U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#576 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by triconja »

moonca wrote:
triconja wrote: Sta ti imas protiv njiha?
Ne, ne gledam ih. Nisu mi bas smijesni.....
Nego, kad ce prva ljubav.. :shmizla: :lol:
Aha, bas da radi par sekundi uzitka sedmicno da me neko pravi budalom, :lol: :lol: :lol: .

Ima se cesalj i vazda se more sta nac na belegiju.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#577 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by moonca »

triconja wrote:
moonca wrote:
triconja wrote: Sta ti imas protiv njiha?
Ne, ne gledam ih. Nisu mi bas smijesni.....
Nego, kad ce prva ljubav.. :shmizla: :lol:
Aha, bas da radi par sekundi uzitka sedmicno da me neko pravi budalom, :lol: :lol: :lol: .

Ima se cesalj i vazda se more sta nac na belegiju.
E, ako je par sekundi,jos sedmicno, onda batali jasta. :lol: :lol: :lol:
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#578 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by zipoo »

Ludzak wrote:Lahko mi je sa vama?
Šta reč' za mene? Ja koji sam naprcao punih 26 godina u dupe, a nisam ni ženske poljubio a kamoli je imao u vezi. Ne krivim ja njih, već sebe. Nisam rodjen da ih šarmiram. Jednostavno nesposoban sam za to. Ja da pridjem prvi curi, ma dajjj... ne bih znao ni beknuti kad bih joj prišao. Previše sam stidljiv. To se vidi po tome što se uvijek zacrvenim kada se neka cura meni obrača. Izgleda sam ću ostati do kraja života.
Trolas ili si ozbiljan?
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#579 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by triconja »

moonca wrote:
triconja wrote: Aha, bas da radi par sekundi uzitka sedmicno da me neko pravi budalom, :lol: :lol: :lol: .

Ima se cesalj i vazda se more sta nac na belegiju.
E, ako je par sekundi,jos sedmicno, onda batali jasta. :lol: :lol: :lol:
Zbog cega si ti usla u brak?
User avatar
Ludzak
Posts: 5471
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#580 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by Ludzak »

zipoo wrote:
Ludzak wrote:Lahko mi je sa vama?
Šta reč' za mene? Ja koji sam naprcao punih 26 godina u dupe, a nisam ni ženske poljubio a kamoli je imao u vezi. Ne krivim ja njih, već sebe. Nisam rodjen da ih šarmiram. Jednostavno nesposoban sam za to. Ja da pridjem prvi curi, ma dajjj... ne bih znao ni beknuti kad bih joj prišao. Previše sam stidljiv. To se vidi po tome što se uvijek zacrvenim kada se neka cura meni obrača. Izgleda sam ću ostati do kraja života.
Trolas ili si ozbiljan?
izgleda li ti kao da trolam ? :roll:
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#581 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by zipoo »

Ludzak wrote:
zipoo wrote:
Ludzak wrote:Lahko mi je sa vama?
Šta reč' za mene? Ja koji sam naprcao punih 26 godina u dupe, a nisam ni ženske poljubio a kamoli je imao u vezi. Ne krivim ja njih, već sebe. Nisam rodjen da ih šarmiram. Jednostavno nesposoban sam za to. Ja da pridjem prvi curi, ma dajjj... ne bih znao ni beknuti kad bih joj prišao. Previše sam stidljiv. To se vidi po tome što se uvijek zacrvenim kada se neka cura meni obrača. Izgleda sam ću ostati do kraja života.
Trolas ili si ozbiljan?
izgleda li ti kao da trolam ? :roll:
Ne znam jarane. Imas cudan nick, a ovdje na forumu su svi jebaci ipo. Dok jebe uporedo troje jos zadovoljava prsticima i jezikom. Tako da i kad ovako neko nesto napise na kraju ispadne trol.
Helem.

