U-17 / U-19 / U-21 reprezentacija

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#26 Re: U-17 / U-19 / U-21 reprezentacija

Post by klixober »

Mene je odusevio Vranjes...kompletan igrac...borben,a zna s loptom i sto je bitno - igra desnog beka,eventualno stopera,znaci pozicije na kojima smo deficitarni u A reprezentaciji.
User avatar
Omar500
Posts: 472
Joined: 26/04/2010 23:33
Location: Sarajevo

#27 Re: U-17 / U-19 / U-21 reprezentacija

Post by Omar500 »

Svaka čast momci, biće nešto i od U-21 reprezentacije, do sada smo se samo brukali :D
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#28 Re: U-17 / U-19 / U-21 reprezentacija

Post by klixober »

elSaik wrote:
luckylaka wrote:
elSaik wrote:Gdje su BHF? :-?
Nesto ni tebe ne vidim na trebinama :D
:roll:

Bili su prvih 15-20 minuta i odjednom nestali da bi se oko 40. minute čuli ponovno ali ne sa tribine, nego negdje udaljeni. Zato pitah. :roll:
Odstranili ih sa tribine jer su skandirali "savez napolje" :D ...e da i to dozivim... :lol:
User avatar
Omar500
Posts: 472
Joined: 26/04/2010 23:33
Location: Sarajevo

#29 Re: U-17 / U-19 / U-21 reprezentacija

Post by Omar500 »

Ma džabe 'Savez Napolje' , jedina solucija je da čekamo da pomru :D , a načekat ćemo se, kako je krenulo :-)
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#30 Re: U-17 / U-19 / U-21 reprezentacija

Post by klixober »

u-17 izgubila u prijateljskoj utamici od Crne Gore:
Izabranici Velimira Stojnića bili su bolji tokom cijelog susreta i propustili 6-7 izglednih prilika i napravili samo jednu pogrešku koja ih je koštala nesretnog i nespretnog poraza. U 15. minuti minuti sjajno je šutirao Ismar Čomaga ali je golman Kordić sjajno intervenisao. Samo dvioje inute kasnije i Ćerimagić je ušao sa lijeve strane i odlično šutirao ali pored gola. U 27. minuti slobodan udarac Armina hodžića sa nekih 20 metara odlazi pored gola, a u istoj minuti nesporazum golmana Josipa pehara i stopera Aleksandra Kondića koristi Vuk Žižović za vodstvo a kako se ispostailo konačnih 1:0.

U nastavku ponovo mnogo prilika igrača u bijelim dresovima ali se rezultat nije mijenjao. Treba istači izvanredno gostoprimstvo od strane FS Crne Gore i domaćina iz FK Berane, a utakmici je prisustvovao i predsjednik FS Crne Gore, Dejan Savičević. Utakmica veoma korektna a suđenje na vrhunskom nivou.
Drugi susret istih selekcija igra se u srijedu 05.05. na istom stadionu u Beranima sa početkom u 11 sati.

Crna Gora - Bosna i hercegovina 1:0 (0:0)
Stadion u Beranima. Gledalaca 500. Sudija: Miloš Nedić, pomoćnici: Marjan Paunović i Bojan Miljić. delegat: Ranko Stijović (svi Berane - Crna Gora). Strijelac: 1:0 - Žižić (27).

CRNA GORA: Kordić, Raspopović, Uskoković, Kopitović, Kartal, Draganić, Bošnjak, Savičević, Žižić, Đalović, Đorđević. Još su igrali: Batrović, Višnjik, Poček, Hočko, Rizvanović, Raković. Selektor: Sava Kovačević.
BOSNA I HERCEGOVINA: Pehar, Konjhodžić, Merajić, Marin, Kondić, Jotanović, Vlaho, A. Hodžić, Ćerimagić, Čomaga, Danilović. Još su igrali: Gajić, Dervišbegović, Ilić, Rahmanović, Milošević, Kadrić, Gačinović, K. Hodžić i Koturić. Selektor: Velimir Stojnić.
User avatar
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#31 Re: U-17 / U-19 / U-21 reprezentacija

Post by Eborg »

Naša U-19 reprezentacija je danas izgubila 4-1 od Ukrajine, za nas je gol dao Pandža.
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#32 Re: U-17 / U-19 / U-21 reprezentacija

Post by klixober »

Danas u 17h igra u-21 reprezentacija protiv Madjarske.Dobra stvar je sto ce i Susic prisustvovati utakmici da prati neke igrace,medjutim,mislim da je vec ranije trebao probati u A selekciji Vranjesa.Momak je jedan od najzasluznijih sto je njegov Sheriff izbacio zagrebacki Dinamo iz kvalifikacija za Ligu Prvaka i ove sezone ce igrati najmanje Ligu Uefa,a mozda i Ligu prvaka.
Bunoza bi se takodje mogao probati u A reprezentaciji ukoliko se ustali u prvih 11 Wisle..nisam siguran kakav mu je status trenutno.
Tu su jos talenovani Haordic i Visca,ali na njihovim pozicijama smo u A reprezentaciji vec dobro popunjeni.
User avatar
Baron_Samedi
Posts: 465
Joined: 09/07/2010 14:38

