Tv1

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
luckylaka
Posts: 22310
Joined: 15/01/2010 06:28

#1 Tv1

Post by luckylaka »

Posto je stara tema nestala idemo oprobati ispocetkaImage
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#2 Re: Tv1

Post by Nero Histrion »

Hvala ti @Luckylaka sto si otvorio ovo, bas sam namjeravao otpoceti nesto slicno ;)
S obzirom na to da je stara tema volsebno nestala, hajmo onda opet krenuti od glave - od samog utemeljitelja Safeta Orucevica? ;). Tako je bilo i jeste sa svim privatnim TV kucama o kojima su se pokrenule teme na ovom forumu, krenulo se od samog vlasnika.
Zao mi je sto nestade sva ona diskusija iz prethodne teme, gdje se i o njemu govorilo, kao i o sukobima i afericama koje su drmale ovu TV kucu u pocetku. Sada se k'o nesto stisalo, al' sve ima svoje razloge. Tisu misu.

To je televizija koja je mnogo obecavala, cinilo mi se da su neovisni, ali sto sam ih vise gledao shvatao sam da su, zapravo, ovisni i da se okrecu kako vjetar puse.
Dakle, ako pocnemo od Utemeljitelja Safeta Orucevica, tu meni u startu nisu cista posla. ;)
Ali, doci cemo i na to.

Drugo pitanje je - koje politicke partije su mjezimce?
Ono sto sigurno znam je da su bili mjezimce Silajdziceve stranke SBiH. Medjutim, vremena su se promijenila i po prilozima se da naslutiti kako se ova tlevizija vjesto okrece ka onome ko da vise. Mada ne propuste da daju znacaj izjavama celnika ove stranke koja je propustila sve vozove i potpuno je inferiorna.
Toliko za pocetak. Povod za razmisljanje, u svakom slucaju.
User avatar
luckylaka
Posts: 22310
Joined: 15/01/2010 06:28

#3 Re: Tv1

Post by luckylaka »

Sad ce se javiti ,,stupska,,da kaze najnovije sa Tv1 :-D
Nuken
Posts: 2110
Joined: 09/09/2011 14:47

#4 Re: Tv1

Post by Nuken »

Đe su nam sad oni "insajderi".Veliki brat i ostali koliko se sjećam.Program solidan.Još da vidimo kako će izgledati i taj "Prvi glas sevdaha" :thumbup:
User avatar
navedeni
Posts: 1076
Joined: 24/12/2013 02:10

#5 Re: Tv1

Post by navedeni »

Nero, ti mora da si izbacen sa TV1 i volontiras sad ovdje na forumu hahah :lol:
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#6 Re: Tv1

Post by Nero Histrion »

navedeni wrote:Nero, ti mora da si izbacen sa TV1 i volontiras sad ovdje na forumu hahah :lol:

Ne govorim o zatvaranju ove televizije i nisam jos nista rekao o kvalitetu samog programu, samo o Utemeljitelju, od toga se treba poceti. Kad moze o Utemeljiteljima Alfe, Hayata, Face-a, Pinka, OBN-a, sto ne bi moglo o :?: Orucevicu, pa valjda je bitno ko je osnovao tu televiziju? Ili je on mozda, gluho bilo, "nedodirljivi"? Znam dobro kako funkcioniraju mediji jos od prije rata, ne treba meni puno da skontam sta se radi i kako. Citam ih sve, jarane, ko otvorenu knjigu, a jos uvijek imam prijatelje iz branse koji znaju sta se gdje desava. Opasan je Safa igrac, opasan.

@navedeni - imam veze s TV1 koliko i ti! Valjal' ova, :lol: ha?

