U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#526 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškar

Post by MedenoSrce »

pa mozda je cura mislila da je zavrsio samo osnovnu pa nije htjela da ga dovodi u nepriliku (sto bi opet ukazalao na elokvenciju Atecea, odnosno nedostatak iste)
User avatar
_aja_
Posts: 6195
Joined: 19/09/2008 09:46

#527 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškar

Post by _aja_ »

ne bih baš išla tako daleko i bila gruba ... meni samo nije jasno :roll:
sour cherry
Posts: 4015
Joined: 21/12/2012 20:57

#528 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškar

Post by sour cherry »

Ma pusti to.Sve ih treba ispitati.Kako oni ispitaju sve eee :D
User avatar
htcxone
Posts: 2187
Joined: 01/11/2012 12:54

#529 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškar

Post by htcxone »

sour cherry wrote:Ma pusti to.Sve ih treba ispitati.Kako oni ispitaju sve eee :D
:D to stoji,
Nego ja supljirao o zivotu :D o ljubavi :D nema sta nisam pricao samo sam te "materijalne" stvari pricao, rekoh da sam zavrsio srednju (Nisam slagao :D ) a faks i onako imam jos 4 ispita :D :lol: :lol: dakle sve je znala, a ista nije znala :D
najzad, ko meni moze da odoli :oops:
sour cherry
Posts: 4015
Joined: 21/12/2012 20:57

#530 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškar

Post by sour cherry »

Sve si ispričao,a nisi ništa.Šta te briga,tehnički korektno :lol:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#531 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by MOSALJOZE »

:zoka:
User avatar
ing-ecc
Posts: 18124
Joined: 31/03/2013 09:58

#532 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by ing-ecc »

Jes'vo opet nedje daleko zaluto :?:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#533 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by Ramzess Veliki »

Ok, dobra je tema. Taman da zaratimo sa damama. :evil:

OT: Pa kako koja jel' ... a vala i kakokoji ... ima i muskaraca koji se osjecaju nesigurno ako nemaju ponuditi pare.
I onda sta se imaju zaliti ... nadje krpa zakrpu. :D
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21574
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#534 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by MarlboroGold »

Baš tako... krpa obično nađe zakrpu. Ako nastupaš na takav način sa lovom, onda će se i lijepiti sponzoruše.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#535 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškar

Post by moonca »

htcxone wrote:
sour cherry wrote:Ma pusti to.Sve ih treba ispitati.Kako oni ispitaju sve eee :D
:D to stoji,
Nego ja supljirao o zivotu :D o ljubavi :D nema sta nisam pricao samo sam te "materijalne" stvari pricao, rekoh da sam zavrsio srednju (Nisam slagao :D ) a faks i onako imam jos 4 ispita :D :lol: :lol: dakle sve je znala, a ista nije znala :D
najzad, ko meni moze da odoli :oops:
Nije potrebno niti treba da te pita za materijalne 'kvalitete' zensko to osjeti kroz svoja 'cula'. :-) :)
Bellomo
Posts: 767
Joined: 15/03/2018 20:25

#536 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by Bellomo »

Ko ima para, koristit će to i normalno da je korisno i da ih treba imati, zaraditi sebi i drugima oko sebe. Ko nema, govorit će da su žene sponzoruše jer idu za parama i da niko više ne cijeni prave vrijednosti, bla bla bla. Prosipanje šupljeg u prazno. Jebo to što si inteligentan, iskren, šta ja znam šta već, kakve li "osobine", ako nemaš feninga u džepu, ko te jebe. Kakva crna ljubav, ne živi se od toga. Para treba imati i normalno je da žena hoće nekog ko je dovoljno situiran ili ko ide ka tome ili nekoga s kim može postići zadovoljavajući materijalni status. Od onih što dangube po cijeli dan nema ništa, hajra nikakvog. Ko ih jebe.