#33 Re: U-17 / U-19 / U-21 reprezentacija

Post by Baron_Samedi »

komeba wrote:Danas u 17h igra u-21 reprezentacija protiv Madjarske.Dobra stvar je sto ce i Susic prisustvovati utakmici da prati neke igrace,medjutim,mislim da je vec ranije trebao probati u A selekciji Vranjesa.Momak je jedan od najzasluznijih sto je njegov Sheriff izbacio zagrebacki Dinamo iz kvalifikacija za Ligu Prvaka i ove sezone ce igrati najmanje Ligu Uefa,a mozda i Ligu prvaka.
Bunoza bi se takodje mogao probati u A reprezentaciji ukoliko se ustali u prvih 11 Wisle..nisam siguran kakav mu je status trenutno.
Tu su jos talenovani Haordic i Visca,ali na njihovim pozicijama smo u A reprezentaciji vec dobro popunjeni
Za Viscu nsimo. Nije mu valjda Muslimovic na krilu konkurencija? Salihovica nema 4 tekme.

Bunoza je zadnju prvenstvenu igro 90 min.

Zna li iko je li Seferovic upao u 18?
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#34 Re: U-17 / U-19 / U-21 reprezentacija

Post by cyprus »

Mladi solidni u prvom poluvremenu :thumbup:
hau jes no
Posts: 1365
Joined: 28/09/2009 14:22

#35 Re: U-17 / U-19 / U-21 reprezentacija

Post by hau jes no »

hocemo li mi ikad promijeniti dizajn dresova :-?
IsmetHoro
Posts: 272
Joined: 22/05/2010 16:39

#36 Re: U-17 / U-19 / U-21 reprezentacija

Post by IsmetHoro »

Opet bez Vujicevica :x
User avatar
amar007
Posts: 847
Joined: 08/04/2010 00:28

#37 Re: U-17 / U-19 / U-21 reprezentacija

Post by amar007 »

2:0 gube ovi mladi, ko je ovaj golman sto nam brani, treba mu zakonski zabraniti da se bavi fudbalom :-?
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#38 Re: U-17 / U-19 / U-21 reprezentacija

Post by north »

amar007 wrote:2:0 gube ovi mladi, ko je ovaj golman sto nam brani, treba mu zakonski zabraniti da se bavi fudbalom :-?
:lol: :lol: :lol: , sad će te košpe napasti, kako ne prepoznaješ čuvenog Šehu, jao istrčavanja kod prvog gola i cirkusa :-)
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#39 Re: U-17 / U-19 / U-21 reprezentacija

Post by smoki_choko »

north wrote:
amar007 wrote:2:0 gube ovi mladi, ko je ovaj golman sto nam brani, treba mu zakonski zabraniti da se bavi fudbalom :-?
:lol: :lol: :lol: , sad će te košpe napasti, kako ne prepoznaješ čuvenog Šehu, jao istrčavanja kod prvog gola i cirkusa :-)
eto alaim je puno bolji od sehe, zato ide u iran da gradi nuklearke :run:
User avatar
LSD
Posts: 27297
Joined: 24/07/2007 08:26

#40 Re: U-17 / U-19 / U-21 reprezentacija

Post by LSD »

kompleksi su neizljecivi, to je opšte poznato.
Mladi su svakako katastrofa na celu sa selektorom.
User avatar
USAblues
Posts: 1461
Joined: 15/06/2008 23:07

#41 Re: U-17 / U-19 / U-21 reprezentacija

Post by USAblues »

Gubimo, steta momci se trude (vecina)....Sehic, mislim da mu nije mjesto u A repki...Goran Galesic, veoma aktivan.....dobar, dobar fudbaler....Partizan je se usrecio sa njim, to mogu reci!!!
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#42 Re: U-17 / U-19 / U-21 reprezentacija

Post by north »

smoki_choko wrote:
north wrote:
amar007 wrote:2:0 gube ovi mladi, ko je ovaj golman sto nam brani, treba mu zakonski zabraniti da se bavi fudbalom :-?
:lol: :lol: :lol: , sad će te košpe napasti, kako ne prepoznaješ čuvenog Šehu, jao istrčavanja kod prvog gola i cirkusa :-)
eto alaim je puno bolji od sehe, zato ide u iran da gradi nuklearke :run:
Niko nije rekao da je bolji, evo ja prvi kažem da je gori, nemojte se odmah bacati, malo me je nasmijalo da lik ne zna o kome se radi, uopšte se ne radi o tome što je golman Želje, i naš efendija ne bi bio ništa bolji...

