TXTV ili MOJA TV

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
User avatar
sanjam-te
Posts: 1155
Joined: 25/09/2012 12:11

#1 TXTV ili MOJA TV

Post by sanjam-te »

Pozdrav svima,
trenutno sam na txtv ali mi odavno idu na živce, ubacivanje izbacivanje kanala, poskupljenje pretplate (ok i dalje su najjeftiniji ali svejedno), kupila resiver od njih, obicno smeće...itd da ne dužim, razmišljam da se prebacim na Moja Tv, molim iskustva sa telekomom...da ne bude s konja na magarca.
pedeset
Posts: 574
Joined: 26/10/2014 14:11

#2 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by pedeset »

Nipošto na telekom, čim potpišeš ugovor gotov si. Kad imaš kvar niko se ne javlja na telefon, ako baš imaš sreću dobiješ ih za 2,3 dana i tek se tad sam sebi čudiš gdje si pare dao. Budu neljubazni, prebacuju odgovornost jedni na druge, a dođu ti za dva mjeseca od podnošenja kvara. Usluga nikakva ali nemožeš raskinuti ugovor 1,5 godinu. Mislim možeš ali platiš pola hiljade. A internet priča za sebe. Znači sve osim telekoma.
colt
Posts: 1016
Joined: 11/10/2007 00:19

#3 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by colt »

.
User avatar
sanjam-te
Posts: 1155
Joined: 25/09/2012 12:11

#4 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by sanjam-te »

Ja imam njihov internet već 3 godine i sve je više nego dobro, možda 2-3 puta da je bio neki kraći prekid,pa sam zbog toga mislila da i tv uključim.
pedeset
Posts: 574
Joined: 26/10/2014 14:11

#5 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by pedeset »

sanjam-te wrote:Ja imam njihov internet već 3 godine i sve je više nego dobro, možda 2-3 puta da je bio neki kraći prekid,pa sam zbog toga mislila da i tv uključim.
Možda upravo zbog toga što je samo internet, ali cijeli paket je teško smeće. Vjeruj mi sama ćeš sebe proklinjati ako to uvedeš, ali tvoje pare tvoj izbor. + što prilikom raskida ugovora namjerno te počnu nervirati pa traže moguće i nemoguće, meni tražili neki kabl koji uopšte nisam dobio.
User avatar
dale cooper
Posts: 28357
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#6 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by dale cooper »

Ja sam imao i jedne i druge, i imao probleme i sa jednim i sa drugim. Prije 6-7 mjeseci uveo Total Tv.
I zasada sam zadovoljan. Dobar omjer filmskih/serijskih programa, sportskih i dokumentarnih. I nema
ovih lokalnih smeće kanala. :)
User avatar
sanjam-te
Posts: 1155
Joined: 25/09/2012 12:11

#7 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by sanjam-te »

Jestel vi u kucama il zgradama..ima li to ikakve veze sa signalom? Total tv mi djeluje preskupo, pogotovo ti početni troškovi, nisam u toku dal i za moja tv ima cijena priključka.
pedeset
Posts: 574
Joined: 26/10/2014 14:11

#8 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by pedeset »

sanjam-te wrote:Jestel vi u kucama il zgradama..ima li to ikakve veze sa signalom? Total tv mi djeluje preskupo, pogotovo ti početni troškovi, nisam u toku dal i za moja tv ima cijena priključka.
Nema ti to neke veze bilo u kući ili zgradi jer oni uvijek kažu "jao upravo tu nam je nešto slab signal, ali dogodine ide nova mreža". Zaboravio sam napomenuti da slika ledi svako malo pa ako pratiš neki film izmjeri pritisak prije i poslije filma i sjetit ćeš se mene. :)
User avatar
dale cooper
Posts: 28357
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#9 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by dale cooper »

Pa ugradnja opreme Totala dođe negdje oko 100km. Što se tiče mjesečne pretplate cijena zavisi
od paketa koji odabereš. Ja plaćam 16km. Ako hoćeš recimo HBO ili Cinemax ili HD pakete na tu
cijenu dodaješ po nekih 4-5km.