Da se vratim na Safu - opasan igrac. Proguglajte malo.
User avatar
navedeni
Posts: 1076
Joined: 24/12/2013 02:10

#7 Re: Tv1

Post by navedeni »

Nero Histrion wrote:
navedeni wrote:Nero, ti mora da si izbacen sa TV1 i volontiras sad ovdje na forumu hahah :lol:

Ne govorim o zatvaranju ove televizije i nisam jos nista rekao o kvalitetu samog programu, samo o Utemeljitelju, od toga se treba poceti. Kad moze o Utemeljiteljima Alfe, Hayata, Face-a, Pinka, OBN-a, sto ne bi moglo o :?: Orucevicu, pa valjda je bitno ko je osnovao tu televiziju? Ili je on mozda, gluho bilo, "nedodirljivi"? Znam dobro kako funkcioniraju mediji jos od prije rata, ne treba meni puno da skontam sta se radi i kako. Citam ih sve, jarane, ko otvorenu knjigu, a jos uvijek imam prijatelje iz branse koji znaju sta se gdje desava. Opasan je Safa igrac, opasan.

@navedeni - imam veze s TV1 koliko i ti! Valjal' ova, :lol: ha?

Da se vratim na Safu - opasan igrac. Proguglajte malo.
Pa sta si se zadao, trebali bi onda na Pink svi o Mitrovicu, Pa na Alfu o Radoncicu, pa o Svrakicu, pa o Ivanu Caleti koji je upucan of mafiosa hah, samo o njemu bi mogla tema, lik ko iz doline vukova hahah
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#8 Re: Tv1

Post by Nero Histrion »

navedeni wrote:
Nero Histrion wrote:
navedeni wrote:Nero, ti mora da si izbacen sa TV1 i volontiras sad ovdje na forumu hahah :lol:

Ne govorim o zatvaranju ove televizije i nisam jos nista rekao o kvalitetu samog programu, samo o Utemeljitelju, od toga se treba poceti. Kad moze o Utemeljiteljima Alfe, Hayata, Face-a, Pinka, OBN-a, sto ne bi moglo o :?: Orucevicu, pa valjda je bitno ko je osnovao tu televiziju? Ili je on mozda, gluho bilo, "nedodirljivi"? Znam dobro kako funkcioniraju mediji jos od prije rata, ne treba meni puno da skontam sta se radi i kako. Citam ih sve, jarane, ko otvorenu knjigu, a jos uvijek imam prijatelje iz branse koji znaju sta se gdje desava. Opasan je Safa igrac, opasan.

@navedeni - imam veze s TV1 koliko i ti! Valjal' ova, :lol: ha?

Da se vratim na Safu - opasan igrac. Proguglajte malo.
Pa sta si se zadao, trebali bi onda na Pink svi o Mitrovicu, Pa na Alfu o Radoncicu, pa o Svrakicu, pa o Ivanu Caleti koji je upucan of mafiosa hah, samo o njemu bi mogla tema, lik ko iz doline vukova hahah
Pa pisano je puno o tim vlasnicima drugih privatnih televizija, pogledaj malo na temama. Pisano je i o Orucevicu al' ne moze se sada tema vise pronaci, pa rekoh da pocnemo opet od pocetka, od osnivaca.
Heben igrac Safa :izet: ! Kad budem imao malo vise vremena, bit ce i vise podataka ne samo o njemu nego i o drugima tamo.


Ovo sto sam do sada napisao ne omalovazava neka poznata imena koja tamo rade. Sta ce ljudi, moraju negdje raditi i primati placu. Slava je cudna stvar, ljudi gube kriterije i podlijezu svemu i svacemu. Takav vakat, sta se moze.
User avatar
navedeni
Posts: 1076
Joined: 24/12/2013 02:10

#9 Re: Tv1

Post by navedeni »

Znam ja dobro sta je pisano, dugo sam na ovom forumu,ali sam i bio banovan :) jer sam tako pisao kao ti i izigravao budalu (Neda obecajem necu vise) :)
User avatar
luckylaka
Posts: 22310
Joined: 15/01/2010 06:28

#10 Re: Tv1

Post by luckylaka »

TV1 je potpisao ekskluzivni ugovor sa vodecim svjetskim distributerima filmskog programa Warner Bros i Paramount! Ako zelite pogledati dobar film, okrenite na TV1! Za Novu godinu pustamo serijal svjetskog hita SHREK, a odmah nakon toga KUM triologiju :thumbup:
User avatar
gnjev
Posts: 3357
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#11 Re: Tv1

Post by gnjev »

Hocel bit sta mladje od decenije
User avatar
navedeni
Posts: 1076
Joined: 24/12/2013 02:10