Žalosna nas budućnost očekuje kada je fudbal u pitanju..... :-)
User avatar
LSD
Posts: 27297
Joined: 24/07/2007 08:26

#43 Re: U-17 / U-19 / U-21 reprezentacija

Post by LSD »

Kompleksaš ne vidi da su dva bekana dozvolila mađar da zabije onaj gol ( pored Vranješa i Šunjića je ovaj mađar zabio kao da ih i nema, a ko fol oni su ko neki bekovi ,stoperi )....jok, kompleksaš vidi tu jedinog krivca Šehića i to samo zato što je iz Želje...i šta dalje da pricamo...sad ubacuje još i Alaima u pricu i da o njemu pricamo...dosta više preseravanja, daj da malo administracija reaguje banovima....tacno se vidi ko ciljano vodi u svađu i na koji nacin.
User avatar
Distortion
Posts: 2854
Joined: 08/09/2007 19:56

#44 Re: U-17 / U-19 / U-21 reprezentacija

Post by Distortion »

Red je da i Tulic ode, kakve mi trenere drzimo pa to nije humano, ak ose uopste moze nazvat trenerom...
mistek
Posts: 3394
Joined: 23/05/2010 15:16

#45 Re: U-17 / U-19 / U-21 reprezentacija

Post by mistek »

Do 60. minute repka solidna, s tim da je morala zabiti gol. Mađari očigledo bolji i kvalitetniji, pogotovo u napadu.
Ima potencijala, samo sam i dalje mišljenja da Tulić pravo loš izbor igrača. A tek Šukina priča o velikom selektoru koji ne zaslužuje kritike i uvrede. :roll:
Šehić kritičan. inače je on golman odličnog refleksa, ali kikser samo takav. Prvi gol, pa trebao je i loptu i igrača pokupiti. O drugom ne treba ni pričati.
Stoperski dvojac sasvim solidan. Od onog Bunoze bi moglo svašta da se izrodi. U navali, Haurdić daleko najveći kvalitet, vidi se iz aviona. I onaj Višća je očigledno talenat i po, samo treba nastaviti napredovati. I od Bilbije bi trebalo biti nešto.
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#46 Re: U-17 / U-19 / U-21 reprezentacija

Post by smoki_choko »

onaj tulic nije zasluzio ni da gleda u21 repku na tv-u a kamoli da je vodi
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#47 Re: U-17 / U-19 / U-21 reprezentacija

Post by cyprus »

Jao Šehića :sad:

Šteta što smo izgubili, al u zadnjih 20 minuta smo stvarno bili katastrofa. Još jedne prosječne kvalifikacije za mlade, ništa posebno :roll: Ipak nekoliko igrača iz ove reprezentacije ima solidan potencijal :)
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#48 Re: U-17 / U-19 / U-21 reprezentacija

Post by north »

LSD wrote:Kompleksaš ne vidi da su dva bekana dozvolila mađar da zabije onaj gol ( pored Vranješa i Šunjića je ovaj mađar zabio kao da ih i nema, a ko fol oni su ko neki bekovi ,stoperi )....jok, kompleksaš vidi tu jedinog krivca Šehića i to samo zato što je iz Želje...i šta dalje da pricamo...sad ubacuje još i Alaima u pricu i da o njemu pricamo...dosta više preseravanja, daj da malo administracija reaguje banovima....tacno se vidi ko ciljano vodi u svađu i na koji nacin.
:shock: Jesi ti normalan ba, o kome ti pričaš i šta pričaš???
Malo sam se samo našalio s onim likom jer je pitao ko je golman, onda je drugi lik prvi spomenuo Alaima, kao ono dječije "ko da bi i on bio bolji", pa sam i na to odreagovao, i rekao da mi nije bio cilj da provociram....

O kakvom ti kompleksašu pričaš, odakle ti pravo da mi se tako obraćaš balavče, ne obraćaj mi se više i odjebaus u skokovima :x ....
JEDRILICA
Posts: 401
Joined: 07/06/2007 00:39

#49 Re: U-17 / U-19 / U-21 reprezentacija

Post by JEDRILICA »

Galesic treba u A tim
User avatar
LSD
Posts: 27297
Joined: 24/07/2007 08:26

#50 Re: U-17 / U-19 / U-21 reprezentacija

Post by LSD »

north wrote:
LSD wrote:Kompleksaš ne vidi da su dva bekana dozvolila mađar da zabije onaj gol ( pored Vranješa i Šunjića je ovaj mađar zabio kao da ih i nema, a ko fol oni su ko neki bekovi ,stoperi )....jok, kompleksaš vidi tu jedinog krivca Šehića i to samo zato što je iz Želje...i šta dalje da pricamo...sad ubacuje još i Alaima u pricu i da o njemu pricamo...dosta više preseravanja, daj da malo administracija reaguje banovima....tacno se vidi ko ciljano vodi u svađu i na koji nacin.
:shock: Jesi ti normalan ba, o kome ti pričaš i šta pričaš???
Malo sam se samo našalio s onim likom jer je pitao ko je golman, onda je drugi lik prvi spomenuo Alaima, kao ono dječije "ko da bi i on bio bolji", pa sam i na to odreagovao, i rekao da mi nije bio cilj da provociram....

O kakvom ti kompleksašu pričaš, odakle ti pravo da mi se tako obraćaš balavče, ne obraćaj mi se više i odjebaus u skokovima :x ....
Smiri se seljacino i ne prozivaj ljudi ko zadnji mahalac...te seoske pošalice ko kuce svoje prosipaj gdje si naucio :x :x
Post Reply