TV Pink BH

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Ljubitelj Zabara
Posts: 721
Joined: 24/10/2006 01:54
Location: selendra

#1 TV Pink BH

Post by Ljubitelj Zabara »

Postovanje cenjeni forumasi...
Zeleo bih da Vas pitam, sta mislite o TV Pink-u, i njegovom programu ( kako se to popularno kaze, programskoj semi )... ?
Pre toga zeleo bih da Vas dragi moji i drage moje podsetim na sledece cinjenicno stanje...
TV Pink je osnovana 1994. godine u Beogradu. Kao osnivac javio se g`din Zeljko Mitrovic, inace bivsi muzicar.
Onako mlad i nepocesljan, svima nam je objasnjavao kako mlad covek u Srbiji moze da uspe i postane bogat ( cak i protiv njegove volje kao doticni gos`n ). Eto vidite, kako je gos`n Zeljko preko noci postao medijski magnat. Stvar je sto smo mi ostali lenji, apaticni i nezainteresovani, ali kad se hoce, sve se moze.
Kapital za osnivanje TV Pink ( u to vreme se mogao gledati samo u Srbiji, ali znato kako ide... kad poyebes medjeda u planini, on sidje za tobom u carsiju ) je donirala gospodja Mirjana Markovic, supruga tadasnjeg predsednika Srbije, gos`n Slobodana Milosevica, u narodu poznatijeg kao Balkanski Kasapin.
Ne znam da li je doticni bracni par ista naudio Bosni i Hercegovini, posebno Sarajevu, ali nadam se da cete mi to Vi dragi moji forumasi reci.
Kazem ne znam, jer sam Beogradjanin, pa je i logicno da nisam upoznat sa situacijom kao vi.
Sto se tice gos`n Mitrovica i njegove televizije, on je taj zaljubljeni par predstavljao kao nosioce mira i prosperiteta, a gos`n Milosevica kao coveka koji je tih godina trebao biti nominovan za Nobelovu nagradu za mir! Molim lepo. ( kasnije ga zayebao Ahtisari )
U to vreme dok su u Sarajevu i psi lutalice crkavale od gladi, Mitrovicevom televizijom Pink, glavna zvezda bio je Zeljko Raznatovic - Arkan, Ceca, Isidora Bjelica ( danas poznata knjizevnica :lol: ), sa svojom naci ljubom, zatim Neda Ukraden koja se 1993. na TV Pink zalila Minimaksu kako joj je zao Sarajeva jer je godinu dana pre toga krecila stan, i eto ne lezi vraze, sad balije uzivaju u tom okrecenom stanu ).
Naravno u to vreme TV Pink se zaista nije bavila politikom ( tek onako podsvesno izmedju redova ), jer je bracnom paru Milosecic islo sve kao po loju.
Tako je bilo 2-3 godine... na TV Pinku niste mogli da pogledate vesti, ali ste mogli da pogledate dobar film ( za cija autorska prava naravno nikad nije placeno ), dobru seriju, ili dobru muziku... ovo za muziku je pod navodnicima.
To je sve trajalo do neke 1996. ili 1997. godine, kada je Miloseviceva vlast pocela da zapada u velike teskoce.
Istovremeno kada su Beogradom setali studenti i trazili ostavke, istovremeno ( gle cuda ) na nasoj TV Pink se pojavio informativni program, sto ce reci da su ubacene vesti i politika.
Oni pametniji su znali da je Mitrovic dobio televiziju koju je nazvao Pink, a da je imao interni dil sa Mirjanom Markovic, da kada stvari krenu na gore, tu stupa TV Pink i njen informativni program.
Tako je te davne 1997. godine Pinkom grmelo JUL je Cool !!!
JUL je Jugoslovenska Udruzena Levica, stranka koju je osnovala supruga Slobodana Milosevica, Mirjana Markovic. Naravno stranska je bila formirana da bi postala parlamentarna i da bi dala prevagu Milosevicevom SPS-u, jer srbijanski parlament broji 250 poslanika, pa je vecina 126.
... i tako je bilo sve do pada bracnog para Milosevic.
Tada Zeljko Mitrovic, ponovo ukida informativni program i uvodi prave vrednosti.... tu divnu muziku... tako da Pinkom ponovo ( kao u stara dobra vremena ) drmaju razne Dare Prdare, Shake Polumetnoli, a Boga mi, tu su i stari dobri klasici... Ceca Raznatovic ( Cvetak Zanovetak iz Zitoradju bre! ) i gospodin Miroslav Ilic, raspevani slavuj iz Mrcajevce bre!
Nista bez klasike.
Nekoliko godina kacnije, gos`n Mitrovic ( menadzerski sposoban ) odlujuje da svoje carstvo prosiri ne samo na ovozemaljski program nego bre i na satelit, a i na Crnu Goru i Bosnu i Hercegovinu, pa formira nove sestrice, Pink BH i Pink M.
Prijatno Vam bilo, drage Sarajlije...
Lep poz.
Last edited by Ljubitelj Zabara on 27/10/2006 11:28, edited 1 time in total.
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#2

