Tzv. "paradžemati" - legla umobolnika

Rasprave o vjerskim temama.

Moderator: Bloo

Post Reply
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#676 Re: Tzv. "paradžemati" - legla umobolnika

Post by aldinjo »

Sociolog wrote: 26/06/2021 17:15 Gdje je ovaj Gender Centar ova drzavna instituacija da ga Tuzi?
Pa kad mu se nakopue krivicna djela da vidimo hoce li ovako biti nadmen i arogantan?

Sovinista jeste, lazni moralsti, dok mu ostali koji ga slijede zive siromasno, njega kvazi braca iz Austrije i Njemacke finansiraju.
Zivi ko bubreg u loju.
Jel podigao 5kg u zivotu tereta??

Ovo je nista sta je izjavljivao za osnovne skole, kako bi trebali razredi biti odvojeni, da nemaju likovno i muzicko.

Smece placenicko i on i Kuduzovic i Ljakic.
:lol: :lol: :lol:
jahh
Posts: 1501
Joined: 20/08/2010 12:41

#677 Re: Tzv. "paradžemati" - legla umobolnika

Post by jahh »

RagibUzoriti wrote: 02/07/2021 16:51 Evo svima ovima sto pokusavaju da ocrne ovog Pezica, fakat ozbiljno pitanje:

Imate li sliku te njegove kuce koja po prica ja skontah da je vise vila nego nesto prosjecno?
Gdje se nalazi?Adresa?
ZK upis? Platne liste od love sto mu dolazi kako vi rekoste iz Saudije.

Sad sam se bas zainteresovao, prica se o tome, a niko nista konkretno
Zivi u zgradi u Nedzaricima. Bacaju ljudi suplje jer nema kazne za laganje/potvaranje.
User avatar
howdy
Posts: 3545
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#678 Re: Tzv. "paradžemati" - legla umobolnika

Post by howdy »

aldinjo wrote: 03/07/2021 01:03
tindbe wrote: 24/06/2021 00:14 300.000 ljudi njega prati. Dno nam je blizu.
Sa takvim kao ti.
sa bradonjom ko sto si ti svijetla nam je budućnost
haj bolan zavuci se u pećinu i tišu
User avatar
sefket_ramadani
Posts: 463
Joined: 07/03/2018 18:22

#679 Re: Tzv. "paradžemati" - legla umobolnika

Post by sefket_ramadani »

Idemedosumom wrote: 01/07/2021 15:09 Stambeni je haram, a i brijati bradu, makar ostao bez posla zbog te brade (a jedini u porodici radis). Tvoja nafaka ce doci :)
Zajebajes nas, jelde
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50438
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#680 Re: Tzv. "paradžemati" - legla umobolnika

Post by Bloo »

RagibUzoriti wrote: 02/07/2021 16:51 Evo svima ovima sto pokusavaju da ocrne ovog Pezica, fakat ozbiljno pitanje:

Imate li sliku te njegove kuce koja po prica ja skontah da je vise vila nego nesto prosjecno?
Gdje se nalazi?Adresa?
ZK upis? Platne liste od love sto mu dolazi kako vi rekoste iz Saudije.

Sad sam se bas zainteresovao, prica se o tome, a niko nista konkretno
@Sociolog

Evo prave adrese za te upite. :mrgreen:
User avatar
Ludzak
Posts: 5498
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#681 Re: Tzv. "paradžemati" - legla umobolnika

Post by Ludzak »

belfy wrote: 29/06/2021 22:19
Ludzak wrote: 29/06/2021 21:41

Znači ako je Kuran zabranio alkohol, to se treba postovati. Jasno je zabranjen. Neko ko ne postuje tu zabranu, nema sta pricati o Pezicu i njegovoj ideologiji. Za Bibliju ne znam. Ne znam kakva je oko alkoholizma.
Neko ko baca pare na kladionice, isto tako nema kompetenciju.
kakve veze ima tvoj odgovor sa mojim postom? ja nisam pominjao niti Bibliju, niti kladionice, niti alkoholizam. probaj jos jednom procitati sta sam napisao, pa onda odgovoriti nesto sto ima smisla...
Što je onda citiran dio oko alkoholizma?
Ja spominjem vjernike koje konzumiraju. Nisu kompetentni da govore kakav je Pezic vjernik, kad ni oni nisu u stanju da sre drže religijskih načela.
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#682 Re: Tzv. "paradžemati" - legla umobolnika

Post by RagibUzoriti »

Znaci da rezimiramo.
Skupio se dio forumske fukare i hajde da oblate osobu XY.