Kod moje tv mislim ako si već korisnik neke od internet usluga telecoma, ne naplaćuju
ugradnju i prelazak na moja tv paket, ali mislim da se plaća iznajmljivanje stb uređaja
ili eventualno ake se ugovorno obavežeš na korištenje u određenom vremenskom periodu
(bilo je čini mi se 12 mjeseci) onda ti to ne naplaćuju.

Za TXTV je priključak 1km ako se obavežeš ugovorno na 24 mjeseca.

Ja sam u zgradi (stanu) by the way.
klixo
Posts: 2020
Joined: 09/07/2012 03:28

#10 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by klixo »

Ne radi im stranica nesto , nasao sam nesto u webcachu meni se cini da su poskupi.
Uglavnom ako budes uzimao moju tv trazi ZTE resiver i nece biti frke.
Osim toga TXTV naplacuje ne naplacuje preko racuna vec kešom, znaci PDV minimale placaju.
User avatar
sanjam-te
Posts: 1155
Joined: 25/09/2012 12:11

#11 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by sanjam-te »

:sax:
Sijedi63
Posts: 34
Joined: 30/09/2013 21:09

#12 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by Sijedi63 »

Drži se ti TxTV, ništa nije idealno ali značajna prednost u odnosu na MojuTV i Total je što može ići više TV-aparata (kod mene šest)
mokebih
Posts: 65
Joined: 16/01/2009 08:13
Location: GB
Contact:

#13 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by mokebih »

Ja kad čitam ove tekstove vidim koliki sam sretnik :-D , jer kod svih ne valja mojatv i adsl :shock: , a kod mene radi godinama bez problema, kvarova, prekida i sličnih zavrzlama. Ili ovdje o mojojtv pišu oni koji je i nemaju ili oni koji natjeruju vodu na svoj mlin, ne znam, ali znam da za sada 100% zadovoljavaju moje potrebe i očekivanja.
iTo
Posts: 923
Joined: 06/06/2013 14:37

#14 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by iTo »

pedeset wrote:Nipošto na telekom, čim potpišeš ugovor gotov si. Kad imaš kvar niko se ne javlja na telefon, ako baš imaš sreću dobiješ ih za 2,3 dana i tek se tad sam sebi čudiš gdje si pare dao. Budu neljubazni, prebacuju odgovornost jedni na druge, a dođu ti za dva mjeseca od podnošenja kvara. Usluga nikakva ali nemožeš raskinuti ugovor 1,5 godinu. Mislim možeš ali platiš pola hiljade. A internet priča za sebe. Znači sve osim telekoma.

jadan ti...
iTo
Posts: 923
Joined: 06/06/2013 14:37

#15 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by iTo »

mokebih wrote:Ja kad čitam ove tekstove vidim koliki sam sretnik :-D , jer kod svih ne valja mojatv i adsl :shock: , a kod mene radi godinama bez problema, kvarova, prekida i sličnih zavrzlama. Ili ovdje o mojojtv pišu oni koji je i nemaju ili oni koji natjeruju vodu na svoj mlin, ne znam, ali znam da za sada 100% zadovoljavaju moje potrebe i očekivanja.
:thumbup:
User avatar
sanjam-te
Posts: 1155
Joined: 25/09/2012 12:11

#16 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by sanjam-te »

Sijedi63 wrote:Drži se ti TxTV, ništa nije idealno ali značajna prednost u odnosu na MojuTV i Total je što može ići više TV-aparata (kod mene šest)
Kako ovo? Jel treba neki kabal kupiti ili šta? KOd mene je samo na 1.
User avatar
dale cooper
Posts: 28357
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#17 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by dale cooper »

sanjam-te wrote:
Sijedi63 wrote:Drži se ti TxTV, ništa nije idealno ali značajna prednost u odnosu na MojuTV i Total je što može ići više TV-aparata (kod mene šest)
Kako ovo? Jel treba neki kabal kupiti ili šta? KOd mene je samo na 1.
Razdjelnik i kabal.
pedeset
Posts: 574
Joined: 26/10/2014 14:11

#18 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by pedeset »

iTo wrote:
pedeset wrote:Nipošto na telekom, čim potpišeš ugovor gotov si. Kad imaš kvar niko se ne javlja na telefon, ako baš imaš sreću dobiješ ih za 2,3 dana i tek se tad sam sebi čudiš gdje si pare dao. Budu neljubazni, prebacuju odgovornost jedni na druge, a dođu ti za dva mjeseca od podnošenja kvara. Usluga nikakva ali nemožeš raskinuti ugovor 1,5 godinu. Mislim možeš ali platiš pola hiljade. A internet priča za sebe. Znači sve osim telekoma.

