TXTV kablovska Tuzla, TK

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
reboot
Posts: 512
Joined: 08/05/2018 18:03

#551 Re: TXTV kablovska Tuzla, TK

Post by reboot »

S obzirom kakva im je infrastruktura, kako je sve uređeno dobro ikako postoje.
schindleroskar
Posts: 481
Joined: 11/06/2019 23:30

#552 Re: TXTV kablovska Tuzla, TK

Post by schindleroskar »

Sta da uradim povodom uzasnog pinga u zadnje dvije sedmice, jel da mjenjam onaj njihov ruter ili nesto da pokusam u postavkama.
Pokuso sam one kanale mjenjat na radio settings ali opet je katastrofa ping.
Najradje bi ih odjavio ali je potpisan ugovor na dvije godine.
arminicos
Posts: 389
Joined: 10/09/2008 12:25

#553 Re: TXTV kablovska Tuzla, TK

Post by arminicos »

Kablovski Internet im je los. Tu nista neces postici. Ja sam jedno vrijeme porucivao iz Slovenije one konektore da razdvojim kablovsku tv i Internet frekvencije da ne dolazi do prekida. Medjutim nista posebno nisam postigao jer je kablovski internet uzasno velik ping i cesto puca. Ti ugovor uvijek mozes raskinuti s tim da ces platiti ona 3 mjeseca snizenje ono sto si imao + 10 KM odjavu
schindleroskar
Posts: 481
Joined: 11/06/2019 23:30

#554 Re: TXTV kablovska Tuzla, TK

Post by schindleroskar »

arminicos wrote: 26/01/2023 17:33 Kablovski Internet im je los. Tu nista neces postici. Ja sam jedno vrijeme porucivao iz Slovenije one konektore da razdvojim kablovsku tv i Internet frekvencije da ne dolazi do prekida. Medjutim nista posebno nisam postigao jer je kablovski internet uzasno velik ping i cesto puca. Ti ugovor uvijek mozes raskinuti s tim da ces platiti ona 3 mjeseca snizenje ono sto si imao + 10 KM odjavu
Hvala na odgovoru
moke_31
Posts: 1880
Joined: 18/05/2011 14:54

#555 Re: TXTV kablovska Tuzla, TK

Post by moke_31 »

Zadnjih desetak dana ne rade mi Arene HD 1,2,3 i 4, a Premium rade. Šta je problem? Preskenirao frekvencije ali opet ništa. Ima li iko sličan problem?
User avatar
Hame_
Posts: 5553
Joined: 31/08/2007 21:42
Location: Soba, Srebrnik, Županija tuzlanska, HiB, Evropa, Svjeverna strana Zemlje, Mjesec, Sunce, odosmo u PM
Contact:

#556 Re: TXTV kablovska Tuzla, TK

Post by Hame_ »

Ovo je bilo prije dva mjeseca i ništa nisu poduzeli. Sada idem sa objavama po mirisnim livadama Interneta...


Srebrenik - korisnik tx.duo M paketa.

Prvih nekoliko mjeseci, nakon prelaska na ovaj paket, imao sam brzinu skidanja po Ugovoru ali nakon toga ista je na 50% brzine iz Ugovora.

Znači plaćam 50 Mbps ali imam 25 Mbps. Ne bih rekao da je do "linije" jer sam imao urednu brzinu oko pola godine. Isto tako mi se žalio i drug, par stotina metara od mene, da ima samo 1/2 ugovorene brzine.

Eto, nadam se da ćete mi odgovoriti šta je u pitanju? I pozdrav za Seonu (moji roditelji su iz Seone) :)
User avatar
Hame_
Posts: 5553
Joined: 31/08/2007 21:42
Location: Soba, Srebrnik, Županija tuzlanska, HiB, Evropa, Svjeverna strana Zemlje, Mjesec, Sunce, odosmo u PM
Contact:

#557 Re: TXTV kablovska Tuzla, TK

Post by Hame_ »

O.K. je sada :thumbup:

Spojili su me na optiku i veći paket "tx.duo L" (standardni digitalni paket + optički internet 80/40 Mbps i Wi-fi modem), a cijena mu je 50,- KM mjesečno.

Image

K'o zvijezda piči :run:
User avatar
MTV
Posts: 14349
Joined: 21/08/2013 19:39

#558 Re: TXTV kablovska Tuzla, TK

Post by MTV »

Jel imate ovaj STAR Comedy kako su napisali na facebooku ili oni nemaju blage veze sta imaju sta nemaju?

Image
User avatar
dend
Posts: 3440
Joined: 08/10/2018 14:07

#559 Re: TXTV kablovska Tuzla, TK

Post by dend »

I šta bi na kraju, uzeše li se? ( jesul ih kupili? )
arminicos
Posts: 389
Joined: 10/09/2008 12:25

#560 Re: TXTV kablovska Tuzla, TK

Post by arminicos »

Opticki Internet zadnjih 45 dana ocajan!
Varira stalno gore/dole..nedjelja od 20h do 23h havarija bude 5-15 Mbps download ping visok oko 35-38 ms inace je 2-3 ms. Gledam i server im je obrisan na speed testu. Od svega peru ruke de da vam router resetujemo de da vam signal provjerimo prave ljude blesavima a znaju da imaju problem. Daj boze da su ih prodali ovo je sada dno dna od kablovske tv
Post Reply