Hoces promjenu moras sam proci kroz ovo. Je li tesko protiv tog nekog straha jeste, ali moras proci. Sta se najgore moze desiti? Ti dok skontas da njoj pridjes ti sebe sjebes 15x. Pa sta cu, kako cu, pa sta cu sa njom pricati, kako da uletim, joj crvenit cu se, bla bla bla. Probaj ono jednostavno cao, mozemo se upoznati i valjaj neke gluposti, ispituj. Dok se ne opsutis. Vjerovatno ces se crveniti, jebat ga. Sta ce biti? Nista, ziv si i dalje funkcionise kao prije samo iskustvo vise. Cure u 95% slucajeva nece ismijavati. Jedino ako je djonerka ili klosarka. I nemoj se osvrtati na druge, sta te briga. Svi smo mi nekom nesta ili debil ili levat ili tetkica... Opusteno.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21564
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#582 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by MarlboroGold »

Ludzak wrote:Lahko mi je sa vama?
Šta reč' za mene? Ja koji sam naprcao punih 26 godina u dupe, a nisam ni ženske poljubio a kamoli je imao u vezi. Ne krivim ja njih, već sebe. Nisam rodjen da ih šarmiram. Jednostavno nesposoban sam za to. Ja da pridjem prvi curi, ma dajjj... ne bih znao ni beknuti kad bih joj prišao. Previše sam stidljiv. To se vidi po tome što se uvijek zacrvenim kada se neka cura meni obrača. Izgleda sam ću ostati do kraja života.
Ako je tako, onda Imaš li jarane koji znaju sa ženama? Nek ti jedan bude wingman koji će probiti taj led ako već sam nisi u stanju.
Poradi na samopouzdanju i opuštenosti. Žene ne vole nesigurne muškarce.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#583 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by Connaisseur Karlin »

Ludzak wrote:Lahko mi je sa vama?
Šta reč' za mene? Ja koji sam naprcao punih 26 godina u dupe, a nisam ni ženske poljubio a kamoli je imao u vezi. Ne krivim ja njih, već sebe. Nisam rodjen da ih šarmiram. Jednostavno nesposoban sam za to. Ja da pridjem prvi curi, ma dajjj... ne bih znao ni beknuti kad bih joj prišao. Previše sam stidljiv. To se vidi po tome što se uvijek zacrvenim kada se neka cura meni obrača. Izgleda sam ću ostati do kraja života.
Zasto si sebi umislio da si neposoban :roll: Zasto krivis sebe za nesto sto mozes promjeniti :kiss:

Nemoj pokusavati biti na silu nesto sto nisi, jednsotavno pokusaj razumjeti sto je uzrok tvog problema :)
Amaryl
Posts: 73
Joined: 23/09/2011 17:40

#584 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by Amaryl »

Ludzak wrote:Lahko mi je sa vama?
Šta reč' za mene? Ja koji sam naprcao punih 26 godina u dupe, a nisam ni ženske poljubio a kamoli je imao u vezi. Ne krivim ja njih, već sebe. Nisam rodjen da ih šarmiram. Jednostavno nesposoban sam za to. Ja da pridjem prvi curi, ma dajjj... ne bih znao ni beknuti kad bih joj prišao. Previše sam stidljiv. To se vidi po tome što se uvijek zacrvenim kada se neka cura meni obrača. Izgleda sam ću ostati do kraja života.
Iskoriti to crvenilo u svoju korist, ako ti koja to spomene sto si se zacrvenio ili tako nesto kada pridjes, lupi neku glupost da je zbog nje, ali kao neku salu pozitivnu na svoj racun i nekad prodje jbg...vecina ih voli kada znas sta na svoj racun nabacit...

Ja se crvenim kad pricam sa rodjenim ocem, mamom, sestrom, jaranom, al koga briga to ne mogu promijenit tako je kako je...samo okreni vodu na svoj mllini guraj dalje...