Post by ztluhcs »

Image

Image

i

Image

narodu...

:lol:
jusuff
Posts: 523
Joined: 03/12/2005 13:44

#3

Post by jusuff »

ne gledam tu tv, ama bas nikada
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#4

Post by Jimmy_The_Saint »

Beogradac, 'oćeš bre da kažeš nam da smo budale i kreteni?

Nisi u pravu. Mi smo nešto još gore, čoveče.

Preskočio si detaljče da je rečeni Željko pre par godina ovde pričao po novinama kako mu je ovde tako lepo da će da traži državljanstvo i be-ha pasoš.

Preskočio si Peru Lukovića.

Preskočio si našeg državnog premijera Adnana Terzića kojem je životni san ostvaren kad se slikovao s Nedu Ukraden. Taj dobri čovek je za državske pare be-ha na službeni putevi u Strazbur leteo sa Pink Air, jer čoveku im-po-nu-je da ga dvore stjuardese koje pričaju ekavicu i mrdaju kukovi...

Znam ja nas, jeb'o nas svak, moj Žaboljupče...
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#5

Post by ztluhcs »

Jimmy_The_Saint wrote:èoveku im-po-nu-je da ga dvore stjuardese koje prièaju ekavicu i mrdaju kukovi...
Ma èista ljubomora... :D:D:D:D:D:D
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#6

Post by Jimmy_The_Saint »

Jašta, zlikovac. Volio bih na jedno heftu dana biti Adnan Terzić, da okusim rahatluk od pameti.... Žešmo misliti laHkoće nosanja njegove tintare....
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#7

Post by manijak1 »

:oops: Preskočio je da ovo sve napiše prije petnaest godina :oops: :D
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#8

Post by ztluhcs »

Jimmy_The_Saint wrote:Ja¹ta, zlikovac.
Zlikovac? :roll:
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#9

Post by Jimmy_The_Saint »

ztluhcs wrote:
Jimmy_The_Saint wrote:Jašta, zlikovac.
Zlikovac? :roll:
Tepam ti, jeb'o te ja u nick :D

Btw. Dam ti kutiju pive ako mi ga rastumačiš :lol:
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#10

Post by manijak1 »

:oops: :D Kontam nešto , zakuhaće se :D jebo Pink :D :D
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#11

Post by Jimmy_The_Saint »

manijak1 wrote::oops: :D Kontam nešto , zakuhaće se :D jebo Pink :D :D
Misliš, zaratiti?

Neće, barem ne još.
Ljubitelj Zabara
Posts: 721
Joined: 24/10/2006 01:54
Location: selendra

#12

Post by Ljubitelj Zabara »

... ja sam vise mislio na to, kako vi gledate sto vam ta televizija koja je osnovana od novca proteranih i pobijenih muslimana sa teritorije danasnje RS, danas palamudi u sred Sarajeva.
Nije mi jasno da li postoji ijedan narod koji bi ovo dopustio.
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#13

Post by Jimmy_The_Saint »

Joj tebe. Vidi se da nisi čuo za čuveni "bosanski merhamet", temeljnu osobinu balijskog nacionalnog karaktera. :lol:

Čeg' se pametan stidi, tim se blećak ponosi.
mala-i
Posts: 1315
Joined: 16/03/2006 15:32
Location: sa/zg

#14

Post by mala-i »

zatoga moreš uhvatit usred zagreba običnom sobnom antenom :D
jes da slika nije baš ko mlijeko,ali... :D
sule
Posts: 2
Joined: 25/07/2006 21:37

#15

Post by sule »

sceli i dobili..........demokratiju :lol: :lol: :lol: :x :x :x :lol: :x :lol: :x
Post Reply