I onda pocinju price po ustaljenom principu rekla kazala. Ovakav je, onakav je, ima ovo ima ono, terorista, neuredan, bradat, finansira ga Saudija, zivi u vili sa 38 soba, jede zlatnim kasikama,...

I ti upitas, za jedan jedini dokaz o tome,i kazu: pa ako ti mislis da nije ovako kako mi kazemo, hajde dokazi suprotno 🤣🤣🤣🤣


E vala, sa vama su sve price ispricane 🤣🤣🤣

Blago li se tebi Elvedine Pezicu, kad te svakakva fukara sapira od grijeha 🙂
User avatar
Tananarive
Posts: 902
Joined: 22/04/2021 14:45

#683 Re: Tzv. "paradžemati" - legla umobolnika

Post by Tananarive »

ljudi se bore da dodju do marsa i naprave fuzione reaktore, mi se i dalje raspravljamo oko ovog nenadertalca koji objašnjava kako se žene trebaju oblačiti i trebaju li se parfemisati, mislim, stvarno??? :-)
suspect_zero
Posts: 25845
Joined: 11/10/2008 21:45

#684 Re: Tzv. "paradžemati" - legla umobolnika

Post by suspect_zero »

https://bhportal.ba/islamski-predavac-e ... -reakcije/

Bosanski jutuberi na aparatima kad vide ovu sliku :D ..umije lik da uživa i smješka se ko Fikret ispred Suda.
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#685 Re: Tzv. "paradžemati" - legla umobolnika

Post by zrakomlat »

Tananarive wrote: 03/07/2021 11:05 ljudi se bore da dodju do marsa i naprave fuzione reaktore, mi se i dalje raspravljamo oko ovog nenadertalca koji objašnjava kako se žene trebaju oblačiti i trebaju li se parfemisati, mislim, stvarno??? :-)
Jel se u WC ulazi lijevom ili desnom nogom :D
suspect_zero
Posts: 25845
Joined: 11/10/2008 21:45

#686 Re: Tzv. "paradžemati" - legla umobolnika

Post by suspect_zero »

turgut wrote: 03/07/2021 09:55
vjeshalica wrote: 02/07/2021 12:47 Ne pricamo o tekfirenju.
Pricamo ovdje od cega taj lik zivi,ako vec nema pravo zaposlenje i povecu porodicu koju izdrzava?
najsmješniji su mi ovi koji vazda brinu od čega ''vehabije'' žive- :-)

brineš li se od čega stotine hiljada nezaposlenih ljudi živi u ovoj državi?
Ne glupiraj se, znaš šta te pitala samo se praviš (nadam se) blesav.

Nezaposleni jedva žive, preživljavaju, odrade nešto na crno da bi imali za ceker....a ovaj živi luksuzno, putovanja, brendirana odjeća, višečlana porodica koju izdržava...od čega to finansira? ....
U biti previše je postao bučan u zadnje vrijeme naći će se način da primiri....nije ovo Saudija i neće nikada biti :)
User avatar
vjeshalica
Posts: 17262
Joined: 31/03/2019 14:56

#687 Re: Tzv. "paradžemati" - legla umobolnika

Post by vjeshalica »

RagibUzoriti wrote: 03/07/2021 10:53 Znaci da rezimiramo.
Skupio se dio forumske fukare i hajde da oblate osobu XY.

I onda pocinju price po ustaljenom principu rekla kazala. Ovakav je, onakav je, ima ovo ima ono, terorista, neuredan, bradat, finansira ga Saudija, zivi u vili sa 38 soba, jede zlatnim kasikama,...

I ti upitas, za jedan jedini dokaz o tome,i kazu: pa ako ti mislis da nije ovako kako mi kazemo, hajde dokazi suprotno 🤣🤣🤣🤣