U mene jaran muku mucio sa tom pricom sa zenama i otac ga odvede u kafanu gdje rade konobarice, i sve sa konobaricom na njegov racun malo po malo pivo po pivo i kaze poceo ja pricat sa njom, otac tamo sa nekim svojim jaranom zalomio...za par dana ode sam vec malo opusten odmah neka prica, otisao opet druga konobarica okurazio se sa njom pa na kraju i prespavala kod njega :lol: od tad nema izlaska skoro a da nije kakvoj prisao :D
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#586 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by triconja »

cendlerbing wrote:I šarm se uči.
Sve se zivo uci, samo je fazon koliko koga sta zanima i kako ce neko to znanje znati iskoristiti. :thumbup:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#587 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by cendlerbing »

Trico, pomažel ti smisao za humor u šarmiranju? :D
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#588 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by triconja »

cendlerbing wrote:Trico, pomažel ti smisao za humor u šarmiranju? :D
Ne znam sta bih reko, nekad je atribut (smisao za humor) pozitivan a nekad negativan, sve zavisi od druge strane. :D
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#589 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by cendlerbing »

Nema šta zavisiti, osim ako ga ne konta. :lol:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#590 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by triconja »

cendlerbing wrote:Nema šta zavisiti, osim ako ga ne konta. :lol:
To je to :D :thumbup:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#591 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by moonca »

cendlerbing wrote:Trico, pomažel ti smisao za humor u šarmiranju? :D
Naravno, sve ce ga voljeti :suplja: i na kraju veseri-- bye...bilo je zabavno.. :-) :run:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#592 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by cendlerbing »

Bome, smisao za humor je ozbiljan atribut...al eto, kako kome.
User avatar
asurbanipal
Posts: 6702
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani

#593 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by asurbanipal »

Ja sam trenutno na pauzi sa djevojkom upravo zbog finansijske situacije ili bolje reći nestabilnosti.

Sve je to divno, krasno, godinu dana smo zajedno, ali kada je plata slaba, ona isto radi ali je u kreditu, onda se to kad tad odrazi i na vezu.

Vidi se da se trudim, ali budući da sam stranački nepodoban ne mogu naći posao u struci sa diplomom, a ovdje gdje radim para nije neka, onda se to odrazi i na mene, stvara osjećaj frustracije i nesigurnosti, a zatim se to prenosi i na nju.

Jednostavno, žene traže materijalnu sigurnost i situiranost (tu ne stojim loše), ali gdje para nema ili ih ima malo, tu padaju sve priče o ljubavi, razumijevanju, pažnji.

Na tim stvarima se raspadaju i brakovi, što vidim oko sebe, na 5-6 primjera samo u mom okruženju. Neki dan mi se žali radni kolega koje je oženjen, kako mu je seksualni život nikakav upravo iz tih razloga.

Zato sad gledam sebe, i da se izvučem iz ove kaljuže, što dalje odavde, ali prije toga idem na kurs njemačkog i prekvalifikaciju na zanat. :mrgreen:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50413
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#594 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by Bloo »

asurbanipal wrote:Ja sam trenutno na pauzi sa djevojkom upravo zbog finansijske situacije ili bolje reći nestabilnosti.
Sve je to divno, krasno, godinu dana smo zajedno, ali kada je plata slaba, ona isto radi ali je u kreditu, onda se to kad tad odrazi i na vezu.
Vidi se da se trudim, ali budući da sam stranački nepodoban ne mogu naći posao u struci sa diplomom, a ovdje gdje radim para nije neka, onda se to odrazi i na mene, stvara osjećaj frustracije i nesigurnosti, a zatim se to prenosi i na nju.
Jednostavno, žene traže materijalnu sigurnost i situiranost (tu ne stojim loše), ali gdje para nema ili ih ima malo, tu padaju sve priče o ljubavi, razumijevanju, pažnji.
Zato sad gledam sebe, i da se izvučem iz ove kaljuže, što dalje odavde, ali prije toga idem na kurs njemačkog i prekvalifikaciju na zanat. :mrgreen:
Sa sličnim problemom se susreću i bračni parovi tokom svog zajedničkog života, pa opet preguraju nekako. Ali dobro, vi niste u braku.
Žao mi je zbog tvoje trenutne situacije i držim fige za plan koji imaš. :)

