Oluje više nema.
Sekiracija,mlađi braco je tu.
Ljubim! :) :) :) :) :) :)
Post Reply