E vala, sa vama su sve price ispricane 🤣🤣🤣

Blago li se tebi Elvedine Pezicu, kad te svakakva fukara sapira od grijeha 🙂
nisi nikakav dokaz ponudio u cilju odbrane doticnog tj da demantujes necije pljuvanje

jedino uskocice i doskocice "peru te od grijeha"

valjda se nesto i treba dokazati zar ne?
ako tvrdis da neko nije dokazao nesto,ti svojim dokazom dokazi da nije,ali ga nemas

samo objasni odakle mu novac da izdrzava sebe i hanumu i koliko ono djece ima? 5?7?
a sve od piskaranja statusa na fb i tumacenja vjerskih propisa
zestoke neke pare

znas li ti "vjernice" koliko ljudi ima pa ostave svom gladnom komsiji hranu da ne umre od gladi, kuhali smo i kuhacemo i odnosicemo po haustoru imamo takvih i,ko obilazi iz ovih udruzenja i pomozi narod i ubogu bijedu koji ocima nisu vidjeli pristojan obrok, a ovdje se neki umisljeni licemjer prodaje po internetu zivi bez pokrica i to ocito!?

da ne govorim o tome da nije svojim autoritetom pravio akcije zbrinjavanja bolesnog svijeta,nemocnog i jadnog nego ga koristio za Bejan i kupovinu zemljista za dzamije....
malo je reci da ste postali bezobrazni kad vas fasciniraju licemjeri i podlaci
Last edited by vjeshalica on 03/07/2021 11:53, edited 1 time in total.
User avatar
vjeshalica
Posts: 17262
Joined: 31/03/2019 14:56

#688 Re: Tzv. "paradžemati" - legla umobolnika

Post by vjeshalica »

suspect_zero wrote: 03/07/2021 11:43 ovaj živi luksuzno, putovanja, brendirana odjeća, višečlana porodica koju izdržava...od čega to finansira? ....
U biti previše je postao bučan u zadnje vrijeme naći će se način da primiri....nije ovo Saudija i neće nikada biti :)
Allah daje nafakicu...

uzmi prosjecnu potrosacku korpu osnovnih zivotnih stvari za 4 osobe i njega koji broji vise clanova da vidimo od cega doticni finansira potrebe, nije valjda da pred dzamijom rastu pare na grani pa uberes....nema se smisla raspravljati sa ljudima koji pokrivaju prava pitanja u vezi doticnog ;)
suspect_zero
Posts: 25845
Joined: 11/10/2008 21:45

#689 Re: Tzv. "paradžemati" - legla umobolnika

Post by suspect_zero »

@turgut ništa od tog navedenog nisam rekla da radi, mislim da nije niko na temi.
Odnekud dotični ima novaca više od većine stanovništva, a nije parlamentarac :D ....očito ga neko finansira da truni.


Lik zagovara šerijatsko pravo, a ovo nije Saudija u kojoj isto važi....kad već zagovara šerijat onda treba biti dosljedan, ne tumačiti šerijat i tražiti samo da se primjenjuje u bračnim odnosima.
Što ne vazi i javno kaže stav šerijata po pitanju lopovluka i afera?...da je javno osudio bilo koju aferu SDA većina bi rekla aferim.
On se uhvatio samo žena, kako su se obukle, rade li, kuhaju li, namirišu li se, jesu dale pizde mužu ili ih je bolila glava. Licemjeran, šarlatan i bezobrazan.
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#690 Re: Tzv. "paradžemati" - legla umobolnika

Post by RagibUzoriti »

vjeshalica wrote: 03/07/2021 11:45
RagibUzoriti wrote: 03/07/2021 10:53 Znaci da rezimiramo.
Skupio se dio forumske fukare i hajde da oblate osobu XY.

I onda pocinju price po ustaljenom principu rekla kazala. Ovakav je, onakav je, ima ovo ima ono, terorista, neuredan, bradat, finansira ga Saudija, zivi u vili sa 38 soba, jede zlatnim kasikama,...

I ti upitas, za jedan jedini dokaz o tome,i kazu: pa ako ti mislis da nije ovako kako mi kazemo, hajde dokazi suprotno 🤣🤣🤣🤣


E vala, sa vama su sve price ispricane 🤣🤣🤣

Blago li se tebi Elvedine Pezicu, kad te svakakva fukara sapira od grijeha 🙂
nisi nikakav dokaz ponudio u cilju odbrane doticnog tj da demantujes necije pljuvanje

jedino uskocice i doskocice "peru te od grijeha"

valjda se nesto i treba dokazati zar ne?
ako tvrdis da neko nije dokazao nesto,ti svojim dokazom dokazi da nije,ali ga nemas

samo objasni odakle mu novac da izdrzava sebe i hanumu i koliko ono djece ima? 5?7?

a sve od piskaranja statusa na fb i tumacenja vjerskih propisa
zestoke neke pare

Ko tebi daje za pravo da ti se nesto objasnjava odakle nekome novac za nesto.???