A što se tiče toga šta žene traže - dalo bi se raspravljati, pogotovo ako i one sa svoje strane imaju da ponude materijalnu sigurnosti i situiranost (jer prošla su vremena, nekima i nisu što jest jest, kada ženama nije bilo dozvoljeno da rade i izdržavaju se), ali djelomično je i validno pogotovo uzevši u obzir ako se planira porodica, te žene u tom slučaju primaju minimalnu naknadu ili dio plate, što se značajno osjeti na kućnom budžetu, te je pozitivna stvar ako druga strana može da ponudi materijalnu sigurnost.
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#595 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by Anestezija »

da si lijep ko umproforac ako nemas para nece te nijedna
User avatar
asurbanipal
Posts: 6702
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani

#596 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by asurbanipal »

Bloo wrote: Sa sličnim problemom se susreću i bračni parovi tokom svog zajedničkog života, pa opet preguraju nekako. Ali dobro, vi niste u braku.
Žao mi je zbog tvoje trenutne situacije i držim fige za plan koji imaš. :)

A što se tiče toga šta žene traže - dalo bi se raspravljati, pogotovo ako i one sa svoje strane imaju da ponude materijalnu sigurnosti i situiranost (jer prošla su vremena, nekima i nisu što jest jest, kada ženama nije bilo dozvoljeno da rade i izdržavaju se), ali djelomično je i validno pogotovo uzevši u obzir ako se planira porodica, te žene u tom slučaju primaju minimalnu naknadu ili dio plate, što se značajno osjeti na kućnom budžetu, te je pozitivna stvar ako druga strana može da ponudi materijalnu sigurnost.

Ova zadnja dva mjeseca otkako sam "ni na nebu ni na zemlji", shvatio sam kao period krupnih odluka, reformi ili jednostavno rečeno životne prekretnice, u svim sferama života.
Plan je jako ambiciozan, a i ja sam uporan i vjerujem u konačni uspjeh. Ovaj plan i cilj ću izložiti i pred nju za nekih 10-ak dana, pa se nadam i vjerujem da će se i tu stanje popraviti. I ja i ona smo u 30-im godinama, njoj je možda, zapravo sigurno još i teže, pošto obadvoje imamo u cilju porodicu i djecu.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#597 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by moonca »

Anestezija wrote:da si lijep ko umproforac ako nemas para nece te nijedna
Sto li se parovi sa parama svadajau i razvode :-) :hm:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#598 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by triconja »

moonca wrote:
cendlerbing wrote:Trico, pomažel ti smisao za humor u šarmiranju? :D
Naravno, sve ce ga voljeti :suplja: i na kraju veseri-- bye...bilo je zabavno.. :-) :run:
Neka, kad vidim slucaj da je brak dobar i bez zajebancija i ja cu se zenit, vako, eee :D
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#599 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by Anestezija »

moonca wrote:
Anestezija wrote:da si lijep ko umproforac ako nemas para nece te nijedna
Sto li se parovi sa parama svadajau i razvode :-) :hm:
nisu sretni,ne vole se
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#600 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by moonca »

triconja wrote:
moonca wrote:
cendlerbing wrote:Trico, pomažel ti smisao za humor u šarmiranju? :D
Naravno, sve ce ga voljeti :suplja: i na kraju veseri-- bye...bilo je zabavno.. :-) :run:
Neka, kad vidim slucaj da je brak dobar i bez zajebancija i ja cu se zenit, vako, eee :D
Nije potrebno da se zenis, ako ti je to breme- zivite zajedno, ne vidim razliku. :)
Post Reply