#12 Re: Tv1

Post by navedeni »

gnjev wrote:Hocel bit sta mladje od decenije
Ma isto uradili sto i nova tv u hr, premijera svaki mjesec znaci. t h e. g o d f a t h e r :evil:
User avatar
luckylaka
Posts: 22310
Joined: 15/01/2010 06:28

#13 Re: Tv1

Post by luckylaka »

Jebo Ameriku,Australiju,Njemacku.... :-)
Home | VIJESTI | Bosna i Hercegovina | EKSKLUZIVNO - SPISKA NAJVEĆIH PRIMANJA U FBIH
EKSKLUZIVNO - SPISKA NAJVEĆIH PRIMANJA U FBIH
Autor A. H. Prije 3 sati 50 minuta
Veličina slova: Decrease font Enlarge font

TV1 je ekskluzivno došla do spiska najvećih primanja mjesečnih neto plaća, kojeg je sačinila Porezna uprava FBiH. Prema podacima o plaćama, koje su prikazane za mart, april i maj ove godine godine, apsolutni rekorder po mjesečnim primanjima je, sada već, bivši direktor “Bosnalijeka” Nedžad Polić (SDA). Njegova plaća za maj iznosila je 41.761 KM!

Najveću plaću u aprilu imao je bivši kandidat za komesara policije Hercegovačko – neretvanskog kantona, te aktuelni načelnik operativnog centra MUP-a HNK Srećko Glibić. Iznos plaće mu je iznosio 24.025 KM.

Izet Jelić, član Uprave “Sarajevo osiguranja”, imao je najveću plaću u martu. Ona je iznosila 19.907 KM.
User avatar
navedeni
Posts: 1076
Joined: 24/12/2013 02:10

#14 Re: Tv1

Post by navedeni »

luckylaka wrote:Jebo Ameriku,Australiju,Njemacku.... :-)
Home | VIJESTI | Bosna i Hercegovina | EKSKLUZIVNO - SPISKA NAJVEĆIH PRIMANJA U FBIH
EKSKLUZIVNO - SPISKA NAJVEĆIH PRIMANJA U FBIH
Autor A. H. Prije 3 sati 50 minuta
Veličina slova: Decrease font Enlarge font

TV1 je ekskluzivno došla do spiska najvećih primanja mjesečnih neto plaća, kojeg je sačinila Porezna uprava FBiH. Prema podacima o plaćama, koje su prikazane za mart, april i maj ove godine godine, apsolutni rekorder po mjesečnim primanjima je, sada već, bivši direktor “Bosnalijeka” Nedžad Polić (SDA). Njegova plaća za maj iznosila je 41.761 KM!

Najveću plaću u aprilu imao je bivši kandidat za komesara policije Hercegovačko – neretvanskog kantona, te aktuelni načelnik operativnog centra MUP-a HNK Srećko Glibić. Iznos plaće mu je iznosio 24.025 KM.

Izet Jelić, član Uprave “Sarajevo osiguranja”, imao je najveću plaću u martu. Ona je iznosila 19.907 KM.

Treba sad s tim ljudima intervjue napraviti neko i pitat ih u sta trose to... gomila!
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#15 Re: Tv1

Post by Nero Histrion »

luckylaka wrote:Jebo Ameriku,Australiju,Njemacku.... :-)
Home | VIJESTI | Bosna i Hercegovina | EKSKLUZIVNO - SPISKA NAJVEĆIH PRIMANJA U FBIH
EKSKLUZIVNO - SPISKA NAJVEĆIH PRIMANJA U FBIH
Autor A. H. Prije 3 sati 50 minuta
Veličina slova: Decrease font Enlarge font

TV1 je ekskluzivno došla do spiska najvećih primanja mjesečnih neto plaća, kojeg je sačinila Porezna uprava FBiH. Prema podacima o plaćama, koje su prikazane za mart, april i maj ove godine godine, apsolutni rekorder po mjesečnim primanjima je, sada već, bivši direktor “Bosnalijeka” Nedžad Polić (SDA). Njegova plaća za maj iznosila je 41.761 KM!