Ukr'o.

Boli te napuklina medjunozna, i ko si ti da ti se nesto dokazuje???

Pljujes lika, niti jednog jedinog dokaza nisi iznijela, nego odakle mu ovo, odakle mu ono.

Hinjski, da ne moze hinjavije biti.

Jedno je nekoga ne gotiviti zbog nekih stavova.
Sasvim drugo je nekoga pokusati okaljati i to bez i jednog ama bas i jednog dokaza.

Probaj to uraditi u Njemackoj gdje si otisla da radis.

Kad bi te svabe safatale pravno, ne bi vise nikad prisla tastaturi da nekoga olaješ.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#691 Re: Tzv. "paradžemati" - legla umobolnika

Post by salik79 »

To i djeca u vrticima znaju, turgute:

Image
“Investments in mosques and madrassas overseas were rooted in the Cold War, when allies asked Saudi Arabia to use its resources to prevent inroads in Muslim countries by the Soviet Union,”
“Funding now comes largely from Saudi-based “foundations,” he said, rather than from the government.
Ulete tu i nasi blecci sa donacijama poput onih za bunare u Africi, gdje su se milioni "zavrnuli". A Peza pusti koju srceparajucu, "obidje" africku fukaru (nasa povratnicka fukara uz granicu Srbije mu ni u malom mozgu nije), prospe suplju i to ti je to...



Postavio si link na ova "predavanja", znas li kakvo misljenje ima ovaj lik o tvom sultanu Erdi? :mrgreen:
suspect_zero
Posts: 25845
Joined: 11/10/2008 21:45

#692 Re: Tzv. "paradžemati" - legla umobolnika

Post by suspect_zero »

RagibUzoriti wrote: 03/07/2021 12:59

Probaj to uraditi u Njemackoj gdje si otisla da radis.

Kad bi te svabe safatale pravno, ne bi vise nikad prisla tastaturi da nekoga olaješ.
A da efendija ode malo do Njemačke pa krene sa svojim vazom :D ....jedva bi ga dočekali, da im pojasni kako se trebaju žene ponašati, oblačiti, da ne trebaju raditi...

Ovo gdje radi @vjeshalica će ti ona sama :oops:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21580
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#693 Re: Tzv. "paradžemati" - legla umobolnika

Post by MarlboroGold »

Gori su oni koji toj budali daju medijski prostor... hajd kad izvali nešto na svom profilu, ali na tome bi trebalo ostati.
Ali_G
Posts: 4642
Joined: 02/03/2002 00:00

#694 Re: Tzv. "paradžemati" - legla umobolnika

Post by Ali_G »

A mogul slike tog luksuza koji Pezic uziva. Evo ja udjoh na fb profil, nit kakve markirane garderobe, nit luksuznih hotela, nekakva Octavia stara jedno 10god.
User avatar
vjeshalica
Posts: 17262
Joined: 31/03/2019 14:56

#695 Re: Tzv. "paradžemati" - legla umobolnika

Post by vjeshalica »

RagibUzoriti wrote: 03/07/2021 12:59
vjeshalica wrote: 03/07/2021 11:45

nisi nikakav dokaz ponudio u cilju odbrane doticnog tj da demantujes necije pljuvanje

jedino uskocice i doskocice "peru te od grijeha"

valjda se nesto i treba dokazati zar ne?
ako tvrdis da neko nije dokazao nesto,ti svojim dokazom dokazi da nije,ali ga nemas

samo objasni odakle mu novac da izdrzava sebe i hanumu i koliko ono djece ima? 5?7?

a sve od piskaranja statusa na fb i tumacenja vjerskih propisa
zestoke neke pare

Ko tebi daje za pravo da ti se nesto objasnjava odakle nekome novac za nesto.???

Ukr'o.

Boli te napuklina medjunozna, i ko si ti da ti se nesto dokazuje???

Pljujes lika, niti jednog jedinog dokaza nisi iznijela, nego odakle mu ovo, odakle mu ono.

Hinjski, da ne moze hinjavije biti.

Jedno je nekoga ne gotiviti zbog nekih stavova.
Sasvim drugo je nekoga pokusati okaljati i to bez i jednog ama bas i jednog dokaza.

Probaj to uraditi u Njemackoj gdje si otisla da radis.