jadan ti...
Možda si ti jadan, ja nisam. Pogotovo otkad sam otkazao ovo smeće od moje tv. :lol:
iTo
Posts: 923
Joined: 06/06/2013 14:37

#19 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by iTo »

pedeset wrote:
iTo wrote:
pedeset wrote:Nipošto na telekom, čim potpišeš ugovor gotov si. Kad imaš kvar niko se ne javlja na telefon, ako baš imaš sreću dobiješ ih za 2,3 dana i tek se tad sam sebi čudiš gdje si pare dao. Budu neljubazni, prebacuju odgovornost jedni na druge, a dođu ti za dva mjeseca od podnošenja kvara. Usluga nikakva ali nemožeš raskinuti ugovor 1,5 godinu. Mislim možeš ali platiš pola hiljade. A internet priča za sebe. Znači sve osim telekoma.

jadan ti...
Možda si ti jadan, ja nisam. Pogotovo otkad sam otkazao ovo smeće od moje tv. :lol:
meni tebe zao poslije ove gore navedene patnje sa Telekomom, al et ako ce tebi lakse daj si oduska na forumu :)
izjebali te ko sansku kozu kazes i jos za tvoje pare.. kako se bolan necu sazalit ;)
pedeset
Posts: 574
Joined: 26/10/2014 14:11

#20 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by pedeset »

jadan ti...[/quote]

Možda si ti jadan, ja nisam. Pogotovo otkad sam otkazao ovo smeće od moje tv. :lol:[/quote]

meni tebe zao poslije ove gore navedene patnje sa Telekomom, al et ako ce tebi lakse daj si oduska na forumu :)
izjebali te ko sansku kozu kazes i jos za tvoje pare.. kako se bolan necu sazalit ;)[/quote]

Aham, ja konto ti neko njihov (organski ih ne mogu smisliti) pa to govoriš da pod..avaš, hebiga sorry. :kiss:
Frutek
Posts: 1523
Joined: 22/01/2005 01:39

#21 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by Frutek »

Samo card sharing (oprema i instalacija oko 400 km) ili Total TV (Instalacija 80 KM) pa onda mjesečna pretplata. TX TV ili Moja TV, ne zna šta je gore. Bolje od gore pomenutog izbora u našoj dragoj drzavi nazalost nema!
User avatar
sanjam-te
Posts: 1155
Joined: 25/09/2012 12:11

#22 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by sanjam-te »

Frutek i meni se čini da je sve isto sr... samo drugo pakovanje. Pitala sam ljude oko mene, uglavnom su zadovoljni s M-tv pa sad ne znam šta da radim. I svi ističu da je jedini nedostatak u odnosu na tx-tv što nema mogućnosti za više priključaka, odnosno ima ali se dodatno plaća.
User avatar
escobar__
Posts: 8850
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#23 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by escobar__ »

Imam Moja TV uslugu već duži niz godina i funkcioniše besprijekorno. Jedini joj je nedostatak taj što dodatne STB-ove (za druge TV uređaje) plaćaš posebno ali ni to nije problem ako si iole bolja s parama. :D

Što se mene tiče, preporuka.
User avatar
sanjam-te
Posts: 1155
Joined: 25/09/2012 12:11

#24 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by sanjam-te »

:thumbup:
ma trenutno je jedan tv i nema planova za druge, tako da trenutno nije ni to neki problem...al ko zna, možda mi pukne film zbog silnih utakmica :D
sumirprimus
Posts: 80479
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#25 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by sumirprimus »

Frutek wrote:Samo card sharing (oprema i instalacija oko 400 km) ili Total TV (Instalacija 80 KM) pa onda mjesečna pretplata. TX TV ili Moja TV, ne zna šta je gore. Bolje od gore pomenutog izbora u našoj dragoj drzavi nazalost nema!
sto posto si u pravu,samo je ovo zensko izgleda,ne interesuje nju ni dodatni stb,ni sk-ovi,hbo,cinemax,d3go...
a od hebenog telemaha ni habera..
Post Reply