Btw. ja ne radim i nemam para i niko mi nije kriv za to osim samog mene. :D
User avatar
ing-ecc
Posts: 18124
Joined: 31/03/2013 09:58

#537 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by ing-ecc »

hajd.ba ohladi malo :mrgreen: pregorit ces jos malo :izet: ako vec nisi :P
U rano popodne.sikces ko anakonda??? Ja te tak'u ne poznajem, ne.zelim, ne volEm, ne primjetim, ne .... neeee ..... neeeeeee
i nemoj da ti triputa ponavljam.ko.svaki put :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#538 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by moonca »

Zasto bi ocekivali od muskaraca da se brine o nama, kao da do svojih 20, 30, 40, to nismo bile u stanju. :-)
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#539 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by zipoo »

Pratim
User avatar
ing-ecc
Posts: 18124
Joined: 31/03/2013 09:58

#540 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by ing-ecc »

sherbett wrote:
ing-ecc wrote:hajd.ba ohladi malo :mrgreen: pregorit ces jos malo :izet: ako vec nisi :P
U rano popodne.sikces ko anakonda??? Ja te tak'u ne poznajem, ne.zelim, ne volEm, ne primjetim, ne .... neeee ..... neeeeeee
i nemoj da ti triputa ponavljam.ko.svaki put :lol:
Zato sto me nerviraju price da se zene loze na pare jebo vas pare! Svi su jadni i pacenici niko ih nece jer nemaju para ili ako ih i hoce hoce ih zbog para ajde vise
ihhhh samo.da.znash sta sve moze za petaka :-)
User avatar
ing-ecc
Posts: 18124
Joined: 31/03/2013 09:58

#541 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by ing-ecc »

To.je i.dovoljno :kiselavoda:
Bellomo
Posts: 767
Joined: 15/03/2018 20:25

#542 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by Bellomo »

ing-ecc wrote: ihhhh samo.da.znash sta sve moze za petaka :-)
S cenerom čuda radio. :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#543 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by moonca »

sherbett wrote:
moonca wrote:Zasto bi ocekivali od muskaraca da se brine o nama, kao da do svojih 20, 30, 40, to nismo bile u stanju. :-)
Zato sto cu ostat u drugom stanju rodit djecu i necu moc radit ko sada jer sam na porodiljnom plus nisam vise sama.. imam kucu, familiju djecu koja imajunpitrebe
Zasto banaliziras :-)
Nisam sigurna da li te razumijem, ali cini mi se da govoris u proslom i buducem vremenu. Namece mi se zakljucak da si osoba u 'poznijim'' godinama, ili da si 'razvedena'.
Bilo koje da je -onda shvatam zasto ti je to prioritet.


:)
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#544 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by S4mpion »

moonca wrote:Zasto bi ocekivali od muskaraca da se brine o nama, kao da do svojih 20, 30, 40, to nismo bile u stanju. :-)
Paaa, to je bit zajedničkog života, da imaš nekog ko će se brinuti za tebe i za koga ćeš se ti brinuti, da imaš nekog na koga se možeš osloniti. To je neka osnovna ljudska potreba s kojom se stupa u brak/vezu.

Ako zanemarimo sve naše ljudske potrebe i ako se gleda samo na to šta sve možemo sami, ne moramo ulaziti ni u kakve brakove i veze, i život možemo provesti sami, ni djeca nam ne trebaju, nit nam treba ko da nas voli, preživjet ćemo.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#545 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by moonca »

S4mpion wrote:
moonca wrote:Zasto bi ocekivali od muskaraca da se brine o nama, kao da do svojih 20, 30, 40, to nismo bile u stanju. :-)
Paaa, to je bit zajedničkog života, da imaš nekog ko će se brinuti za tebe i za koga ćeš se ti brinuti, da imaš nekog na koga se možeš osloniti. To je neka osnovna ljudska potreba s kojom se stupa u brak/vezu.

Ako zanemarimo sve naše ljudske potrebe i ako se gleda samo na to šta sve možemo sami, ne moramo ulaziti ni u kakve brakove i veze, i život možemo provesti sami, ni djeca nam ne trebaju, nit nam treba ko da nas voli, preživjet ćemo.
Nikada mi nije palo na pamet da jedna od stavki biti zajedno bude i ta --da se neko brine o meni. pogotovo da to gledam kroz njegov prihod.

Kako je zivot 'fer' nikada ne znamo-desi se kad ti muz / supruga najvise treba, ona/on nije tu iz bilo kojeg razloga. I to se desava, tako da ne mzoemo sve 'ucicati'.