Kad bi te svabe safatale pravno, ne bi vise nikad prisla tastaturi da nekoga olaješ.
Ja nisam u Njemackoj to si me pomijesao sa forumasicom koja ima Golfa 8 🤣 tj vjesticanametli

A sa tobom koji se nekome obracas agresivnim tonom i rjecnikom "napuklina medjunozna",a ocito si sljedbenik doticnog i njegovog lika i djela i mentalnog sklopa, nmam sta razgovarati.
Nek dokaze doticni u cemu je posteniji od bilo koga.Ja mogu dokazati prihod u svojoj kuci, ne treba me istrazivati Elvedin Pezic i njegova serijatska pokondirena svita i milicija.Trebale bi i sluzbe u ovoj drzavi malo ispitati kako oni zive i kojim se kanalima finansiraju.

Znaci ti dokaz podnesi po kojem tvrdis da doticni potpuno regularno zivi kad vec tvrdis tako.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#696 Re: Tzv. "paradžemati" - legla umobolnika

Post by salik79 »

Ali_G wrote: 03/07/2021 15:02 A mogul slike tog luksuza koji Pezic uziva. Evo ja udjoh na fb profil, nit kakve markirane garderobe, nit luksuznih hotela, nekakva Octavia stara jedno 10god.
Vjerovatno je upalila Golosova kritika (ne pratim ga, tako da ne znam):
Kada nam brat Elvedin pokazuje dobročinstvo prema svojoj porodici i izlete i slike sa tih egzotičnih mjesta, dobro bi bilo da nam kaže koliko košta jedna noć provedena na takvim mjestima. Kada to vide mučenice (kao što bi kazao jedan srpski teolog) sigurno zatraže i od svojih muževa taj komfor, ne znajući da jedna noć na takvim mjestima košta možda pola plate njenog muža. Naravno, svako ima pravo da svoj imetak troši kako želi, ali mislim da je malo neiskreno predstavljati se kao neko ko muze koze, a živi kao neki političar koji je predmet medijske kritike.
https://www.072info.com/zestok-sukob-i- ... na-pezica/
Ali_G
Posts: 4642
Joined: 02/03/2002 00:00

#697 Re: Tzv. "paradžemati" - legla umobolnika

Post by Ali_G »

Ne pratim pomenute osobe, al udjoh maksuz da vidim taj Pezicev luksuz. Nekakav motel u Pazaru koji ima mesdzid tako da moguce i da je bio neciji gost, Octavia stara 10godina, uss polo koji u Turskoj na rasprodaji kosta 10maraka, rentana vikendica negdje u Hercegovini. Mislim ono…
Covjek reklamira i neke svoje knjige, pretpostavljam da ima neki prihod i od toga
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#698 Re: Tzv. "paradžemati" - legla umobolnika

Post by salik79 »

Ne pratim ni ja, niti mi naumpada da mu ulazim na profil, ali mora da je nesto bilo cim ga njegov brat u vjeri proziva za to, a to za sta ga proziva, sasvim sigurno, nije za to sto ti navodis.
User avatar
vjeshalica
Posts: 17262
Joined: 31/03/2019 14:56

#699 Re: Tzv. "paradžemati" - legla umobolnika

Post by vjeshalica »

Uglavnom braca i sljedbenici zive od nekog posla kojim se bave
Neki uce rukiju, neki uzgajaju stoku pa kolju kao kurbane,akike,uglavnom bave se duhovnim radom,privredjuju od imanja i slicno.
On ocito se finansira iz nekih tokova da prodaje nama pravi islam, ne spori niko da njega neko iz gotivanluka ugosti na svoj racun,malo reklamice objekta isto kao sto je reklamiro onog prevaranta sto ima zenu i jos nekakvu sa kojom hoda sto je obrno pola miliona maraka, a nije se udostojio da sarlatanstvo osudi.
User avatar
vjeshalica
Posts: 17262
Joined: 31/03/2019 14:56

#700 Re: Tzv. "paradžemati" - legla umobolnika

Post by vjeshalica »

salik79 wrote: 03/07/2021 15:18 Ne pratim ni ja, niti mi naumpada da mu ulazim na profil, ali mora da je nesto bilo cim ga njegov brat u vjeri proziva za to, a to za sta ga proziva, sasvim sigurno, nije za to sto ti navodis.
Golos nije napamet to rekao jer se krece u krugovima koji su blizi njemu nego sto smo mi.
Post Reply