Najveću plaću u aprilu imao je bivši kandidat za komesara policije Hercegovačko – neretvanskog kantona, te aktuelni načelnik operativnog centra MUP-a HNK Srećko Glibić. Iznos plaće mu je iznosio 24.025 KM.

Izet Jelić, član Uprave “Sarajevo osiguranja”, imao je najveću plaću u martu. Ona je iznosila 19.907 KM.

Ma kakav Obama i Merkelova, ovi bh. lovatori su sve :o presisali!

Hmmm, nisam siguran da je to ekskluziva TV1.

Tu vijest sam procitao prvo u Avazu, online, u toku dana (moze se provjeriti lako u koliko sati su je objavili ). Dnevnik TV1 pocinje u 7 PM, tako da nisu mogli donijeti ekskluzivu, no to im nije prvi put da se nakite tudjim perjem.
Evo sta pise danasnji Avaz: EKSKLUZIVNO - “Avaz” došao do spiska najvećih primanja u FBiH. Plaća bivšeg direktora “Bosnalijeka” Nedžada Polića za maj iznosila 41.761 KM ... i td i td

U svakom slucaju, dobro je da su objavili - pa nek narod zna ko im i o dzepu i o glavi radi. Samo mi nije jasno sta narod ceka :( ?
User avatar
navedeni
Posts: 1076
Joined: 24/12/2013 02:10

#16 Re: Tv1

Post by navedeni »

A jesi Nero ljubomoran nesto hahahahah, daj sapu :lol:
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#17 Re: Tv1

Post by Nero Histrion »

navedeni wrote:A jesi Nero ljubomoran nesto hahahahah, daj sapu :lol:
av, av, av ... ja samo napisah sto je tacno, a ti provjeri, proguglaj pa ces se uvjeriti o ekskluzivi ... av, av, av ... a sapu ti ne dam, av, av :lol: Joj, pa ti mene pravo pratis, vidm ja, al' neka te, veselo je barem :lol:

Da se ne pomisli kako imam nesto protiv svih koji tamo rade - eto, Nikolina Veljovic je fina dama i nemam nista protiv nje npr. , svaka joj cast. :)
User avatar
Haris.ba
Posts: 24381
Joined: 08/09/2005 20:08

#18 Re: Tv1

Post by Haris.ba »

Samo da pohvalim program Tv1 u zadnjih nekoliko dana. Ugodno sam iznenađen.

Gledao sam emisiju Slagalica, odličan koncept, a i zanimljivi sagovornici i voditelj.

Najbolje uz Al džeziru su popratili ove proteste. Mislio sam da je ovo televizija otvorena za prošle izbore, i da će se ugasiti do slijedećih. Ne mogu skontati koju partiju/stranku ili ideologiju podržavaju, a to mi se i sviđa. Možda Stranku za pih? Uglavnom - ponavljam, sviđa mi se.
Nuken
Posts: 2110
Joined: 09/09/2011 14:47

#19 Re: Tv1

Post by Nuken »

Oni i AlJ su najbolje popratili ove proteste :)
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#20 Re: Tv1

Post by StupskaBitanga »

SDP je kod njih organizirao press konferenciju i imao live prijenos iste
To sve govori i to je dovoljno
Sića je za njih prenositi zbivanja iz Sarajeva-Tuzle-Mostara
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25641
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#21 Re: Tv1

Post by BHF_Manijak »

Koga ste vi prenosili? Cisto informativno, posto znam da pratis medije, novinare, a satro nisi niciji. :)
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#22 Re: Tv1

Post by StupskaBitanga »

ja nisam vi niti množina niti pripada nikome :bih:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25641
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#23 Re: Tv1

Post by BHF_Manijak »

Neovisni novinar, hajd da cujem i za tog u Be-i-Ha. :bih: :oops:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#24 Re: Tv1

Post by StupskaBitanga »

nema to neovisni zavisni već samo onaj ko poštuje etičke, moralne i ostale kodekse
User avatar
navedeni
Posts: 1076
Joined: 24/12/2013 02:10

#25 Re: Tv1

Post by navedeni »

Logo tv1 nikad nije bio crveniji :lol: sa zelenim rubovima.. SDA SBB SDP, to je linija
Post Reply