I te kako sam za zivot u dvoje i sta ide uz to. Nisam odusevljena biti sama, ako se desi desi .... ali nije bas pod obavezno da se mora biti u braku, vezi a pogotovo imati potomstvo. Finkcionise i veza svako u svom, imam dosta i takvih sretnih primjera.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21574
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#546 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by MarlboroGold »

moonca wrote: Nikada mi nije palo na pamet da jedna od stavki biti zajedno bude i ta --da se neko brine o meni. pogotovo da to gledam kroz njegov prihod.
Jbg u BiH je teška situacija. Vjeruj mi da ima porodica koje odgajaju žensku djecu tako da se snađu i dobro udaju - vjerovatno sa ciljem da će i njima biti bolje.
Edin25
Posts: 418
Joined: 01/06/2012 07:57

#547 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by Edin25 »

sherbett wrote:Kako u cemu je fazon?! Nije stvar para, stvar je sposobnosti, samopouzdanja, ambicija i skrbi. A uz to dolaze pare. Svaka zena ce trazit neku ovu osobinu u muskarcu jer je to prirodno, jer svaka gleda po sposobnosti i kako ce se muskarac brinuti za nju a jos vaznije za potomstvo.

To sto ste vi kreteni pa mislite da parama morate impresionirati zenu pa privlacite sponzoruse je vas idiotluk, mana i manjak samopuzdanja inteligencije i pameti sto dovodi do jednog zakljuvka: da ste iskompleksirani kreteni!
izvini, samo da priupitam sta znaci ovo skrbi?
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#548 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by triconja »

Edin25 wrote:
sherbett wrote:Kako u cemu je fazon?! Nije stvar para, stvar je sposobnosti, samopouzdanja, ambicija i skrbi. A uz to dolaze pare. Svaka zena ce trazit neku ovu osobinu u muskarcu jer je to prirodno, jer svaka gleda po sposobnosti i kako ce se muskarac brinuti za nju a jos vaznije za potomstvo.

To sto ste vi kreteni pa mislite da parama morate impresionirati zenu pa privlacite sponzoruse je vas idiotluk, mana i manjak samopuzdanja inteligencije i pameti sto dovodi do jednog zakljuvka: da ste iskompleksirani kreteni!
izvini, samo da priupitam sta znaci ovo skrbi?
To ti na nas znaci da ti riljas a zena kod kuce lezi :D
Edin25
Posts: 418
Joined: 01/06/2012 07:57

#549 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by Edin25 »

triconja wrote:
Edin25 wrote:
sherbett wrote:Kako u cemu je fazon?! Nije stvar para, stvar je sposobnosti, samopouzdanja, ambicija i skrbi. A uz to dolaze pare. Svaka zena ce trazit neku ovu osobinu u muskarcu jer je to prirodno, jer svaka gleda po sposobnosti i kako ce se muskarac brinuti za nju a jos vaznije za potomstvo.

To sto ste vi kreteni pa mislite da parama morate impresionirati zenu pa privlacite sponzoruse je vas idiotluk, mana i manjak samopuzdanja inteligencije i pameti sto dovodi do jednog zakljuvka: da ste iskompleksirani kreteni!
izvini, samo da priupitam sta znaci ovo skrbi?
To ti na nas znaci da ti riljas a zena kod kuce lezi :D
aaa to, pa hajd jebat ga, valjda bude kakva dobra :lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#550 Re: U čemu je fazon sa ženama i materijalnim statusom muškarca?

Post by Ramzess Veliki »

sherbett wrote:Kako u cemu je fazon?! Nije stvar para, stvar je sposobnosti, samopouzdanja, ambicija i skrbi. A uz to dolaze pare. Svaka zena ce trazit neku ovu osobinu u muskarcu jer je to prirodno, jer svaka gleda po sposobnosti i kako ce se muskarac brinuti za nju a jos vaznije za potomstvo.

To sto ste vi kreteni pa mislite da parama morate impresionirati zenu pa privlacite sponzoruse je vas idiotluk, mana i manjak samopuzdanja inteligencije i pameti sto dovodi do jednog zakljuvka: da ste iskompleksirani kreteni!
:D
Slazem se sa ovim zadnjih ihihiiii godina. :thumbup:
Dzabe bace pare na skupa auta ... bolje da pokrenu kakav pos'o ... I ekonomija bi nam bila bolja, a I kutarisali bi se sponzorusa, ako to zele.
Post Reply